Pagrindines diskusijos > Mityba ir maisto papildai
apie vitaminus ir mineralus,papildus
Saxum:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba Prisijungtigerb.Saxum-pataisom ir galim imesti kur nors i prieinamesne vieta,nes manau,kad daug zmoniu apie mityba,papildus,vitaminus net nepasidomi.gal susidomes,ras naudingos info!kas kam neaisku del papildu,mitybos-ivairiais tarpais-klauskite,kuom galesiu padesiu!!!
--- Baigti citatą ---
Nu va, atostogai baigės, pirma darbo savaitė praėjo, tai kaip jau ir dirbt galima pradėt :angel:
Saxum:
Kas turit laiko, sugebat ir netingit – reiktų lietuviškas raides surašyti ir paredaguot :director:
Jei niekas neapsiimsit, tai tuomet... :E ...pats paimsiu ir padarysiu :kikena:
Dainiux:
jei reikia,galiu perrasyt,dadeti liaudies medicinos minciu(apie zoleles,ju svarba,uogas ir t.t.) bei atsiusti kaip straipsni.snd ar ryt nepazadu,bet parasyciau,dar savo uzrasus pavartysiu:))))kazkas dasides gal.manau,kad idomus strps.gautusi.tai kaip? :-)
Saxum:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba Prisijungtijei reikia,galiu perrasyt,dadeti liaudies medicinos minciu(apie zoleles,ju svarba,uogas ir t.t.) bei atsiusti kaip straipsni.snd ar ryt nepazadu,bet parasyciau,dar savo uzrasus pavartysiu:))))kazkas dasides gal.manau,kad idomus strps.gautusi.tai kaip? :-)
--- Baigti citatą ---
Super :respect:
Saxum:
Straipsnis jau skaitykloje – Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba Prisijungti
Tikiuosi dar bus pildomas ir plečiamas :angel:
Navigacija
[0] Žinučių sąrašas
Eiti į pilną versiją