AutoriusTema: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5  (Skaityti 90593 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #420 įjungtas: 2014 Lap 21, 08:31:20 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

dar šiek tiek siaubo iš wing tsun...  :ramentai:
čia jau net ne mezgimas o išvis nebežinau kas  :banging:
Nu ir kas ten blogo jau taip? Visi nurodyti taškai tikrai išvers priešininką. Jei pataikysi :)
Be to, nebloga reklama.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #421 įjungtas: 2014 Lap 21, 15:41:53 pm »
Reklama nebloga. Mano nuomone, zandikaulis turetu buti sarase ir gerokai auksciau.
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #422 įjungtas: 2014 Lap 21, 18:15:08 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Reklama nebloga. Mano nuomone, zandikaulis turetu buti sarase ir gerokai auksciau.

Tai čia akivaizdus dalykas. Siūlo į akį durti, o žandikaulio net nėra. Į žandikaulį kur kas lengviau pataikyti, nei durti į akį. Aš net nerizikuočiau durt į akį, nes pernelyg didelė tikimybė pirštą susilaužyt - pakanka, kad šiek tiek galvą palenks ir pirštas į kaktą atsirems, kas garantuotai prives prie jo lūžio. O ir šiaip - kontaktinė (kovinė) savigyna be kovos įgūdžių negali egzistuot. Gali tik tokiais atvejais, kai nusišypso sėkmė (būna, kad ir aukso puodą žmonės laimi) arba yra fizinių savybių pranašumas. Tam pačiam skyriui į tarpukojį reikia treniruotumo bei pasiruošimo. Jei atitinkamos jungčių grandinės tarp neuronų nesudarytos - nepavyks.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #423 įjungtas: 2014 Lap 21, 20:48:05 pm »
Saxumai, tamsta ziuri is savo bokso boksto ir daugiametes patirties. O vat kokiam botanikui, sukaustytam baimes, kazin ar susvies mintis smogti i zandikauli. Tuo labiau abejoju, kad jam uzteks jegos... Bet kaip ir sakei, be realios kontaktines patirties (sportas ar gatve) teorija liks teorija...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #424 įjungtas: 2014 Lap 25, 05:40:35 am »
Tiek metų mąstau apie kovos menus ir savigyną, o čia pasirodo taip paprasta. Einu ryt pirkti aukštakulnius.. O būna vyriški ar tik moteriški?   :-/
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #424 įjungtas: 2014 Lap 25, 05:40:35 am »

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #425 įjungtas: 2014 Lap 25, 10:07:58 am »
Kad jau pasisuko kalba nuo Wing Chung link savigynos, tai Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti jūsų delfinės diskusijos ir atsirado.
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #426 įjungtas: 2016 Grd 19, 12:29:17 pm »
Keista, kai klausia ar wing chun efektyvus gatveje :chmm:

Reikia suprasti skirtumą: kovos menas yra tradicinis menas, skirtas tobulinti kūną kaip ginklą. Galiu pasakyti, kad reikia skirti kovą, kovą tarp dviejų kovos menų atstovų ir gatvės kovą. Kas yra gatvės kova? Gatvės kova – tai, kai mane užpuola netikėtai. Nėra jokio ženklo. Nėra tokio įspėjimo kaip „pasiruošk, po kelių minučių aš tave atakuosiu, nes tu man kažkuo nepatinki“. Ne, tai yra netikėta ataka, užpuolimas iš pasalų. Priešininkas gali užpulti mane iš už nugaros, su ginklu arba keletas žmonių gali užpulti mane vienu metu. Tai nėra kova. Mane puola ne tam, kad su manim kovotų. Kova – tai veiksmų grandinė, kai apsikeičiama spyriais, smūgiais, bet gatvėje mane užpuola tam, kad pribaigtų, o ne tam, kad su manim kovotų.
Taigi tarp dviejų varžovų – tai kova, bet gatvėje – tai kažkas kita, tai yra agresija, kažkas nori mane užmušti. Tai visai kas kita. Priešininkai turi negerų ketinimų. Jeigu jie turi negerų ketinimų, kovos meno atstovui kyla tam tikrų problemų. Kovos menų atstovai yra moralūs, bet be kovos meno yra dar gatvė su savom taisyklėm, pavyzdžiui, turi rasti gerą kelią, būti ištikimas. Taigi jei esi moralus, o koks nors destruktyviai nusiteikęs asmuo nori tau trenkti, tu bandai susitarti taikiai, bet negali to padaryti. Išgyventi gatvėje dažnai tenka per pusę minutės ar sekundę. Taigi aš turiu labai mažai laiko ką nors padaryti, nes jei pavėluosiu, pakartoti nebebus progos. Todėl, mano nuomone, norint išgyventi gatvėje, kovos menas nereikalingas (dabar visi kovos menų atstovai yra šokiruoti). Problema yra ta, kad norint išgyventi gatvėje reikia ginklo, reikia agresijos. Išgyvenimas gatvėje priklauso nuo to, ar esi medžiotojas, ar auka. Tu turi užmušti arba būsi užmuštas. Jei esi kovos meno atstovas, tai reiškia, kad tu fiziškai labai gerai pasirengęs, ir tai yra gerai. Tai yra ginklas. Taigi, jei neturi jokio kito ginklo, gali pasinaudoti savo kūnu. Bet tai nereiškia, kad išgyvensi bet kurioje situacijoje. Tai reiškia, kad turi tam tikrą pranašumą, bet nesi supermenas. Tave gali užmušti ir mažas vaikas su peiliu, jei užpuls netikėtai. Jam nereikia jokio pasirengimo ar apšilimo, kad tave užmuštų. Todėl, kalbant apie savigyną gatvėje, tam yra visiškai kitokios treniruotės ir kitokia mokymo programa nei tradiciniuose kovos menuose. Gatvės savigyna moko budrumo, stebėti, kas vyksta aplink tave, žiūrėti, kur eini – ar ten tamsu, šviesu, ar esi tarp žmonių, ar vienas. Taigi, pirmiausia turi būti pasiruošęs. Tada, jei pakliuvai į bėdą, pirmiausia turi sustabdyti, nugalėti savo ego, nes tavo ego stumia tave į kovą. Turi jam to neleisti. Taigi, pirmiausia turi sustabdyti savo ego, nugalėti save, nes reikia išspręsti situaciją taikiai. Jei įmanoma, nekovok gatvėje. Niekada nežinai, kaip viskas pasibaigs. Gal peilio dūriu, aš nežinau… Taigi, jei neįmanoma atsitraukti ir pasakyti „Gerai, gerai, aš nenoriu kovoti, tu teisus, aš pasitraukiu“, jei tai neįmanoma, nes tas vyrukas tikrai nori tave sužeisti ir eina vis arčiau ir arčiau, turi jį nustebinti. Nekovok su juo, nestok į stovėseną, nerodyk jam, kad esi pasiruošęs gintis. Kalbu apie savigyną, kuri tinka bet kam: nedideliems, mažo ūgio žmonėms, mergaitėms, berniukams – bet kam. Tu esi silpnesnis, ir stiprus vyrukas nori tave sužeisti. Turi jį nustebinti. Jeigu jo nenustebinsi, suteiksi jam pranašumą. Jis prieina arčiau, kad galėtų smogti iš arti ar smūgiuoti kakta. Taigi parodyk jam, kad nenori kovoti, kad esi auka, leisk jam prieiti arčiau, ir tada, kai jis pakankamai arti, turi trenkti jam pirmas, kad tai išmuštų jį iš vėžių, ir stengtis pataikyti į silpnąsias vietas. Užklupk jį netikėtai, tada pabėk. Svarbiausia yra išgyventi, o ne laimėti. Jei liksi, kad laimėtum ir užbaigtum kovą, situacija gali pasikeisti. Taigi gatvės savigyna yra susijusi su tuo, kaip išgyventi: jei turi bėgti, kad išgyventum – bėk. Jei reikia panaudoti kokį ginklą – akmenį ar dar ką nors – turi jį panaudoti. Tai nėra kovos menas, nes kovos menas yra galvojimas apie technikas: kaip spirti, kaip smogti. Ir būtent tai yra problema. Gatvės savigyna yra visai kitas dalykas. Gali panaudoti savo įgūdžius, savo fizinį pasirengimą, ir tai gerai, jei esi stiprus ar greitas ir gerai moki atlikti smūgius ar spyrius. Bet svarbiausia – reikia pakeisti tam tikras nuostatas: gatvėje tu neturi kovoti. Turi užbaigti viską kuo greičiau ir pabėgti.

Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #427 įjungtas: 2016 Grd 19, 13:15:04 pm »
Nu tu čia jau taaaaip parašei, kad klausimas, ar pats supratai? Ar čia iš kažkur copy-paste????
Čia rašai apie tai, kad:
Citata
Gatvės kova – tai, kai mane užpuola netikėtai. Nėra jokio ženklo. Nėra tokio įspėjimo kaip „pasiruošk, po kelių minučių aš tave atakuosiu, nes tu man kažkuo nepatinki“. Ne, tai yra netikėta ataka, užpuolimas iš pasalų. Priešininkas gali užpulti mane iš už nugaros, su ginklu arba keletas žmonių gali užpulti mane vienu metu. Tai nėra kova. Mane puola ne tam, kad su manim kovotų.
O po to rašai, kad užpuoliką bandysi nustebinti ir su juo "deriesi":
Citata
Tu esi silpnesnis, ir stiprus vyrukas nori tave sužeisti. Turi jį nustebinti. Jeigu jo nenustebinsi, suteiksi jam pranašumą. Jis prieina arčiau, kad galėtų smogti iš arti ar smūgiuoti kakta. Taigi parodyk jam, kad nenori kovoti, kad esi auka, leisk jam prieiti arčiau, ir tada, kai jis pakankamai arti, turi trenkti jam pirmas, kad tai išmuštų jį iš vėžių, ir stengtis pataikyti į silpnąsias vietas. Užklupk jį netikėtai, tada pabėk.
Rašai, kad turi vertinti situaciją, prisileisti priešininką ir pan. Bet jei tave jau mokina kažkas kažkur kaip vertinti situaciją, ir tu jau matai, kad gresia konfliktas, kam dar kažką vaidinti? Auką kažkokią... Kalbėtis, myžt į kelnes. Bėgi iš karto ir viskas.
Rašai, kad jei jau tave užpuolė gatvėje, užpuoliko tikslas tave užmušti. Bet didžiausia dalis nužudymų įvyksta artimoje aplinkoje, t.y. giminės, artimieji, draugai ir pažįstami.

Ir prie ko čia vinčiūnas? Tarp kitko, jis neblogai moko kovoti artimoje distancijoje...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs linktiesos

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 119
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #428 įjungtas: 2016 Grd 19, 13:21:50 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Keista, kai klausia ar wing chun efektyvus gatveje :chmm:

