AutoriusTema: Savigyna nuo sunu  (Skaityti 67045 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #30 įjungtas: 2007 Vas 04, 21:36:11 pm »
Na manau tikrai pasoktum tiek kad pasieksi. Mane uzsivijo vaikinukai isokia is masinos, ju tikslas zinoma buvo mane suspardyt, tai patikek tujes ar kaip ten jas pavadint persokau be problemu, o jos man beveik iki peciu. seip niekaip nepersokciau. Sokau issitieses y prieky o paskui dariau mayau kemi (nzn kaip cia rasosi, pamirses jau daugely terminu, taip seniai treniravausi  :-( ) ir patikek jokio vargo nebu ten persokt.

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #31 įjungtas: 2007 Vas 04, 21:55:20 pm »
Tujos yra tujos, ant jų užgriūni, persivartai, peršoki ir nei skauda, nei ką. Jei labai toli šuo, tai galima spėt pribėgti prie medžio ir įlipt. Bet jei šuo kad ir 20 metrų nuo žmogaus, tai turi būti nebent labai medis laipiojimui patogus. Tai va: pirma, šuo greitesnis už žmogų, bent jau dažniausiai, taigi nespėsi iki medžio dabėgt, nebent, kaip sakiau, šuo tikrai toli. Antra, daugumos medžių šakos aukštai, pašokusi tikriausiai pasiekčiau, bet reikia dar užsikabaroti. Suprantu, kad tiems, kurie moka "выход с силой" problemų nėra, bet man problemų būtų, nes tik su prisitraukimais užlipt sudėtinga. Taigi kol užsikabaročiau, tai man šuniukas pagautų kojytę ar dar kažką ir nebeleistų lipt, o ir šuniuką užkelt jėgų nepakaktų.
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #32 įjungtas: 2007 Vas 04, 22:00:10 pm »
Zinok daug lengviau kai kas vejesi ir kai esi isgasdintas. Jei kada tektu begt nuo ko nors tai pasiziurek y sona ir matysi kokiu greiciu pastatai pro tave skrieja. Nubegi didely atstuma ir net ne pavarges buni atrodo dar begtum ir begtum :D

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #33 įjungtas: 2007 Vas 04, 22:48:12 pm »
Man taip nebuvo, bet sutinku, kad adrenalinas veikia. Nu bet jei aš neturiu fizinių duomenų, kad įsikart į medį, tai adrenalinas jėgų nepridės, nu nebent truputį, bet nepakankamai.
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

SigSauer

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #34 įjungtas: 2007 Vas 04, 23:17:21 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Zinok daug lengviau kai kas vejesi ir kai esi isgasdintas. Jei kada tektu begt nuo ko nors tai pasiziurek y sona ir matysi kokiu greiciu pastatai pro tave skrieja. Nubegi didely atstuma ir net ne pavarges buni atrodo dar begtum ir begtum :D

Puikiai suprantu ka norsi pasakyti, kai tikrai tenka savaji kaili gelbeti, kunas veikia kur kas geriau. Tampi stipresnis, greitesnis, pagereja reakcija, istverme, reikia tik i ekstremalia situacija patekti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #34 įjungtas: 2007 Vas 04, 23:17:21 pm »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #35 įjungtas: 2007 Vas 04, 23:23:15 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o vienintelis tokiu atveju išsigelbėjimas, tai sukišti jam pagalį į tiesiąją žarną  :pirstas: 

ne vienintelis. dar girdejau geras budas yra uz kiausu griebt. jei jau isikabino, gerai riesutelius suspaudi, kad ir koks ten zandikaulis, jis pats atsidarys :D:D:D sitaip ir savarankiskai is bedos apsigint gali :)
su kalem sunkiau, bet su moterimis visada sunkiau susitart :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #36 įjungtas: 2007 Vas 05, 00:23:35 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
ne vienintelis. dar girdejau geras budas yra uz kiausu griebt. jei jau isikabino, gerai riesutelius suspaudi, kad ir koks ten zandikaulis, jis pats atsidarys :D:D:D sitaip ir savarankiskai is bedos apsigint gali :)
su kalem sunkiau, bet su moterimis visada sunkiau susitart :)
o jei tai kalė?  :-]
įtempk presą

