AutoriusTema: Treniruotes namuose 2  (Skaityti 67219 kartai)

0 narių ir 7 Svečiai žiūri šią temą.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #210 įjungtas: 2012 Spa 05, 23:43:22 pm »
 :kikena:  Paimi siūlą, prisabačini prie jo lapuką, kitą galą prie liustros ir  :maisas: tą lapuką.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #211 įjungtas: 2012 Spa 06, 11:29:10 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki , pora metu jau lankau sale , taciau stangu sale ir per tuos keleta metu pastebejau kad mano rankos vos ne kaip medines. Greicio nulis , smugio atrodo irgi.
Ar galima butu kaip nors , namu salygomis visa tai kazkiek atgaivinti. Pralavinti kazkiek greity ar pacia smugio jega. Iranga galima pasirupinti ar tai hanteliais kokiais ar dar kazkuo.

O kuom tamstai bloga ši tema????

Šaunu, kad lankai salę. Štangų salę. O kad rankas atpalaiduoti, kardinaliai reikia keisti treniravimosi metodiką. Plius ir Arimano metodas neblogas. O hanteliai tai tik kokių 1-2 kg turėtų būti (smūgiams į orą, bet atsargiai). Dar gal kriaušė ar maišas.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs firefighter

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 82
  • Amžius: 37
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #212 įjungtas: 2012 Spa 06, 12:00:38 pm »
 Pirmiausia ir svarbiausia tai po treniruotės pratempti raumenis ir dar patartina būtent po treniruotės pamušt kriauše ar bent į orą jai tokios nėra. Aišku po to dinks tas užsikalčialinimo jausmas po trefkės kas kelia kačiokams euforiją, nes atsipalaiduos ir prasitems raumenys. Bet norint turėti smūgį ir tuo pačiu kačialintis tai yra būtina.

Povis

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #213 įjungtas: 2012 Lap 01, 22:43:25 pm »
Sveiki, nesugalvojau kaip pavadinti šios temos tai pavadinau "Sportas". Nu tai va prie reikalo. Man yra 13 metu megstu sportuot, bet nesportuoju, nes laikytis geros mitybos man nesiseka. Norejau paklausti patyrusiu žmoniu, kaip ištreniruoti reakcijos laika ar greiti, kaip pavadinsi taip nepagadinsi. Noriu sugebėti apsiginti nuo savo metu vaiku, mane link to pastumėjo patyčios. Dažnai būna, jog kiti pakelia ranka, bet aš nežinau ką padaryti, jog jis gautu pats i kaulus. Šeip manes nesumusa, nes užlaužiu pirštus ar ranka, vienintele mano saviginos priemone :X. Tai va gal turit patarimu ar konors kaip išauginti reakcijos greiti, judruma bei stipria jėga be hunteliu ir teip toliau, ir šeip būti labai tvirtam, kuris prieša galetu paguldyt per kokias 10-50sekundžiu. Jaučiu dauguma pasakys, tu sedėk susiraukes prie kompo kol užaugsti biškuti, bet manau man jau metas pradėt tvirtėt... Dėkui

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #214 įjungtas: 2012 Lap 02, 01:05:59 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki, nesugalvojau kaip pavadinti šios temos tai pavadinau "Sportas". Nu tai va prie reikalo. Man yra 13 metu megstu sportuot,bet nesportuoju, nes laikytis geros mitybos man nesiseka.
Minties apie mitybą aš nepagavau...bet neapgaudinėk savęs sportuoti tu nemėgsti, jei mėgtum sportuoti tai vaikščiotum į kokias treniruotes ir kiekviena dieną sportuotum...Dabar tai tik mėgsti pakalbėti apie sportą...
 
Citata
Norejau paklausti patyrusiu žmoniu, kaip ištreniruoti reakcijos laika ar greiti, kaip pavadinsi taip nepagadinsi.

Namie pats su savimi to nepadarysi...reikia eiti į treniruotes pas profesionalų trenerį.
Citata
Noriu sugebėti apsiginti nuo savo metu vaiku, mane link to pastumėjo patyčios. Dažnai būna, jog kiti pakelia ranka, bet aš nežinau ką padaryti, jog jis gautu pats i kaulus.
Blogas noras kažkam duoti į kaulus aš tavo vietoje norėčiau išmokti išvengti tokių situacijų. Vaikai yra labai žiaurūs jie jaučia silpnesnius už save jaučia nepasitikėjimą savimi ar baimę. Man mokykloje teko tai patirti, bet kai pradėjau užsiiminėti kovos menais atsirado pasitikėjimas savimi , taip sakant nebesislėpiau klasės kampe...kur mane taip mėgdavo spardyti, man kovos menai padėjo drąsiau bendrauti. Ir užgauliojimai manes nebeveikė atsimušdavo kaip į sieną. Tie kur mane skriausdavo patys pradėjo juokingai atrodyti ir atstojo..
 
