AutoriusTema: Treniruotes namuose 2  (Skaityti 66639 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs firefighter

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 82
  • Amžius: 37
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #270 įjungtas: 2013 Vas 04, 22:32:25 pm »
jai jau tiek daug atsispaudimų, pajungčiau atsispaudimus kampu. kai rankos pakeltos aukščiau (tarkim namų sąlygom ant šonu paguldytų taburečių ) ir kai kojos pakeltos tarkim ant lovos krašto. Dar bendram pridėčiau pilnus atsilenkimus ir desantinius šuoliukus. Pats aš piramidę daryčiau iki maksimumo arba visus pratimus po 3-4 priėjimus x max. Tavo pasirinktas metodas 60s 45s 30s mano kuklia nuomone blogas nes su kiekvienu priėjimu krūvis turi didėt ar bent išlikt toks pat ir jokiu būdu nemažėt kaip yra tavo atveju. Jai nori daryt laikui tai tada atvirkščiai 30 45 60 nebent...bet asmeniškai daryčiau kelis priėjimus po max skaičių.

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #271 įjungtas: 2013 Vas 04, 22:50:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
I situs as net nekreipiau demesio,nes uzimtu perdaug jegu aiskintis kas ir kaip :) svarbu sportuot pradetu. Bet bahuras zadejo tabata pradet,tikesimes nepasisiks :) ir nesusitraumuos aiski!
Vienas iš jų yra tas, kuriam rekomendavai pradėt sportuot ;). Bet aš visom galūnėm tik už tai.

Tiesiog čia dažnokai pasitaiko tokių kalbą pradedančių, hmmm... keistokų deklaruojamų charakteristikų (?) piliečių, kurie nesiderina su daugumos realybe (tas pats 65 kg 180cm storulis?). O kreipt dėmesį į tavo aplinkos žmones reikia (net jei tai forumo incognito). Maža kaip pasitarnaus tas dėmesys. Mano nuomone.

Ruobertis

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #272 įjungtas: 2013 Vas 07, 14:28:32 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
junk gūglę ir ieškok Rimbo patarimo TABATA:Aerobiniai pratimai: bėgimas, dviratis, aerobika.

Buratine, jei jis tik prie kompo sėdi domisi sportu, tai gal pas jį to riebalo yra kokie 30 ir daugiau procentų, pas tave koks 15 procentų...

Gal galit normalių tokių treniruočių intervalais nurodyt? Bet ne 4 min, o normalias aišku.... kuo išsamiau aprašyt, dėkingas būčiau.

mielekas

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #273 įjungtas: 2013 Vas 26, 07:45:21 am »
sveiki , noėjau paklausti ar bus nauda man kokia nors ar jokios.

Turiu namie 20kg hanteli ,2hanteliukus po 1.5kg ir gimnastikos guma kuria pririses prie radiatoriaus.

ar bus nauda jei ,

1.Darysiu su 20kg hanteliu pratimus peciam ,trycepsui.(Greit daryt geriau? nes jai lėtai tai i mase bus ir sulėtesiu)

2.Smugiuosiu su 1.5 hanteliais.

3.smugiuosiu be hanteliu prieš veidrodi.taikydamas sau i barzda.(kaikurie sako geriau išsivaizduoti priešininka ir taip treniruotis ,na bet bent jau man prieš veidrodi tikslumas gerėja)

4.Atsisedes su guma imituosiu smugi.( neatsistojus ,nes radiatorius ir prie pat lova ,per trumpa guma atsistojus)

5.Gal juokingai nuskambės ,bet smugiuoju i kieta daikta ,kad grudint krumplius .pradžioi skauda ,kraujuoja poto ipranta ir nieko.( Dauguma sako ant senatves bus nekažka.)

6.Daryčiau atsispaudimus ant krumpliu ,atsilenkimus.

