AutoriusTema: Treniruotes namuose 2  (Skaityti 66642 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Intex

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #255 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:17:32 pm »
Aš irgi ne.Sportuot pilnai galiu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #256 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:28:45 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tu daugiau raumenų turi,aš riebalų  :oops: Pas manęs riebalai,pas tave raumenys.Dėl to ir esi kūdas.

Tai kad prie tokio ūgio kaulai ir vidaus organai tiek sveria, kokie dar raumenys bei riebalai? :oho:

Intex

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #257 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:32:41 pm »
Kaip paaiškintum tai:Mano klasiokas 180cm irgi svoris 81kg.Riebalų išvis nesimato.Visur raumenys.

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #258 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:49:23 pm »
man atrodo, kad cia ish serijos "mes, U.S.A. pilieciai turim teise buti liekni, grazus ir stiprus, bet mes nenorim sportuot, nes tai yra sunku ir nemalonu. beto mes neturim tam laiko (nes daug laiko sueda 'Call of Duty') ir beto fizinis kruvis tinka tik barbarams ir idiotams ish 2-3 pasaulio shaliu. todel prashom vyriausybes paskubinti experimentus su karo belaisviais ir greiciau ishrasti mums panaceja nuo virshsvorio, kad galetume toliau ryti mesainius ir zaisti CoD ir butume liekni, grazus ir raumeningi, nes tai yra musu prigimtine teise. taippat skatinam dar kart apsvarstyti galimybe del "mirties zvaigzdes" statybos projekto."
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs WiliuX

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2009
  • Žinutės: 146
  • Amžius: 29
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #259 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:56:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
man atrodo, kad cia ish serijos "mes, U.S.A. pilieciai turim teise buti liekni, grazus ir stiprus, bet mes nenorim sportuot, nes tai yra sunku ir nemalonu. beto mes neturim tam laiko (nes daug laiko sueda 'Call of Duty') ir beto fizinis kruvis tinka tik barbarams ir idiotams ish 2-3 pasaulio shaliu. todel prashom vyriausybes paskubinti experimentus su karo belaisviais ir greiciau ishrasti mums panaceja nuo virshsvorio, kad galetume toliau ryti mesainius ir zaisti CoD ir butume liekni, grazus ir raumeningi, nes tai yra musu prigimtine teise. taippat skatinam dar kart apsvarstyti galimybe del "mirties zvaigzdes" statybos projekto."
šiaip labai teisingai pasakyta, delfyje kai kartais užmetu akį į mokslo skiltį (kitur aš išvis nežiūriu), tai vis matau straipsnius, kad mokslininkai vis kažką išranda ir žada, kad jau greitai visi galės būti puikiais sportininkais nepasikeldami nuo kėdės ar sofos.

Štai Intex'ui video: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti šaip, kad susimąstytų.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #259 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:56:37 pm »

Atsijungęs Buratinas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2012
  • Žinutės: 100
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #260 įjungtas: 2013 Vas 04, 07:38:04 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dėl imtynių tai nelabai.Dėl Tabata tai keista kažkaip nesu matęs,kad 20min užtektų kardio treniruotės norint numesti riebalų.Kokią galit pasiūlyt programą mesti svoriui?

O tu nevalgyk visokių saldainių, traškučių, negerk gazuotų gėrimų ir nukris svoris. Ir dar nesirgsi visokiom slogom.
O iš kokio tu miesto?

Atsijungęs firefighter

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 82
  • Amžius: 37
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #261 įjungtas: 2013 Vas 04, 11:08:58 am »
kaip mane užkn..a tokie... ateina net nepaskaitę visos temos nekalbu jau apie kitas ir klausinėja nesąmonių, negana to dar reiškia savo ale "kompetetingą" nuomonę kur kažką girdėjo ar matė vietoj to, kad paklausytu patarimų... Vat per tokius ateini pasiskaitinėt ir susigadini nuotaiką. Intex kokios slogos, kokie tėvai, kokie klasiokai ką tu čia per vėjus šneki, tau pasakė daryk tabatą bėg krosą ir sveikiau maitinkis, tai tu taip ir daryk, o ne .... protą visiems.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #262 įjungtas: 2013 Vas 04, 16:00:43 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kaip mane užkn..a tokie... ateina net nepaskaitę visos temos nekalbu jau apie kitas ir klausinėja nesąmonių, negana to dar reiškia savo ale "kompetetingą" nuomonę kur kažką girdėjo ar matė vietoj to, kad paklausytu patarimų... Vat per tokius ateini pasiskaitinėt ir susigadini nuotaiką. Intex kokios slogos, kokie tėvai, kokie klasiokai ką tu čia per vėjus šneki, tau pasakė daryk tabatą bėg krosą ir sveikiau maitinkis, tai tu taip ir daryk, o ne .... protą visiems.
Taigi vaikas pabendaut nori, ko siunti  :kikena: Nei jis ten darys ką, nei bėgios... Tokių entuzijostų pilnos vyresnės klasės. Kad pavaro ten jie programą:porinėm dienom karate, neporinėm-kačialka, o naktimis-MMA... O realybėj nesugeba to savo karate 3 kartus į savaitę nueit  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #263 įjungtas: 2013 Vas 04, 16:55:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Taigi vaikas pabendaut nori, ko siunti  :kikena: Nei jis ten darys ką, nei bėgios... Tokių entuzijostų pilnos vyresnės klasės. Kad pavaro ten jie programą:porinėm dienom karate, neporinėm-kačialka, o naktimis-MMA... O realybėj nesugeba to savo karate 3 kartus į savaitę nueit  :kikena:

