AutoriusTema: Taison - McBride  (Skaityti 8504 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs pack

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 115
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #15 įjungtas: 2005 Bir 12, 23:19:24 pm »
mano nuomone tyson'o vardas daug kainoja tiesio uz juo varda galima kelti kitus daug prastesnius kovotojus!  cia man atrodo buvo pavyzdis sios situacijos! nu galejo jis galejo ,bet istvermes neuzteko ! bet ka noret metai ne tie ! gal geriau eitu jau ilsetis! bet Saxum Tyson'as pasake ,kad dar iseis i ringa!  :?
Нет хороших стилей, есть хорошие бойцы .

Rasheed

  • Svečias
Taison - McBride
« Atsakyti #16 įjungtas: 2005 Bir 12, 23:42:09 pm »
Vat jis kaiptik ir pasakė po šios kovos, kad daugiau į ringą neis (mano manymu galėjo ir dabar neiti, bet matyt pinigų labai reikėjo):

Citata
I'm not going to fight again. I haven't got the fighting guts or the heart any more, I was just fighting to pay off the bills. I'm not an animal anymore.


P.S. Kai dėl ištvermės, tai Tysonas ja ne itin garsėjo, dauguma jo pergalių pirmuosiuose raunduose. Gaila, bet sportas toks dalykas, kad galų gale laikas vistiek nuverčia nuo pakylos.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Taison - McBride
« Atsakyti #17 įjungtas: 2005 Bir 13, 10:22:07 am »
Citata
mano nuomone tyson'o vardas daug kainoja tiesio uz juo varda galima kelti kitus daug prastesnius kovotojus!  cia man atrodo buvo pavyzdis sios situacijos! nu galejo jis galejo ,bet istvermes neuzteko ! bet ka noret metai ne tie ! gal geriau eitu jau ilsetis! bet Saxum Tyson'as pasake ,kad dar iseis i ringa!  :?


Jis taip sakė kovos išvakarėse.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Taison - McBride
« Atsakyti #18 įjungtas: 2005 Bir 13, 10:28:39 am »
yra teorija, kad visos šios paskutinės Taisono kovos grynai surežisuotos. Niekam ne paslaptis, kad Taisonas buvo baisiai prasiskolinęs. Visi mano, kad Taisonas laimės, kovodamas su žymiai prastesniu varžovu, o Taisono kreditoriai stato už priešininką. Taisonas pralaimi, gauna kelis milijonus baksų, kreditoriai išlošia didžiulius pinigus, nurašo skolas ir visi patenkinti. Tik Taisono vardas sugadintas.

Mano kuklia nomone, Taisonas ringą turėjo palikti po pergalių prieš Golotą ir Nielseną. Nebereikėjo jam net su Liuisu kautis.... Gal net su Holifildu nereikėjo. Būtų garbingai palikęs ringą kaip čempionas, jo vardas po šiai dienai būtų linksniuojamas kaip nenugalimo čempiono (tik vienas pralaimėjimas)... Bet ko nepadarysi dėl pinigų.

Ech, ką padarysi, yra kaip yra. Žiūrim į ateitį, ką turim gero, kokie jauni perspektyvūs kovotojai ruošiasi mus žavėti savo kovomis ir pergalėmis? :D

nevykelis

  • Svečias
Taison - McBride
« Atsakyti #19 įjungtas: 2005 Bir 13, 13:41:10 pm »
Citata
yra teorija, kad visos šios paskutinės Taisono kovos grynai surežisuotos. Niekam ne paslaptis, kad Taisonas buvo baisiai prasiskolinęs. Visi mano, kad Taisonas laimės, kovodamas su žymiai prastesniu varžovu, o Taisono kreditoriai stato už priešininką. Taisonas pralaimi, gauna kelis milijonus baksų, kreditoriai išlošia didžiulius pinigus, nurašo skolas ir visi patenkinti. Tik Taisono vardas sugadintas.

Mano kuklia nomone, Taisonas ringą turėjo palikti po pergalių prieš Golotą ir Nielseną. Nebereikėjo jam net su Liuisu kautis.... Gal net su Holifildu nereikėjo. Būtų garbingai palikęs ringą kaip čempionas, jo vardas po šiai dienai būtų linksniuojamas kaip nenugalimo čempiono (tik vienas pralaimėjimas)... Bet ko nepadarysi dėl pinigų.

Ech, ką padarysi, yra kaip yra. Žiūrim į ateitį, ką turim gero, kokie jauni perspektyvūs kovotojai ruošiasi mus žavėti savo kovomis ir pergalėmis? :D


Teorija visai itikinama, lazybose pastacius uz McBride (kurio koeficientas buvo atrodo 4 kart didesnis nei Taisono, aiskaus kovos favorito) galejo laimeti siaubingas sumas :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Taison - McBride
« Atsakyti #19 įjungtas: 2005 Bir 13, 13:41:10 pm »

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Taison - McBride
« Atsakyti #20 įjungtas: 2005 Bir 13, 17:38:47 pm »
Zalkoje podobyje lievoj ruky...

