AutoriusTema: Idomi sitaucija  (Skaityti 34927 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #45 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:26:31 am »
Ekonominė krizė ir pas budulius atėjo. Visi prisisportavo, kad nė apiplėšt nieko nebegali. Iš ko jie turi gyvent?

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #46 įjungtas: 2012 Sau 21, 01:36:14 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o jei man butu dave?  :kikena:
Va tada ir butu idomi situacija  :kikena: o dabar... du negrai paklause kur baras  :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #47 įjungtas: 2012 Sau 21, 01:37:28 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Va tada ir butu idomi situacija  :kikena: o dabar... du negrai paklause kur baras  :D

nesupratau tu mano pusej ar ju? :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #48 įjungtas: 2012 Sau 21, 02:53:38 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nesupratau tu mano pusej ar ju? :D

Priklausomai nuo situacijos  :angel:
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #49 įjungtas: 2012 Sau 21, 10:12:43 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o jei man butu dave?  :kikena:
Daugiau treniruotis reiškia reik  :maisas: :maisas:
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #49 įjungtas: 2012 Sau 21, 10:12:43 am »

Atsijungęs skietis

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2010
  • Žinutės: 4
  • Amžius: 35
  • Vieta: Šiauliai
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: skietis
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #50 įjungtas: 2012 Sau 21, 11:20:40 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o jei man butu dave?  :kikena:
cia kaip is to anekdoto, mazdaug taip: eina dviese, ziuri is priekio ateina vienas toks savimi pasitikintis.. Vienas is tu dvieju sako kitam: davai sukalam ji.. Tas kitas: nu davai.. bet po keliu sekundziu: o jeigu jis mum duos? Tas pirmasis: o tai uz ka jis mum?

Atsijungęs hud

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2010
  • Žinutės: 80
  • Karma: +2/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #51 įjungtas: 2012 Sau 21, 12:26:00 pm »
profilaktiskai  :D

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #52 įjungtas: 2012 Sau 21, 14:27:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai as ir galvoju gal ir taip. bet, kad tokio baro tai ten aplink nera kiek zinau... kodel tada tu mergu nepaklause? :) uztai ir dejau i "idomia situacija" :D o ne apie mustynes :D
Mergų neklausė gal todėl kad pasak tavęs ten neaišku buvo ar viena merga ar gal ir abi  :kikena:
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #53 įjungtas: 2012 Sau 21, 14:36:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mergų neklausė gal todėl kad pasak tavęs ten neaišku buvo ar viena merga ar gal ir abi  :kikena:

nu UK, ner ko daug tiketis. ne moterimis ta salis garseja :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #54 įjungtas: 2012 Sau 21, 14:41:50 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu UK, ner ko daug tiketis. ne moterimis ta salis garseja :D
Sutinku, matęs tuos krokodilus  :kikena:
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #54 įjungtas: 2012 Sau 21, 14:41:50 pm »

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #55 įjungtas: 2012 Sau 21, 17:16:46 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
taigi tokių situacijų būna... :kikena: Aš van kažkada grįžinėju iš treniruotės kažkur apie 10 val. toli salė buvo, ir šiaip užtrukau. Einu per kiemus, vieta tokia nelabai, netoli ,,iki", prie kurios viso rajono padugnės renkas. Kažkaip žomnių aplink nesimąto, tik vienas, toks su treningais, postambis, stovi tiesiog ir dairosi. aš einu pro jį, stebiu periferiniu. Vos tik praeinu, jis staigiai pajuda link manęs. Staigiai atsisuku ir sustoju. Jis irgi sustoja kaip įbestas. žiūrim viens į kitą. Tada jis lėtai apeina mane ir eina tuo keliu kur ir man reikia eit, matau, kad suks už kampo. nė velnio, galvoju. Pagreitinu žingsnį, kad jis nespėtų už kampo man pasalos surengt :bandit: o tas -į kojas. tiek jį ir temačiau. tai ir galvok, ką nori. Ar čia jis tikrai kokių kėslų turėjo, ar tik norėjo laiko paklaust ir viens kitą išgasdinom. :kikena:

OT. Susiruošė kaimietis į Vilnių. Jo išlydėt susirinko visas kaimas. Ateina vienas toks ir sako, tik Vilniuje neik į Sodų gatvę, ten vieni chuliganai, iš karto muša. Nuvažiavo žmogelis į Vilnių, vaikštinėja, dairosi ir staiga mato, kad netyčia užklydo į Sodų gatvę. Ir kaip tyčia ateina priešais vienas toks stambus, gryns chuliganas. Išsigando kaimietis, kas dabar bus??? Ai, galvoja, neišvengt jo, trenksiu pirmas. Kaip tarė taip ir padarė, sudaužė neprietelių tą. Pabėgo kaimietis, tas sumuštas atsigavo po kiek laiko, kelias ir burba: Juk perspėjo neiti į Sodų gatvę, ten juk iš kart chuliganai muša...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #56 įjungtas: 2012 Sau 21, 17:42:48 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nesupratau tu mano pusej ar ju? :D

