AutoriusTema: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?  (Skaityti 6111 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Nematomas

  • Svečias
Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« įjungtas: 2009 Lie 20, 16:36:28 pm »
Sveiki , visi esu naujokas jusu forume.Taigi buvo cia toks ivykis ir sio metu tas kuri as pries keleta denu "suvanojau" siulo man eiti 1x1 taciau jis zimiai ilgesnis bet plonas, na aisku mano mase irgi nera didelia....
Gal ka nors pasiulytumet i kurias vietas geriausiai smugioti? Ir siaip del gynibos pries ilgus ?

Atsijungęs Zigzaueris

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2008
  • Žinutės: 697
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +22/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Zigzaueris-lt
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #1 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:41:53 pm »
Manes po kelių  savaičių panašus malonumas laukia,bet kaip treniravimasis daugiau nieko gudro nesumastau....O šiaip...kaip praktikuojantis Goju Ryu siūlyčiau išspardyt kiaušinius,bet nelabai garbinga pasirodyt gali  :rolleyes:

Atsijungęs ten_chi

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 668
  • Amžius: 35
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +11/-2
  • Lytis: Vyras
  • Tengoku to Jigoku

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #2 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:47:10 pm »
Aš tai siūlyčiau sau į subinę įsispirt... Neturit jūs ką veikt, kad į muštynes lendat?  :A  :D

Nematomas

  • Svečias
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #3 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:48:50 pm »
Na jau ne kiausiniu nespardau ir nespardysiu, tesiog as ji suvanojau su grandine aisku jis ilgas man reikejo kaska pasimti po ranka, tai vakar pranese jog jis nori eit su manim 1x1 taciau sake dar gal pagalvos.. na jai pagalvos tai jau cia yra aisku kad bijo... ir paciam kaskoks baimes jausmas kyla nors nevisados.. kai pradedi galvoti apie ji kaip tu ji vanosi ir t. tai jau ir kraunas verda po biski....
Net neisivaizduoju, gal zinote ilgu , plonu vaikinu silpnu vietu?

Panasus ugis sitam klipe ;}

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:53:26 pm »
aš kažkur forume esu aprašęs taktiką kaip sukovojau vienas prieš vieną, siūlyčiau ją remtis(skiltis-gatvių muštynių video). Šiaip pasakyk,ar sportuoji ką?ar jis sportuoja ką nors?juo daugiau žinai apie priešą, tuo lengviau laimėti
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:53:26 pm »

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #5 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:55:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš tai siūlyčiau sau į subinę įsispirt... Neturit jūs ką veikt, kad į muštynes lendat?  :A  :D
Kas jaunystėj nesimušė?ar siūlai geriau pakovot jiems prie interneto?
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Nematomas

  • Svečias
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #6 įjungtas: 2009 Lie 20, 16:57:18 pm »
Na anksciau sportavau sunkiaja atletyka, meciau bet va galvoju pradet vel... o paskui pereiti i kick boxa.
na o priesininkas nemanau kad sportoja
Ir siaip kovose esu greitas, stengiosi labai greitai smugioti kol priesininkas kur nors zvairosi.
Taciau dar neteko pries toki ilga mustis o to labiau 1x1
Mano taktika manau pries ji butu tokia
Pirmoi eilei leisti jam smugioti o paskui su kaire ranka dariti judesius ir kai uzgaudai momenta smugioti su desine tiesu grazu smugi (nosy, barzda, saulute , kakla ) O toliau jau butu matyt kas bus toliau.

Atsijungęs ten_chi

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 668
  • Amžius: 35
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +11/-2
  • Lytis: Vyras
  • Tengoku to Jigoku

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #7 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:04:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kas jaunystėj nesimušė?ar siūlai geriau pakovot jiems prie interneto?
Jau geriau tegul prie intiko. Iš vis nepernešu tokių dalykų. Jei prie manes kas nors prisikabindavo ir išnervuodavo iki nervai nelaiko - drėbdavau žemėn ir tuo viskas baigdavosi (arba gaudavau pats į lempą...  :D). O į visokias provokacijas, kvietimus eit pasiaiškint "viens an vieno kaip bachūrai" atsakydavau pirštų kombinacija už kurią dabar būčiau nubaustas pagal kokį nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymą...  :D Negi taip sunku? O dabar... Po to skaitom laikraščiuose straipsnius, kurių antraštės maždaug "nepilnametis su durtine žaizda gydomas ligoninėje". Ir nemanau kad pastaruoju pavyzdžiu perdedu, nes temos autorius pats prisipažino, kad mušė savo "priešą" su GRANDINE. Manot kad tai normalu? Aš manau kad ne.