Patarkite išmanantis kaip geriau daryti.Gal ta 20kg hanteli išimti? Nes nuo jo tik letesnis tampi , bet jėgai juk reikia.Ir ar kasdien daryti tokia programa ar kas antra diena ,ar viena diena ta daryti kita ana? Ir svarbiausia yra mityba kiek žinau. Tai kokia patartumėt? Sudeliokit kasnors plana ,nes sakė man bent jau kulturistas ,kad aš tik pavarksiu ir jokios naudos nebus iš šitu mano treniruočiu tokių.

A tipo paieška neveikia ar kaip? Čia treniruotės namuose. Yra ir pirma tema. Papildomai apie svarsčiu: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti . O jei nori kočiotis, tam yra kultūristų forumai geri. E.G.
« Paskutinis taisymas: 2013 Vas 26, 08:14:56 am nuo EzysGazuotas »

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #274 įjungtas: 2013 Vas 26, 08:55:44 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
sveiki , noėjau paklausti ar bus nauda man kokia nors ar jokios......
"Amžius: Nebūtina atsakyti"... Bet spėju jaunas esi. Ką tę surašei ir Ežys spėjo išmoderuot, tai nepyk, bet yra vėjai. Aišku, jei tikslas yra susidrožt sveikatą, įsivaryt depresiją-psichozę (nes nieko nesigaus iš tokiot "treneroutes"), tada taip, gali varyt šitą. Jei ne - eik į salę. Mieste vln, kaip esi pažymėjęs anketoje, tikrai pasirinkimo pakanka. Dar peržvelk čia esančias temas, bet būk kritiškas, nes sapnų, panašių į tavo, rasi ne vieną. Jei kažkas kibs, įmesk konkrečios žinutės nuorodą ar bent numerį, bus kas pakomentuos. Nebūtinai vieningai, bet susiprast padės. Plius dar ir mąstymą patreniruosi lygindamas komentarus.

"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #274 įjungtas: 2013 Vas 26, 08:55:44 am »

mielekas

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #275 įjungtas: 2013 Vas 26, 09:09:52 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
"Amžius: Nebūtina atsakyti"... Bet spėju jaunas esi. Ką tę surašei ir Ežys spėjo išmoderuot, tai nepyk, bet yra vėjai. Aišku, jei tikslas yra susidrožt sveikatą, įsivaryt depresiją-psichozę (nes nieko nesigaus iš tokiot "treneroutes"), tada taip, gali varyt šitą. Jei ne - eik į salę. Mieste vln, kaip esi pažymėjęs anketoje, tikrai pasirinkimo pakanka. Dar peržvelk čia esančias temas, bet būk kritiškas, nes sapnų, panašių į tavo, rasi ne vieną. Jei kažkas kibs, įmesk konkrečios žinutės nuorodą ar bent numerį, bus kas pakomentuos. Nebūtinai vieningai, bet susiprast padės. Plius dar ir mąstymą patreniruosi lygindamas komentarus.

leisk protingesniems atsakyti:) durniu nuomone neydomi man.Visi siti pratimai yra i nauda ir smugi islavinau taip ir jega.o tu ,kad vien sedi ir tik prie pc zinutes rasai tavo bedos:) as per saltu nervu su tokiais gincytis tiesiog nelygis tu man:) Nes lankiau muay thai ir atsimenu pratimus.su mazais svoriais smugiuot tikrai padeda ,atsispaudimai ir hantelis ir ,nes jegai.Tad tiesiog nerasyk.Beto aisku geriau eit lankyt kazka ,bet nevisi pinigu turi.ir tokiom treniruotem gal tau ir juokingos ,bet su jom puse cs geimeriu iskirsciau kurie tik pc ir pc.as klausiu patarimu ka paredaguot ,nes megstu sportuot namie muzika uzsileides.o tu bele stumt...bent patartum kazka ,bet kur tu patarsi grynas lietuvis bele stumt.apgailetinas tu zmogelis ir tiek.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #276 įjungtas: 2013 Vas 26, 09:21:40 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
leisk protingesniems atsakyti:) durniu nuomone neydomi man.Visi siti pratimai yra i nauda ir smugi islavinau taip ir jega.o tu ,kad vien sedi ir tik prie pc zinutes rasai tavo bedos:) as per saltu nervu su tokiais gincytis tiesiog nelygis tu man:) Nes lankiau muay thai ir atsimenu pratimus.su mazais svoriais smugiuot tikrai padeda ,atsispaudimai ir hantelis ir ,nes jegai.Tad tiesiog nerasyk.Beto aisku geriau eit lankyt kazka ,bet nevisi pinigu turi.ir tokiom treniruotem gal tau ir juokingos ,bet su jom puse cs geimeriu iskirsciau kurie tik pc ir pc.as klausiu patarimu ka paredaguot ,nes megstu sportuot namie muzika uzsileides.o tu bele stumt...bent patartum kazka ,bet kur tu patarsi grynas lietuvis bele stumt.apgailetinas tu zmogelis ir tiek.