Aisku kad tavo, jeigu tau nekilo mitis negrus nuskriausti  :kikena:

P.S
Aplamai toks mastymas "o jei man butu dave? " yra labai  prazutingas.  Geraiu jau nieko negalvoti ar "Ar spes jie nuo manes pabegti  :kikena:"
Jums su Arimanu reikia maziau savygina dometis.  Kitaip visas pasaulis nores duoti jums i snuki   :D
« Paskutinis taisymas: 2012 Sau 21, 18:04:12 pm nuo denis »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #57 įjungtas: 2012 Sau 21, 19:06:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aisku kad tavo, jeigu tau nekilo mitis negrus nuskriausti  :kikena:

P.S
Aplamai toks mastymas "o jei man butu dave? " yra labai  prazutingas.  Geraiu jau nieko negalvoti ar "Ar spes jie nuo manes pabegti  :kikena:"
Jums su Arimanu reikia maziau savygina dometis.  Kitaip visas pasaulis nores duoti jums i snuki   :D
Aš nelabai tuo metu užsiėmęs buvau apmąstymais, grynai reakcija tuomet buvo. O norės ar nenorės, tai jau nesvarbu, nes ir taip seniai nori, bet nedrįsta :P
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

lialialia

  • Svečias
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #58 įjungtas: 2012 Bal 02, 22:24:35 pm »
Čia nelabai savigyna  , bet šiaip tokia durnoka situacija..
Žodžiu vieną kartą ėjau , nuo manęs per 15m kažkur metais viresnis su keliom panom buvo, pasižiūrėjau ir staiga pasigirsta: Ko žiūri?Aš tiesiog nusisukau ir nuėjau.Čia ne koks chronius ar panašei , tiesiog šiaip paprastas baxurėlis.Ir tiesiog nuėjas durnai pasijaučiau dar nelabai rimtai sportavau , pasimečiau ir tiek ,  nors matėsi , kad jis nieko nesportuojantis erelis..Ką tokiuose situacijuose patarete daryti?Na čia ne koks mužikas girtas ar panašiai , tiesiog matėsi pavaidinti norėjo prieš panas gal , nes šiek tiek vyesnis už mane buvo ir nelabai bijojo..Tiesiog kartais būna įvairių situacijų , kada ar žvilgsniu ar kuom bando pavaidinti ir dažnai pasimeti , aišku už tokius dalykus tai net nekyla minties veltis į tokias nesąmones , bet čia jau kitas reikalas..
« Paskutinis taisymas: 2012 Bal 02, 22:27:07 pm nuo lialialia »

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #59 įjungtas: 2012 Bal 03, 02:47:31 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Čia nelabai savigyna  , bet šiaip tokia durnoka situacija..
Žodžiu vieną kartą ėjau , nuo manęs per 15m kažkur metais viresnis su keliom panom buvo, pasižiūrėjau ir staiga pasigirsta: Ko žiūri?Aš tiesiog nusisukau ir nuėjau.Čia ne koks chronius ar panašei , tiesiog šiaip paprastas baxurėlis.Ir tiesiog nuėjas durnai pasijaučiau dar nelabai rimtai sportavau , pasimečiau ir tiek ,  nors matėsi , kad jis nieko nesportuojantis erelis..Ką tokiuose situacijuose patarete daryti?Na čia ne koks mužikas girtas ar panašiai , tiesiog matėsi pavaidinti norėjo prieš panas gal , nes šiek tiek vyesnis už mane buvo ir nelabai bijojo..Tiesiog kartais būna įvairių situacijų , kada ar žvilgsniu ar kuom bando pavaidinti ir dažnai pasimeti , aišku už tokius dalykus tai net nekyla minties veltis į tokias nesąmones , bet čia jau kitas reikalas..

reikejo sakyt "kur noriu ten ir ziuriu". nes jeigu tik su mergom, tai praktiskai vienas, mergos nelabai kuo pades (teneisizeidzia moteriskes), o jeigu vienas, tai greiciausiai nedrystu imtis jokiu koviniu veiksmu. o jeigu ir isdrystu, tai... liktu su suzalotu ego ir be mergu  ;-) yra toks stebuklingas receptas pries vadinamuosius "erelius", kurie daugiausia sneka, o ne daro. tai va, kai toks labai naglas prieina ir pradeda labai naglai sneket, tai dazniausiai savo naglom snekom ir privercia zmones bijoti  :bijo:. delto reikia neklausyti tu zaraznu kalbu ir be jokiu ceremonialu ir ,aciprasant, p**dielinimu pirmam kalt i nosi. ir situacija akimirksniu pasikeicia ir pasaulis nusvinta naujomis spalvomis, o erelis tampa zvirbliu  :oho: aisku, tai yra brutalu ir nehumaniska, bet tokia jau ta gamta.. sitas receptas yra slaptas, net nezinau ar gerai padariau ji cia parases  :-/ :chmm: :nezino: :bandit: :bijo:
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #59 įjungtas: 2012 Bal 03, 02:47:31 am »