AutoriusTema: Savigyna nuo sunu  (Skaityti 67043 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

SigSauer

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #15 įjungtas: 2007 Vas 03, 03:16:17 am »
Suo isikandes drasko ta vieta nepaleisdamas. Kadangi sunys turi 10x geresne reakcija uz zmogu nemanau, kad butu galima ji paimti ant greicio, taigi paduociau jam kazkokia kuno vieta, o tada likusiom galunem akis badyti, sonkaulius dauzyti, na ziurint ka isikas, svarbiausia, kad nepasigautu uz veido, gerkles arba kiausu, nes tada mirtis beveik garantuota ir apsiginti irgi jau niekaip nebeiseis. Tiesa yra teke begti nuo dobermano, tai galiu pasakyti kai kelnes pilnos baimes, ir tas suo nelebai pavijo ;) zmogus extremaliomis situacijomis daznai ispudingu dalyku padaro

Atsijungęs Paladinas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 1902
  • Vieta: Liondonas
  • Šalis: england
  • Karma: +42/-25
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #16 įjungtas: 2007 Vas 03, 14:14:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Suo isikandes drasko ta vieta nepaleisdamas. Kadangi sunys turi 10x geresne reakcija uz zmogu nemanau, kad butu galima ji paimti ant greicio, taigi paduociau jam kazkokia kuno vieta, o tada likusiom galunem akis badyti, sonkaulius dauzyti, na ziurint ka isikas, svarbiausia, kad nepasigautu uz veido, gerkles arba kiausu, nes tada mirtis beveik garantuota ir apsiginti irgi jau niekaip nebeiseis. Tiesa yra teke begti nuo dobermano, tai galiu pasakyti kai kelnes pilnos baimes, ir tas suo nelebai pavijo ;) zmogus extremaliomis situacijomis daznai ispudingu dalyku padaro
Kazikodel man nepasirode, kad shunis labai jau geresnia reakcija uz zmogu turetu... :rolleyes:
AUJA
Kelionės keičia žmogų.!?
Taip keičia, tik ne būtinai į gerą pusę... :)

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #17 įjungtas: 2007 Vas 03, 16:52:42 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kazikodel man nepasirode, kad shunis labai jau geresnia reakcija uz zmogu turetu... :rolleyes:

Jie tikri ne tik pranasesne uosle turi ;) Del reakcijos - negaliu tvirtinti, kad 10x, bet kad geresne, tai faktas. Ypac taip vadinamu "koviniu", sarginiu ir tarnybiniu sunu.
Uosle - ju pagrindinis isskirtinumas, gali tapti ir didziausiu minusu: sunis labai gerai sulaiko pipiriniai duju balioneliai, o smugis nosin (zinoma, jei pavyks tai padaryti draskomam astriu dantu) kiek teko girdeti yra mirtinas.
Keletas momentu, kuriuos teko girdeti: jokiu budu prie suns negalima mojuoti rankomis, daryti staigiu judesiu ar begti - tai juos provokuoja.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

blogietis

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #18 įjungtas: 2007 Vas 03, 18:39:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jie tikri ne tik pranasesne uosle turi ;) Del reakcijos - negaliu tvirtinti, kad 10x, bet kad geresne, tai faktas. Ypac taip vadinamu "koviniu", sarginiu ir tarnybiniu sunu.
Uosle - ju pagrindinis isskirtinumas, gali tapti ir didziausiu minusu: sunis labai gerai sulaiko pipiriniai duju balioneliai, o smugis nosin (zinoma, jei pavyks tai padaryti draskomam astriu dantu) kiek teko girdeti yra mirtinas.
Keletas momentu, kuriuos teko girdeti: jokiu budu prie suns negalima mojuoti rankomis, daryti staigiu judesiu ar begti - tai juos provokuoja.

O ka daryti, jei suo urgzdamas po truputi arteja prie taves?

