AutoriusTema: Savigyna nuo sunu  (Skaityti 67487 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #75 įjungtas: 2007 Vas 09, 21:27:51 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kalbu iš praktikos. Buvau ne kartą susidūrus su agresyviais šunim akis į akį, bet laimei, nė karto nesiundė šeimininkas, tai pavyko kaip sakant išeit be nuostolių :)
as irgi is praktikos  :D o cia agresyvus sunys puole ir susitaret kad nepultu  :D

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #76 įjungtas: 2007 Vas 10, 00:11:26 am »
Realiai šuo, jei jis ne beprotis, neužsiundytas ir neišerzintas, žmogaus nepuola. Kąsti, ta prasme. Taip, jis grėsmingai loja, baugina ir t. t., bet paprastai galima susitarti. Tik viena problemėlė - reikia jo nebijoti. Aš šunų nebijau, gal dėl to, kad visada pavykdavo susitart, o mama bijo, nes jai buvo įkandęs vaikystėje. O susitart - nežiūrėt į akis, nesigriebt pagalio, akmens, kalbėti draugišku tonu, rodyt, kad tu ir aš esam vieno kraujo... Tai daugiau intuityviai vyksta, pati nelabai žinau, kaip tai darau, ir receptų čia neužrašysiu. Jei pradėčiau susidūrus su šunim galvoti, ką daryti, tai gal ir sukandžiotų, nes įsibauginčiau, o jei jis tą, jei jis aną. Tiesiog visada mintyse yra viena mintis - mes susitarsim :) Ir susitariam... Kol kas... Jei skaičiais, yra gal 10 kartų, jei ne daugiau, puolę ir nemaži. Tiesiog į sodus pėsčiom vaikščiodavau, kai dar mašinos neturėjom, o ten palaidų navalom. Ir piktų. Puolę reiškia puolę loti ir artėti bei šiepti dantis.
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #77 įjungtas: 2007 Vas 10, 00:17:03 am »
Na, na. Pamenu pries koki 8 metus baliavojau pas drauga, nuosavo namo kieme. Ten lakste du berods bengalijos aviganiai( tokie albinosai). Saunus suneliai. rankas man laize, uodegas vizgino. Pakilau nuo stalo, paejau pora zingsniu i sona. Tai vienas ju(kale, vardu- Bite) tai kaip isisege i slauni, vos mesos gabalo neisplese. O, puole net neurgzdama. Saugojo teritorija.
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #78 įjungtas: 2007 Vas 10, 10:32:04 am »
turiu taksiukę, mano ir kaimynų kiemuose niekas svetimas neįeis, ypač vaikas :saldainis: , pensininkas  :senis:  ir alkoholikas  :vaisinasi:. Jai visai vienodai ką tu galvosi, atbėga lodama, įsega dantis į koją ir toliau nubėga :nasrai:
visokių šunų būna, kaip ir žmonių
įtempk presą

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #79 įjungtas: 2007 Vas 10, 11:26:49 am »
na manau nanciakais uzvanojus per galva, ar bet kokia lazda, bet jau taip normaliai, kad kresteltu tai manu biskuty sunekas prigultu, as pameginau su nanciakais sau per koja taip lengvai, patikek antra karta megint nenorejau, o buciau is sveikatos tai manau jau nebepaeiciau  :ramentai:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #79 įjungtas: 2007 Vas 10, 11:26:49 am »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #80 įjungtas: 2007 Vas 10, 12:20:35 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
na manau nanciakais uzvanojus per galva, ar bet kokia lazda, bet jau taip normaliai, kad kresteltu tai manu biskuty sunekas prigultu, as pameginau su nanciakais sau per koja taip lengvai, patikek antra karta megint nenorejau, o buciau is sveikatos tai manau jau nebepaeiciau  :ramentai:

Saunuolis... tu dar pistoleta nusipirk kovini ir isbandyk. TIk kam lengvai ir per koja - per galva bandyk. Kitaip nepajusi  :-]

Neuztenka, kad gatvese pilnadebilu, kurie tik ir laukia kam pergalva uzvanot, tai dar atsiranda ir tokiu, kurie noredami pasiziureti ar sunims skaudes, patys save talzo :D O tikslas?  :luztu:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 37
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #81 įjungtas: 2007 Vas 10, 13:56:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
turiu taksiukę, mano ir kaimynų kiemuose niekas svetimas neįeis, ypač vaikas :saldainis: , pensininkas  :senis:  ir alkoholikas  :vaisinasi:. Jai visai vienodai ką tu galvosi, atbėga lodama, įsega dantis į koją ir toliau nubėga :nasrai:
visokių šunų būna, kaip ir žmonių

kad manes kazkaip nepuola :) tik barasi ilgai, po to padlyzinasi :D:D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #82 įjungtas: 2007 Vas 10, 14:00:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Saunuolis... tu dar pistoleta nusipirk kovini ir isbandyk. TIk kam lengvai ir per koja - per galva bandyk. Kitaip nepajusi  :-]

