AutoriusTema: Ginklas savigynai  (Skaityti 176741 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Brizas

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2007
  • Žinutės: 562
  • Amžius: 45
  • Vieta: Oslo
  • Šalis: no
  • Karma: +14/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Lai-moon
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #45 įjungtas: 2004 Rgs 14, 20:10:44 pm »
Citata
Įtariu, jog palaikytų psichu :D   Kai vienintelį kartą gyvenime buvau peilį gatvėje išsitraukęs, tai visi užpuolikai iš karto atšoko, pradėjo rėkti, kad esu nesveikas ir pasiplovė :-D


na tavieji užpuolikai matyt labai jau švelnūs ar nepatyrę pasitaikė  :D  arba tau tik pasirodė kad tai užpuolikai, arba dar... tavasis peliukas buvo pusmetrinis  :-]  šiaip ar taip sveikinu, kad tik išsitraukt tereikėjo
Goju ryu karate Osle: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Pūgžlys

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #46 įjungtas: 2004 Rgs 14, 20:14:29 pm »
Citata
Citata
Įtariu, jog palaikytų psichu :D   Kai vienintelį kartą gyvenime buvau peilį gatvėje išsitraukęs, tai visi užpuolikai iš karto atšoko, pradėjo rėkti, kad esu nesveikas ir pasiplovė :-D


na tavieji užpuolikai matyt labai jau švelnūs ar nepatyrę pasitaikė  :D  arba tau tik pasirodė kad tai užpuolikai, arba dar... tavasis peliukas buvo pusmetrinis  :-]  šiaip ar taip sveikinu, kad tik išsitraukt tereikėjo


Ačiū, man tikrai pasisekė.  Labai jau nesinorėjo ką nors bakstelti...

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #47 įjungtas: 2004 Rgs 14, 21:45:48 pm »
Citata
Citata
Citata
Įtariu, jog palaikytų psichu :D   Kai vienintelį kartą gyvenime buvau peilį gatvėje išsitraukęs, tai visi užpuolikai iš karto atšoko, pradėjo rėkti, kad esu nesveikas ir pasiplovė :-D


na tavieji užpuolikai matyt labai jau švelnūs ar nepatyrę pasitaikė  :D  arba tau tik pasirodė kad tai užpuolikai, arba dar... tavasis peliukas buvo pusmetrinis  :-]  šiaip ar taip sveikinu, kad tik išsitraukt tereikėjo


Ačiū, man tikrai pasisekė.  Labai jau nesinorėjo ką nors bakstelti...


jo tikrai kad :-] nors ir pro asaras :). idomus uzpuoilkai. tipo "ar tu drunas mes tik pasimust norim fair play, tik kad musu bisiki daugiau". daugiau tokiu apsisikusiu uzpuoliku :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #48 įjungtas: 2004 Rgs 14, 22:27:40 pm »
Citata

na tavieji užpuolikai matyt labai jau švelnūs ar nepatyrę pasitaikė  :D  arba tau tik pasirodė kad tai užpuolikai, arba dar... tavasis peliukas buvo pusmetrinis  :-]  šiaip ar taip sveikinu, kad tik išsitraukt tereikėjo



Citata

jo tikrai kad :-] nors ir pro asaras :). idomus uzpuoilkai. tipo "ar tu drunas mes tik pasimust norim fair play, tik kad musu bisiki daugiau". daugiau tokiu apsisikusiu uzpuoliku :D


Na, tikrai būtų įdomu pažiūrėti jūsų technikos arsenalą prieš peiliu ginkluotą "menininką". Man tai nė kiek nekeista, kad jie pabėgo.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #49 įjungtas: 2004 Rgs 14, 22:42:40 pm »
nea nu man irgi nekeista kad pabego. man tik sitoacija juokinga ir tiek. patys puola, o kai stengies apsigint nustemba ir idiotu isvadina :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #49 įjungtas: 2004 Rgs 14, 22:42:40 pm »

Sei-i

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #50 įjungtas: 2004 Rgs 15, 09:46:15 am »
Citata

Jo tikrai idomu kaip ten istikro butu :? o atlikti toki bandyma gal visai ir verta pamegint  :-) Savojoje kuklioje praktikoje kažkaip išsiverčiau be parankinių priemonių ir visokiausių ginklų (ir aciu dzievuliui kad neprireikė :-)  ) tad ir toliau nesiginkluoju - peace  :peace:
O pamascius ir tu keliu atveju buvo visai galima isvengt, tad gal visas menas butu nepatekt i tokias situacijas :rolleyes:
Deja pasitaiko visokio plauko smurtaujanciu idiotu  :bat: ... tad jei kas labai vakare bijot vaikštinet, ar nutuokiat, kad galit patekt i kokia tai keblią situaciją, verčiau susirūpint saugos priemonėm, na kad ir apsiginkluojant  :pistoles:


