AutoriusTema: Treniruotes namuose 2  (Skaityti 66643 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #240 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:06:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki,man 14 metų ūgis ~180cm svoris 65kg.Esu tikrai stambus raumenų mažai teturiu.Prisitraukimų nepadarau,atsispaudimų taipogi.Štangos spaudimas 35kg.Noriu sustiprėti,mokėti apsiginti,pasitikėk savo jėgomis.Turiu suoliuką tf-309,štangą,hantelius,svarmenis.Apie sportą domiuosi jau gan ilgai apie 2 metus.Bet taip sportuot rimtai ir nepradėjau.Gal galite ką patart?Numest riebalinį sluoknį iš pradžių ar ant jėgos dirbt?Ar dar kažką.Ačiū iš anksto.  :respect:

P.S atsiprašau jei ne į tą forumo skiltį pataikiau.

Nesuklydai skaičiuose???? Bo tokio ūgio ir tokio svorio tikrai nesi kažkoks stambuolis... O šiaip tamstai į kultūrizmo forumus reikia...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Intex

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #241 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:14:39 pm »
Tikrai nesuklydau.Mano raumenų masė mažą todėl jum atrodo,kad svoris normalus,bet ribalinis sluoksnis didelis.Kultūrizmo forumas nepadeda.Kokius galite patarti kardio pratimus?

Atsijungęs Buratinas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2012
  • Žinutės: 100
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #242 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:19:28 pm »
Mano ūgis irgi 180cm, o svoris 68kg, bet aš kūdas, kaip tu gali storas būt?  :chmm:

Intex

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #243 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:21:49 pm »
Tu daugiau raumenų turi,aš riebalų  :oops: Pas manęs riebalai,pas tave raumenys.Dėl to ir esi kūdas.
« Paskutinis taisymas: 2013 Vas 03, 19:30:11 pm nuo Intex »

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #244 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:28:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tikrai nesuklydau.Mano raumenų masė mažą todėl jum atrodo,kad svoris normalus,bet ribalinis sluoksnis didelis.Kultūrizmo forumas nepadeda.Kokius galite patarti kardio pratimus?
junk gūglę ir ieškok Rimbo patarimo TABATA:
Citata
Tabata – tai intensyvi aerobika, tinkanti faktiškai visiems. Tabatos treniruotė (dar vadinama Tabatos seka) – tai intervalais atliekami pratimai stengiantis atlikti kuo teisingiau ir kuo daugiau kartų vienos serijos metu. Visa treniruotė trunka ~4 min:
Aerobiniai pratimai: bėgimas, dviratis, aerobika.

Buratine, jei jis tik prie kompo sėdi domisi sportu, tai gal pas jį to riebalo yra kokie 30 ir daugiau procentų, pas tave koks 15 procentų...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #244 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:28:11 pm »

Atsijungęs Buratinas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2012
  • Žinutės: 100
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #245 įjungtas: 2013 Vas 03, 19:28:40 pm »
Tai tu turi štangą, hantelius, ko nesportuoji? Aš tai hantelį tik kartą gyvenime esu čiupinėjęs mokykloj  :oops: Pažėk kiek ten pratimų su juo yra
« Paskutinis taisymas: 2013 Vas 03, 19:30:13 pm nuo Buratinas »

Atsijungęs WiliuX

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2009
  • Žinutės: 146
  • Amžius: 29
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #246 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:17:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mano ūgis irgi 180cm, o svoris 68kg, bet aš kūdas, kaip tu gali storas būt?  :chmm:
tau 35 kg stūmimas nieko nesako? jeigu neturėtų riebalų apie kuriuos pasakoja, tai koncentracijos stovykloj savas būtų.
Šiaip jei turi įranga bet nėra valios pratimams daryti, tai galėtum imtynes pradėt lankyti. mano patirtim imtyniavimas žiauriai jėgas išsiurbia (ypač jeigu techniką lieva ir tenka viską per jėgą daryti) ir tai galima sakyti yra netgi savotiška kačialkė visam kūnui.

