AutoriusTema: Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...  (Skaityti 17082 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #45 įjungtas: 2005 Sau 13, 00:40:36 am »
Citata
Citata

bet ir kai visais kitais atvejais neuzkliunantis zmogus ima ir pastato savo auto perpildytoje aiksteleje skersai per 2 vietas :(  


Tai irgi baisiai siutina :A


Laikyti pyktį viduje nesveika karmai. Geriau yra išslieti :D
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #46 įjungtas: 2005 Sau 13, 01:17:00 am »
Citata
Citata

Už tai per kepalą duot aišku negalima, tiesiog taip vaizdžiau parašiau, kad yra nemažai, kurie pernelyg nahališkai elgiasi net paprastose situacijose. Ne kartą matau, kad "svarbu man gerai, o kaip aplinkiniams - dzin"...


Tą ir vadinu “socialinio kontrakto“ arba bendro gerbūvio santarvės taisyklių pažeidimu. :rolleyes: Juk jei žmogus laiptinėje rūko, kaip įpratęs - jau pažeidžia kitų teisės. Galima duoti į kepalą?... ;)


Ir aš anksčiau maniau, kad negalima. Bet pasirodo - PRIVALOMA! Ką ir padariau :D. Žinoma, ne anksčiau, kaip išsikraustydamas iš vieno buto į kitą. Baisiai nepernešu rūkymų laiptinėje, nes tie dūmai, kaip visi žinote, žudo ir tuos, kurie nerūko. Na, tarkim aš stiprus ir greit nenumirsiu :D. Bet jei nešuosi iš lifto į butą mažą vaiką, tie dūmai žudo ir vaiką. Vadinasi tas pyderas (atsiprašant), rūkydamas žudo mano vaiką. O už vaiką tai jau nedovanosiu. Žinoma, pirmas nepuoliau, nes teigiami herojai stengiasi nemalonumų išvengt :D. Gražiai paprašiau jo:
- Būk toks malonus, nerūkyk ką? Nes ta šlykšti smarvė kenkia visiems, ypač mažiems vaikams. Rūkyk namie. Dėl manęs, namie gali net ir prišikt virtuvėje ant stalo.
Jis man labai nemandagiai ir agresyviai atsakė:
- Man nusispjaut, kad tau tai nepatinka.

Įsivaizduojate? Jam nusispjaut ant mažų vaikų, kaimynų, tame tarpe ir manęs. Jau vien už tai reikia duot per kepalą, bet mano humaniška prigimtis vis dar neleido, todėl tik ištraukiau iš jo rūkstančią cigaretę ir užgesinau jam į akinius. Tada įdėjau į marškinių kišenę. Kaip matote, aš tik gražiai paprašiau ir nenorėdamas prišiukšlinti laiptinės, nuorūką įdėjau jam į kišenę. Be to, tai buvo jo nuorūka. Jis tą cigaretę pirko, vadinasi buvo jos savininkas. Neturejau teisės jos iš jo atimti. Taigi, jo teisių aš nepažeidžiau, o jis manąsias jau buvo pažeidęs 2 kartus - pirmąjį rūkydamas, antrąjį įžeisdamas, sakydamas, kad jam ant manęs ir visų kitų nusispjaut. Maža to - kai dėjau cigaretę jam į kišenę, jis man smogė! Tiesiai į marmūzę :O. Kaip jums tai patinka?
Žinoma, aš tikėjausi to ir be vargo nuo smūgio išsisukau. Bet kas jam suteikė teisę rūkyt laiptinėje ir mane įžeidinėti ir dar bandyt primušti? :A.
Kadangi jis buvo su akiniais, o aš net ir pavojingose situacijose išlieku humaniškas, tai smūgiavau jam į pilvą. Kai jis nuo kaifo pasilenkė, spyriau į subinę. Kaip vartininkas į kamuolį. Kadangi jis visai neskubėjo atsiprašinėti (o mandagūs žmonės juk visada pasitraukia nuo šaligatvio ir šypsodamiesi atsiprašo ;)), atitiesinau jį, prispaudžiau prie sienos ir smogiau dar kartą į pilvą. Šį kartą smūgis buvo geriau apgalvotas ir kadangi jis buvo prie sienos, jo atatranka buvo mažesnė ir smūgio efektas gerokai didesnis. Laidau jam išsidrėbt ir kol jis gaikčiojo kelias minutes, supyliau iš skardinės, kurią jis naudojo, kaip peleninę, visą turinį jam ant galvos.
Na, tai kas gi čia buvo daugiau, jei ne savigyna? Gyniau ne tik save, bet ir didelę dalį laiptinės.
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #47 įjungtas: 2005 Sau 13, 01:23:45 am »
Citata

O jei žmogus rūko laiptinėje, o tu jam duodi į kepalą - tai savigyna?


