AutoriusTema: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicynas ir jo darbai  (Skaityti 53037 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #75 įjungtas: 2012 Spa 20, 09:24:46 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Žynote ką, kažkokios racijos Alteo postuose yra.  :chmm:
Matosi šachmatų įtaka.

Na taip - aš savo ne-stilių irgi kartais pristatau, kaip lauko tenisą be rakečių, arba kovinius šachmatus su barjerais  :punch: :maisas: :icon_bat: :lauzo: :kirvis: :maniac: :duel:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #76 įjungtas: 2012 Spa 20, 11:35:55 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tu turi omeny atvejus tokiu merginu, kur pacios nezino, ko nori, sokineja is vienos mokyklos i kita, ir ne vienoj ilgai neuzsisedi, tikedamosis kazkokio mistinio greito "fast food" varijanto? as nerandu dabar tu senu NiceGirl rasytu postu, bet pamenu kad juos kazkada skaiciau. matesi, kad mergina su kazkokiu nenormaliu uzsidegimu ir kazkokiais nenormaliais lukesciais. Bet nerandu tu senu postu dabar, kiek metu ji musu mokykloje ten tebuvo atlankius. jei teisingai pamenu, tai buvo gal kokie keli metai, dar salyginai naujoko lygis. bet dabar radau pas ja tik profili tik wing tsuno truputi (kodel tik truputi, ar tikejos per kelis menesius ismokt) ir Niatnam. kokia nauda merginai is siu smuginiu kovos menu as sunkiai isivaizduoju, bet listi i "realia" sparingo situacija, atlankius bet kokioje aikido ar i ja panasioje sistemoje kelis metus yra realiam gyvenime nesiorientuojancio zmogaus simptomas. del sito net aikido aikikai meistrai man pritartu.
o siaip - pas mus yra atejusiu merginu, viena pries tai 3 metus atlankiusi Wing Tsun, ir supratusi, kad sis kovos menas jai realios naudos neduos. Kita vaikysteje daug metu lankiusi NiatNam, bet dabar musu mokykloje jau pakankamai metu ir cia jai labiau patinka.

Ka tai irodo? absoliuciai nieko. ieskokit stipresniu argumentu. o ne vienos neurotikes merginos atveji :-]
Vėl turiu įsikišt. Visų pirma dėl to, kad mano mokinė yra be priežasties išvadinama neurotike. Jaunatviškas naivumas yra normalus dalykas, o ne neurozės simptomas. Jaunatvišku naivumu trykšta ir posto autorė, tik prie to prisideda dar ir arogancija, kas jau nėra pateisinama.
Visų antra, vėl yra išsakomos niekuo nepagrįstos nuomonės (a la man bobutė sakė) apie NN. NN mokykla nėra grynai smūginė. Arsenalą sudaro smūgiai rankom, kojom, keliais, alkūnėm, galva, visi sporte draudžiami fintai ir kiaulystės, metimai, laužimai, skausmingi veiksmai. Plius darbas su ginklais, plius psichologinis pasiruošimas. Šiuos ir kitus dalykus gauna žmonės, kurie TRENIRUOJASI ir MOKOSI. Tai reiškia, pastoviai matai juos salėje liejančius kraują ir prakaitą, sąžiningai atliekančius visas užduotis, gyvenančius tuo. Tai yra MOKINIAI. Tokie paprastai nemeta treniruočių, nebent atsiranda kokių gyvenimiškų problemų. Išsprendę problemas jie grįžta. Būna ir po 10metų. Bet Yra dar LANKYTOJAI. Jie nesitreniruoja, o LANKO. Tokie gali ir 10 metų pralankyt, o mokės porą kuenų ir kulverstį padaryt. Tokių žmonių atsiliepimais neverta vadovautis, nes jie dažniausiai nei seminaruose dalyvauja, nei varžybose, nei nori prakaituot, o juo labiau- kraują liet. Todėl ,,ką merginai gali duot NN" yra ne tamstos reikalas aiškint. Geriau treniruotėj sudalyvaut, kad bent kokį įsivaizdavimą turėt.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #77 įjungtas: 2012 Spa 20, 11:51:05 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na taip - aš savo ne-stilių irgi kartais pristatau, kaip lauko tenisą be rakečių, arba kovinius šachmatus su barjerais  :punch: :maisas: :icon_bat: :lauzo: :kirvis: :maniac: :duel:
:luztu:   :alus:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #78 įjungtas: 2012 Spa 20, 11:52:51 am »
Alteo, tai ką bandai daryt su broliu, neaišku, kaip tai veiks gatvėje. Neaišku, ar pliūptelėjęs adrenalinas neišlys per kitą galą, ir tavo refleksų lygis liks toks, kad tik lemensi kažką ir viskas...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #79 įjungtas: 2012 Spa 20, 11:56:28 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tu turi omeny atvejus tokiu merginu, kur pacios nezino, ko nori, sokineja is vienos mokyklos i kita, ir ne vienoj ilgai neuzsisedi, tikedamosis kazkokio mistinio greito "fast food" varijanto? as nerandu dabar tu senu NiceGirl rasytu postu, bet pamenu kad juos kazkada skaiciau. matesi, kad mergina su kazkokiu nenormaliu uzsidegimu ir kazkokiais nenormaliais lukesciais. Bet nerandu tu senu postu dabar, kiek metu ji musu mokykloje ten tebuvo atlankius. jei teisingai pamenu, tai buvo gal kokie keli metai, dar salyginai naujoko lygis. bet dabar radau pas ja tik profili tik wing tsuno truputi (kodel tik truputi, ar tikejos per kelis menesius ismokt) ir Niatnam. kokia nauda merginai is siu smuginiu kovos menu as sunkiai isivaizduoju, bet listi i "realia" sparingo situacija, atlankius bet kokioje aikido ar i ja panasioje sistemoje kelis metus yra realiam gyvenime nesiorientuojancio zmogaus simptomas. del sito net aikido aikikai meistrai man pritartu.
o siaip - pas mus yra atejusiu merginu, viena pries tai 3 metus atlankiusi Wing Tsun, ir supratusi, kad sis kovos menas jai realios naudos neduos. Kita vaikysteje daug metu lankiusi NiatNam, bet dabar musu mokykloje jau pakankamai metu ir cia jai labiau patinka.

