AutoriusTema: Treniruotes namuose 2  (Skaityti 67065 kartai)

0 narių ir 8 Svečiai žiūri šią temą.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #75 įjungtas: 2012 Sau 13, 14:16:25 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu nu idomu ar nors koks treniruocius procesas toki malonuma suteikia? :D nebent kolegai per sparinga gera blyna pataikai, tada gal sirdele ir apsidziaugia momentiskai :D bet endorfinu vistik po treniruotes dazniausiai dziaugiames :D
Tiek, kiek esu patyręs, treniruočių procesas (išskyrus bėgimą) man teikia džiaugsmą. Arba blogai treniruojuos  :chmm: ?
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #76 įjungtas: 2012 Sau 13, 17:32:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tiek, kiek esu patyręs, treniruočių procesas (išskyrus bėgimą) man teikia džiaugsmą. Arba blogai treniruojuos  :chmm: ?

sunku pasakyt, jei rezultatai yra gal ir neblogai :D man tai skausma teikia, bet po to kaip gera... :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #77 įjungtas: 2012 Sau 13, 19:07:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O aš, kiek bebėgiojau, na niekaip nepajutau to malonumo.

ežiuk, ežiuk listen, kitaip tariant paklausyk biški :-) čia su tais krosai toks vienas prikolas na tiksliau vienas momentas yra, kuris dar vadinamas raumenų džiaugsmu, fiziologiškai tai pasireiškia
kai raumeniniai audiniai bėgimo metu prisisotina deguonimi, tai atsitinka ne iš karto, kitaip tariant reikia kažkiek perlipti per save.

Man pavyzdžiui tas antras kvėpavimas visuomet įsijungdavo 10-12 stadiono ratų prabėgus, t.y. 4-4,5km prabėgus, tuomet net ir bėgti nebereikia, kojos pačios neša į priekį.  :-)
Bet tai individualu, ilgos distancijos ne visiems tinkamos, buvo vienas video su Kocherginu kur jis pasakojo apie savo patirtį su bėgimu kai jis svorį metė (110-115kg berods svėrė), jo žodžiais: - galvojau kad numirsiu...  :puke: o po to nieko - persilaužė.  :-)
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #78 įjungtas: 2012 Sau 13, 20:58:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bėgioti reikia dėl sveikatos - sekmadienio rytą iki Maximos.... :kikena:
turi omeny kai iš po šeštadienio nekas  :kikena:

Atsijungęs Andrej Nazgul

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2009
  • Žinutės: 107
  • Vieta: vilnius
  • Karma: +8/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #79 įjungtas: 2012 Sau 20, 13:27:34 pm »
Geriau žmonės gereji patarkit ką daryti kai motyvacija nukrito :(
Rimtas klausimas, iki šiol buvo viska OK, jaučiau malonumą o dabar
kažkokia  ,,,,,,, pradedu dirbti ir

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #79 įjungtas: 2012 Sau 20, 13:27:34 pm »

Atsijungęs Magus

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2005
  • Žinutės: 684
  • Amžius: 42
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +7/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #80 įjungtas: 2012 Sau 20, 13:33:04 pm »
Citata
Geriau žmonės gereji patarkit ką daryti kai motyvacija nukrito :(
Rimtas klausimas, iki šiol buvo viska OK, jaučiau malonumą o dabar
kažkokia  ,,,,,,, pradedu dirbti ir
Turbūt geriausias patarimas koks gali būti tai nesustoti, nedaryti pertraukos ir su laiku motyvacija vėl grįžta.
O šeip pats save geriausiai pažįsti ir žinai kuom gali save sudominti ar kaip praskaidrinti rutiną jei tokia yra :)

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #81 įjungtas: 2012 Sau 20, 13:34:53 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Geriau žmonės gereji patarkit ką daryti kai motyvacija nukrito :(
Rimtas klausimas, iki šiol buvo viska OK, jaučiau malonumą o dabar
kažkokia  ,,,,,,, pradedu dirbti ir
Dar čia pasiskaityk, "Motyvacija sportuojant."  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #82 įjungtas: 2012 Sau 20, 14:08:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Geriau žmonės gereji patarkit ką daryti kai motyvacija nukrito :(
Rimtas klausimas, iki šiol buvo viska OK, jaučiau malonumą o dabar
kažkokia  ,,,,,,, pradedu dirbti ir
As viska bandziau kai taip atsitikdavo, svarbu kaip Magusas rase, nesustot. Nors minimaliai pajudek. Namie, atsikeli, mini mankstele. diena treniruoteje apie uzejusia depresija informuoji instruktoriu ir minimaliai judi, vakare bandai begt krosiuka lengva. Tokiu ritmu as visada islendu greiciau nei sedi rankas sudejes, skaitineji interneta.
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #83 įjungtas: 2012 Sau 20, 17:37:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Turbūt geriausias patarimas koks gali būti tai nesustoti, nedaryti pertraukos ir su laiku motyvacija vėl grįžta.
O šeip pats save geriausiai pažįsti ir žinai kuom gali save sudominti ar kaip praskaidrinti rutiną jei tokia yra :)

Tikslu.
+Magusui
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #84 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:30:14 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Geriau žmonės gereji patarkit ką daryti kai motyvacija nukrito :(
Rimtas klausimas, iki šiol buvo viska OK, jaučiau malonumą o dabar
kažkokia  ,,,,,,, pradedu dirbti ir

Tavo amžiuje jau neturėtų tokių klausimų kilt, ne piemuo gi :angel: O šiaip, reikia kitą užsiėmimą susirast. Ateis laikas, sugrįš ta motyvacija, jei bus lemta... Neateis, kitame užsiėmime gal save rasi. Nėr čia ko parintis, gyvenime yra baisiai daug dalykų, kurie duoda dvasinio peno, pažinimo džiaugsmo. Svarbiausia, kad gyvenimas džiaugsmo suteiktų, viską būtų malonu daryti, o ne per prievartą, ar dėl to "kad reikia"... Užkietėję savo srities maniakai to nesuvokiu, bet kita vertus, tai jų gyvenimas, jie laimingi. Kiekvienas turi daryti tai, kas JAM geriausia. 
« Paskutinis taisymas: 2012 Sau 21, 00:32:28 am nuo Saxum »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #84 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:30:14 am »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #85 įjungtas: 2012 Sau 21, 15:38:01 pm »
Būna, kada nebesinori nieko, išskyrus mergas  :D  , bet...kada kažkas atsistoja skersai gerklės
aš bėgioju...Nežinau, bet man tai juodai padeda. O tada, jau kokią trečią dieną
pradedu kojas tampyt, kata grįžta ir...Viskas grįžta. Va ir šiandien, nu nieko nesinori lyg
sportuot, bet...Išbėgau, pabėgiojau, tekki pasidariau, prasitempaiu, presas ir...1.30val.
sudeginau sportui...O į salę eit nenoriu...Bet praeis, žinau.  :lauzo:
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #86 įjungtas: 2012 Sau 21, 16:25:43 pm »
as net ir blogai jaucius stengiuos vistiek nueit. sakau sau taip: "nueki, padarysi bent apsilima, jei ir toliau bus ne kazka, eisi namo. Bet bent jau nenutrauksi ritmo". Nu ir ka, jei gerai apsyli, po to gaila darbo ideto buna, tenka  :maisas: :D Tokiu budu apsisaugai nuo tinginystes :) aisku buna situaciju kai tikrai geriau lovoj pagulet, kad nepertempt :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #87 įjungtas: 2012 Geg 04, 10:35:24 am »
Sveiki, gal kas nors nepatingėsit man patarti arba bent nukreipti kur ieškoti tokios info....
Tai va jau kokius 2-3 metus visai nebesitreniruoju. Ir nusprendžiau, kad daugiau nebeištversiu be treniruočių... Jau keletus metus vis užeina žiauri depresija (ko kai lankiau treniruotes nebūdavo), taip pat nugaros skausmai (ko taip pat nebūdavo), žiauriai aptingau, atrodo nebėra jėgų niekam (ko taip pat nebūdavo). Šiuo metu jaučiuosi kaip senutė,nugarą skauda sąnarius gelia, pašlavus intensyviai kambarį uždūstu ir reikia pagulėti... O jau nekalbu apie kovinę dvasią- ta manimi nusivylusi mane apleido... Seniau aš savo vaikiną sumušdavau (nu bent jau lūpa praskeldavau), o dabar maniškis nusprendžia WT su manim pasitreniruot kambary, o man nebe išeina, nuo blokų labai rankas skauda, padaro kokį staigesnį judesį aš išsigąstu, apie sparingą jau net nekalbu nebėra jokių refleksų tik baimė... Jis vargšas įvaro mane į kampą ir sumuša (bando išprovokuoti mano pyktį kad įgaučiau energijos) bet deja šis metodas ant manęs nebeveikia nes aš susigūžiu ir tyliai cypauju. Žodžiu iš WTgirl liko nulis...bet aš taip nebegaliu gyventi , nenoriu būti 21 metų senutė ir aš jaučiu stiprią meilę kovos menams ir nieko negaliu su savimi padaryti...Todėl nusprendžiau vasarą grįžti į kovos menus, neapsisprendžiau dar kur eisiu, bet esmė tokia, kad tokia aš ten pasirodyti negaliu tai vat klausimai:
 Gal žinote ką daryti su sąnariais kokie pratimai gali mažinti jų skausmą arba gal žinote papildų kurie stiprina juos?
Kaip per du mėnesius įgauti nuo nulinės ištvermės bent jau kokią vidutinę (į sporto klubą negaliu vaikščiot, namie turiu šokdynę bei svarmenis kurie užsimauna ant rankos ir dar lengvus hantelius)
Kaip per du mėnesius užgrūdint rankas , kad neskaudėtų bent jau nuo blokų ( ar užtenka draugo paprašyt kad rankas padaužytų po biški?)
Ir paskutinis klausimas, kaip bent biški atsikratyti baimės? Refleksų nebeturiu todėl bijau kiekvieno staigesnio judesio...taivat tikiusi patarsit kaip 21 metų senutei  :senis: susigrąžint jaunystę :fitness:   :angel:
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs hogo

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 27
  • Amžius: 33
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #88 įjungtas: 2012 Geg 04, 11:14:14 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jis vargšas įvaro mane į kampą ir sumuša
Keisk vaikiną..

Atsijungęs ltrolis

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 92
  • Amžius: 47
  • Vieta: Kėdainiai
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #89 įjungtas: 2012 Geg 04, 11:15:52 am »
Citata
Sveiki, gal kas nors nepatingėsit man patarti arba bent nukreipti kur ieškoti tokios info....
Tai va jau kokius 2-3 metus visai nebesitreniruoju. Ir nusprendžiau, kad daugiau nebeištversiu be treniruočių... Jau keletus metus vis užeina žiauri depresija (ko kai lankiau treniruotes nebūdavo), taip pat nugaros skausmai (ko taip pat nebūdavo), žiauriai aptingau, atrodo nebėra jėgų niekam (ko taip pat nebūdavo). Šiuo metu jaučiuosi kaip senutė,nugarą skauda sąnarius gelia, pašlavus intensyviai kambarį uždūstu ir reikia pagulėti... O jau nekalbu apie kovinę dvasią- ta manimi nusivylusi mane apleido... Seniau aš savo vaikiną sumušdavau (nu bent jau lūpa praskeldavau), o dabar maniškis nusprendžia WT su manim pasitreniruot kambary, o man nebe išeina, nuo blokų labai rankas skauda, padaro kokį staigesnį judesį aš išsigąstu, apie sparingą jau net nekalbu nebėra jokių refleksų tik baimė... Jis vargšas įvaro mane į kampą ir sumuša (bando išprovokuoti mano pyktį kad įgaučiau energijos) bet deja šis metodas ant manęs nebeveikia nes aš susigūžiu ir tyliai cypauju. Žodžiu iš WTgirl liko nulis...bet aš taip nebegaliu gyventi , nenoriu būti 21 metų senutė ir aš jaučiu stiprią meilę kovos menams ir nieko negaliu su savimi padaryti...Todėl nusprendžiau vasarą grįžti į kovos menus, neapsisprendžiau dar kur eisiu, bet esmė tokia, kad tokia aš ten pasirodyti negaliu tai vat klausimai:
 Gal žinote ką daryti su sąnariais kokie pratimai gali mažinti jų skausmą arba gal žinote papildų kurie stiprina juos?
Kaip per du mėnesius įgauti nuo nulinės ištvermės bent jau kokią vidutinę (į sporto klubą negaliu vaikščiot, namie turiu šokdynę bei svarmenis kurie užsimauna ant rankos ir dar lengvus hantelius)
Kaip per du mėnesius užgrūdint rankas , kad neskaudėtų bent jau nuo blokų ( ar užtenka draugo paprašyt kad rankas padaužytų po biški?)
Ir paskutinis klausimas, kaip bent biški atsikratyti baimės? Refleksų nebeturiu todėl bijau kiekvieno staigesnio judesio...taivat tikiusi patarsit kaip 21 metų senutei   susigrąžint jaunystę   

Taip ir nesupratau ar čia rimtai, ar juokais.... Labai jau primena kavinuko trolinimo stilių. Ypač "švelnūs ir romantiški santykiai su vaikinu". Negi WT treniruotės daro ir tokį poveikį :o... Šiaip gal teko matyti per teliką tokią laidą "TOP SHOP". Tai ten tiek visokių stebuklingų prietaisų reklamuoja, kur gali tiesiog traškučius ėst prie teliko ir turėti nuostabią figūrą bei visokius refleksus. Manau tiktų... O jei rimčiau, tai pats universaliausias patarimas, kurį jau ne pirmai tau forumiečiai patartų, būtų nustoti verkšlenti ir eiti į sporto klubą (pradžiai net nesvarbu kokį, kol neapsisprendei ko nori). Daugelis klausimų atkris savaime, į kitus gyvai atsakys treneris.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #89 įjungtas: 2012 Geg 04, 11:15:52 am »