AutoriusTema: Idomi sitaucija  (Skaityti 34831 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Hydro

  • Svečias
Idomi sitaucija
« įjungtas: 2011 Grd 27, 20:13:24 pm »
Pries pora savaiciu teko matyti idomia situacija.

 Vidurys dienos, didelis prekybos centras.
 Eina porele, eilinis vaikinukas, koki 1.80, vidutinio kuno sudejimo.
 Salia susikabines su mergina, kuri gan pabrezianciai seksualiai apsirengusi.

 Jie eina prieki manes koki 20metru, as su panele uz ju.
 Tarp musu is sono issuka 3 bachuriukai, ~25-30 metu, galbut isgere po bokala ar seip labai smagus, garsiai besijuokantis, sportiskai apsirenge, 2 is ju stambaus sudejimo.

 Ir taip oplia skaniai tai mergaitei uz uzpakalio paima. Mergaite soke, vaikinas irgi. Jie stovi tryse ir zvengia.

 Pats einu ir mastau, o ka as daryciau tokioj situacijoj?

 Aplamai kaip teisyngai elgtis reiketu? Nekreipt demesio? Bet juk musu pana graibo, eiti kovoti? Kai jegos betkokiu atveju nelygios ir tai zinom.

 Paklausiau drauges ji pati atsakymo irgi neturejo.

 Aplamai tai buvo keista jog tai ivyko vidury dienos, pilna seimu, zmoniu.
 Kiti gal sakys nieko cia tokio, bet as tokia situacija maciau pirma karta.

 O ka darytumet jus?

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #1 įjungtas: 2011 Grd 27, 22:22:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

:)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #2 įjungtas: 2011 Grd 27, 22:49:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pries pora savaiciu teko matyti idomia situacija.

 Vidurys dienos, didelis prekybos centras.
 Eina porele, eilinis vaikinukas, koki 1.80, vidutinio kuno sudejimo.
 Salia susikabines su mergina, kuri gan pabrezianciai seksualiai apsirengusi.

 Jie eina prieki manes koki 20metru, as su panele uz ju.
 Tarp musu is sono issuka 3 bachuriukai, ~25-30 metu, galbut isgere po bokala ar seip labai smagus, garsiai besijuokantis, sportiskai apsirenge, 2 is ju stambaus sudejimo.

 Ir taip oplia skaniai tai mergaitei uz uzpakalio paima. Mergaite soke, vaikinas irgi. Jie stovi tryse ir zvengia.

 Pats einu ir mastau, o ka as daryciau tokioj situacijoj?

 Aplamai kaip teisyngai elgtis reiketu? Nekreipt demesio? Bet juk musu pana graibo, eiti kovoti? Kai jegos betkokiu atveju nelygios ir tai zinom.

 Paklausiau drauges ji pati atsakymo irgi neturejo.

 Aplamai tai buvo keista jog tai ivyko vidury dienos, pilna seimu, zmoniu.
 Kiti gal sakys nieko cia tokio, bet as tokia situacija maciau pirma karta.

 O ka darytumet jus?

o ka jis dare, kaip reagavo? papasakok issamiau. noreciau pamatyt tokia situacija  :kikena: o ka tu darei? ejai kaip ejes pro tuos pacius tris ar pakeitei krypti? (jeigu pakeitei krypti vadinasi esi bailys, jeigu nepakeitei, vadinasi kvailys. padetis be iseities a?)

mano supratimu, kol neprievartauja tol geriau savo "skin'u" nerizikuot, nebent dydvyriu jautiesi ir nori pasimust. bet jeigu nori pasimust geriau tai daryt be merginos. kitais atvejais (tais kada jau prievartauja  :kikena:) jau ziurek ar mergina verta, kad del jos gautai i nosi. pasimusti kartais faina, bet bent jau as riterio vaidinti kazkaip nelinkes (todel mano nosis dar sveika).
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #3 įjungtas: 2011 Grd 27, 23:25:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pries pora savaiciu teko matyti idomia situacija.

 Vidurys dienos, didelis prekybos centras.
 Eina porele, eilinis vaikinukas, koki 1.80, vidutinio kuno sudejimo.
 Salia susikabines su mergina, kuri gan pabrezianciai seksualiai apsirengusi.

 Jie eina prieki manes koki 20metru, as su panele uz ju.
 Tarp musu is sono issuka 3 bachuriukai, ~25-30 metu, galbut isgere po bokala ar seip labai smagus, garsiai besijuokantis, sportiskai apsirenge, 2 is ju stambaus sudejimo.

 Ir taip oplia skaniai tai mergaitei uz uzpakalio paima. Mergaite soke, vaikinas irgi. Jie stovi tryse ir zvengia.

 Pats einu ir mastau, o ka as daryciau tokioj situacijoj?

 Aplamai kaip teisyngai elgtis reiketu? Nekreipt demesio? Bet juk musu pana graibo, eiti kovoti? Kai jegos betkokiu atveju nelygios ir tai zinom.

 Paklausiau drauges ji pati atsakymo irgi neturejo.