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #37 įjungtas: 2007 Vas 05, 00:26:40 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man taip nebuvo, bet sutinku, kad adrenalinas veikia. Nu bet jei aš neturiu fizinių duomenų, kad įsikart į medį, tai adrenalinas jėgų nepridės, nu nebent truputį, bet nepakankamai.
yra aprašytas toks atvejis, kai šiaurėje mokslininką užpuolė baltoji meška, tai jis užšoko ant lėktuvo sparno su slidėmis (tai beveik 3m), ne koks sportininkas, o popierių graužikas-mokslininkas  :senis: taip, kad adrenalinas veikia ir gelbsti  :-D vėliau bandė pakartot, bet nepavyko  :luztu:
įtempk presą

Atsijungęs Magus

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2005
  • Žinutės: 684
  • Amžius: 42
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +7/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #38 įjungtas: 2007 Vas 05, 09:29:49 am »
Na, buvo ir mane šuo užpuolęs. Šuo buvo mano merginos tėvų. Neveislinis, sakykim vilkšunis. Visada būdavo pririštas lauke ir gyveno būdoj ir lygtais normaliai sutardavom  :nezino:
  Vieną kartą nutrūko lenciūgas ir pro atvirus vartus pabėgo. Kadangi nieko lauke nebuvo aš nuėjau jį parvesti. Viskas buvo tvarkoj kol aš nepadariau vieną didelę klaidą paėmiau jį už apykaklės. Jam tas smarkiai nepatiko ir jo akys akimirksniu priplūdo kraujo  :O Nebuvo jokių piktų lojimų ar pan. Šuo iškart "perėjo prie reikalo". Buvo gana šalta, nes aš buvau su vatine tokia pūsta striuke.
  Šuo atakavo tik į viršutinė kūno dalį ir bandė pargriauti (bent jau taip man pasirodė). Apie kojas kalbos nebuvo.
Taigi kadangi jis šuoliais atakavo tai man nieko neliko kaip atsimušinėti rankų smūgiais. Beabėjo pataikydavau kas antrą smūgį, bet nuo veido, kaklo pavyko atsimuojuoti. Galiausiai viskas baigėsi tuom, kad pavyko pagauti jį užgalvos ir daužyti pakol nepamatė šeimininkai. Taigi ir šiandien tebėra keletas "gražių" randų.

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #39 įjungtas: 2007 Vas 05, 12:52:15 pm »
Jo buvo irgi kazkokioj knygoj aprasyta kaip kazkoky zmogu irgi uzsivijo meska tai tas tvora 3 m persoko. Po kita diena atejo paziuret tai netikejo, kad taip galejo buti. Cia kazkokia yra knyga kai visokius tokius yvykius aprasineje.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #39 įjungtas: 2007 Vas 05, 12:52:15 pm »

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #40 įjungtas: 2007 Vas 05, 13:09:40 pm »
Storas turi patirties, kaip dobermanus dubasint  :-] :maisas:
įtempk presą

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #41 įjungtas: 2007 Vas 05, 13:14:32 pm »
Storas turi patirties kaip beleka dubasint  :luztu:
o kas del tvoru. tai tvora persokt nera jau taip sunku jei tik rankomis uz virsaus pasieki ir gali isitvert :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #42 įjungtas: 2007 Vas 05, 13:19:01 pm »
sitas tai jo. seip daug jegos prideda kai issigasti. na nevisiems, vieni sustingsta ir negali pajudet o kita kai deda y kojes tia nepavysi niekaip.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #43 įjungtas: 2007 Vas 05, 14:14:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Storas turi patirties kaip beleka dubasint  :luztu:
o kas del tvoru. tai tvora persokt nera jau taip sunku jei tik rankomis uz virsaus pasieki ir gali isitvert :)

Storas kaip sakė, labai didelis bailys yra ir iš baimės visus sudubasina. Va, net 7 krepšinio fanai krito nuo jo rankos  :-]

O jei į temą, tai pažiūrėkit temos pradžią, ten buvo patarimas kišti ranką į dantis gilyn, kad springti pradėtų. Girdėjau geras patarimas. Nors nebandžiau :)

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Vas 05, 14:19:28 pm »
bet pagalvok jeigu suop issitvere y ranka, jau sukandes, o tu ja kisi tai jis dantim tau ja suplesis. Juk dantys bus susmige y ranka.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Vas 05, 14:19:28 pm »