AutoriusTema: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?  (Skaityti 21165 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #30 įjungtas: 2012 Vas 07, 15:26:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kartą teko panaudoti, ir tas panaudojimas buvo labai sėkmingas. Erdvės atžvilgiu, veiksmas vyko krovininio Ford Trazit kabinoje.
Na jei tu vis dar forume reiškia p...y gavo fordas  :kikena:
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #31 įjungtas: 2012 Vas 07, 19:56:45 pm »
man visa sita tema atrodo kaip vienas didelis durnas klausimas. kai busi rimtai nusiteikes kazka pulti ( :icon_bat: :E), tai negalvosi kokiais smugiais pult, o tiesiog kalsi pagal situacija ir distancija pati optimaliausia smugi. kovinej busenoj atsiranda toks sugebejimas negalvojant pritaikyti optimaliausius smugius is savo arsenalo atitinkamai situacijai. aisku, tuo atveju jeigu tie smugiai bent kiek atidirbti. o jeigu atidirbta, tai ir naudojasi automatiskai tas kas atidirbta. nes pvz as tikrai zinau, kad is arti naudociau alkune, o ne galva, nes is galvos niekada nedirbau, o is alkunes dirbau. arba dar naudociau kelieni i adomo kiausinius, ziurint kas butu patogiau. ir pvz man atrodo, kad boksininkai vizdelto naudotu "kabli", o ne alkune, nes pas juos technikoj kaip ir nera tu alkuniu, o taicas kaiptik naudotu alkune, nes pas juos yra, o karatistas i adomo obuolius, kiausinius, mandarinus, bananus ir kitokius vaisius, kuriu atostogos man gali buti taikomos, bet gal dar praslysiu... tik idomu ka is arti naudotu pvz taekwondoistai arba kapoeiros, bet kapoeiros nieko nenaudotu, jie pradetu sokt ir dainuot ir juos uz tai  :punch:

p.s. idomu kada kiausiniai tapo vaisiais  :chmm:
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #32 įjungtas: 2012 Vas 07, 20:07:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
...  kovinej busenoj atsiranda toks sugebejimas negalvojant pritaikyti optimaliausius smugius is savo arsenalo atitinkamai situacijai. aisku, tuo atveju jeigu tie smugiai bent kiek atidirbti....

Teisingai rašai. Ir kažkur straipsnis buvo apie aukas. Per daug užpultieji galvoja, ką daryt, kaip smogt, kur smogt ir t.t. Nes jie nežino. O kol galvoja  :kraujas: ... O kai pradės "užpuolikas" galvot, vat prieisiu ir liuobsiu iš alkūnės. Prieina kiek per arti, nebepatogu, ką daryt  :chmm: . Distancija per tolima, ir vėl  :chmm: . Anas pirms užsimojo, jomajo, kas daba  :chmm:

O dėl adomo kiaušinių, tai yra jų pusbrolis - kivis. Gal dėl to prie vaisių priskiriama?
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #33 įjungtas: 2012 Vas 07, 22:41:23 pm »
 :kikena: atsimenu pirmas muštynes, per kurias pirmą kartą sukaliau neprietelių( iki to visą laiką mane sukalinėdavo). Matau, kad eina toks heymeikeris į galvą, o toj galvoj velnišku greičiu sukasi blokų vaiantai ( tuomet dar tik TKD lankiau). Tai kol jie sukasi, gaunu smūgį. Bjaurybė taip smarkiai norėjo mane išjungt, kad net nepataikė ir smūgis tik akinius numušė. O pas man baigėsi mąstymas ir natūraliu būdu iššovė mavašis gavon. Paskiau jau dariau, ką norėjau :evil: Kaip sakė B.L., I do not hit, IT hits.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #34 įjungtas: 2012 Vas 08, 00:10:35 am »
Kokie jus visi ziaurus  :bijo:
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #34 įjungtas: 2012 Vas 08, 00:10:35 am »