Reikia suprasti skirtumą: kovos menas yra tradicinis menas, skirtas tobulinti kūną kaip ginklą. Galiu pasakyti, kad reikia skirti kovą, kovą tarp dviejų kovos menų atstovų ir gatvės kovą. Kas yra gatvės kova? Gatvės kova – tai, kai mane užpuola netikėtai. Nėra jokio ženklo. Nėra tokio įspėjimo kaip „pasiruošk, po kelių minučių aš tave atakuosiu, nes tu man kažkuo nepatinki“. Ne, tai yra netikėta ataka, užpuolimas iš pasalų. Priešininkas gali užpulti mane iš už nugaros, su ginklu arba keletas žmonių gali užpulti mane vienu metu. Tai nėra kova. Mane puola ne tam, kad su manim kovotų. Kova – tai veiksmų grandinė, kai apsikeičiama spyriais, smūgiais, bet gatvėje mane užpuola tam, kad pribaigtų, o ne tam, kad su manim kovotų.
Taigi tarp dviejų varžovų – tai kova, bet gatvėje – tai kažkas kita, tai yra agresija, kažkas nori mane užmušti. Tai visai kas kita. Priešininkai turi negerų ketinimų. Jeigu jie turi negerų ketinimų, kovos meno atstovui kyla tam tikrų problemų. Kovos menų atstovai yra moralūs, bet be kovos meno yra dar gatvė su savom taisyklėm, pavyzdžiui, turi rasti gerą kelią, būti ištikimas. Taigi jei esi moralus, o koks nors destruktyviai nusiteikęs asmuo nori tau trenkti, tu bandai susitarti taikiai, bet negali to padaryti. Išgyventi gatvėje dažnai tenka per pusę minutės ar sekundę. Taigi aš turiu labai mažai laiko ką nors padaryti, nes jei pavėluosiu, pakartoti nebebus progos. Todėl, mano nuomone, norint išgyventi gatvėje, kovos menas nereikalingas (dabar visi kovos menų atstovai yra šokiruoti). Problema yra ta, kad norint išgyventi gatvėje reikia ginklo, reikia agresijos. Išgyvenimas gatvėje priklauso nuo to, ar esi medžiotojas, ar auka. Tu turi užmušti arba būsi užmuštas. Jei esi kovos meno atstovas, tai reiškia, kad tu fiziškai labai gerai pasirengęs, ir tai yra gerai. Tai yra ginklas. Taigi, jei neturi jokio kito ginklo, gali pasinaudoti savo kūnu. Bet tai nereiškia, kad išgyvensi bet kurioje situacijoje. Tai reiškia, kad turi tam tikrą pranašumą, bet nesi supermenas. Tave gali užmušti ir mažas vaikas su peiliu, jei užpuls netikėtai. Jam nereikia jokio pasirengimo ar apšilimo, kad tave užmuštų. Todėl, kalbant apie savigyną gatvėje, tam yra visiškai kitokios treniruotės ir kitokia mokymo programa nei tradiciniuose kovos menuose. Gatvės savigyna moko budrumo, stebėti, kas vyksta aplink tave, žiūrėti, kur eini – ar ten tamsu, šviesu, ar esi tarp žmonių, ar vienas. Taigi, pirmiausia turi būti pasiruošęs. Tada, jei pakliuvai į bėdą, pirmiausia turi sustabdyti, nugalėti savo ego, nes tavo ego stumia tave į kovą. Turi jam to neleisti. Taigi, pirmiausia turi sustabdyti savo ego, nugalėti save, nes reikia išspręsti situaciją taikiai. Jei įmanoma, nekovok gatvėje. Niekada nežinai, kaip viskas pasibaigs. Gal peilio dūriu, aš nežinau… Taigi, jei neįmanoma atsitraukti ir pasakyti „Gerai, gerai, aš nenoriu kovoti, tu teisus, aš pasitraukiu“, jei tai neįmanoma, nes tas vyrukas tikrai nori tave sužeisti ir eina vis arčiau ir arčiau, turi jį nustebinti. Nekovok su juo, nestok į stovėseną, nerodyk jam, kad esi pasiruošęs gintis. Kalbu apie savigyną, kuri tinka bet kam: nedideliems, mažo ūgio žmonėms, mergaitėms, berniukams – bet kam. Tu esi silpnesnis, ir stiprus vyrukas nori tave sužeisti. Turi jį nustebinti. Jeigu jo nenustebinsi, suteiksi jam pranašumą. Jis prieina arčiau, kad galėtų smogti iš arti ar smūgiuoti kakta. Taigi parodyk jam, kad nenori kovoti, kad esi auka, leisk jam prieiti arčiau, ir tada, kai jis pakankamai arti, turi trenkti jam pirmas, kad tai išmuštų jį iš vėžių, ir stengtis pataikyti į silpnąsias vietas. Užklupk jį netikėtai, tada pabėk. Svarbiausia yra išgyventi, o ne laimėti. Jei liksi, kad laimėtum ir užbaigtum kovą, situacija gali pasikeisti. Taigi gatvės savigyna yra susijusi su tuo, kaip išgyventi: jei turi bėgti, kad išgyventum – bėk. Jei reikia panaudoti kokį ginklą – akmenį ar dar ką nors – turi jį panaudoti. Tai nėra kovos menas, nes kovos menas yra galvojimas apie technikas: kaip spirti, kaip smogti. Ir būtent tai yra problema. Gatvės savigyna yra visai kitas dalykas. Gali panaudoti savo įgūdžius, savo fizinį pasirengimą, ir tai gerai, jei esi stiprus ar greitas ir gerai moki atlikti smūgius ar spyrius. Bet svarbiausia – reikia pakeisti tam tikras nuostatas: gatvėje tu neturi kovoti. Turi užbaigti viską kuo greičiau ir pabėgti.