Ka tai irodo? absoliuciai nieko. ieskokit stipresniu argumentu. o ne vienos neurotikes merginos atveji :-]

O rašydama šį postą nebandei pasižiūrėt į veidrodį??????
P.S. Jei neklystu, NiceGirl netoli penkių metų lankė WT...
P.P.S. Dėl neurotikų, lengvas įspėjimas.
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 20, 12:07:29 pm nuo EzysGazuotas »
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #79 įjungtas: 2012 Spa 20, 11:56:28 am »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #80 įjungtas: 2012 Spa 20, 12:16:18 pm »
Apie Aikido. Neimsiu kalbėt apie efektyvumą šitos mokyklos. Nes yra tekę pažint senais laikais aikidistų vadinamų, kurie ir po 5 metų lankymo sėkmingai pasirodydavo tik kaip kriaušės. Bet tenka kartas nuo karto matyt Aikido meistrą, kuris, žinau, ir rankelę man užsuktų, ir, jei nebūtų kito sprendimo, veido kaulus kumščiu sutrupintų. Vat kaip būna.
Nekalbėsiu ir apie ,,autentiškumą". Ne mano kompetencijoj aiškint, kuris ten aikido tikresnis-Aikido Aikikai koksnors ar Cicin Do. Neišmanau japoniškų kovos menų istorijos visai.
Pakalbėsiu nelauktai apie estetinį, kultūrinį aspektą. Mat teko tiek vienų, tiek kitų aikidokų pasirodymus stebėt. Tai štai, japoniški kovos menai turi vieną išskirtinį bruožą, kuris pareina nuo dzenbudizmo ir persmelkia visą japonų kultūrą, pradedant haiku ir tapyba-baigiant minėtu Aikido. Tai atsiskleidžia per judėjimą, stovėseną, laikyseną, galų gale. Santykį tarp mokinių. Ar yra visa tai Visatos Apsaugos Ministerijoj? Štai kur klausims... kas tuo gyvena, supras, ką turiu raumeny.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #81 įjungtas: 2012 Spa 20, 13:22:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Gal reikėjo pirmą man privačią žinutę parašyti ir paklausti kaip ten buvo, o ne iš to nei iš šio įžeidinėti mane diskusijoje kurioje net nedalyvauju??
Nežinau gal keturi metai ir 12 lygis suteiktas taip mylimo ir gerbiamo EEWT  sikung Mady Norbert irgi nieko nereiškia?? Aš nesigailiu, kad ten buvau, kažkokios patirties vis tiek gavau. Nebuvau aš tinginė atsidavusi treniravausi, ne tik per treniruotes bet ir kiekvieną dieną namie. Taip aš sutinku iš pradžių buvau naivi, tikėjau tuo ką man sako meistrai aklai ir tai gyniau čia, nuoširdžiai iš visos širdies tikėdama tuo ką dariau tuo kiek pastangų įdėjau. Bet galiausiai ,man atėjo toks keistas jausmas,kad kažkas yra ne taip,  kad jie vis kartoja mes stipriausi wing tsunas visur veikia, mirtinas ginklas bet varžybų nėra niekur nedalyvauja...Gerai galvoju jeigu man sako, kad aš esu WT talentas nemeluosiu, man taip sakė ir dar aš turiu WAAAU!!!! 12 aukščiausią mokinio lygį! Turiu eiti išbandyti mirtinų technikų. Nu ir ką jūs pasakysit nieks neveikė nei prieš karatistus nei prieš ninjas sparinguose, nei dabar pas Niat Nam. Ir žinot kodėl?? Ne todėl, kad WT būtų niekam tikęs, o dėl to kad nėra sparingų nėra varžybų- nėra ekstremalių situacijų kuriose galėtum panaudoti tai ką išmokai atlikdamas katas(formas) ar pratimus porose. Treniravimasis be sparingų ar varžybų tas pats kas sakyti, kad moki vairuoti mašiną bet niekada neišvažiuoji iš aikštelės... Lankai KOVOS MENĄ ne šokių meną tai turi kažką išmokti pritaikyti kovoje,  nes koks tada tikslas kokia prasmė tuom užsiimti? 
