AutoriusTema: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas  (Skaityti 14042 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #60 įjungtas: 2011 Bal 04, 22:19:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sveikinu ir aš visus!  :-D
Aš pati nedalyvavau dėl to draudimo.
Ėėėėėėė... :oho:
Nusivyliau...

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #61 įjungtas: 2011 Bal 05, 21:12:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ėėėėėėė... :oho:
Nusivyliau...

Nusivylėt, kad paklusau taisyklėm, kuriom švelniai tariant nepritariu? :) Vadinasi, ir taip būna... Aš visgi dziudistė ir neįsivaizduoju, kas būtų, jei man uždraustų dziudo dalyvaut, tai to ir pabijojau... Ir tikiusi, kad tiem, kurie dalyvavo, viskas gerai baigsis ir dziudo srity. :)
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #62 įjungtas: 2011 Bal 05, 23:18:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nusivylėt, kad paklusau taisyklėm, kuriom švelniai tariant nepritariu? :) Vadinasi, ir taip būna... Aš visgi dziudistė ir neįsivaizduoju, kas būtų, jei man uždraustų dziudo dalyvaut, tai to ir pabijojau... Ir tikiusi, kad tiem, kurie dalyvavo, viskas gerai baigsis ir dziudo srity. :)
"Kad blogis klestėtų, užtenka kelių gerų žmonių abejingumo" cit.

Kaip mergaitei toks požiūris... nu ga tiek to, bet kaip kovotojai Rūtai - neatleistina. Gali būti vienoje pusėje ar kitoje ir tai gerbtina, bet pabūgti?  :-/

Penki principai kurių turi laikytis dziudoistas visur t.y. darbe, mokykloje ir t.t:
1. Kiekvienas turi kreipti dėmesį į santykius su savimi ir kitais.
2. Visada būti lyderio pozicijoje
3. Pilnai apsvarstyti situacija, veikti ryžtingai
4. Kada pasiektas iš anksto numatytas tikslas metas sustoti naudoti tehniką ar dar ką nors
5. Sek paprastu keliu: netapk savim patenkintu pergalės atveju ir neliūdėk pralaimėjus, neatsipalaiduok, kada aplink ramu ir neišsigask atėjus pavojui

Knyga: „Kodokan dziudo“
Autorius: Jigoro Kano..

Ačiū Sk3riui  :handshake:
« Paskutinis taisymas: 2011 Bal 05, 23:21:12 pm nuo dziudoka »

Atsijungęs maza_

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 100
  • Vieta: kLAIPEDA-VILNIUS
  • Karma: +4/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: nubliamkokia_
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #63 įjungtas: 2011 Bal 06, 23:22:19 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kaip mergaitei toks požiūris... nu ga tiek to, bet kaip kovotojai Rūtai - neatleistina.


Man garbe pazinoti Ruta, kaip kovotoja, asmenybe, drauge ir..... mergaite  :-) Apmaudu, kad ji nedalyvavo varzybose, bet zinau, kad del to labiausiai gaila paciai Rutai... Sakoma, kad jaunas zmogus atiduos gyvybe del tikslo, o subrendes tam pasves visa savo gyvenima. Ir tokia yra Ruta, kuria pazystu.
P.s. cia ne mergaitiskas samokslas.

Atsijungęs MindeM

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 389
  • Amžius: 34
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #64 įjungtas: 2011 Bal 06, 23:32:46 pm »
Tai tuos 5 principus prašau sakyti ne žmonėms, kurie nenori būti diskvalifikuoti, o gerbiamiesiems (pavardžių neminėsiu), kurie tokius nutarimus išleidžia.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #64 įjungtas: 2011 Bal 06, 23:32:46 pm »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #65 įjungtas: 2011 Bal 06, 23:45:26 pm »
Lietuviai visuomet būdavo patys protingiausi pasaulyje. Jie visuomet, skirtingai nuo kapitalizme supuvusių europiečių ir amerikonų, apgalvoja pasekmes ir nedaro to, kas gali sukelti jiems grėsmę. Dėl to ir pi..a juos valdininkėliai kaip nori...

