paladinas:
Shiaip tai jaunysteje Valadaicevas (Vienas ish pankrationo treneriu) sake, kad negerai stotis i "stoike", kai situacija pradeda kaisti...
Bet kadangi net du FC atstovai uz atsistojima i "stoike" nebuvo nubausti, tai gal tame nieko blogo nera, jeigu atsistoji i ja...

na mano atveju puolimas jau buvo prasidejas, o tokiu atveju jauciuos kurkas patogiau stovedamas stoikej, kai ir judet galiu be parkiu islaikyt distancija, ir siaip esi apsigynes geriau.
As net automatiskai i stoike atsistojau kai suo mane puole

Ir tai suneka siek tiek sutrikde, nes rankos buvo aukstai, o atkista koja jam didelio apetito nesukele
Beto stoikej jautriausios vietos yra geriau apgintos nei tiesiog paprastai stovint, taigi patarimas toks:
Vaikai, nesedekit ziema ant betono, nedarykit gamtiniu reikalu pries veja, ir nestovekit isdidziai (nuleide rankas, ispute krutine, pakele galva ir iskete kojas) pries esama ar potencialu priesininka, visa tai gali baigtis labai liudnai