Citata
Šeip manes nesumusa, nes užlaužiu pirštus ar ranka, vienintele mano saviginos priemone :X. Tai va gal turit patarimu ar konors kaip išauginti reakcijos greiti, judruma bei stipria jėga be hunteliu ir teip toliau, ir šeip būti labai tvirtam, kuris prieša galetu paguldyt per kokias 10-50sekundžiu. Jaučiu dauguma pasakys, tu sedėk susiraukes prie kompo kol užaugsti biškuti, bet manau man jau metas pradėt tvirtėt... Dėkui
Vienintelė išeitis treniruotės su rimtu treneriu ir rimtu požiūriu į treniruotes. Kiek suprantu prisižiūrėjai dragon bolo arba Jackie Chano filmų ir įsivaizduoji, kad taip paimsi lengvai ir pasidarysi labai tvirtas per metus....Viskas yra ne taip, tam kad taptum geru kovotoju reikia daug daug metų sunkių treniruočių. Ir treniruotis turi galvodamas apie save, apie savo kūno lavinimą, apie savo baimių nugalėjimą, o ne tam, kad kažką sumušti...
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #214 įjungtas: 2012 Lap 02, 01:05:59 am »

Povis

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #215 įjungtas: 2012 Lap 02, 01:10:49 am »
Šeip sportuoju, futbola lankau jau 2metai gerai sekasi. Bet i sporto sale kiek žinau tik nuo 14 siūlo? O šeip gal netaip parašiau, bet norejau parašyt, jog nenoriu konors ten sumušt ir būt kietas, bet mokėti gerai apsiginti.

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #216 įjungtas: 2012 Lap 02, 01:23:42 am »
Na, ką aš galiu bepridėt- laiko negaišk ,,lavindamas reakcijos greitį" savarankiškai. Savarankiškas darbas yra tiems, kas jau treniruojasi pas trenerį ir turi kažkokius pagrindus. Primityviai muštis galima išmokt per metus, bet iš to bus mažai naudos tavo kaip asmenybės raidai.
 Visose temose, kur užduosi panašius klausimus, dažniausias atsakymas bu toks: marš į salę.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Milkey101

  • Svečias
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #217 įjungtas: 2012 Lap 10, 23:15:10 pm »
Sveiki visi, lankau kickbokso treniruotes, gal metus sportavau sporto klube noriu palaikyt forma ir turet jegos savo sporte, turiu stanga, suoliuka, hantelius ant ko dirbti, kad ir forma butu nebloga ir kickboksas gerai eitusi ar daryti tokius pratimus kaip daro kaciokai ar keisti kaska ten? jai galit patarkit

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #218 įjungtas: 2012 Lap 11, 00:11:18 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveiki visi, lankau kickbokso treniruotes, gal metus sportavau sporto klube noriu palaikyt forma ir turet jegos savo sporte, turiu stanga, suoliuka, hantelius ant ko dirbti, kad ir forma butu nebloga ir kickboksas gerai eitusi ar daryti tokius pratimus kaip daro kaciokai ar keisti kaska ten? jai galit patarkit
Su treneriu savo tarkis, jis tam ir yra tavo treneris. Žinos, kokie tau pratimai reikalingi, o kokie-ne, ar nebus perdaug krūvio.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #219 įjungtas: 2013 Sau 02, 14:08:21 pm »
Vat tep va, ponų išmyslas tas sportas. Užtenka kelias minutes padirbėt ir esi sveikOlis:
Citata
Mokslininkai: per savaitę užtenka vos trijų minučių intensyvaus sporto

Mokslininkai tvirtina, kad mums nereikia valandų valandomis lieti prakaitą sporto klube ar bėgioti po parką bet kokiu oru, jei norime būti sveiki ir atsikratyti šiek tiek antsvorio.
Vietoje įprastų sportavimo būdų jie siūlo naujovišką greito sporto režimą: jų teigimu, norint būti sveikiems ir neturėti antsvorio, visiškai pakanka vos kelių intensyvių 30 sekundžių trukmės pratimų, kuriems per savaitę sugaišite tik tris minutes, rašo dailymail.co.uk.


DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #219 įjungtas: 2013 Sau 02, 14:08:21 pm »

Atsijungęs Gothec

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 34
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #220 įjungtas: 2013 Sau 27, 21:22:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Vat tep va, ponų išmyslas tas sportas. Užtenka kelias minutes padirbėt ir esi sveikOlis:
Bet argi tik dėl sveikatos sportuoja žmonės?  :-)

Atsijungęs Paulius95

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2012
  • Žinutės: 10
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #221 įjungtas: 2013 Sau 28, 16:01:08 pm »
Sveiki, norėjau įsiterpti ir paklausti ar bet kokie prisitraukimai(plačiai,siaurai,už nugaros) lėtina smūgį? Nes visgi padarius labai įsitempia apatinis bicepso raumuo, kuris man atrodo lėtina...

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #222 įjungtas: 2013 Sau 28, 16:06:50 pm »
Apatinis bicepso raumuo?
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #223 įjungtas: 2013 Sau 28, 16:41:36 pm »
Tikrai nelėtina. Prisitraukimų darymas stiprina nugaros raumenis ir yra kaip vienas iš bazinių kovos menų treniruočių pratimų
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #224 įjungtas: 2013 Sau 28, 17:35:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tikrai nelėtina. Prisitraukimų darymas stiprina nugaros raumenis ir yra kaip vienas iš bazinių kovos menų treniruočių pratimų

nu tik aisku nereik ten jau labai letai ju daryt :) dauguma pratimu patys is saves neletina ir negreitina. atlikimo technika svarbiausia.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Treniruotes namuose 2
« Atsakyti #224 įjungtas: 2013 Sau 28, 17:35:01 pm »