Atsijungęs maza_

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 100
  • Vieta: kLAIPEDA-VILNIUS
  • Karma: +4/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: nubliamkokia_
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #66 įjungtas: 2011 Bal 07, 00:06:37 am »
Nesinori klaidzioti po politinius labirintus, nes labai daug ten pasiklydusiu... Lietuvoj labai daug teiseju, bet kaip statistika rodo, nesam pati laimingiausia ir toli grazu ne teisiausia tauta. A. de sent Egziuperi teige,kad tik prisiimdami savo tautos negeroves pasiliekame galimybe, kazka keisti. Ir tam as visapusiskai pritariu.

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #67 įjungtas: 2011 Bal 07, 01:37:02 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
"Kad blogis klestėtų, užtenka kelių gerų žmonių abejingumo" cit.

Kaip mergaitei toks požiūris... nu ga tiek to, bet kaip kovotojai Rūtai - neatleistina. Gali būti vienoje pusėje ar kitoje ir tai gerbtina, bet pabūgti?  :-/

Penki principai kurių turi laikytis dziudoistas visur t.y. darbe, mokykloje ir t.t:
1. Kiekvienas turi kreipti dėmesį į santykius su savimi ir kitais.
2. Visada būti lyderio pozicijoje
3. Pilnai apsvarstyti situacija, veikti ryžtingai
4. Kada pasiektas iš anksto numatytas tikslas metas sustoti naudoti tehniką ar dar ką nors
5. Sek paprastu keliu: netapk savim patenkintu pergalės atveju ir neliūdėk pralaimėjus, neatsipalaiduok, kada aplink ramu ir neišsigask atėjus pavojui

Knyga: „Kodokan dziudo“
Autorius: Jigoro Kano..

Ačiū Sk3riui  :handshake:

Šitoj situacijoj aš turėjau pasirinkimą - dziudo ar sambo, beje, kaip ir kiekvienas dziudistas. Aš pasirinkau ir kol kas nesigailiu. Pasirinkau sporto šaką, kuri man daug reiškia, bet ne Sinkevičiaus vykdomą politiką. Dalyvauti sambo siekiant parodyti, kad nepritariu tam draudimui? Ko gero, tai gražu, tik man rodos, kad dziudo federacijai tai gal kiek nemalonu, bet iš esmės nei šilta, nei šalta nuo to, ir pavieniai žmonės nieko nepakeis. Jei sambo sudalyvautų dziudo rinktinės pirmi numeriai, kuriuos visur  vežioja, - va jie gal paveiktų. Taigi neturėjau tikslo kažką įrodyti kitiems, nei tuo labiau sau. Labiau svarsčiau ties variantu dalyvaut dėl to, kad man sambo apskritai patinka, dėl to, kad noriu dalyvaut ir kovot, bet dziudo irgi noriu dalyvaut ir kovot, dziudo noriu labiau, taigi viskas kaip ir aišku. :) Vietoj "pabijojau" turbūt reikėjo pasakyt "pasirinkau dziudo", ir viskas, nes realiai iš baimės kaip ir nedrebu. :)
Kalbėjau su teisininke, ką dėl to draudimo galima padaryti iš teisinės pusės. Na, man pasakė, kad nieko negalima padaryti, kad dziudo federacija turi teisę priimti tokius sprendimus, kad teisme laimėtų dziudo federacija...  Nors... tai tik vienos advokatės nuomonė, galima apklausti ir daugiau. :D


maza_ ačiū už gražius žodžius. Dabar reiks sau įrodinėt, kad jų verta. :D
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #68 įjungtas: 2011 Bal 07, 20:57:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na, man pasakė, kad nieko negalima padaryti, kad dziudo federacija turi teisę priimti tokius sprendimus, kad teisme laimėtų dziudo federacija...  Nors... tai tik vienos advokatės nuomonė, galima apklausti ir daugiau. :D
... tuo viską ir pasakei, žinau advokatą, kuris pasakė priešingai.  ;-)

