Ne ,cia tiesiog faktas,kodel wing tsun pastaruoju metu taip populiareja.Tiesiog galingos ir pavojingos technikos mokinamos .
Neteisingos išvados. Kovos menų rinkoje eina tam tikros populiarumo bangos. Buvo dziudo, paskui pradėjo atsirasti karate. 1978[9?] karate buvo uždrausta ir nuėjo į pogrindį. Tuomet radosi Wushu (kaip jį tuomet vadino, "kiniečių gydomoji gimnastika"

)
Vakaruose iki kovos menų "informacinio sprogimo" taip pat matosi tam tikra seka. kai prasidėjo filmai apie nindzes, kilo ninjutsu bumas. Ir t.t.
dabar koks nors X kovinis menas - ne unikumas, o tik "vienas iš daugelio". Tai reiškia konkurenciją ir išgyvenimą po saule, t.y. rinkoje. Taigi nereikėtų sureikšminti. Kovos menų mokyklos nėra valstybinės institucijos, taigi norėdamos išlikti, jos tampa UABais.
Populiarumą lemia ne superdupertechnikos, o biznio planas.
Gaila,kad su karate padetis nera tokia gera
Ypac kyokushin,kuris daug kur grynas mordabojus,nors gal jis toks ir turi but ...
Ir vėl tas pats. Tūpo priešo įvaizdis.
Kodėl nepabandžius tų mirtinų ir galingų technikų, dėl kurių WT toks populiarus, su tipo lūzeriais mordobojščikais iš kyo-ku-shin?

O gal tik medinį manekeną aprengiat keikogiu (nu, liaudiškai, kimono) su kyokushin hieroglifais ir po instruktoriaus paskaitos, kaip pastaruoju metu nesiseka karatistams, ją dūbasinat? Šiaip, nieko asmeniško... tiesiog mintis tokia kilo
