AutoriusTema: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicynas ir jo darbai  (Skaityti 53421 kartai)

0 narių ir 2 Svečiai žiūri šią temą.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #105 įjungtas: 2012 Spa 21, 13:57:59 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:12:06 pm nuo Alteo »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #106 įjungtas: 2012 Spa 21, 14:05:00 pm »
Pagaliau, ir aš buvau įvertintas. Net dešimt balų. Ačiū  :respect:
O jei rimtai, tai kiek pažįstu aikidokų, tai labai ramūs, išlaikyti žmonės. Nepasiduodantys provokacijoms. Ir praktikuojantys Aikido.
Visgi neištvėrei ir grįžai su mumi paskapot? Kaip miela iš tavo pusės.
O kas dėl komentarų, tai niekam nieko neprivalau. Kas turi smegenų, bent dvi ląsteles, tas supranta be komentarų.
Kyla noras tave užtrolint, bet prisimenu savo pareigas ir pasidaro gėda. Bandysiu susivaldyt. Už Saxum ar kitus neatsakau. Mes, praktikuojantys sparingus, esam brutalūs, nesivaldantys ir tik neseniai pradėjom vaikščiot ant dviejų kojų.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #107 įjungtas: 2012 Spa 21, 14:11:48 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
... tik neseniai pradėjom vaikščiot ant dviejų kojų.

Vo blyn.... O jau reikėjo pradėt????  :bijo: Mūsų kaime dar visi meistrai  :sun: keturiom vaikšto. Bent jau po darbo valandų ir savaitgaliais... Jei paeina :pachmas:
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 21, 14:17:19 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Alteo

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 113
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #108 įjungtas: 2012 Spa 21, 14:40:32 pm »
...
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 26, 20:12:22 pm nuo Alteo »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #109 įjungtas: 2012 Spa 21, 14:50:48 pm »
Kai tave kas nors rimtai skriaus (neduok Dieve, žinoma), paaiškink jiems, kad žmonės daro klaidą, nes tu nesi brutali, nenori jo mirties ir mieliau padiskutuotum. Būtinai susigės ir eis kokio Muay Thay adepto palupt. 100 proc.

Kiek žinau - kultūringa diskusija visada padeda ;) Ypač jei kovos menais užsiiminėjama savyginai  :-]

O jeigu jau prireiks kažką skriaust - būtinai pasidomėk, ar pas žmogų riešai "nėra guminiai" ir ar nėra jis "nedraugiškai iš anskto nusistatęs tavo mokyklos atžvilgiu", jei baisiausi įtarimai pasitvirtins, ir nors į vieną klausimą bus atsakyta teigiamai, paaiškink, kad dar turi tik 9-ą kyu ir pasiūlyk užeiti kitą dieną.

Pati supranti bent ką kalbi? SAvygina ji užsiiminėja, matote... Prieš botanikus, giminaičiams parodyti ir kad sau gerai jaustis - ok. Likusiais atvejais - važinėk taksu. Ir melskis, kad nereikėtų savo įgūdžių pasitikrinti prieš gyvą, judantį ir daugiau nei žalius burbulus dėl alkoholio prieš nosį matantį individą.
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 21, 15:01:34 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #109 įjungtas: 2012 Spa 21, 14:50:48 pm »

Atsijungęs Augustas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 938
  • Karma: +2/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #110 įjungtas: 2012 Spa 21, 14:56:20 pm »
Sorry, jei dedu ne ten, bet labai norisi sulaukti Alteo ir kitų forumiečių komentaro apie kai kurias nuotraukytes iš žemiau esančio fotoreportažo.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #111 įjungtas: 2012 Spa 21, 15:00:45 pm »
Labai pradžiugino ši nuotrauka :



Čia specnaz global, ar "tradicinis aikido"???? :D

Aš tikiu, kad žmonės jūs protingi ir visa kita, tame ir yra bėda - ant kokio morozo taip "neužstumsi", kad tokiu briedu patikėtu :) O botanikams ir namų šeimininkėms "Sportinė aerobika (su gilia prasme ir pylosopija, bei enciklopinėmis Mokytojo žiniomis apie pasaulio sukūrimo paslaptis) draugų rate nepakenkiant išvaizdai ir makiažui" tinka puikiai.