Kaip žinodamas, atsakiau į tai ankstesne žinute. Aišku, kad savigyna - juk jo rūkymas tave ŽUDO. Net ant pakelio parašyta. Jis PIKTYBIŠKAI TAVE ŽUDO. Nu kaip nesiginsi, negi tau nebrangi gyvybe? :D
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #48 įjungtas: 2005 Sau 13, 01:37:35 am »
Citata
O gal tiesiog suburiam milicijos būrius ir visus iššaudom, kurie, mūsų nuomone, neatitinka “standarto“?... ;)

Tarp kita ko, Maskvoje, tai jau buvo. Nes pokario metu buvo baisiai išaugęs nusikalstamumas. Senelis pasakojo :D. Tik gaila, kad neprisimenu metų ir kas davė tokį įsakymą. Milicininkai, civiliokiškai apsirengę, turėjo vaikščioti po miestą naktimis ir jei tik kas prie jų artindavosi, jie turėjo šauti. Be įspėjimo. Žinoma, tai galėjo būti niekuo dėtas žmogus, kuris tik norėjo pasiklaust, kiek laiko. Arba "Kak praiti v biblioteku" :D. Per vieną naktį prišaudė šimtus banditų ir, reik manyt, niekuo dėtų žmonių. Bet nusikalstamumas staiga smarkiai sumažėjo. Galima suprasti, juk kas norės eit puldinėt žmonių, jei rizikuoja būt nušautas. Matyt vadovautasi tuo, kad tikslas pateisina priemones.
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #49 įjungtas: 2005 Sau 13, 02:06:51 am »
Citata
O tavo nenoras gražiai prasilenkti arba pereiti į kitą gatvės pusę - iššūkio kovoti priėmimas. Tolimesni tavo veiksmai bus tik konflikto eskalavimas. :D

I love this game :peace:
Citata

Būtent yra tik tai, kad nebūtina žmonių versti pečiu ant grindinio ir pulti po to spardyti, kaip padarė Smauglys.

Smaugly, kaip batmanas, "adabriaju" :D, o teisiniu požiūriu - NE. Kartą teko turėt konfliktą su pareigūnu iš teismo rūmų. Gal reiks plačiau aprašyt atskiroje temoje, tik kada? Tie darbai mane pribaigs :(.
Buvau uždarytas į cypę beveik dviem parom vien už tai, kad jį aprėkiau, nes jis naglai užkišo vairuodamas. Man patys mentai pasakė - "matai, kiek nemalonumų prisidirbai per savo gerą širdį? Kitą kartą, jei darai ką nors, daryk iki galo. Nepalik galų". Taigi, tvarkos saugotojų požiūriu reikėjo tuos valkatas kur nors "pakast", arba taip apdorot, kad jie būtų nepajėgūs atsimint, kas jiems atsitiko.


O jei rimtai į visa tai pažvelgus, tai viskas gerai, kas gerai baigiasi. Juk ir Smauglys liko sveikas ir gaideliai gavo per kepalą. Tiesa, per mažai, bet ką dabar darysi, negi teisime už tai Smauglį? :D

O Lonsas teisus.
Sei-i ir Saxum, juk tai tik mūsų smėlio dėžė. Mes juk draugai. Negi mokinsimės eskaluot konfliktus vieni ant kitų? :O. "Treniruites na koškach" :D. Geriau pasidžiaukime, kad jau pavasaris ir buriavimo sezonas ne už kalnų. Arba savaitgalį patraukim po gerą gurkšnį ir eikim ką nors pritvoti. Oi, ką aš šneku :O. Norėjau pasakyt, kad eikime daryti gerų darbų, pavyzdžiui naikinti blogio :D. Saxumski, juk už pavogtus tavo džinsus kažkas turi atsakyt :D. O Sei-i isterikas kaimynas irgi turi gaut pamokėlę už proto pisimą. Matosi, kad seniai nesilinksminot ir jau pats laikas jus išjudint iš sustingimo :D.
Blogis prieš blogį.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #49 įjungtas: 2005 Sau 13, 02:06:51 am »

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #50 įjungtas: 2005 Sau 14, 06:02:08 am »
Citata
Ar jo ranką griebei abiem rankom, ar viena? Jei dviem, viskas aišku, bet jei viena, tai kokį laužimą pritaikei? Įdomu :cute:.


Griebiau abiem rankom jo kumštį su peiliu. Po to nusukau riešą (tipo aikido). Žinai, kai pamačiau peilį,tai daugiau niekur nesinorėjo kitur pažiūrėti, visas dėmesys buvo į jį. Nors Kraw Maga seminare mokė blokuoti ranką su peiliu ir užsukti kitą ranką, bet, matyt, neįsisavinau seminaro medžiagos, nes net pamiršau, kad jis turi kitą ranką :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #51 įjungtas: 2005 Sau 14, 08:38:42 am »
Citata
Citata
Ar jo ranką griebei abiem rankom, ar viena? Jei dviem, viskas aišku, bet jei viena, tai kokį laužimą pritaikei? Įdomu :cute:.