Kaip šaltų nervų kovotojui pailsėk mėnesiuką. Skaityt skaitysi, rašyt - ne, per daug šaltų nervų turi.  :misios:
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #277 įjungtas: 2013 Vas 26, 10:19:31 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
leisk protingesniems atsakyti:) durniu nuomone neydomi man.Visi siti pratimai yra i nauda ir smugi islavinau taip ir jega.o tu ,kad vien sedi ir tik prie pc zinutes rasai tavo bedos:) as per saltu nervu su tokiais gincytis tiesiog nelygis tu man:) Nes lankiau muay thai ir atsimenu pratimus.su mazais svoriais smugiuot tikrai padeda ,atsispaudimai ir hantelis ir ,nes jegai.Tad tiesiog nerasyk.Beto aisku geriau eit lankyt kazka ,bet nevisi pinigu turi.ir tokiom treniruotem gal tau ir juokingos ,bet su jom puse cs geimeriu iskirsciau kurie tik pc ir pc.as klausiu patarimu ka paredaguot ,nes megstu sportuot namie muzika uzsileides.o tu bele stumt...bent patartum kazka ,bet kur tu patarsi grynas lietuvis bele stumt.apgailetinas tu zmogelis ir tiek.

teks nuvilti, uz rimba protingesniu toj temoj nelabai daug yra cia :D taip, kad arba visi aplink idiotai, arba tamsta :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #278 įjungtas: 2013 Vas 28, 08:10:10 am »
Visi pamąstymai perkelti į Bazarą. Lai lieka tema apie treniruotes namuose.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #279 įjungtas: 2013 Kov 03, 22:12:18 pm »
dainiux užrakino, bet nenukreipė... Na gal ras atsakymą čia:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki kovotojai, eisiu iskarto prie esmes. Esu is nedidelio kaimo ir man labai patinka mma, kickboxas. Neturiu galimybes eiti i klubus, kol kas. Prasau jusu pagalbos, galbut galit pasidalint savo senom programom ar dar geriau sudaryt nauja. Turiu - stanga + svoriai, pritupimu stova, suoliuka spaudimui, hantelius, medicinini kamuoli, prisitraukimu skersini, lygiagretes, kriause, padanga, kuji, dezuciu (sokinejimui), olimpinius ziedus, kelias pasipriesinimo juostas (gumas). Noriu greicio, spogstamosios jegos (ar tik jegos), istvermes. Beto, i savaite zadu 2-4 kartus isbegti, nes dalyvausiu "Vilniuschalenge" varzybose. Am, man 18metu, ugis - 180, svoris - 82-84. Jau ilga laika einu i kaimyno stangine, spaudimas - 105kg, pritupimas ~ 140kg. Manau parasiau viska, labai prasau jusu pagalbos, dar labai gerai butu kokie video su technika, bet bijau ja mokytis nes blogai ikirtus veliau sunku bus perprast. Po metu zadu studijuot vilniuje ir eit i koki kluba, nesinori dabar sedet ir nieko neveikt, as ne toks.  :-)
Kai tiek gėrio turi, plius dar ruošiesi sostinėn už pusmečio, tai lysk į internetus ir dirbk jėgai, lankstumui, greičiui, ištvermei, etc. MMA ir kikboksai pusę metų palauks. Jei ateisi kaip jautis, tai dėmesį galėsi sutelkt į technikos mokymąsi, o ne į funkcijos statymą. Ta proga pasitikrink treniruočių programų temoj, gal rasi kokią tinkamą sau. Va čia jos yra: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na ir visada gali klaust, jei kur stringi su tais klausimais.
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #279 įjungtas: 2013 Kov 03, 22:12:18 pm »