Savyginos kursai "Pasakyk NE smurtui treniruočių metu"  :yeahhh: :yeahhh: :yeahhh:
« Paskutinis taisymas: 2012 Spa 21, 15:25:12 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #112 įjungtas: 2012 Spa 21, 15:15:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na, apie savo pareigas ir mokyklos varda reikejo anksciau galvot, rasant ankstesniuose postuose. Ypac idomiai atrodo bandymai arsiai gint savo mokykla, net neisiskaicius i vykstancia diskusia ir komentarus, kai tos mokyklos niekas net nepuola, vien del to, kad ji buvo pavadinta "smugine" (na taip, tarsi smugiu pas jus nera ir tarsi tai butu blogas dalykas). Bet jei taip arsiai gina nepuolamas, tai gal yra del ko? (cia tau paciam, pamastymams. nieko tuom kritikuot nenoriu). ir siaip, man sporto mugeje pasirodymas jusu tas buvo visai patikes, lyginant su kitomis mokyklomis, jei neskaitysim tu klyksmu (na cia mano silpnybe, mano klausa jautri). bet zinai, pasiskaicius visus tuos komentarus cia dabar forume, tai hmm... kaip cia svelniau pasakius.

ir siaip apskritai as tikiu, kad tie ramus, svelnus, etiski, praktikuojantys Aikido zmones, padarytu idomiu isvadu, pasiskaite cia ne kuriu zmoniu pasisakymus. Bet kai i aikidoku tema sulenda brutalus, besiardantys sparingieciai ir pradeda cia daryti savo tvarka, kaip tikras Aikidoka ir padarytu, jis pasiieskos saviraiskos galimybiu kitose erdvese. Stai kodel sioje temoje >apie aikido< labiausiai reiskiasi kitu kovos menu atstovai, o ne aikido meistrai. "uzleido jums vieta", taip sakant.
manau, kad jie tiesiog išsigando tavęs  :bandit: .
Mano komentai yra tiesiog mano nuomonė ir vardo mokyklos neteršia. Kadangi esu tik pakeliui į meistriškumą ir labai netobulas, negaliu susilaikyt ir nestumt ant žmonių, kurie nusišneka. Vat būčiau protingesnis, tai dabar užsiimčiau kokia kūryba. Bet ne, atsidarau forumą, o ten jau kliedi kažkas... Ir nesusilaikau... Ypač, kai bando be konkrečių žinių aiškint kažką apie mano sritį. Arba važiuoja ant žmonių be priežasties ir nustatinėja jiem diagnozes. Kas užknisa labiausiai. :ne:  Tokiem kaip tu reik duot pylos. Nes štai savo ministerijos reputaciją tai dar labiau pabloginai  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #113 įjungtas: 2012 Spa 21, 15:31:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Labai pradžiugino ši nuotrauka :



Čia specnaz global, ar "tradicinis aikido"???? :D

Aš tikiu, kad žmonės jūs protingi ir visa kita, tame ir yra bėda - ant kokio morozo taip "neužstumsi", kad tokiu briedu patikėtu :) O botanikams ir namų šeimininkėms "Sportinė aerobika (su gilia prasme ir pylosopija, bei enciklopinėmis Mokytojo žiniomis apie pasaulio sukūrimo paslaptis) draugų rate nepakenkiant išvaizdai ir makiažui" tinka puikiai.

Savyginos kursai "Pasakyk NE smurtui treniruočių metu"  :yeahhh: :yeahhh: :yeahhh:
Čia senovinis lietuvių specnazo ( vyčių) kovos menas iš kurio atsirado Aikido ir visi kiti kovos menai. Negi to nežinai? Tikrai jau...
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #114 įjungtas: 2012 Spa 21, 15:51:28 pm »
Viskam yra savas laikas. Tame tarpe ir turint trupinį žinių visiems įrodinėti, kad viskas yra tiktai taip, kaip tu sakai. Ir įsižeisti kad kiti mano kitaip, dargi pateikia pavyzdžius. Naivūs įsitikinimai yra(turi būti) natūralūs žalios jaunystės palydovai. Ir gaila, kad sprendžiant iš Altea profilio šiuo konkrečiu tai truputį užsitesė.