Ir įdomu, man kodėl aš neurotikė? Ar todėl ,kad išėjau iš mokyklos, kuri skelbiasi mokanti nenugalimos technikos kurios niekur neišbando, kuri tam kad pritraukti daugiau žmonių moko televizoriuje olialia pupytes, kuri mano mokytoją (pas kurį vienintelį dar būčiau galėjusi treniruotis, nes jis išlaikė žmogiškumą viską mokė ką žinojo neslėpdamas, ir nelupo iš savo mokinių pinigų vienintelis) Išmetė iš asociacijos vien už tai kad jis per mažai atnešė pinigų asociacijai, tai yra tiesiog už tai, kad buvo nebenaudingas... Ar aš neurotikė dėl to, kad prieš įgydama kažkokio meno meistro lygį norėjau pasitikrinti ,kaip mano 12 lygių, keturių metų kasdieninės nuoširdžios treniruotės veikia kovoje??? Koks dar tau fastfood? Kai tau asociacijos vadovai aiškina, kad jau norėtų, kad taptum instruktore laikytum meistro lygį ir mokintum kitus, norėti jau mokėti tai pritaikyti laisvoje kovoje yra per daug ir per greitai???
Ir dar vienas pastebėjimas be sparingų tu ne tik, kad savigynos ( tavo nurodyta pagrindinė priežastis dėl ko ėjai į kovos menus) neišmoksi, bet jei pasitaikys ekstremali situacija ir pabandysi ką nors pritaikyti tave gali dar žiauriau suvanoti, nei kad tu išvis nieko nedarytum. Dabar kai tenka sparinguotis mano mąstymas , kas gali būti gatvėje totaliai pasikeitė. Man baisu, todėl viską, ko išmokau pamirštu, nelieka nei refleksų nei pjūčių nieko - įsivaizduok gatvėje tau irgi taip bus. Taip pat nors ir esu su šalmu man užtenka liaunos merginos smūgio į galvą kad nustočiau orientutis aplinkoje - dabar įsivaizduok, kad tai būtų trigubai didesnis dėdė kuris tau pataikytų smūgį į veidą su plytos dydžio kuloku? Ir dar plius viskas vyksta greitai, vaizdas liejasi pusės smūgių nepataikai... Dabar suprantu, kad pagrindinis  savigynos elementas yra išlikti ramiai, antras sugebėti pabėgti, trečias jei neišeina iš karto pabėgti maksimaliai greitai išsilaisvinti atlikti išbalansuojantį tikslų netikėtą ar skausmingą veiksmą ir tada pabėgti. Seniau tai įsivaizdavau, kad kas nors užpuola tu paimi lengvai  nublokuoji visus smūgius ir užsuki ranką ir lauki policijos, kol atvažiuos paimti nusikaltėlio ir tau priseks medalį už sulaikymą  :kikena: Arba jei užpuola labai baisus dėdė ir nenori pasiduoti ir dar nori tave išprievartauti, o po to nužudyti, tada išduri akis ar išplėši gerklę ir tada pabėgi  :D Bet uoj, ne!!! jei  nori išsigelbėti tavo tikslas ne jį nugalėti, o pabėgti, (nes joks kovos menas tavęs stebuklingai nepavers fiziškai stipresne už trigubai didesnį vyrą).. Tam a) reikia nebijoti b) vieno tikslaus veiksmo, kad spėtum pabėgti. Kad a) išmoktum nebijoti reikia, sparingų, kad b) išmoktum atlikti tikslius veiksmus ekstremalioje situacijoje taip pat reikia sparingo ir c) sparingo reikia tam, kad suprastum ką reiškia gauti smūgį, gal būt po sparingų bus daugiau šansų, kad jei realybėje tokį gausi dar kažką suspėsi padaryti. Kitaip nė jokios technikos nepadės, vienas smūgis išbalansavo, nepataikei to ką norėjai padaryti ,antros progos nėra- tu lavonas.

