AutoriusTema: Maldauju jusu pagalbos  (Skaityti 10175 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Maldauju jusu pagalbos
« Atsakyti #60 įjungtas: 2011 Lap 23, 23:09:57 pm »
jeigu atvirai tai man tiesasakant atrodo, kad ten daugiau gudrybes ir 'triukai' atidirbti, o ne treneruotumas (sito aisku irgi yra, bet ne grynai).

*****

p.s. omg omg omg!!! pasiziurekit apie ka tema, jus visi oftopinat, jus visus reikia uzbaninti, ka moderatoriai veikia, o dieve, omg, kur ritasi sitas forumas, we all gona die!!!  :punch: :ramentai:
« Paskutinis taisymas: 2011 Lap 23, 23:17:48 pm nuo coffeedrinker »
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Maldauju jusu pagalbos
« Atsakyti #61 įjungtas: 2011 Lap 24, 14:33:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
arimanas:Welcome to the real world :)
Cia nera jokios mistikos, jokiu super truper sugebejimu, tiesiog nerealus treneruotumas tiek kuno tiek valios,  :respect:  :clap:
Kad man kas tokius berserkus i boksa atvestu, o jei dar mastancius ir norincius mokytis... ex na pasvajot juk galima  :oops:
super duper gebėjimai, mano supratimu, yra padaryt ko kiti negali.  Sufijai užsienietį vieną į transą įvedė ir snukį virbalu persmeigė. Jis ten nieko nesitreniravo, smalsus žurnalistas tiesiog. Anei skaudėjo jam, anei kraujas bėgo. Nieko stebuklingo. o vat atvaryk visą programą sikhų ir nesusikruvink-sakysiu meistriškumas. kas tas ,,real world" yra nereik man aiškint. Su nutrauktais kryžminiais kovą atkovojau ir dar laimėjau. Čia ne meistriškumas, o organizmo reakcija į ekstremalią situaciją. Būna po avarijos žmogeliukas su sulaužyta koja namo pareina. o tokių ,,berserkų" tarp sportininkų nemažai yra, tik vat kaip su mąstymu suderint berserkizmą tai nežinau :D
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Maldauju jusu pagalbos
« Atsakyti #62 įjungtas: 2011 Lap 24, 21:58:15 pm »
arimanas:
Citata
o vat atvaryk visą programą sikhų ir nesusikruvink-sakysiu meistriškumas. kas tas ,,real world" yra nereik man aiškint. Su nutrauktais kryžminiais kovą atkovojau ir dar laimėjau. Čia ne meistriškumas, o organizmo reakcija į ekstremalią situaciją. Būna po avarijos žmogeliukas su sulaužyta koja namo pareina. o tokių ,,berserkų" tarp sportininkų nemažai yra, tik vat kaip su mąstymu suderint berserkizmą tai nežinau :D
siaip nesusikalbam apie meistriskuma as nekalbejau, kalbejau apie charakteri ir kuno treneruotuma.
Man patinka ju charakteris, uzsidegimas, bebaimiskumas, tai yra tikro kario ar kovotojo savybes ir jos cia labai ryskiai matomos tuo ir zaviuosi. O del triuku paciu tai meistriskai ar nemeistriskai bet jie tokiu bajeriu padare kokiu nesu mates ne vieno meistro darant, idomu :)

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Maldauju jusu pagalbos
« Atsakyti #63 įjungtas: 2011 Lap 25, 16:19:37 pm »
Dėl charakterio visiškai sutinku.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Maldauju jusu pagalbos
« Atsakyti #63 įjungtas: 2011 Lap 25, 16:19:37 pm »