Labai tikslu :senis:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #264 įjungtas: 2013 Vas 04, 17:26:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tai kad prie tokio ūgio kaulai ir vidaus organai tiek sveria, kokie dar raumenys bei riebalai? :oho:
Aš irgi nesuprantu apie ką čia kalba? 177-65, čia mano hanteliški išmatavimai. Kur ten dar rast vietą raumenim ar tuo labiau riebalam? :durdom:
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #264 įjungtas: 2013 Vas 04, 17:26:24 pm »

Atsijungęs WiliuX

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2009
  • Žinutės: 146
  • Amžius: 29
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #265 įjungtas: 2013 Vas 04, 17:42:48 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Taigi vaikas pabendaut nori, ko siunti  :kikena: Nei jis ten darys ką, nei bėgios... Tokių entuzijostų pilnos vyresnės klasės. Kad pavaro ten jie programą:porinėm dienom karate, neporinėm-kačialka, o naktimis-MMA... O realybėj nesugeba to savo karate 3 kartus į savaitę nueit  :kikena:
jis čia ne šiaip sau bendrauja, čia jis ,,domisi sportu'', o tai, kaip pats sakė, jam sekasi daryti jau ištisus 2 metus.

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #266 įjungtas: 2013 Vas 04, 18:01:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Vat per tokius ateini pasiskaitinėt ir susigadini nuotaiką.

,o man kaiptik pakelia nuotaika. vat ishsityciojam ish naujoku, tai poto jie bijo rashyt ir tada nebuna ish ko pasijuokt  :-(
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #267 įjungtas: 2013 Vas 04, 21:13:41 pm »
Žiūrim ką turim. Ogi du unikalius 14 m.  klasiokus: vienas prie 180 cm ir 65 kg sugeba būti storas, kitas atseit prie 180 cm turi sportiško subrendusio vyro duomenis su 81 kg mase ir raumeningu kūnu. Aš netgi pasakyčiau nerealūs žmonės kaip tokiems metams.....
Atsakymus vertinčiau kaip vertus naujoko pasisakymų. Dar netgi per gerus, bet įvertinus kad kiti skaito, tai viskas OK.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #268 įjungtas: 2013 Vas 04, 22:00:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Žiūrim ką turim. Ogi du unikalius 14 m.  klasiokus: vienas prie 180 cm ir 65 kg sugeba būti storas, kitas atseit prie 180 cm turi sportiško subrendusio vyro duomenis su 81 kg mase ir raumeningu kūnu. Aš netgi pasakyčiau nerealūs žmonės kaip tokiems metams.....
Atsakymus vertinčiau kaip vertus naujoko pasisakymų. Dar netgi per gerus, bet įvertinus kad kiti skaito, tai viskas OK.

I situs as net nekreipiau demesio,nes uzimtu perdaug jegu aiskintis kas ir kaip :) svarbu sportuot pradetu. Bet bahuras zadejo tabata pradet,tikesimes nepasisiks :) ir nesusitraumuos aiski!
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

ghambas

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #269 įjungtas: 2013 Vas 04, 22:09:21 pm »
Ar gera tokia programa jėgai :
Atsispaudimai piramide iki 10
Atsispaudimai kuo daugiau per 60 sek
Atsispaudimai kuo daugiau per 45 sek
Atsispaudimai kuo daugiau per 30 sek
 
Atsispaudimai tricepsui 3x40
Platus atsispaudimai 3xMax

Gal galite patarti ką pakeisti, tikslas padaryti kuo daugiau atsispaudimų ir sustiprėti kol ateis pavasaris ir galėsiu eiti prie turniko ir lygiagrečių.





Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #269 įjungtas: 2013 Vas 04, 22:09:21 pm »