to Gokas. Mano manymu ir pastebejimu, gatves mustynese Wing Chun yra mazai efektyvus. Sios sistemos stovesena, ranku ir koju smugiu specifika, pades nugaleti mustis nemokanti uzpuolika arba kita Wing Chun kovotoja, kuriam pasivaideno, kad jis nemirtingas.
Apie Rytu kovos menus sukurta daug mitu, kai kurie ju neisitenka i sveiko proto ribas.
Pavyzdziui pateikiu video, kuris parodo skirtumus tarp issivaizdavimo ir realybes: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Beveik visi Rytu kovos menai yra kovos iliuzijas ugdanti gimnastika, kovinio paruosimo joje yra tiek, kiek yra Bokso, Kickboksingo arba Imtyniu.

Atsijungęs Agnel

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2017
  • Žinutės: 1
  • Vieta: siauliai
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #429 įjungtas: 2017 Geg 09, 16:42:26 pm »
Sveiki!

Studijuodama Danijoje užsikabinau ant rytų kovos menų, kas yra nelabai mergaitiška, buvau pradėjus lankyt Wing Tsun, jei kas netyčia nežino kas tai yra ir norit pasidomėt, man labai patinka buvusio klubo svetainė: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Noriu pradėti lankyti užsiėmimus Lietuvoje (Vilniuje), bet niekur lyg ir nepriima merginų, arba aš nemoku ieškot. Taigi, gal atsilieps kokia mergina čia forume?

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #429 įjungtas: 2017 Geg 09, 16:42:26 pm »

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #430 įjungtas: 2017 Geg 10, 12:23:49 pm »
Ne mergina as, bet manau kad visur priima aisku į bendra grupe, , tiesiog pasiskambinkit i konkretu kluba ir suderinsit ir su mielu noru priims . (nebent ieskot kad butu tik merginu grupe, tada bus problematiska )

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #431 įjungtas: 2017 Geg 10, 13:37:20 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki!

Studijuodama Danijoje užsikabinau ant rytų kovos menų, kas yra nelabai mergaitiška, buvau pradėjus lankyt Wing Tsun, jei kas netyčia nežino kas tai yra ir norit pasidomėt, man labai patinka buvusio klubo svetainė: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Noriu pradėti lankyti užsiėmimus Lietuvoje (Vilniuje), bet niekur lyg ir nepriima merginų, arba aš nemoku ieškot. Taigi, gal atsilieps kokia mergina čia forume?
Tau čia nelabai kas pasakys, kaip ten pas jus Danijoje. Lietuvoje tai merginos labai sėkmingai lanko WingTsun, Chun ir kitus vinčiūnus.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Gokas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2016
  • Žinutės: 157
  • Amžius: 18
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #432 įjungtas: 2017 Lap 14, 09:14:07 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nelabai man cia boksa primena. Turbut mokytojas koki naujoka dauzo ir tiek
Kova fiziniame plane nebetenka prasmes tada, kai suvokiame, kad viskas yra viena.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #433 įjungtas: 2017 Lap 15, 11:47:18 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nelabai man cia boksa primena. Turbut mokytojas koki naujoka dauzo ir tiek
Panašu, kad "boksininkas" tik pradedantysis... Bet ir vinčiūnistas kažkaip tik pavieniais smūgiais dirba...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Teadrinker

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2017
  • Žinutės: 15
  • Karma: +0/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #434 įjungtas: 2017 Grd 29, 15:12:03 pm »
Niuansų labai daug. Tik nesuprantama kodėl žmonės tiki, kad tai yra kažkuo efektyviau? Gražiau? O gal filmai ir marketingas padarė savo?

Karatistas rastu daug ir daug daugiau efektyvių smugių ir pakirtimų (ir šiaip bet koks karate stilius turi didesnį smugių arsenalą ko nerasi net madingame muay thai).  Tuo pačiu ir egzotika.
Jei jau kažką panašaus į wing chun, tai jau krav maga geriau. Su tokiais mosiukavimais, kojų darbu ir stovesenom gatvėje tikrai nepakovosi.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5
« Atsakyti #434 įjungtas: 2017 Grd 29, 15:12:03 pm »