NiceGirl,  :handshake:  :clap:
Vat dabar prasideda kovos meno studijavimas. Man teko matyti visa tavo metamorfoze ir galiausiai galiu pasakyti valio!

O Alteo. .... tai sviezia fanatiska mesa :) Kurios lupomis kalba Soke :)
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #82 įjungtas: 2012 Spa 20, 14:40:29 pm »
O, ji daro pažangą, patikėk manimi. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Svarbu, kad batareika nesibaigtų. Ir ji dirba namie savarankiškai, ne tušti žodžiai, matos per treniruotes. Būna fanatikų, kurie tik gausiai stena ir daug kalba, vaizduodami darbą. Gi NiceGirl ,,fanatizmas" duoda rezultatą. Negalima mokinių smarkiai girt, kad neiš...dėtų, bet ją šiuo atveju reikia - kad visokie ,,neneurotikai" mažiau sklaidytųsi  :kikena:
Kažkaip man atrodo, kad visokios ten Alteo mano treniruotės anei pusės neištvertų. Nei fiziškai, nei psichologiškai. Bet čia ne jų kaltė.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #83 įjungtas: 2012 Spa 20, 15:08:49 pm »
Greit Arimanui nauja kliente subres  :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #84 įjungtas: 2012 Spa 20, 17:00:18 pm »
Trumpam praeidamas įsiterpsiu, gal ne visai į temą, bet gal ir į temą. Prieš keletą metų grand masteris studentams smegenis plovė pokazuchas rodė, paklausė ar nori kas išeiti iš rato, kad pamėgint tas technikas. Išėjo tas, kuris, anot Dziudokos, sugedusius troleibusus troleibusų parke stumdo, padavė savo gležną rankutę ir visos akido (bei neaikido) technikos nustojo veikti  :nezino:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #84 įjungtas: 2012 Spa 20, 17:00:18 pm »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #85 įjungtas: 2012 Spa 20, 18:29:33 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Greit Arimanui nauja kliente subres  :D
vargu bau. Pas mane arogantiški žmonės ilgai netveria  :velnias:   Nebent sugeba persiauklėt greituoju būdu.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #86 įjungtas: 2012 Spa 20, 20:49:31 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:10:51 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #87 įjungtas: 2012 Spa 20, 21:13:32 pm »
o gaila. Cia tokia diskusija buvai uzvirinus :) Net kirbejo pasitikrint nuolat, ar neparasei nauja atsakyma :D
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #88 įjungtas: 2012 Spa 20, 21:20:38 pm »
Norėjau dar kažką parašti ir.... ai p.........  :kikena:

Nes ir į Muay Thai aš siūliau eit, ir NiceGirl aikidoka išvadinau...  :angel:

Visą laiką sakiau - meistras, yra meistras  :bis:

P.S.: nuo šios minutės (kai į tylų ignorą įšeis viena protinga, neteisingai adrenalino veikiama įžžeista ir neįvertinta asmenybė), visi stoiškai pasilikę forume tyliai linksėti galvomis ir kęsti patyčių automatiškai mano bus skaitomi išrinktaisiais  :wave:
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 20, 21:24:59 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #89 įjungtas: 2012 Spa 20, 21:22:36 pm »
Tai atsiskleidžia per judėjimą, stovėseną, laikyseną, galų gale. Santykį tarp mokinių. Ar yra visa tai Visatos Apsaugos Ministerijoj? Štai kur klausims... kas tuo gyvena, supras, ką turiu raumeny.
Pliusas Tau riebus, storas, pilnas graikisku riesutu  :respect: NERA!!!!!!!!!!Ir tu cia Teisus!!!!!jei yra- vienetai.
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #89 įjungtas: 2012 Spa 20, 21:22:36 pm »