Reikia greiciau uzmirst jo paskutines kovas, kad atminty liktu tikras kovotojas ir cempionas....
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Taison - McBride
« Atsakyti #21 įjungtas: 2005 Bir 13, 20:25:49 pm »
Citata
Zalkoje podobyje lievoj ruky...

Reikia greiciau uzmirst jo paskutines kovas, kad atminty liktu tikras kovotojas ir cempionas....


Teks pamiršti... Kaip pamiršau Holifildo paskutines kovas, kaip pamiršau Rojaus Džonso jaunesniojo paskutines kovas... Blyn, taigi jie bokso dievai buvo, o kaip baigė karjerą? :-( Beje, įdomią statistiką atkasiau betyrinėdamas boksininkų kovas. Muhamedas Ali, Evanderis Holifildas, Maikas Taisonas - visi jie iš paskutinių savo karjeros 4 kovų laimėjo po vieną ir 3 kartus pralošė... Ė, gi Ali po šiai dienai bokso karalius, nors jo pabaiga tokia pat liūdna, kaip ir Taisono. Aukščiau galvą! Beje, kai spaudos konferencijoje Taisoną sutiko visi aplodismentais, jis paskubo juos nuraminti, tipo nereikia man aplodismentų, per savo karjerą jų pakankamai girdėjau... Ir nereikia manes gailėti...

Atsijungęs pack

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 115
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #22 įjungtas: 2005 Bir 15, 00:05:41 am »
apmaudu ziured ,kas viksta ,taciau toks kovotojas kaip Tysonas jis jau uzeme savo vieta bokso istorijoje ir niekas to jau negali paneigt ! 20 metu ringe cia jau omtai ,o dar tuos kovos jaunisteje tai isvis pasaka galima ziuret ir ziuret ..........!!!
Нет хороших стилей, есть хорошие бойцы .

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #23 įjungtas: 2005 Bir 15, 13:41:50 pm »
kdangi sia kova parmazal :) nu niekaop pazet neisejo deja, tai neskaitau as jusu komentaru! gal kas galit prasiust ar inmest kurnors sia kova parisiuntimui?
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs yoshida

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 201
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #24 įjungtas: 2005 Bir 15, 15:19:01 pm »
Bandyk cia... Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mike Tyson:
"He was screaming like my wife."

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Taison - McBride
« Atsakyti #24 įjungtas: 2005 Bir 15, 15:19:01 pm »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #25 įjungtas: 2005 Bir 15, 16:50:07 pm »
nu kolkas bandau.. siuncia lik... ziuresim kaip toliau :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #26 įjungtas: 2005 Bir 15, 18:18:16 pm »
parsisiunciau, parsiunte neblogai tik kokybe prastoka. eina sikt, geriau jau nebuciau siuntes... nuvyle mane maikas... tikrai nuvyle... kovoje neblogai taciau...
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs yoshida

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 201
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #27 įjungtas: 2005 Bir 15, 22:27:55 pm »
Nu tai man irgi itartina ta kova... Tas loxas nei vieno rimto smugio nesudave, tik apsikabines stovejo. Tysonas sudave keleta neblogu, bet nieko labai ipatingo. Neatrode, kad jis labai stengtusi, toks pasyvus kazkoks buvo... O tas nebeisejimas i ringa tai keistenybiu virsune.  Bet Mike'as tam airiui nors rankas palauze ir antaki su galva praskele  :P
Mike Tyson:
"He was screaming like my wife."

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Taison - McBride
« Atsakyti #28 įjungtas: 2005 Bir 16, 10:21:58 am »
kad antaki ne su galva ar su galva?

siaip nustebino kad 38m ir vyrukas dar taip puikiai atrodo, beto jam dar parako netruksta, matosi kad jis dar gali kovoti, taciau kaip jis pats sake, matyt kad xarakteris jau nebetas... pavede butent kovine dvasia o ne sugebejimai. beto, kaip jau kazkas man rodos ir minejo, jis niekad istverme nepasizymejo, o cia jau tox amzius.

taciau judejo kaip geriausiais laikais :) visas kaip svytuokle... grazu buvo ziuret... labai meistriskai mazindavo distancija. na o maikas pora kart ji net prigaves gerai buvo, taciau nesugebejo gerai pratest smugiu serijos ir nepasodino ant siknos jaunuolio :)

manau kad betkuriuo atveju jis liks musu sirdyje... gaila kad nedaug as jo jauno kovu mates... :/
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Taison - McBride
« Atsakyti #29 įjungtas: 2005 Bir 16, 10:30:05 am »
Citata
gaila kad nedaug as jo jauno kovu mates... :/


Pas mane yra "Tyson: Man or Machine". Ten visos jo jauno kovos. 3 dalys.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Taison - McBride
« Atsakyti #29 įjungtas: 2005 Bir 16, 10:30:05 am »