AutoriusTema: Treniruotes namuose 2  (Skaityti 66972 kartai)

0 narių ir 8 Svečiai žiūri šią temą.

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #90 įjungtas: 2012 Geg 04, 11:36:55 am »
Esmė tame, kad šiuo metu neturiu laiko kur nors vaikščioti sesija atsiskaitymai ir t.t bet pasiryžau sustiprėti iki vasaros, kad tada galėčiau rimčiau kuom nors užsiiminėti už tai ir rašau temoje "treniruotės namuose" , o ne "kokį sporto klubą pasirinkti" O dėl vaikino, tai aš čia nesupratau jūs rimtai  :nezino: ką manot, kad jeigu pora tai kovos menų treniruotis kartu negali ar kaip čia suprast? Aš neturėjau omenyje kad jis mane skriaudžia aš tik turiu omeny, kad nebegaliu nuo jo apsiginti...
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs Piratas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2011
  • Žinutės: 133
  • Karma: +3/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #91 įjungtas: 2012 Geg 04, 11:48:13 am »
Pana dziudo užsiiminėja. Paimtyniaujam kartais. :D Taip kad nekibkit prie merginos. :D Atsiprašau už OT.

Atsijungęs Rickson

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2011
  • Žinutės: 59
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ricksonas
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #92 įjungtas: 2012 Geg 04, 12:46:33 pm »
Vis tik paciai namuose, be stipraus motyvatoriaus sunku bus kazka pradet daryt, bandyk ziuret youtube filmukus su kokiu sergejum badyuku, gal ikveps sportams, bet seip geriausia butu eit i kokia pradeanciuju grupe, kur butu treneris, nes treneris visada motyvuos, ikveps, reikia, kaip sakant, spyrio i uzpakali :D kad kas nors biski pajudintu, kai tokia stadija :)

Atsijungęs ltrolis

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 92
  • Amžius: 47
  • Vieta: Kėdainiai
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #93 įjungtas: 2012 Geg 04, 12:48:45 pm »
Labai gerai, kai turit bendrų interesų. Tada tuo labiau nematau problemos. Jeigu pati kažkada užsiiminėjai WT, o tavo vaikinas tuom ir dabar užsiima, tai kodėl nepadirbus kartu. Darot tokias pačias treniruotes kaip anksčiau ir problema atkrenta. Iš jo pusės būtų "zapadlo" atsakyti, jeigu mergina prašo rankas padaužyti  :-). Jeigu nėra šalia vaikino, atidirbinėji bazinę techniką į orą. Kai paklius po ranka vaikinas, dirbat tą pačią techniką poroje. Prie viso šito prijungi apšilimą, pabaigoj tempimo pratimai ir pilna treniruotė gaunasi. Tą ir pati turėtum žinoti, jeigu normaliai jums WT treniruotes vedė. Fizo pratimus irgi tuos pačius daryk, aišku, jeigu nedirbot pagal principą "WT fizinė jėga nereikalinga" ir apšilimą atstodavo formos darymas. Kam išradinėt kažką, jeigu pati pro tai esi praėjusi ir dar partnerį turi.

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #94 įjungtas: 2012 Geg 04, 12:49:17 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki, gal kas nors nepatingėsit man patarti arba bent nukreipti kur ieškoti tokios info....
Tai va jau kokius 2-3 metus visai nebesitreniruoju. Ir nusprendžiau, kad daugiau nebeištversiu be treniruočių... Jau keletus metus vis užeina žiauri depresija (ko kai lankiau treniruotes nebūdavo), taip pat nugaros skausmai (ko taip pat nebūdavo), žiauriai aptingau, atrodo nebėra jėgų niekam (ko taip pat nebūdavo). Šiuo metu jaučiuosi kaip senutė,nugarą skauda sąnarius gelia, pašlavus intensyviai kambarį uždūstu ir reikia pagulėti... O jau nekalbu apie kovinę dvasią- ta manimi nusivylusi mane apleido... Seniau aš savo vaikiną sumušdavau (nu bent jau lūpa praskeldavau), o dabar maniškis nusprendžia WT su manim pasitreniruot kambary, o man nebe išeina, nuo blokų labai rankas skauda, padaro kokį staigesnį judesį aš išsigąstu, apie sparingą jau net nekalbu nebėra jokių refleksų tik baimė... Jis vargšas įvaro mane į kampą ir sumuša (bando išprovokuoti mano pyktį kad įgaučiau energijos) bet deja šis metodas ant manęs nebeveikia nes aš susigūžiu ir tyliai cypauju. Žodžiu iš WTgirl liko nulis...bet aš taip nebegaliu gyventi , nenoriu būti 21 metų senutė ir aš jaučiu stiprią meilę kovos menams ir nieko negaliu su savimi padaryti...Todėl nusprendžiau vasarą grįžti į kovos menus, neapsisprendžiau dar kur eisiu, bet esmė tokia, kad tokia aš ten pasirodyti negaliu tai vat klausimai:
 Gal žinote ką daryti su sąnariais kokie pratimai gali mažinti jų skausmą arba gal žinote papildų kurie stiprina juos?
Kaip per du mėnesius įgauti nuo nulinės ištvermės bent jau kokią vidutinę (į sporto klubą negaliu vaikščiot, namie turiu šokdynę bei svarmenis kurie užsimauna ant rankos ir dar lengvus hantelius)
Kaip per du mėnesius užgrūdint rankas , kad neskaudėtų bent jau nuo blokų ( ar užtenka draugo paprašyt kad rankas padaužytų po biški?)
Ir paskutinis klausimas, kaip bent biški atsikratyti baimės? Refleksų nebeturiu todėl bijau kiekvieno staigesnio judesio...taivat tikiusi patarsit kaip 21 metų senutei  :senis: susigrąžint jaunystę :fitness:   :angel:
Bėgiok. Jei užteks užsispyrimo ir jėgų, vėliau galėsi pridėt visokius "naminius" atsispaudimus, pritūpimus ,atsilenkimus ir t.t.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #94 įjungtas: 2012 Geg 04, 12:49:17 pm »

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #95 įjungtas: 2012 Geg 04, 13:33:07 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Labai gerai, kai turit bendrų interesų. Tada tuo labiau nematau problemos. Jeigu pati kažkada užsiiminėjai WT, o tavo vaikinas tuom ir dabar užsiima, tai kodėl nepadirbus kartu. Darot tokias pačias treniruotes kaip anksčiau ir problema atkrenta. Iš jo pusės būtų "zapadlo" atsakyti, jeigu mergina prašo rankas padaužyti  :-). Jeigu nėra šalia vaikino, atidirbinėji bazinę techniką į orą. Kai paklius po ranka vaikinas, dirbat tą pačią techniką poroje. Prie viso šito prijungi apšilimą, pabaigoj tempimo pratimai ir pilna treniruotė gaunasi. Tą ir pati turėtum žinoti, jeigu normaliai jums WT treniruotes vedė. Fizo pratimus irgi tuos pačius daryk, aišku, jeigu nedirbot pagal principą "WT fizinė jėga nereikalinga" ir apšilimą atstodavo formos darymas. Kam išradinėt kažką, jeigu pati pro tai esi praėjusi ir dar partnerį turi.
Hm... Na gal jūs ir teisus, tik mano vaikinas taip pat wt nebelanko 2 metus tiesiog šaip yra užsidegęs  treniruotis, o laiko nėra į treniruotes vaikščiot nes ir dirba ir studijuoja. Sako gal vasara su manimi irgi prisijungs į treniruotes vaikščioti. Dėl tų apšilimo pratimu tai net nežinau be formos kaip ir nedarydavom daugiau nieko... O gale treniruotės tai būdavo smūgiai į sienmaišį, atsispaudimai , atsilenkimai ir viskas.
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #96 įjungtas: 2012 Geg 04, 13:39:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki, gal kas nors nepatingėsit man patarti arba bent nukreipti kur ieškoti tokios info....
Tai va jau kokius 2-3 metus visai nebesitreniruoju. Ir nusprendžiau, kad daugiau nebeištversiu be treniruočių... Jau keletus metus vis užeina žiauri depresija (ko kai lankiau treniruotes nebūdavo), taip pat nugaros skausmai (ko taip pat nebūdavo), žiauriai aptingau, atrodo nebėra jėgų niekam (ko taip pat nebūdavo). Šiuo metu jaučiuosi kaip senutė,nugarą skauda sąnarius gelia, pašlavus intensyviai kambarį uždūstu ir reikia pagulėti... O jau nekalbu apie kovinę dvasią- ta manimi nusivylusi mane apleido... Seniau aš savo vaikiną sumušdavau (nu bent jau lūpa praskeldavau), o dabar maniškis nusprendžia WT su manim pasitreniruot kambary, o man nebe išeina, nuo blokų labai rankas skauda, padaro kokį staigesnį judesį aš išsigąstu, apie sparingą jau net nekalbu nebėra jokių refleksų tik baimė... Jis vargšas įvaro mane į kampą ir sumuša (bando išprovokuoti mano pyktį kad įgaučiau energijos) bet deja šis metodas ant manęs nebeveikia nes aš susigūžiu ir tyliai cypauju. Žodžiu iš WTgirl liko nulis...bet aš taip nebegaliu gyventi , nenoriu būti 21 metų senutė ir aš jaučiu stiprią meilę kovos menams ir nieko negaliu su savimi padaryti...Todėl nusprendžiau vasarą grįžti į kovos menus, neapsisprendžiau dar kur eisiu, bet esmė tokia, kad tokia aš ten pasirodyti negaliu tai vat klausimai:
 Gal žinote ką daryti su sąnariais kokie pratimai gali mažinti jų skausmą arba gal žinote papildų kurie stiprina juos?
Kaip per du mėnesius įgauti nuo nulinės ištvermės bent jau kokią vidutinę (į sporto klubą negaliu vaikščiot, namie turiu šokdynę bei svarmenis kurie užsimauna ant rankos ir dar lengvus hantelius)
Kaip per du mėnesius užgrūdint rankas , kad neskaudėtų bent jau nuo blokų ( ar užtenka draugo paprašyt kad rankas padaužytų po biški?)
Ir paskutinis klausimas, kaip bent biški atsikratyti baimės? Refleksų nebeturiu todėl bijau kiekvieno staigesnio judesio...taivat tikiusi patarsit kaip 21 metų senutei  :senis: susigrąžint jaunystę :fitness:   :angel:
Fiziškai atsigauti nėra sunku, jei neapleido dvasia.
Pradžiai; krosiukai 30-50 min lėtu tempu. Atsispaudimai, atsilenkimai (galima vesti dienoraštį žymint kiekvienos dienos skaičių ir po truputį dauginti). Tokia savikontrolė šiek tiek motyvuoja. Dėl blokų, tai ir pati gali lengvai pasidaužyti sau per rankas su laiku stiprinant.
Dar galima susirasti sau tinkanti filmą ir laiks nuo laiko pažiūrėti. Man pvz.: labai padeda pirma dalis "Paskutinis samurajus"
Sėkmės! :-)
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #97 įjungtas: 2012 Geg 04, 13:48:22 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Vis tik paciai namuose, be stipraus motyvatoriaus sunku bus kazka pradet daryt, bandyk ziuret youtube filmukus su kokiu sergejum badyuku, gal ikveps sportams, bet seip geriausia butu eit i kokia pradeanciuju grupe, kur butu treneris, nes treneris visada motyvuos, ikveps, reikia, kaip sakant, spyrio i uzpakali :D kad kas nors biski pajudintu, kai tokia stadija :)
Vat aš sakau dabar neturiu laiko vaikščioti, be to noriu sustiprėti, nes dabar esu silpnesnė nei kai man buvo 14metų, kai pirmą kart atėjau į WT, tada kažkaip viską ištverdavau. Aš buvau prieš metus maždaug aplankiusi savo trenerį tai man net gėda labai buvo,  net paprasčiausio pratimo ištvert negalėjau, visko bijojau, viską skaudėjo...Tiesiog kai vasarą nueisiu į kokio kovos meno klubą, nenoriu nualpti po pirmos treniruotės... Noriu pasiruošti fiziškai ir morališkai.
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #98 įjungtas: 2012 Geg 04, 13:52:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Fiziškai atsigauti nėra sunku, jei neapleido dvasia.
Pradžiai; krosiukai 30-50 min lėtu tempu. Atsispaudimai, atsilenkimai (galima vesti dienoraštį žymint kiekvienos dienos skaičių ir po truputį dauginti). Tokia savikontrolė šiek tiek motyvuoja. Dėl blokų, tai ir pati gali lengvai pasidaužyti sau per rankas su laiku stiprinant.
Dar galima susirasti sau tinkanti filmą ir laiks nuo laiko pažiūrėti. Man pvz.: labai padeda pirma dalis "Paskutinis samurajus"
Sėkmės! :-)
Oj dėl krosiukų tai nežinau, pats nemėgstamiausias mano pratimas, greičiausiai dėl to kad nemoku teisingai kvėpuoti ir dažnai dėl to labai skauda šoną. Bet turbūt jeigu visi taip sako kad padeda, tai bent savaitgaliais teks prisiversti, tuo labiau kai dabar toks gražus oras lauke...
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs ltrolis

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 92
  • Amžius: 47
  • Vieta: Kėdainiai
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #99 įjungtas: 2012 Geg 04, 14:12:24 pm »
Citata
Dėl tų apšilimo pratimu tai net nežinau be formos kaip ir nedarydavom daugiau nieko... O gale treniruotės tai būdavo smūgiai į sienmaišį, atsispaudimai , atsilenkimai ir viskas.

Na, apšilimas galėtų būti pats paprasčiausias - tiesiog prasuki visus sąnarius. Pradedi nuo galvos, tada riešai, alkūnės, pečiai, liemuo, dubuo, keliai ir pėdos. Pabaigai šiek tiek mostų kojom ir technikai pasiruošusi. Kiekvieną pratimą pakartojus po 20 kartų kūnas įšylą pakankamai. Pabaigai atsispaudimai, atsilenkimai tiek gulint ant nugaros, tiek gulint ant pilvo, pritūpimai ir pabaigai tempimo pratimai. Kad nebūtų nuobodu daryti tuos pačius pratimus internete gali rasti krūvas įvairiausių pratimų tiek rankom, presui, nugarai ir kojom. Bet pradžiai manau užtektų ir paprasčiausių pratimų. Dėl bėgimo, tai yra tema forume. Ten ir apie kvėpavimą turėtum rasti. O pradžioje ir nebūtina stengtis išbėgti 30min. Bėgi lengvai, kai jauti kad darosi sunku, paeini. Tada vėl bėgi. Svarbu "prajudėti" tas 30min. Po truputi tie "prasivaikščiojimai" dings.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #99 įjungtas: 2012 Geg 04, 14:12:24 pm »

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #100 įjungtas: 2012 Geg 04, 14:22:29 pm »
Truputį papildysiu dar.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pabaigai atsispaudimai, atsilenkimai tiek gulint ant nugaros, tiek gulint ant pilvo, pritūpimai ir pabaigai tempimo pratimai.
Dabar visos metodikos sutinka, kad tonuso kaitaliot (kelt-leist-kelt) apšilimo metu neverta. Siūloma po sukinių atlikti tempimo pratimus, o po jų sukelt pulsą jau minėtais pratimais.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O pradžioje ir nebūtina stengtis išbėgti 30min. Bėgi lengvai, kai jauti kad darosi sunku, paeini. Tada vėl bėgi. Svarbu "prajudėti" tas 30min. Po truputi tie "prasivaikščiojimai" dings.
Šioje stadijoje svarbu stebėti savo pulsą (kaip minėjo gerb. ltrolis - bėgimo temoj yra parašyta kaip tai atlikti). Jei viską darysi kryptingai, "išbėgt" nebus sudėtinga ir pajėgumas ilgainiui didės. Šiuo atveju didžiausia grėsmė - perlenkti lazdą, t.y. užsipėšti per daug apsigavus dėl momentinio jausmo  "gera savijauta".
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

stampas

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #101 įjungtas: 2012 Geg 04, 14:51:48 pm »
Gali pamėgint padaryt kažkokius intensyvius ciklus, kažka panašaus i tabatą. Paimk pvz atsispaudimus, pritūpimus ir kojų pastūmimus pilvo presui, kiekvienam pratimui skirk po 4 min., t.y. 20 sekundžių kuo intensyviau darai pratimą ir 10 ilsiesi, viso 8 tokios serijos + po minutę pailsėti tarp pratimų. Turėsi 15min. mini treniruotę :) Internete tam reikalui galima susirasti online laikrodį, kad nereikėtų stebėti laiko.

Atsijungęs ltrolis

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 92
  • Amžius: 47
  • Vieta: Kėdainiai
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #102 įjungtas: 2012 Geg 04, 14:53:38 pm »
Citata
Dabar visos metodikos sutinka, kad tonuso kaitaliot (kelt-leist-kelt) apšilimo metu neverta. Siūloma po sukinių atlikti tempimo pratimus, o po jų sukelt pulsą jau minėtais pratimais.

Gal aš kažką netaip supratau, bet jeigu apšilimo metu po sukinių darysi tempimo pratimus, tai intensyvumas kris, o po to padarius atsispaudimų, atsilenkimų ir t.t., vėl pakils. Tai ir gausis "kelti-leisti-kelti". Ar ne geriau tada tempimą palikti pabaigai, pulso sumažinimui ir kūno perėjimui į ramybės būseną. Šiaip tai darant "sukinius" nuo galvos iki kojų, intensyvumas po truputį didėja, nes pasijungia vis stambesnės raumenų grupės. O kojų mostai pilnai "dašildo". Po to kūnas bent jau smūginei treniruotei būna paruoštas pakankamai.

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #103 įjungtas: 2012 Geg 04, 15:03:25 pm »
Dar turiu vieną klausimą dėl atsispaudimų. Normalių atsispaudimų nebegaliu padaryti. Vos vieną kitą išspaudžiu. Ar  man geriau daryti daugiau atsispaudimų atsirėmus su keliaisn(iš vis ar yra iš jų naudos) ar geriau mažiau, bet normalius ir po biški didinti skaičių?
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #104 įjungtas: 2012 Geg 04, 15:08:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal aš kažką netaip supratau, bet jeigu apšilimo metu po sukinių darysi tempimo pratimus, tai intensyvumas kris, o po to padarius atsispaudimų, atsilenkimų ir t.t., vėl pakils. Tai ir gausis "kelti-leisti-kelti". Ar ne geriau tada tempimą palikti pabaigai, pulso sumažinimui ir kūno perėjimui į ramybės būseną. Šiaip tai darant "sukinius" nuo galvos iki kojų, intensyvumas po truputį didėja, nes pasijungia vis stambesnės raumenų grupės. O kojų mostai pilnai "dašildo". Po to kūnas bent jau smūginei treniruotei būna paruoštas pakankamai.
Geras pastebėjimas. Tik tiek, kad sukiniai vistiek nebus tokie intensyvūs nuo pradžios, kad pulsas kiltų daug. Buvau uždavęs analogišką klausimą vienam knygų rašytojui, tai vat tokį atsakymą ir gavau. Bet iš kt. pusės jis sutiko, kad ir tempimas prieš sukinius yra galimas, taip sakant čia jau nuo skonio ir orientacijos labiau viskas priklauso.
O pulso sumažinimas ir perėjimas į ramybę būtinas po treniruotės, ne prieš, kiek mano supratimas neša.
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #104 įjungtas: 2012 Geg 04, 15:08:29 pm »