tyDi

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #280 įjungtas: 2013 Geg 13, 22:40:29 pm »
Sveiki nezinau ka daryti, todel klausiu jusu klausimo cia.
Sportuoju ant turniku kitaip vadinamo Street Workout (gatves sportas).
Pamaciau viena video per kuri atsispaudimus ir lygiagretes dare taip:
2 sekundes leidziasi, 1 sekunde uzlaiko, 2 sekundes kyla atgal.
Kuom skiriasi butent toks darymas? Labiau raumuo apsikrauna? Taip geriau daryti, ar daryti kaip darydavau?
Jeigu reikia galiu numesti video, stai jis: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

pazystamas sake taip:

jei raumeni nori tik augint ir gerai isdirbt
leciau geriau
bet jei nori daugiau padaryt
daryk greiciau
« Paskutinis taisymas: 2013 Geg 13, 22:52:01 pm nuo tyDi »

Atsijungęs remigijus19

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2013
  • Žinutės: 112
  • Amžius: 59
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +6/-0
  • Lytis: Vyras
  • Vieni gyvena ir mokosi, kiti – tiktai gyvena...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #281 įjungtas: 2013 Rgp 26, 15:57:28 pm »
Goko treniruotės  :-).
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Aivaras

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2013
  • Žinutės: 1
  • Amžius: 26
  • Vieta: kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: aivarasas52
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #282 įjungtas: 2013 Rgs 19, 02:40:16 am »
Sveiki, katik čia užsiregistravau.
man reikėtu patarimu nuo ko pradėti,mokytis saviginos tai va šiek tiek apie mane
Svoris: 100kg
Ugis: 184cm
Patirtis: lankiau sporto kluba 2 mėnesius
Turima iranga: 2 hantelei po 0,5kg ir 2 po 3,5,dar ant koju uzsideti po 0,5kg...Greit susitvarkysiu  savo rusi ten noriu prisikimšt i kriausia smelio,nusipirkt pirstines ir daužyt ja bet draugas sako prieš tai reikia kaškokio pasiruošimo gal galit patart nuo kuo pradet norečiau kaskaip uzsiauginti raumenu numest svorio-(tik nesiulikit dietu reikia turet geležine valia, aš turiu bet kaip mėnesi ant kruopu atsėdi tai einat pro restorana o ten šešlykai tai nera valios jiem atsispirt)net nezinau nuo ko pradet pakilnojau koki 100kart ant rankos 1 rankos tada ant kitos 100kart po 3,5kg kita diena suku ranka pajudint o po 0,5kg per lengva,norečiau išmankstin kojas tik nežinau nuo ko pradėt,bėgioti žiaurai greit padustu kokius 300 metru laisvai po 500 negaliu pajudėt, gyminė sako ant sienos laikraščiu ir daužai kol krumplei nusibukina ir sustiprėja, draugas pataria atsispaudimu ir prisitraukimu tai nepadarau nei 5 atsispaudimu  o prisitaukimu išvies net vieno nepadarau, bet gerai sekasi man atsilenkimus iskart 50 padarau (kita diena labai pilva skauda) tai reiketu kokiu patarimu ar kaip but galima namu salygom issilavint rekcija ir smugio jėga ir ir greiti