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #19 įjungtas: 2007 Vas 03, 18:56:07 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O ka daryti, jei suo urgzdamas po truputi arteja prie taves?
Tik, nebegti. stoveti ramiai ir nerodyti baimes. I akis, kiek girdejes, irgi nepatartina ziureti
Nusmuko kaula :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #19 įjungtas: 2007 Vas 03, 18:56:07 pm »

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #20 įjungtas: 2007 Vas 03, 19:37:43 pm »
teko darbo metu viena nama apziurinet ir perlipe per tvora su kolega iejome i kiema ir is po kampo atbego dobermanas, man kelnese baimes jau kruva, o kolega garsiai ir isakingu balsu pasake SEST, tas suniukas sustojo ir ziurejo i mus, o mes po truputi judejome link tvoros atbuli ir greit persokom kol tas suo neatsipaipaliavo.
 teko girdet, kad sunys reaguoja i intonacija ir mano atveju manau ta kolegos intonacija atitiko seimininko.
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #21 įjungtas: 2007 Vas 03, 20:58:57 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O ka daryti, jei suo urgzdamas po truputi arteja prie taves?

... galima kaip Dojo draugas pasielge daryti... O galima ir potierius kalbet :)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Paladinas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 1902
  • Vieta: Liondonas
  • Šalis: england
  • Karma: +42/-25
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #22 įjungtas: 2007 Vas 03, 21:43:46 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jie tikri ne tik pranasesne uosle turi ;) Del reakcijos - negaliu tvirtinti, kad 10x, bet kad geresne, tai faktas. Ypac taip vadinamu "koviniu", sarginiu ir tarnybiniu sunu.
Uosle - ju pagrindinis isskirtinumas, gali tapti ir didziausiu minusu: sunis labai gerai sulaiko pipiriniai duju balioneliai, o smugis nosin (zinoma, jei pavyks tai padaryti draskomam astriu dantu) kiek teko girdeti yra mirtinas.
Keletas momentu, kuriuos teko girdeti: jokiu budu prie suns negalima mojuoti rankomis, daryti staigiu judesiu ar begti - tai juos provokuoja.
Na nepasirode man, kad shunis geresne reakcija negu mano turetu... Na suprantama, kad uz kokios bobutes ar nukrioshusio profesoriaus, arba net gi uz mano teva shunis turbut geresne reakcija turi, bet ar tai pagrindas sakyti, kad shuo turi geresnia reakcija negu zmogus...
AUJA
Kelionės keičia žmogų.!?
Taip keičia, tik ne būtinai į gerą pusę... :)

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #23 įjungtas: 2007 Vas 03, 23:03:23 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na nepasirode man, kad shunis geresne reakcija negu mano turetu... Na suprantama, kad uz kokios bobutes ar nukrioshusio profesoriaus, arba net gi uz mano teva shunis turbut geresne reakcija turi, bet ar tai pagrindas sakyti, kad shuo turi geresnia reakcija negu zmogus...

Siuo atveju diskutuoji, ar savo reakcija giriesi?  :angel:

