Pagrindines diskusijos > Kovos menai

Wing Chun(Tsun) technika ir jos niuansai 5

(1/89) > >>

Dainiux:
Kalbame toliau...

Nialas:
Arimanui:
Pas Vilkatą mokykloje dirbama būtent peiliais. Rašydamas "dirbama" turiu omeny, kad vyksta nesurežisuoti sparingai peilių imitacijomis. T.y protingas darbas. Tiesa, jis pats gal ką daugiau papasakos jei norės  :-)  Kas dėl likusių mokyklų, tai man pačiam įdomu ar be kardų ir surežisuotų "savigynos situacijų" ( ala peilis prieš tuščią ranką ) dar kas nors yra praktikuojama. Kitaip sakant, ar patobulėjo mokymo programa...

arimanas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba PrisijungtiArimanui:
Pas Vilkatą mokykloje dirbama būtent peiliais. Rašydamas "dirbama" turiu omeny, kad vyksta nesurežisuoti sparingai peilių imitacijomis. T.y protingas darbas. Tiesa, jis pats gal ką daugiau papasakos jei norės  :-)  Kas dėl likusių mokyklų, tai man pačiam įdomu ar be kardų ir surežisuotų "savigynos situacijų" ( ala peilis prieš tuščią ranką ) dar kas nors yra praktikuojama. Kitaip sakant, ar patobulėjo mokymo programa...

--- Baigti citatą ---
Teisingai Vilkatas daro. Sparingai su peilių imitacijom yra labai naudingas pratimas, mano požiūriu.Tada žmogus bent supranta, kad su perrėžtu riešu ilgai nepasimaskatuosi ir labai greitai atpranta nuo visokių holivudinių ,,vikruntasų". Pats su peiliais mažai dirbęs, bet kiek sparingų turėjau, tai vis labiau patyrę per pirštus ir riešus man kapodavo, o tik paskiau artyn eidavo.

Nialas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba PrisijungtiTeisingai Vilkatas daro. Sparingai su peilių imitacijom yra labai naudingas pratimas, mano požiūriu.Tada žmogus bent supranta, kad su perrėžtu riešu ilgai nepasimaskatuosi ir labai greitai atpranta nuo visokių holivudinių ,,vikruntasų". Pats su peiliais mažai dirbęs, bet kiek sparingų turėjau, tai vis labiau patyrę per pirštus ir riešus man kapodavo, o tik paskiau artyn eidavo.

--- Baigti citatą ---
Idealiam variante - taip. Bet dažniau būna ,kad tokio sparingo metu prasideda abipusis baksnojimasis ir pjaustymasis ignoruojant faktą ,kad tas kuris pirmas pataikė ,praktiškai yra nugalėtojas. O su "įsivaizduojamai" perpjautais riešais dažnai sugebama dar ilgai kovot. Vienas tikras pjūvis per ranką ,žinoma, situaciją sureguliuotų..  :kikena: 
Kitavertus tema ne apie tai. Ir tradicinio wingchun/tsun programoje yra tik lazda bei kardai. Peiliai ten nepriklauso.

arimanas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba PrisijungtiIdealiam variante - taip. Bet dažniau būna ,kad tokio sparingo metu prasideda abipusis baksnojimasis ir pjaustymasis ignoruojant faktą ,kad tas kuris pirmas pataikė ,praktiškai yra nugalėtojas. O su "įsivaizduojamai" perpjautais riešais dažnai sugebama dar ilgai kovot. Vienas tikras pjūvis per ranką ,žinoma, situaciją sureguliuotų..  :kikena: 
Kitavertus tema ne apie tai. Ir tradicinio wingchun/tsun programoje yra tik lazda bei kardai. Peiliai ten nepriklauso.

--- Baigti citatą ---
Vat ir dėkui už konkretų atsakymą. Finale meistras iš feisbuko susivartaliojo dvigubai. Galėsiu žmonai parodyt, apsidžiaugs :kikena:

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją