AutoriusTema: Bokso salmas  (Skaityti 10568 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Bokso salmas
« įjungtas: 2011 Bir 19, 16:34:40 pm »
Kadangi jau yra tema apie bokso pirstines. Pakalbekime apie bokso salmus. Pas mus dar nevisada buna populiaru uzsideti toki daikta treniruociu metu :) Bet tiems kuriems galva skirta galvojimui arba skaito save pakankamai simpatiskais, atsarga gedos nedaro.
Tad padiskutuokime kaip reiktu issirinkti gera salma? I ka atkreipt demesi.
Asmeniskai turiu salma su skruostikauliu apsaugomis, taciau nesu labai patenkintas, nes salmui sudrekus nuo prakaito ir gavus stipresni smugi, salmpas paprasciausiai nusisuka ir apriboja matomuma, tad tenka ji pastoviai taisytis. Nors firma atrode ir gera, bet sekanti daikta noreciau isigyti kuris nesukeltu tokio diskomforto ;)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #1 įjungtas: 2011 Bir 19, 21:27:37 pm »
Na aš irgi turiu šalmą, ir esu netgi labai už jo naudojimą, nepriklausomai nuo to, ar žmogus savo "intelektą" ar "išvaizdą" saugoti nori. Pats savaime šalmas nuo smūgių neapsaugo, bet veidą ir nosį tausoja bet kuriuo atveju. Tiesa mano šalmas su metalinėmis grotomis, ir aš žinau, kad dabar greičiausiai prasidės visokie "napadkai" dėl tokių šalmų naudojimo, apie tai kad tikriems kovotojams jokių šalmų nereikia ir fa fa la la... Nežinau, man tos grotos veido apsaugai niekad nemaišė, apie tai kad jis nusisuktų nuo smugio, tai čia jau dizaino ir dydžio problema, nes jie jis jau nusisuka, tai faktas, kad jis yra per didelis.

p.s. na aš aišku suprantu, kad mano nuomonė čia forume nieko nereiškia, čia reikėtų sulaukti smauglio, saxum, radiatoriaus, sakalo, vitioko, jie gal daugiau parašys  :-) no offence, peace  :alus:
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #2 įjungtas: 2011 Bir 19, 22:44:42 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na aš irgi turiu šalmą, ir esu netgi labai už jo naudojimą, nepriklausomai nuo to, ar žmogus savo "intelektą" ar "išvaizdą" saugoti nori. Pats savaime šalmas nuo smūgių neapsaugo, bet veidą ir nosį tausoja bet kuriuo atveju. Tiesa mano šalmas su metalinėmis grotomis, ir aš žinau, kad dabar greičiausiai prasidės visokie "napadkai" dėl tokių šalmų naudojimo, apie tai kad tikriems kovotojams jokių šalmų nereikia ir fa fa la la... Nežinau, man tos grotos veido apsaugai niekad nemaišė, apie tai kad jis nusisuktų nuo smugio, tai čia jau dizaino ir dydžio problema, nes jie jis jau nusisuka, tai faktas, kad jis yra per didelis.

p.s. na aš aišku suprantu, kad mano nuomonė čia forume nieko nereiškia, čia reikėtų sulaukti smauglio, saxum, radiatoriaus, sakalo, vitioko, jie gal daugiau parašys  :-) no offence, peace  :alus:

matai del tu grotu... ziurint ka sportuoji :) jei su lazdom musies ar ala koki streetfiggtinga rusy propaguoji, tai gal ir nieko :) bet tarkim jei eini i bokso koki kluba, tai greit tave su visu salmu prames. o priezastis labai paprasta - realiai gali sutraumuot partneri su tom grotom, ypac maziau patyrusi :) tai del to kartais tenka rinktis paprastesniu variantus.
kas del dydzio, tai as jau uzsiverziu ta salma, kad man jau galva spaudzia... ir vistiek pasitaiko, kad nusisuka ;) bet siaip kiek zinau dauguma salmu kazkiek nusisukineja, todel nera labai jau patogus irankis :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #3 įjungtas: 2011 Bir 19, 23:14:26 pm »
Na matai aš tokį pankrationinį šalmą turiu, gerai padarytas, man jis patinka. Dėl bokso klubų sutinku, niekas neleistų tokį naudoti, bet kadangi aš bokso nelankau, tai garažiuke su tokį pasparinguoti visai nieko. Tiesa, nemanau kad su lazdom dirbant jo vieno užtektų, ten reikia ir kitokios ekipiruotės. Bet kaip ir minėjau, man jis patinka tas šalmas, ir mano nuomone jei galva šio bei bei to verta, geriau jos be reikalo nedaužyti, ar bent jau pasaugoti, nes kitos nenusipirksi. Yra aišku ir išimčių, va pavyzdžiui sakalo galva  :D daužyk ne daužęs, o jis vis protingesnis ir protingesnis darosi, niekas jam nekenkia, galva turbūt per daug metų adaptavosi, persitvarkė, ir su kiekvienu smūgiu vis daugiau proto į galvą pareiną. Vo teip va.  :D
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #4 įjungtas: 2011 Bir 20, 07:54:46 am »
Turiu paprasta boksiorska salma, (susisega po smaktu ) pirkau gal uz 80lt , nes man kaip mėgėjui galvojau bus per akis :) Iš pradžių vengiau aš jį naudot, nes kaip ir lonsas sakė, tai nusisuka tai veržia, tai dar ką , paskui gavau pora kart per ausį .... :kikena:  pradėjau dėtis jį kiekviena treniruote, dabar pripratau , normaliai užsiveržiu , kažkaip  pripratus dingo visas tas pradinis diskomfortas :)  aišku kartais praslystantis smūgis jei užkabina tai pasisuka jis kažkiek ir po treniruotės  vidus šlapias būna pastoviai, bet gyvent galma. manau su geresnės kokybės mažiau būtų to diskomforto.

kažkas buvo daves  pasimegint ir su skruostikaulio apsauga šalmą, bet nepatiko man kažkaip, perdaug matomuma riboją  :-/  bet čia ir  tik pirmas įspudis toks :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Bokso salmas
« Atsakyti #4 įjungtas: 2011 Bir 20, 07:54:46 am »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #5 įjungtas: 2011 Bir 22, 01:15:33 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kadangi jau yra tema apie bokso pirstines. Pakalbekime apie bokso salmus. Pas mus dar nevisada buna populiaru uzsideti toki daikta treniruociu metu :) Bet tiems kuriems galva skirta galvojimui arba skaito save pakankamai simpatiskais, atsarga gedos nedaro.
Tad padiskutuokime kaip reiktu issirinkti gera salma? I ka atkreipt demesi.
Asmeniskai turiu salma su skruostikauliu apsaugomis, taciau nesu labai patenkintas, nes salmui sudrekus nuo prakaito ir gavus stipresni smugi, salmpas paprasciausiai nusisuka ir apriboja matomuma, tad tenka ji pastoviai taisytis. Nors firma atrode ir gera, bet sekanti daikta noreciau isigyti kuris nesukeltu tokio diskomforto ;)

Na, taip ir nepripratau prie šalmo. Kita vertus, ir poreikio tokio nebuvo, tikslai ne tie... Bet šiaip svarbiausia yra tai, kad šalmas netrukdytų kovoti, todėl geriausia užsidėti keletą šalmų ir pažiūrėti, kuris geriausiai tinka, juk kiekvieno galva individuali.

Atsijungęs Mosc

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2009
  • Žinutės: 22
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #6 įjungtas: 2012 Vas 19, 19:35:39 pm »
Lankau boksą. Pirmus metus lankydamas jo labai nepasigedau, kadangi nesiruošiau tapti nei profesionaliu kovotoju nei rimtai "daužyti" galvą. Laikas parodė ką kitą. Profas netapau ir neketinu, bet atsiradus šiokiems tokiems įgūdžiams su naujokais senai nebestoviu/nestato. O kur rimtesni "jaunuoliai", rimtesni ir smūgiai. Teko nusipirkti šalmą. Aklai nepirkau, matavausi pas kiekvieną paėmęs ir žiūrėjau, koks labiau tinka patinka. Nusipirkau šį iš ebay:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #7 įjungtas: 2012 Vas 19, 23:08:26 pm »
mano nuomone, arba šalmas su grotom, arba apskritai jo nereik.  ( neskaitant su lazdom sparingų, ten šalmas visada reikalingas). Van vakar varžybos praėjo, tai be šalmų tokio dalyko išvis neįsivaizduoju su lazdom. Kas dėl paprastų sparingų, tai draugiškas sparingas geriausia be šalmų, nes šalmai, jeigu gerai padaryti, gali labai saugumo iliuziją sukelt. Jau kada pilnas kontaktas, tada šalmas būtinas. Nėr ko rizikuot grožiu ir sveikata :D
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #8 įjungtas: 2012 Vas 19, 23:41:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
mano nuomone, arba šalmas su grotom, arba apskritai jo nereik.  ( neskaitant su lazdom sparingų, ten šalmas visada reikalingas). Van vakar varžybos praėjo, tai be šalmų tokio dalyko išvis neįsivaizduoju su lazdom. Kas dėl paprastų sparingų, tai draugiškas sparingas geriausia be šalmų, nes šalmai, jeigu gerai padaryti, gali labai saugumo iliuziją sukelt. Jau kada pilnas kontaktas, tada šalmas būtinas. Nėr ko rizikuot grožiu ir sveikata :D

Bokso sparinge grotų nereikia, tačiau šalmas labai gelbsti. Ypač artimoje kovoje, apsaugo nuo ausų lūžių (nesijuokit, pora kartų jau susilaužiau), žandikaulių lūžių, antakių praskelimų (dažnas atvejis). O ir šiaip keliais procentais sumažina smūgio galią (elementari fizika, kurios kartais realiai nepajaučiame be specialių matavimų). O kai kurių bokso šalmų konstrukcija dar ir nosį prisaugo. O jei jau dėt grotas, tai ar ne geriau kudo šalmą naudot ir jaustis kaip tanke?

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #9 įjungtas: 2012 Vas 20, 08:32:27 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
mano nuomone, arba šalmas su grotom, arba apskritai jo nereik.  ( neskaitant su lazdom sparingų, ten šalmas visada reikalingas). Van vakar varžybos praėjo, tai be šalmų tokio dalyko išvis neįsivaizduoju su lazdom. Kas dėl paprastų sparingų, tai draugiškas sparingas geriausia be šalmų, nes šalmai, jeigu gerai padaryti, gali labai saugumo iliuziją sukelt. Jau kada pilnas kontaktas, tada šalmas būtinas. Nėr ko rizikuot grožiu ir sveikata :D

Šalmas reikalingas bent jau dėl feiso prekinės vertės išsaugojimo, bo aš "labai gerai" sugebu apeit smūgius taip, kad jie gaunasi praslystantys, ko pasekoje veidas ar kakta atrodo kaip po švelnaus nusileidimo ant švitrinio...
O dėl saugumo jausmo, tai kaip tik, grotuoti tą jausmą labiau suteikia, bo nejauti to "malonumo", kai užtaiko per nosį, ar akį... Bent jau WT taip būdavo, kad tau smūgiuoja ne per stipriausiai į veidą per tas grotas, o tu vis tiek eini priekin, kas gavus (kad ir ne per stipriausiai) per nosį realiai, pristabdytum ar bent jau gintis pradėtum.

P.S. matau avataruose pradeda populiarėt vandamiškos pozos  :D
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Bokso salmas
« Atsakyti #9 įjungtas: 2012 Vas 20, 08:32:27 am »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #10 įjungtas: 2012 Vas 20, 11:14:02 am »
tai aš ir turiu omeny, kad šalmai sukelia tą saugumo jausmą ir iškraipo techniką. Paskui be šalmo eina kaip su šalmu :-)
Kas dėl pozos vandamiškos, tai čia kažkur prieš 10 metų, kai jaunas ir liesas buvau, be varžtų kelyje ir vingių smegenyse. Atradau netyčia senam kompe, taip miela pasirodė, ėmiau ir užsidėjau :D
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Mosc

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2009
  • Žinutės: 22
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #11 įjungtas: 2012 Vas 20, 14:37:15 pm »
Nžn kaip ten pas jus su sparingais, bet bent jau man geriau su šalmu, nei su ištinusia gumbuota kakta, iškilusiu antakiu ar tiesiog kaip ežys minėjo - subraižyta kakta.
Dėl pasakymo, kad su šalmu pripranti prie saugumo jausmo - nesutinku (būtent mano atveju, kitų šalmų nenaudojęs). Bent jau aš kurį šalmą naudoju, jis man jokio saugumo papildomo pojūčio nesuteikia ir visi praleisti smūgiai puikiai jaučiasi. Skirtumas tik "kosmetinė" veido būklė.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #12 įjungtas: 2012 Vas 20, 17:02:26 pm »
nu kaip nesuteikia? praleidi tiesų į snukį ir nieko, gal sukrato tik. O taip tai barščiai jau iš nosies būtų, antakis praskeltas ir t.t. reiškia įpranti gaut tiesų be ryškesnių pasekmių. Užtat reikia derint sparingus su šalmais ir sparingus be šalmų. Kad visko būtų.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #13 įjungtas: 2012 Vas 20, 20:24:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu kaip nesuteikia? praleidi tiesų į snukį ir nieko, gal sukrato tik. O taip tai barščiai jau iš nosies būtų, antakis praskeltas ir t.t. reiškia įpranti gaut tiesų be ryškesnių pasekmių. Užtat reikia derint sparingus su šalmais ir sparingus be šalmų. Kad visko būtų.

Arimanai, tu turbūt vis kalbi apie grotuotus šalmus, nes boksininko šalmas nuo tiesaus smūgio nosin tikrai nesaugo, išbandyta  :D
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Bokso salmas
« Atsakyti #14 įjungtas: 2012 Vas 20, 22:07:57 pm »
nu taigi sakau, arba su grotom, arba visai jo nereik.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Bokso salmas
« Atsakyti #14 įjungtas: 2012 Vas 20, 22:07:57 pm »