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #35 įjungtas: 2012 Vas 08, 00:13:26 am »
atsimenu ir as viena karta. eina i mane toks loxas su tikslu man duot i galva (prisisnekejau). stoviu, laukiu kol prieis ir galvoju "vo dabar kaip tik padaidiot iskarto kalsiu i snapa  :icon_bat:". ir tik staiga matau, kad "anas pirms užsimojo, jomajo, kas daba?", anas matyt buvo visiskas loxas ir visiskai nesiorentavo distancijoj, nes uzsimojo gerokai per anksti, nes is tokios distancijos nebutu manes pasiekes, bet tas jo uzsimojimas man isarde planus. kai pamaciau paruosta ranka, nors jis buvo dar per toli, taciau tai  priverte mane persiorentuot an ginybos. ir tas loxas uzsimojas smugiui dar zenge mazdaug visa zingsni i mane (su distancijos pojuciu matomai jam buvo nekas) ir tada jau matau, kad istikruju skrenda banke!! (i mane!) nu tokiu dyvu iki tol net per joki sparinga kazkaip lyg ir neteko patirt, tai is tos nuostabos istiko mane kazkoks "stuporas", niekaip negalejau atsitoket wtf? kas cia da per technika naujoviska? are you serious dude? ir kai banke jau realiai skrido i galva, as dar buvau net ranku nepakeles, o mintyse dar vis sukosi tik viena mintis - "wtf?!"... ir tada nutiko tai, ka dar dabar atsimenu kaip per koki filma in slow motion. ogi kol masciau wtf mano kairioji-istikimoji pati pakilo ir tiesiog galima sakyt reflektyviai, paprastu karate bloku nublokavo ta smugi  :laikr: "va!" pagalvojau as tuomet! ir mano desinioji po bloko irgi beveik pati pasiruose kalt karatistine banke ir atsidure prie sono, taciau kai tik jau norejau kalt tik, pyst! ogi matau, kad dar viena banke is tos pacios puses man pareinaaa!!!! nemiegojo tas loxas, ot velnes!! neissivaizduoju, kaip nuo tos antros apsigyniau... gavosi kazkoks panasus blokas kairiaja-istikimaja, lauzant vertikaliaja asi ir lenkiantis i priesinga puse kartu su tuo bloku. tokia nesamone gavosi, bet bankes kazkokiu budu vistiek negavau, i ta rachitna bloka atsimuse, taciau ir mano desiniosios ataka issiarde...  :nezino: :chmm: :oho: :-(   tie loxai kartais toki nenuspejami!  :chmm: :-/ :nezino: :oho: :-(
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #36 įjungtas: 2012 Vas 08, 02:15:14 am »
 :luztu: :luztu: :luztu:
+1 už gerą nuotaiką
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #37 įjungtas: 2012 Vas 08, 10:25:35 am »
 :kikena: tai sakau, užsimerkęs krisdamas lochas gali visai neprastai išjungti. Arba traumuoti. yra tokių atvejų buvę, kai kolchoznikas koks sportininką nujungia. Maždaug atkiša snukį, išverčia akis ir visiškai atsidengęs drimba ant priešininko su kokiu kreivu smūgiu. Sportinikas šoke, nes negali patikėt tokiais dalykais. Na ir praleidžia.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #38 įjungtas: 2012 Vas 08, 11:00:42 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:kikena: tai sakau, užsimerkęs krisdamas lochas gali visai neprastai išjungti. Arba traumuoti. yra tokių atvejų buvę, kai kolchoznikas koks sportininką nujungia. Maždaug atkiša snukį, išverčia akis ir visiškai atsidengęs drimba ant priešininko su kokiu kreivu smūgiu. Sportinikas šoke, nes negali patikėt tokiais dalykais. Na ir praleidžia.
Visose gyvenimo srityse gali atrast analogijų, kai neįtikėtino kretinizmo pagalba šūdas išplaukia, o gėris, deja, skaudžiai krenta. Žmonės, žaidžiantys pokerį daug tokios patirties turi.
Manau, kad esminė bėda yra neadekvatus situacijos įvertinimas: Jei turi prisirinkęs visokeriopos sofistikuotos technikos beigi filosofijos irgi taisyklėmis apsisunkinęs (nors sąmoningai to net nesuvoki), tai garantuotai ateis laikas, kai dėdė gyvenimas duos skaudžią pamoką, kad per didelis žinių bagažas virsta mėlynėmis, lūžiais ir šiaip išniekintu ego, nes reikiamu momentu neatsirinkai iš to bagažo tiktai to kas reikalinga ir ne daugiau. Čia ir Kavinuko aprašytas pavyzdys atspindi, ir kitos patirtys, kurių turbūt dauguma iš mūsų esam įgiję.
Tikras meistriškumas, manau, tame ir yra, kad kiekvieną situaciją sugebėtum įvertinti adekvačiai, atskirai nuo visų kitų panašių atvejų, priimti geriausią tam momentui sprendimą, o įgytą patirtį galėtum perduoti atėjus laikui. Pvz. KK sąskrydžio metu.
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs savutis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2012
  • Žinutės: 9
  • Karma: +0/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #39 įjungtas: 2012 Vas 09, 20:59:15 pm »
Kaip manot, verta isbandyti smugi su alkune realioje situacijoje, jei ne velnio nebandes ? gal pasiseks :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #39 įjungtas: 2012 Vas 09, 20:59:15 pm »

Atsijungęs Drakons

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 357
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +13/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #40 įjungtas: 2012 Vas 09, 21:42:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kaip manot, verta isbandyti smugi su alkune realioje situacijoje, jei ne velnio nebandes ? gal pasiseks :D
Tokiu atveju geriau naudot smūgius kuriuos esi atidirbęs, o ne bandyti su mintim "gal pasiseks" bo gali ir ne taip viskas pakrypti, kaip buvo tikėtasi.

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #41 įjungtas: 2012 Vas 09, 21:59:22 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kaip manot, verta isbandyti smugi su alkune realioje situacijoje, jei ne velnio nebandes ? gal pasiseks :D
Pasiseks. Blogiausiu atveju - ne.
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #42 įjungtas: 2012 Vas 09, 22:22:58 pm »
Šiaip jei nebandęs, tai pabandyk "vertaką", gal irgi pasiseks
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #43 įjungtas: 2012 Vas 09, 23:47:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Šiaip jei nebandęs, tai pabandyk "vertaką", gal irgi pasiseks
Arba ne  :kikena:
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #44 įjungtas: 2012 Vas 10, 01:15:37 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kaip manot, verta isbandyti smugi su alkune realioje situacijoje, jei ne velnio nebandes ? gal pasiseks :D
Jei turi laiko čia rašyt ir skaityt atsakymus, darau prielaidą, kad lygiai taip pat turėtum laiko pabandyti smūgį su alkūne sutartinėje situacijoje  ;-)

O jei nė velnio nebandęs, galiu lažintis - nepasiseks  :punch: :kikena:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kokie smūgiai turėtų būti užpuolant?
« Atsakyti #44 įjungtas: 2012 Vas 10, 01:15:37 am »