Neimk ginklo į rankas, jei nežinai, ką su juo daryti...  :rolleyes:

O Pugzlio istorijoje reiktų, matyt, jo veidą tuomet pamatyti, kad suprasti anų reakciją... ;)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #51 įjungtas: 2004 Rgs 15, 12:46:08 pm »
Citata

Neimk ginklo į rankas, jei nežinai, ką su juo daryti...  :rolleyes:

O Pugzlio istorijoje reiktų, matyt, jo veidą tuomet pamatyti, kad suprasti anų reakciją... ;)


Neskaityk mano minčių, ekstrasense ;)

Sei-i

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #52 įjungtas: 2004 Rgs 15, 13:50:54 pm »
Citata

Neskaityk mano minčių, ekstrasense ;)


Mysli u durakov i nindziov - schodiatsa. Belgų liaudies patarlė... ;)

Drakon

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #53 įjungtas: 2004 Rgs 16, 19:26:21 pm »
Citata
i kluba ka su duju balioneleis ileidzia? o siaip tai paskaityk auksciau, cia del tu duu efektyvumo dar klausimas. nes ne vienas atvejis kai jos apvilia.


Balioneli galima i kelnes isikist  :D ten apsauginis negraibys. O del patikimumo, tai Smauglys rase, kad pipirines dujos ir girtus veikia... Pats nebandziau, bet tikiu :P

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #54 įjungtas: 2004 Rgs 17, 08:49:49 am »
Citata
Citata
i kluba ka su duju balioneleis ileidzia? o siaip tai paskaityk auksciau, cia del tu duu efektyvumo dar klausimas. nes ne vienas atvejis kai jos apvilia.


Balioneli galima i kelnes isikist  :D ten apsauginis negraibys. O del patikimumo, tai Smauglys rase, kad pipirines dujos ir girtus veikia... Pats nebandziau, bet tikiu :P



Pridesiu - GERI PIPIRINIAI balonchikai..
Nes visokiu fuflu yra...

Dabar Oksaly dovanu pirkom (apie 70 Lt) - tai tie tikrai geri - ir dar su saugikliais..
Tai tie kerta uztikrintai. Visus narkomanus ir girtuoklius (isbandyta).
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #54 įjungtas: 2004 Rgs 17, 08:49:49 am »

Sei-i

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #55 įjungtas: 2004 Rgs 17, 11:27:00 am »
Jei galima į klyną dujų balionėlį įsikišt, tai galima ir geresnį ginklą - šaunamąjį, tarkime...  :rolleyes:

Kita vertus, norėčiau pamatyti pasekmes ir veiksmų įšsirutuliojimą po to, kai tą balionėlį klube panaudosi... ;)

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #56 įjungtas: 2004 Rgs 17, 14:16:49 pm »
mentu bananai ar klubo apsauginiu kumsciai turbut veiksimingiau suveiktu :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Sei-i

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #57 įjungtas: 2004 Rgs 17, 15:21:53 pm »
Kuria prasme?  :rolleyes:

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #58 įjungtas: 2004 Rgs 21, 19:58:41 pm »
ta prasme, kad nesantis i kluba balionelius visokius, ir ten juo pasinaudojus, tai apsauginiai koses ikrestu i galva :). taip kad i kluba nera reikalo tokius dalykus nestis.

o jai jau ko slapto nori, tai labai gerai veikia kerziniai batai spyriams. ir dirzai kareiviski. irgi galvu skaldymui tinkami ir mentai neprisipisa (kol nepanaudoji)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Pūgžlys

  • Svečias
Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #59 įjungtas: 2004 Rgs 21, 20:09:23 pm »
Citata
o jai jau ko slapto nori, tai labai gerai veikia kerziniai batai spyriams. ir dirzai kareiviski. irgi galvu skaldymui tinkami ir mentai neprisipisa (kol nepanaudoji)


Lietuvoje turėjau net tris poras amerikietiškų kareiviškų batų.  Va, tik nei karto juos dėvint niekas neprisikabino...  Matyt, gera prevencinė priemonė :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ginklas savigynai
« Atsakyti #59 įjungtas: 2004 Rgs 21, 20:09:23 pm »