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #247 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:23:10 pm »
cia su ta TABATA gal jus trollinat ji ar kaip? TABATA yra teorine mokslines fantastikos sistema skirta durniems amerikieciams, nes tik durni amerikieciai patikes briedu ,kad per 4min. per diena galima numesti kilogramus ir dar sustipret fiziskai. ash tuoj sukursiu sistema durniems amerikieciams (kuria pardavinesiu kompaktuose uz amerikietiska kaina) apie specialia kvepavimo pratimu sistema, kuri pades numesti kilagramus ir igauti norima kuno forma ne neatitraukus storos zopos nuo kompiuterio, geriant alu ir ryjant cipsus.
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #248 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:37:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
cia su ta TABATA gal jus trollinat ji ar kaip? TABATA yra teorine mokslines fantastikos sistema skirta durniems amerikieciams, nes tik durni amerikieciai patikes briedu ,kad per 4min. per diena galima numesti kilogramus ir dar sustipret fiziskai. ash tuoj sukursiu sistema durniems amerikieciams (kuria pardavinesiu kompaktuose uz amerikietiska kaina) apie specialia kvepavimo pratimu sistema, kuri pades numesti kilagramus ir igauti norima kuno forma ne neatitraukus storos zopos nuo kompiuterio, geriant alu ir ryjant cipsus.
Sūnau, o tu sudėk 4x4 ir tada pakomentuok :D
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #249 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:48:45 pm »
nu ash nepatikesiu, kad tegul ir 20 min per diena, kad ir intensyvaus kruvio gali kompensuoti likusias 23:40 h. sedejimo prie kompo edant chipsus ir gerent alu. tokia treneruote tai nebent formai palaikyt, bet tikrai nepakeis normalios treneruotes. esu ash irgi dares anksciau kazka panashaus (intensyvus prisitraukimai,atsispaudimai,presas,pritupimai ir t.t. su trumpom pertraukom) ir zinau, kad per dychalke gerai duoda, bet tai tebuvo treneruotes dalis, o ne visa treneruote. jeigu butu taip gerai, tai nieks i sale neitu.
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #249 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:48:45 pm »

Intex

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #250 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:52:25 pm »
Dėl imtynių tai nelabai.Dėl Tabata tai keista kažkaip nesu matęs,kad 20min užtektų kardio treniruotės norint numesti riebalų.Kokią galit pasiūlyt programą mesti svoriui?
« Paskutinis taisymas: 2013 Vas 03, 20:54:57 pm nuo Intex »

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #251 įjungtas: 2013 Vas 03, 20:56:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dėl imtynių tai nelabai.Dėl Tabata tai keista kažkaip nesu matęs,kad 20min užtektų kardio treniruotės norint numesti riebalų.Kokią galit pasiūlyt programą mesti svoriui?
mažiau ir sveikiau valgyt nebeveikia?

Intex

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #252 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:03:42 pm »
Mityba jau savaime aišku.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #253 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:06:33 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dėl imtynių tai nelabai.Dėl Tabata tai keista kažkaip nesu matęs,kad 20min užtektų kardio treniruotės norint numesti riebalų.Kokią galit pasiūlyt programą mesti svoriui?

O davai sutariam taip,ismegink tu ta tabata 20 min per diena, savaite laiko. Bet saziningai,taisiklingai, kokiaa 3-4 trefkes. Tada parasysi savo ispudzius, ir pagalvosim ka toliau daryt. Kaip tau toks planas?
As pats jos nebandes, bet Rimba zinau, todel ir tau siulau sitoj srity jo patarimu paklausyt.
jei toks pasiulymas netinka,deja neturim apie ka sneket, nes taip ir liksi "dometis" sportu. Busi vienas is tu storuliu prie teliko,kur viska zino,bet patys nieko nemoma. Tau sprest kuo nori buti.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Gediminas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2009
  • Žinutės: 205
  • Karma: +25/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #254 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:15:25 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mityba jau savaime aišku.
Kas aišku? Kad mažiau reikės valgyt ateityj? Klausiu kaip pastangos tvarkyt mitybą sekas. Net nuo kompo pasikelt nereikia, tai pradėt jau kadais galėjai.

O ir šiaip 180 ir 65 kg svoris bei pojūtis esant storu?.... Nežinau, arba tu kažkoks išpurtęs arba tau tik atrodo, kad storas. Lašiniai irgi sveria. Silpnas- taip, storas- nežinau... pasikonsultuok pirma su gydytojais dėl sporto ir mitybos. Nejuokauju.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #254 įjungtas: 2013 Vas 03, 21:15:25 pm »