Pabandyk SVETIMA suni uz nosies pagriebt. ar uz uodegos. Arba ispirt i sona, tuo metu, kai suo tai mato. Suzinosi apie savo reakcija daug naujo  :ramentai: Saviski as irgi ramiai zaizdamas sugriebdavau uz nasru ir pan. Beeeeet... Jis buvo MANO suo.  :bandit:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #24 įjungtas: 2007 Vas 04, 00:08:17 am »
Citata
O ka daryti, jei suo urgzdamas po truputi arteja prie taves? Tada reikia parodyti šuniui, kad nebijai, ir urzgiant artėti prie šuns. :D Kad rekia  nebėgt, tai tikrai, nes tada šuo puola vytis, o kažkaip atrodo, kad šunys už žmones greitesni, už didžiąją dalį žmonių. Faktas, kad reikia irgi baimės nerodyti.
Buvo man tokia situacija: su pusseserės dukrele ėjom pasivaikščiot, pasukam į kitą gatvę, žiūrim, ten palaidas šuo, vokiečių aviganis laksto. Nu mes nuo tos vietos netoli gyvenam, tas šuo dažnai į gatvę išbėga, bet žmonių nepuola, pažįstu dar ir jo šeimininką, tai iš pradžių ir einam lyg niekur nieko. Po to iš kito kiemo vaikinas šaukia: neikit, agresyvus šuo, tuoj policiją iškviesiu. Nespėjom nei atgal pajudėt, žiūriu jau atlekia tas šuo link mūsų ir loja. Gerokai persigandau ir dėl savęs ir dėl vaiko, nu bet stoviu vietoj ir viskas, laukiu, kol šuo pribėgs, vaikas man už nugaros, o šuo loja, atrodo, kad puls ir įkas, o aš tik stoviu ir sakau kažką:ciucka ciucka, nu žodžiu nepuolė, pasisukinėjo ir nubėgo, o mes taip pamažu pamažu ir už kampo ir kuo toliau nuo ten. Bet grynai: šokinėja prie pat kojų ir loja, tikrai galvojau kažkurį momentą, kad kas, o po to buvo toks palengvėjimas. Aišku ir tas šuo nėra piktybinis, o kas jam tada užėjo, nežinau. Yra ir kitas šuo netoli namų, buldogas ar koks kovinis ir tikrai piktybinis. Tėtį puolė, bet tėtis turėjo tašę ir kai šuo puola, tada užsimoja ir šuo prisibijo, tai taip ir tėtis atsigynė. Kitą kaimynę irgi tas šuo kelis kartus buvo puolęs, tai taip pat su maišais gynėsi. Net baisu buvo vaikščiot po to ta gatve. Nu kaip kažkas rašė, tai aš irgi mieliau rinkčiaus, kad mane pultų kad ir keli žmonės, tik ne šuo.
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #24 įjungtas: 2007 Vas 04, 00:08:17 am »

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #25 įjungtas: 2007 Vas 04, 16:22:04 pm »
Siandiena buvau uzpultas savojo suns. Gaila suniuko senas matyt nlb mato ir nlb prigirdi. Einu ir ziuriu mao ciucka (tenk kazkokia sibiro ar pan laika, tete naudoja madziokliai jy). einu ir ziuriu tas etbega urgzdamas ant manes, as jy saukiu vardu kad atpazintu bent is balso. deje nepadejo. maciau akd jau puls. atkisau ranka galvoju jei soks tai ant rankos, bet griebe uz kojos. Spejau ja patraukt ir is kelienio uzvazevau i galva is sono, tada jis vel griebt tada is kito sono, jis truputely atsitrauke, paskui isgirdo kaip tete atbego ir matyt jis suprato kad neato uzsisoko. As jam spyriau is kelienio nestipriai vistike gaila savo suns, butu kitas tai buciau uzvanojes kai reikalas.

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #26 įjungtas: 2007 Vas 04, 19:47:53 pm »
yra kelios kovinių šunų rūšys (viena jų pitbuliukai) kurie "azarto" metu skausmo nejaučia, esu girdėjęs, kai šunį nuo žmogaus atitraukė tik su kirviu  :kirvis: ...gabalais  :valgo:  :O o vienintelis tokiu atveju išsigelbėjimas, tai sukišti jam pagalį į tiesiąją žarną  :pirstas: gal juokingai skamba, bet tai veikia geriau nei  plyta per galvą, juk gali ir žmogui pataikyt netyčia, kai kova verda  :galva1: gal pačiam tai sudėtinga būtų, bet kitą taip išgelbėti galima. 
įtempk presą

Mokinys

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #27 įjungtas: 2007 Vas 04, 20:38:30 pm »
Na su sunimis pavojinga labai.O jeigu dar nevienas uzpuola tai sakes. Lipk i koky medy ir tupek.

blogietis

  • Svečias
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #28 įjungtas: 2007 Vas 04, 21:06:39 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na su sunimis pavojinga labai.O jeigu dar nevienas uzpuola tai sakes. Lipk i koky medy ir tupek.

Pora dienu :-]

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #29 įjungtas: 2007 Vas 04, 21:32:18 pm »
Tai būtų puiku, jeigu spėtumėt į medį įlipt,  :Dman kažkaip atrodo, kad daugumoj atvejų nespėtumėt, o jei dar medžio šakos aukštai. ;-)
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Savigyna nuo sunu
« Atsakyti #29 įjungtas: 2007 Vas 04, 21:32:18 pm »