Bet ne advokatuose esmė, arba mes kaip avys šokinėjame per sinkevičiaus lazdelę, arba vieną kartą baigiam tą komediją ir parodom civilizuotą protestą bei nesitaikstymą su LDF diktatu. Iš 15 rinktinės narių, 4 dalyvavo, 1 susitraumavo išvakarėse, 3 ruošėsi Europos čempionatui, kuris turi vykti už nepilno mėnesio, todėl dirbo pagal savo programą ir vengė traumų. Dar 2 neišleido treneris, palaikantis LDF. Kodėl nedalyvavo kiti?  :chmm: Ko gero todėl, kaip ir Rūta.  :D

Vienas žmogus dažnai nieko negali pakeisti, bet visi drauge gali ir pakeisti, ir net labai "sušildyti" LDF. Tik "visi drauge", tai ne kažkoks marsietis supergigantas, o tie patys pavieniai žmogeliukai sujungę savo jėgas.
Pirmiems visada sunkiausia, bet tikiuosi, kad greitai prisijungs ir kiti... Ir galėsim dalyvauti ir Sambo, ir Dziudo, ir BJJ... ir kebabus valgyti. :senis:

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #69 įjungtas: 2011 Bal 07, 22:03:28 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
... tuo viską ir pasakei, žinau advokatą, kuris pasakė priešingai.  ;-)

Bet ne advokatuose esmė, arba mes kaip avys šokinėjame per sinkevičiaus lazdelę, arba vieną kartą baigiam tą komediją ir parodom civilizuotą protestą bei nesitaikstymą su LDF diktatu. Iš 15 rinktinės narių, 4 dalyvavo, 1 susitraumavo išvakarėse, 3 ruošėsi Europos čempionatui, kuris turi vykti už nepilno mėnesio, todėl dirbo pagal savo programą ir vengė traumų. Dar 2 neišleido treneris, palaikantis LDF. Kodėl nedalyvavo kiti?  :chmm: Ko gero todėl, kaip ir Rūta.  :D

Vienas žmogus dažnai nieko negali pakeisti, bet visi drauge gali ir pakeisti, ir net labai "sušildyti" LDF. Tik "visi drauge", tai ne kažkoks marsietis supergigantas, o tie patys pavieniai žmogeliukai sujungę savo jėgas.
Pirmiems visada sunkiausia, bet tikiuosi, kad greitai prisijungs ir kiti... Ir galėsim dalyvauti ir Sambo, ir Dziudo, ir BJJ... ir kebabus valgyti. :senis:

Gražiai parašyta. Net įkvepiančiai. :) Bet man kažkodėl negėda ir aš nesigailiu...
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #69 įjungtas: 2011 Bal 07, 22:03:28 pm »

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #70 įjungtas: 2011 Bal 11, 09:54:45 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gražiai parašyta. Net įkvepiančiai. :) Bet man kažkodėl negėda ir aš nesigailiu...
Čia buvo ne moralizavimas, o taktikos paaiškinimas - vieningi mes jėga.  :P Beje vieningumas tai nebūtinai, kai asmeniniai interesai sutampa 100%, dažniausiai vieningumas, kai asmeninius interesus aukoji dėl bendro labo. Tik mums dar taip toli iki japonų.  :evil:

O turėjimas savo nuomonės (priešingos ar ne) savaime gerbtinas dalykas.  :handshake:

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #71 įjungtas: 2011 Bal 11, 13:23:23 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Čia buvo ne moralizavimas, o taktikos paaiškinimas - vieningi mes jėga.  :P Beje vieningumas tai nebūtinai, kai asmeniniai interesai sutampa 100%, dažniausiai vieningumas, kai asmeninius interesus aukoji dėl bendro labo. Tik mums dar taip toli iki japonų.  :evil:

O turėjimas savo nuomonės (priešingos ar ne) savaime gerbtinas dalykas.  :handshake:

Taikliai pasakyta.  :respect:
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: LR 2010 sambo ir kovinio sambo cempionatas
« Atsakyti #71 įjungtas: 2011 Bal 11, 13:23:23 pm »