Palaikau Vartotoja,
Tsatsulino metodas veikia
Tik yra viena salyga, skersinis turi buti "po ranka" pvz, namie

Dabar jegos treniravime atsirado nauja mada, pagal ja:
- negerai yra daznai dayti pratimus iki "maksimumo" (turiu omenyje ne maksimalu svori, o priejima kurio metu zmogus atlieka pratima tiek kartu kiek gali). Tai veda i nervu sistemos pervargima, kas stabdo jegos augima. Maksimumui, darbas atliekamas, bet jo paskirtis daugiau progreso matavimas.
- reikia atlikti kuo daugiau "kokybisko" darbo bunant kuo sviezesniam (fresh). Kaip pvz. kaimo kalvis, kuris nedaro jokiu ipatingu jegos pratimu pagal kokia nors sistema, tik visa diena mojuoja kuju ar plaktuku stenngdamasis nepeervargti. Na, kaip zinome is lietuviskos tautosakos jis kaime yra kruciausias.
- kadangi nepervargstama, galima ir rekomenduojama atlikti pratimus kiekviena diena
Zodziu treniruotes klasikine prasme kaip ir nelieka:
- Budamas namie, darai ka visada darydavai, tik laikas nuo laiko padarai pristraukimus (pvz 80 proc. nuo maksimalaus kiekio, nors tai individualus reikalas)
- jei namie buni bent 4 valandas per para, nesunkiai galima organizuoti laika taip kad iseitu kokiu 10 priejimu.
Manau jeigu priimsime kaip aksioma tai, kad norint geriau ir daugiau daryti prisitraukimu reikia daryti prisitraukimus, tai nesunkiai suskaiciuosime, kad siuo budu prisitraukimu suma per savaite yra zymiai didesne nei atliekant juos klasikiniu budu kaip pratima sporto saleje.
Pagrindine problema, tai pasirinkti tinkama intensyvuma, reikia atsizvelgti i papildoma fizine veikla ir savaitgalinius pachmelus ir tt.