O dėl nerealaus savo vertinimo- mano nuomonė truputį kitokia, nei daugelio forumiečių. Kažkaip man aplinkui matosi, kad neadekvatus savo galimybių apsiginti vertinimas ateina ne tiek lankant "šokių būrelius" ir klausant nenugalimumo mantros, kiek su žmogaus pojūčiu esant fiziškai stipriu ir neturėjus realybės šoko. Pažiūrėkit tik- kačiokai patys sau atrodo ten galūnais ir jei kas tai kad duotų.... Arba tie patys sporto klubų lankytojai su pakankamu aerobiniu pasirengimu. Gi ką tu, ką tu.... Ir todėl ten kokiuose baruose muštynės tampa geriausiu atveju pastrakaliojimais ir pasistumdymais, net jei abi pusės realiai nori be gailesčio uždaužyti. Tik kad nesigauna ;)

Tai tokiomis aplinkybėmis tai kažin ar kryptingas darbas bandant sukioti sanarius ar "šokiai" taip jau labai pakenks nei būnant tiesiog pasipūtusiu kačioku. Tokių "aparatų" vis tiek neprileis prie rimtos pavojingos tarnybos, o šiaip visuomenė pas mus sąlyginai saugi ir rami. Taigi kokios bėdos dėl neadekvatumo? 

Tačiau bet kokiu atveju sparingas greit padeda suprasti realią situaciją. Net lengvas, bet ne su pasiduodančiu. Ir tokiam tikrai nereikia metų metus treniruotis, kad pasiruoštum.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #114 įjungtas: 2012 Spa 21, 15:51:28 pm »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #115 įjungtas: 2012 Spa 21, 15:53:58 pm »
Gediminai, riebus pliusas tau.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #116 įjungtas: 2012 Spa 21, 19:07:44 pm »
Davai, pasiskirstom komandom, o tai kraunat į vienus vartus.  :teisejas:

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #117 įjungtas: 2012 Spa 21, 19:09:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
dar P.S. dziudokai, o tu man pradedi visai patikti :clap:
tikrai taip, nieko nera baisesnio, kaip "tupas, bukaprotis, nesuprantantis, izulus" oponentas, kuri tu bandai pasigauti ir kumsciais ar kitaip jam paaiskinti, kaip jis klysta, o jo jau cia nera ir niekur aplink rast negali. Is isiutimo net garas gali pradeti kilti.  :evil:
bet as jusu taip nekankinsiu, jusu pasisakymus as vis dar skaitau, nes irgi megstu linksmintis :yeahhh: tragikomedijas irgi megstu :angel:
nu taigi aš tavo pusėje  :handshake:

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #118 įjungtas: 2012 Spa 21, 19:36:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Davai, pasiskirstom komandom, o tai kraunat į vienus vartus.  :teisejas:
A nebus kaip šiame anekdote?:
Į merso šikną įvažiuoja senio zaporožietis. Iš jo išlipa keturiese ir senį jau lups. Tas persigandęs:
- Vyrai, taip neteisinga, aš vienas, jūs - keturiese...
- Aga, netiesa. Jūs du einate už senį.
Senis:
- Vyrai, bet vėl netiesa... Mes trise, jūs du...
- Aga, tikrai... Karoče, seni, dinka iš čia, mes patys išsiaiškinsime...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #119 įjungtas: 2012 Spa 21, 19:37:07 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sorry, jei dedu ne ten, bet labai norisi sulaukti Alteo ir kitų forumiečių komentaro apie kai kurias nuotraukytes iš žemiau esančio fotoreportažo.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Tai tu konkrečiau... apie kurias nuotraukas? Man vienoje lygtais nindzė susivaideno...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Tenchi Bogyo Ryu arba Lisicinas ir jo darbai
« Atsakyti #119 įjungtas: 2012 Spa 21, 19:37:07 pm »