Atsijungęs Zigzaueris

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2008
  • Žinutės: 697
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +22/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Zigzaueris-lt
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #8 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:07:23 pm »
Citata
.... išnervuodavo iki nervai nelaiko - drėbdavau žemėn ir tuo viskas baigdavosi (arba gaudavau pats į lempą...  :D)....
Vat aš irgi nepernešu,užtai ir reikia duot   :fart:

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:12:05 pm »
Pritariu ten_chi.
O autoriui, cia ne kompiuterinis zaidimas, kad leidi jam smugiuoti, o po to is kaires, po to is desnes. Po jo vieno leisto smugio pats gali guleti.
Visu antra, esi kazkiek negeras zmogus, panasu. Visu pirma suvanojai su grandine priesininka. Visu antra esi musesis, bet ne 1x1, tai greiciausiai keli ant vieno?
ir dar. Ilgi irgi gerai krenta...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:12:05 pm »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #10 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:25:47 pm »
nu,atmorozu cia tikrai nereikia...uztenka ju ir taip.suvanotum tu ka is mano pazystamu su grandine...klausimu tau niekada nebekiltu.jokiu.
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Nematomas

  • Svečias
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #11 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:27:44 pm »
Ne tokiose nedalyvauju kai 3-5 musa 1 as jau sone pastovesiu arba bandisiu skirti, nesaziningai.
Taciau esu dalyvaves 3 pries 5 ir ivairiose panasiose situacijose... . Butu naudinga suzinoti is patirusiu kovotoju 1x1 taktika veiksminga..

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #12 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:34:33 pm »
Parodyk vaizdu, kaip jisai musasi, gal kas ir patars, kokios taktikos pries ji imtis.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs lodorius

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2006
  • Žinutės: 19
  • Karma: +5/-0

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #13 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:46:51 pm »
jei 1x1 kovosi su tokia energija kaip 3x5, turėtų būti veiksminga. "turėtų buti" o ne "bus" yra tam, kad suprastum, kad kovoja ne skaičiukai, statistika, o konkretūs žmonės, su konkrečiais fiziniais duomenimis, psichologija, patyrimu ir t.t. taigi paprasto patarimo negausi išskyrus tai, kad ko neprivalgei-neprilaižysi. nei per dieną, nei per savaitę ar pan. super kovotoju nepasidarysi ir super smūgio neišmoksi.
bet aš norėjau ne apie tai. o kodėl reikia priimti kažkam kito nustatytą laiką, vietą kovai? ar ji tikrai turi vykti antrą kartą ir kodėl ne tu diktuoji sąlygas. manau arba tave bando žeminti(parodyti vietą, duchinti ar pan) arba bausti už ankstesnius tavo paties poelgius. na dar vienas galimas dalykas, kad tavo priešininkas bando reabilituotis pats prieš draugus ir pats jaučiasi įspraustas į rėmus ir nesugalvoja kito varianto.
o kas jeigu iš viso nesimušti antrą kartą? kas turi įvykti kad nebūtų muštynių? o gal tiesiog pakalbėti neutralioje aplinkoje ir viskas tuo baigsis.

jeigu jūs du protingi vyrukai, nesugalvojate jokio kito varianto ir pas abu galvose tik kito atlupimas -  tai vėliava jums į rankas... nors geriau varykit plikomis rankomis, be vėliavų ir kitų pavojingų daiktų. mažiau kelsite pavojaus sau ir aplinkiniams

Nematomas

  • Svečias
Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:47:02 pm »
Mano manimu ilgas plonas, kaip pavaizdotas tame video kur pateikiau. Manau jis musasi panasiai arba galbut geriau... O galbut jis iskarto puola ir kapojas , net neisivaizduoju.
Kokias savo taktikas dazniausiai naudojat?

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ruosiosi 1x1 ka patartumet ?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2009 Lie 20, 17:47:02 pm »