Neuztenka, kad gatvese pilnadebilu, kurie tik ir laukia kam pergalva uzvanot, tai dar atsiranda ir tokiu, kurie noredami pasiziureti ar sunims skaudes, patys save talzo :D O tikslas?  :luztu:

na man buvo smalsu suzinoti ar labai skauda :D ismegint tai galima, bet proto ribose. nepersisausiu kojos kadpaziureciau ar skauda jau cia but debilizmas :plaktukas:

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #83 įjungtas: 2007 Vas 10, 14:06:27 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kad manes kazkaip nepuola :) tik barasi ilgai, po to padlyzinasi :D:D
tai tu išvis neapibrėžtas socialas esi: nei pensininkas, nei vaikas, nei alkoholikas... tai pasakyk, kas tu per žmogus esi a ???  :luztu: :luztu: :luztu:



p.s. sorry už OT  :oops:
įtempk presą

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 37
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #84 įjungtas: 2007 Vas 10, 14:31:55 pm »
a tai ant kietu ir simpatisku bachuru nesoka? aisku tada   :luztu:
jo, sorry uz ot :) viskas baigem :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #84 įjungtas: 2007 Vas 10, 14:31:55 pm »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #85 įjungtas: 2007 Vas 10, 15:38:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
a tai ant kietu ir simpatisku bachuru nesoka? aisku tada   :luztu:
jo, sorry uz ot :) viskas baigem :)

 :-] :-] :-] Gal sunys kada Lonsa ir uzpjaus  :-] :-] :-]

Bet mirtis nuo kuklumo - negresia :D :handshake: :ruko:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #86 įjungtas: 2007 Vas 10, 17:08:19 pm »
Jei šuo išmokytas saugoti teritoriją, ir kąsti, tai taip, atsistojęs nuo stalo ir be šeimininko leidimo pradėjęs šmirinėti, tu erzini šunį. Tiesiog aš nevarinėju į svetimų šunų teritorijas, o su savo pažįstamų žmonių šunimis susidraugauju prieš pradėdama lįst į teritoriją :)
O kaip jau minėjau, neišerzintas šuo nekanda.
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #87 įjungtas: 2007 Vas 10, 18:18:48 pm »
as aplinkinius palaidus sunekus jau isauklejau  :punch: db tik loja daugiau nieko anksiau tai dar y koja kesindavosi. bet tai is kojos gaudavo, tai su draugu uzvaikydavom, tai apmetydavom kuo nors. bet ir suneliai ten, ugis man iki kelieniu nesiekia, visai toki mazyciukai :D

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #88 įjungtas: 2007 Vas 10, 21:40:24 pm »
Stripuli,
Minėjote, kad normalūs šunys ("ne bepročiai, neužsiundyti, nesuerzinti") paprastai žmonių nepuola arba neketina kąsti, tik loja, tai parodai, kad nebijai, ir tvarka. Sutinku, bet tokie šunys ir problemų retai sukelia, o vat kaip gintis nuo nenormalių šunų(jų puolimo motyvai gali būti įvairūs), kurie nusiteikę tiktai pulti, kąsti. Po privačias teritorijas pas nepažįstamus aš irgi nevaikštau, bet labai dažnai pasitaiko, kad eini gatve ir iš kur nors išlenda koks agresyvus šunėkas, gal ir pasiutęs, su kurie geruoju nesusitarsi. Va kur problema ir kodėl man rūpi savigyna nuo tokių šunų.
Mokinys,
Man visada atrodė, kad agresija iš žmogaus pusės(spyriai šuniui, mušimas) net ginybos tikslais tik įsiutina šunį ir paskatina dar aršiau pulti, o ne atbaido. Be abejo, tai tinka tik tada, kai šuo yra pakankamai didelis, kai nebijo ar mažai bijo žmogaus, nes jaučia, kad jėgos panašios(kalbu apie vokiečių aviganius, vilkšunius ir pan.). Ką apie tai manote? Ką apie tai mano forumiečiai?
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #89 įjungtas: 2007 Vas 10, 22:51:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
na manau nanciakais uzvanojus per galva, ar bet kokia lazda, bet jau taip normaliai, kad kresteltu tai manu biskuty sunekas prigultu, as pameginau su nanciakais sau per koja taip lengvai, patikek antra karta megint nenorejau, o buciau is sveikatos tai manau jau nebepaeiciau  :ramentai:

Normalūs šunys kovos metu bandys griebti tave uz gerkle, tokia yra gyvynu naturali reakcija. :)
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #89 įjungtas: 2007 Vas 10, 22:51:58 pm »