 Aplamai tai buvo keista jog tai ivyko vidury dienos, pilna seimu, zmoniu.
 Kiti gal sakys nieko cia tokio, bet as tokia situacija maciau pirma karta.

 O ka darytumet jus?

Vyriškumas reikalauja keršto.. :)
Visų pirma - jei mano žmonai kas nors pagraibytų vidury dienos užpakalį - tai iš karto gautų per snukį nuo jos. Manau, kad man nedaug reikėtų pridėt (o aš pridėčiau 120 proc.). O paskui likę du - labiau šoke būtų, negu tavo įvardinta porelė, minėtam pavyzdy. Tegul patys sprendžia kaip pasielgt. :)

Antra vertus - situacija tik morališkai skaudoka - fiziškai tai niekuom neįtakoja. Jėgos nelygios, apeliuot į aplinkinius - variantas netinkamas (bent LT). Nutylėjai ir nuėjai. Ir piemuo (vaikinukas) sveikas ir avis ciel.. a (mergina) :)
Aišku blogis ir toliau vaikščios nebaudžiamas, kol neužsiraus ant tokios, kaip mano žmona, pvz.. :D :D

O ką tau, kaip stebėtojui daryt - NIEKO. Kol "nukentėjusieji" nieko nedaro - tai ko tau lyst? Gal čia studentai tarpusavy kokį žaidimą žaidžia "paliesk kitos poros užpakalį". O tu įsirausi viską mušdamas.. FAIL.. :)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #4 įjungtas: 2011 Grd 29, 16:15:43 pm »
gerai, kada žmona nepėsčia. maniškė irgi, pasigirsiu, kartą tikrai pravertė netikusioj situacijoj. Buvau aš su ja ir dar su viena pana, o prieš mane du treninginiai. Konfliktas vėlgi-dėl cigaretės, kurios neturiu, kaip visada. Tai viso konflikoto metu, kai jie bandė artyn eit, jinai iš galo komentavo, kur kuris rankas laiko, kuris ko kišenėj ieško,iš kurios pusės bando apeit, dėmesį nukreipt. O pas ją kišenėj rankytė, o rankytėj javara.  Aš stojkėj stoviu, sakau ateikit, pyyp, o jie nedrįsta. po vieną pult bijo, o nugarą jai atsukt irgi jiem nesinori. taip ir nušliaužė nieko nepešę. kovinga moteris yra kartais geriau, nei lėtas draugelis ;-)
kas dėl tos situacijos parduotuvėj, tai nereikia leist savo mergai vaikščiot kaip kurvai. Čia 1. 2. žodžiai kartais labiau žeidžia negu kulokai. Vidury maximos, kur viskas filmuojama, gali sau leist daug ką pasakyt jiem. pradės muštis-jiem blogiau.3 jeigu nutylėsi, tai paskui jausies kaip šuns š...
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #4 įjungtas: 2011 Grd 29, 16:15:43 pm »

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #5 įjungtas: 2011 Grd 29, 23:38:07 pm »
ech... jai jau prsijungiau, reikia parašinėti... :-)

Realiai didieji prekybos centrai yra gan saugi vieta, daug šviesos, daug erdvės, daug žmonių, daug kamerų... kurios fiksuoja viską...
Kiek supratau, kažkokio tikro užpuolimo ar grąsinimų, kitaip tariant rimto konflikto kaip ir nebuvo. Pradėti mojuotis... :nezino:
Pabandykit kada Akropolyje ar Oze pasimojuoti, iš lengvai besivarstančių durų tuoj iššoks mėlynai apsirengę augaloti vyrukai, ir labai pasiseks,
jei su jais apsauginių kambaryje (kur atsidurtų greičiausiai visi) išeis susitarti dėl "nekvieskit policijos". Priešingu atveju... viešosios tvarkos
pažeidimas, bauda arba viešieji darbai.  :chmm:
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #6 įjungtas: 2011 Grd 29, 23:39:51 pm »
Paturejau situacija pries pora metu akropolyje tarp maximos kasu ir parduotuviu. Zmona isejo is wc, as jos laukiau siek tiek toliau nuo wc. Ji eina link manes, is galo jos lenkia trys auksti ir kudi ikale pacanai ir vienas blaivus didelis kaciokas. Vienas hantelis mano zmonai taukst per uzpakali, as iskart prisokau prie ju visas pasiruoses kovot. Pries mane tiesiai stovi du hanteliai, uz ju tas sustriakas kuris ranku nevaldo, o kaciokas man is desnes stovi.
Sustriakas daug sneka, bet is uz draugu nugaru nelenda. tie du hanteliai irgi gan ramiai stovi, kaciokui as pagal savigyna iskart sakau, kad jis maladiec bicas, tipo sportininkas, taip atsikraciau vieno prieso. Toliau, tarp tu dvieju hanteliu buvo tarpas, o per tarpa matau sutriako pilva, zinoma iskart jam tiesu is kojos i pilva.  tas susileido, bet kiti ir nepuole ant manes, as savo ego patenkines apsisukau ir su zmona nuejau. nuejau pas apsauginius, kurie stovejo, ziurejo ir bijodami i kampa susitrauke stebejo. Jiems padekojau uz "gera"darba. Tie net akiu pakelt negalejo is gedos.
Tad va mano ir zmonos situacija akropolyje
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #7 įjungtas: 2011 Grd 30, 00:00:55 am »
 :D nu jo...