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #283 įjungtas: 2013 Rgs 19, 08:23:11 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki, katik čia užsiregistravau.
man reikėtu patarimu nuo ko pradėti,mokytis saviginos tai va šiek tiek apie mane
Svoris: 100kg
Ugis: 184cm
Patirtis: lankiau sporto kluba 2 mėnesius
Turima iranga: 2 hantelei po 0,5kg ir 2 po 3,5,dar ant koju uzsideti po 0,5kg...Greit susitvarkysiu  savo rusi ten noriu prisikimšt i kriausia smelio,nusipirkt pirstines ir daužyt ja bet draugas sako prieš tai reikia kaškokio pasiruošimo gal galit patart nuo kuo pradet norečiau kaskaip uzsiauginti raumenu numest svorio-(tik nesiulikit dietu reikia turet geležine valia, aš turiu bet kaip mėnesi ant kruopu atsėdi tai einat pro restorana o ten šešlykai tai nera valios jiem atsispirt)net nezinau nuo ko pradet pakilnojau koki 100kart ant rankos 1 rankos tada ant kitos 100kart po 3,5kg kita diena suku ranka pajudint o po 0,5kg per lengva,norečiau išmankstin kojas tik nežinau nuo ko pradėt,bėgioti žiaurai greit padustu kokius 300 metru laisvai po 500 negaliu pajudėt, gyminė sako ant sienos laikraščiu ir daužai kol krumplei nusibukina ir sustiprėja, draugas pataria atsispaudimu ir prisitraukimu tai nepadarau nei 5 atsispaudimu  o prisitaukimu išvies net vieno nepadarau, bet gerai sekasi man atsilenkimus iskart 50 padarau (kita diena labai pilva skauda) tai reiketu kokiu patarimu ar kaip but galima namu salygom issilavint rekcija ir smugio jėga ir ir greiti
Visų pirma, nenorėk, kad nesportavus iš kart čemioniniai rezultatai būtų. Padarai 5 atsispaudimus, po dienos ar dviejų daryk 6, po to 7 ir t.t. Nubėgi 500 m., dar 500 m nueik greitu žingsniu, po kiek laiko didink atstumą. Prisitraukti negali, bet bandyk, po kiek laiko pavyks.
Dėl košių dietos, nebūtinai tai reiškia, kad numesi svorio. Tose košėse nemažai anglių yra, o anglys gerai, kai reikia daugiau energijos čia ir dabar. Ko gero šašlykas su daržovėmis geriau būtų, nei kad košė. Per REN TV dabar kaip tik rodo "Pasverti ir laimingi", pažiūrėk tą laidą, nemažai pratimų ten rodo žmonėms su antsvoriu.
Apie svarsčius yra tema: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti ir Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dėl maišo, nekimšk jo smėliu. Sutrombuosi, bus tas pats, kas daužyt į pakabintą betono gabalą. Čia yra tema apie savos gamybos maišus: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ir draugas teisus, be bazės daužydamas maišą toli nenukeliausi, atrodys, kad viskas ok, o realybėje atvirkščiai...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #284 įjungtas: 2013 Rgs 19, 09:06:24 am »
O nueit į savigynos treniruotes? A? ??? Neturint pagrindų, namų sąlygom ....labai greitai gali savo mokyklą įkurt. Kitaip tariant, visokių iliuzijų prisikurt. Bent jau susirask partnerį kokį, paskiau iš jutūbės gali veiksmų prisirankiot ir su juo atidirbinėt. tik kad jutūbėj daug nesąmonių, tai rizikinga.
Suprantu, jei gyveni Dievo pamirštam kokiam zapyškyje, tada geriau kažką daryt savarankiškai, negu nieko nedaryt. Bet minėjai, kad eini į sporto klubą. Reiškia yr civilizacija. O jei yr civilizacija, tai kažkur bus savigyna, boxas, dziudo ar bent kokie džedajai. Eik pas anuos ir neišradinėk dviračio.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #284 įjungtas: 2013 Rgs 19, 09:06:24 am »