gera situacija, ir apsauginiai irgi "geri". Bet jų irgi skirtingų rūšių būna. :-)
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #8 įjungtas: 2011 Grd 30, 00:03:59 am »
O ka jus darytumet jeigu jus paims uz uzpakalio ?  :kikena:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #9 įjungtas: 2011 Grd 30, 00:19:34 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O ka jus darytumet jeigu jus paims uz uzpakalio ?  :kikena:

praplėsk Deni savo mintį :D
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #9 įjungtas: 2011 Grd 30, 00:19:34 am »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #10 įjungtas: 2011 Grd 30, 01:57:15 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Paturejau situacija pries pora metu akropolyje tarp maximos kasu ir parduotuviu. Zmona isejo is wc, as jos laukiau siek tiek toliau nuo wc. Ji eina link manes, is galo jos lenkia trys auksti ir kudi ikale pacanai ir vienas blaivus didelis kaciokas. Vienas hantelis mano zmonai taukst per uzpakali, as iskart prisokau prie ju visas pasiruoses kovot. Pries mane tiesiai stovi du hanteliai, uz ju tas sustriakas kuris ranku nevaldo, o kaciokas man is desnes stovi.
Sustriakas daug sneka, bet is uz draugu nugaru nelenda. tie du hanteliai irgi gan ramiai stovi, kaciokui as pagal savigyna iskart sakau, kad jis maladiec bicas, tipo sportininkas, taip atsikraciau vieno prieso. Toliau, tarp tu dvieju hanteliu buvo tarpas, o per tarpa matau sutriako pilva, zinoma iskart jam tiesu is kojos i pilva.  tas susileido, bet kiti ir nepuole ant manes, as savo ego patenkines apsisukau ir su zmona nuejau. nuejau pas apsauginius, kurie stovejo, ziurejo ir bijodami i kampa susitrauke stebejo. Jiems padekojau uz "gera"darba. Tie net akiu pakelt negalejo is gedos.
Tad va mano ir zmonos situacija akropolyje

ziuriu, Dojo, tiesus i pilva tau "eina" :D jau ne pirma karta girdziu is taves apie sito smugio panaudojima savigynai :D man vienas is "durniausiu" ir mazausiai patinkanciu smugiu, o va kazkam "eina" :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #11 įjungtas: 2011 Grd 30, 07:14:35 am »
kad matai, kazkaip ereliai rankas i sona isskiete laiko, toks noras buti didesniam, tokia ta gamta. gaidys ir pesdamasis isplecia sparnus, kad baisesnis ir didesnis butu. As tuom ir pasinaudoju jau nekarta. Plius daug kas eina link manes labai atsipalaidave ir nesusikaupe, nesitiki. Jokiu stoikiu as nedemonstruoju tik rekiu, tad gal nebaisus buni, man nuo to tik geriau :)
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #12 įjungtas: 2011 Grd 30, 08:06:38 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O ka jus darytumet jeigu jus paims uz uzpakalio ?  :kikena:

Priklauso nuo to kas ir kaip  :D
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #13 įjungtas: 2011 Grd 30, 09:46:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kad matai, kazkaip ereliai rankas i sona isskiete laiko, toks noras buti didesniam, tokia ta gamta. gaidys ir pesdamasis isplecia sparnus, kad baisesnis ir didesnis butu. As tuom ir pasinaudoju jau nekarta. Plius daug kas eina link manes labai atsipalaidave ir nesusikaupe, nesitiki. Jokiu stoikiu as nedemonstruoju tik rekiu, tad gal nebaisus buni, man nuo to tik geriau :)
Tai čia kada muštynės dar nevyksta, kada vyksta stumdymasis ir ,,bazarai". Spiri pirmas į tarpukojį arba pilvą ir pavasaris. Bet kai prie tavęs chebrytė ateina su kumštukais suspaustais ir pakeltais, tai net nepastebėsi, kaip į stikę atsistosi :kikena: nu galima, aišku, primest auką, ir paskui netikėtai tiktai barkšt... yra gerų fintų šita tema :evil:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #14 įjungtas: 2011 Grd 30, 18:53:37 pm »
as viena karta, viena blogieti esu labai pazemines pries jo mergina. ciuju po to ivykio nusizude is gedos ciuvakas  :kikena: nesigavo jam i snuki duot, nors ir labai norejau, bet situacija neleido. bet akivaizdziai pasimate, kad jis bailys ir banditas. ir dar i bankrota ji nuvariau  :D veliau gal parasysiu visa istorija, bet daug rasyt, nes istorija paini, ilga ir sudetinga.
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #14 įjungtas: 2011 Grd 30, 18:53:37 pm »