Griebiau abiem rankom jo kumštį su peiliu. Po to nusukau riešą (tipo aikido). Žinai, kai pamačiau peilį,tai daugiau niekur nesinorėjo kitur pažiūrėti, visas dėmesys buvo į jį. Nors Kraw Maga seminare mokė blokuoti ranką su peiliu ir užsukti kitą ranką, bet, matyt, neįsisavinau seminaro medžiagos, nes net pamiršau, kad jis turi kitą ranką :D


Stresinėse situacijose dauguma veiksmų nueina į antrą planą. Dažniausiai lieka tik instinktai - bubini rankom-kojom, nesvarbu kur pataikai..;) Kai pirmas "susižavėjimas" praeina, grįžta ir technika ir įdirbti judesiai.
Esu matęs, kaip treniruotėse gerai viską vos ne automatiškai darantis kolega, gatvėje taip pasimetė, kad net šalia tvarkydamas "kitus reikalus", norėjosi užvažiuot ir jam per kepaliuką, kad atsibustų... Po kiek laiko atsitokėjo... Bet svarbiausia - kad likai sveikas ir gyvas. Tai dabar kaip ir priklauso .. :alus:
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Aiste

  • Svečias
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #52 įjungtas: 2005 Sau 16, 21:45:03 pm »
OT: supuole kaip sunys ant seno vieniso vilko...kam del geriau? draugai savo draugus turi uzstoti net jei sie ir daro kvailystes aisku bet... be sei forumas neteko puses prasmes IMHO...
BTW gal kas isvers man sei atsakyma (gal saxum?):

IMHO kas del post'o tai smauglys teisinamas del A (provokavimo) remiantis B (peiliu ir mustynemis kad reikia gintis) bet kad jo A sukele B...bet cia tik mano nuomone...vis tik nenoreciau tokio karate mokytojo (nekalbu net apie stora). aciu uz demesi.

Aiste

  • Svečias
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #53 įjungtas: 2005 Sau 16, 21:48:56 pm »
IMHO kas del post'o tai smauglys teisinamas del 1'no (provokavimo) remiantis 2'ru (peiliu ir mustynemis kad reikia gintis) bet kad jo 1'mas issauke 2'ra IMHO...bet cia tik mano nuomone...vis tik nenoreciau tokio karate mokytojo (nekalbu net apie stora). aciu uz demesi.
p.s. nesu sei gerbeja...

nevykelis

  • Svečias
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #54 įjungtas: 2005 Sau 16, 22:03:22 pm »
OT: o tu ta IMHO vietoj paraso isidek ir tada nereiks po kiekvieno sakinio det ir mes tikrai zinosim kad ten tikrai tik tavo kukli nuomone ;)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #54 įjungtas: 2005 Sau 16, 22:03:22 pm »

Aiste

  • Svečias
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #55 įjungtas: 2005 Sau 16, 22:05:06 pm »
OT 2nevykelis>
aciu uz pasiulyma :hug:

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #56 įjungtas: 2005 Sau 17, 02:42:14 am »
Citata
IMHO kas del post'o tai smauglys teisinamas del A (provokavimo) remiantis B (peiliu ir mustynemis kad reikia gintis) bet kad jo A sukele B...bet cia tik mano nuomone...vis tik nenoreciau tokio karate mokytojo (nekalbu net apie stora). aciu uz demesi.


Visi pasirenka mokytoja, pagal savo poreikius ir norus. Tik, manau, tam nereikia visokių isgalvotų punktų  "A", kurių paprasčiausiai nebuvo :)
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #57 įjungtas: 2005 Sau 17, 06:44:10 am »
Citata

Griebiau abiem rankom jo kumštį su peiliu. Po to nusukau riešą (tipo aikido). Žinai, kai pamačiau peilį,tai daugiau niekur nesinorėjo kitur pažiūrėti, visas dėmesys buvo į jį. Nors Kraw Maga seminare mokė blokuoti ranką su peiliu ir užsukti kitą ranką, bet, matyt, neįsisavinau seminaro medžiagos, nes net pamiršau, kad jis turi kitą ranką :D

Vargu, ar kas darytų kitaip. Atrodo, kad pagavus ranką su peiliu reikia tik džiaugtis, kad pavyko ją pagaut ir greičiau ją laužt. Arba bandyt ją nusukt į jo pusę ir stumt link jo paties, kad jis pats save papjautų savo paties peiliu. Neįsivaizduoju, kaip galima būtų palikt ginkluotą ranką ir imtis kitos. Nebent laikyt viena ranka ginkluotą niekadėjo ranką, o su kita bandyt laužt kitą jo ranką. Bet kiek reikia turėt jėgos, kad atlikt laužimą viena ranka? :O. Tik du veiksmai ateitų man į galvą, laikant jo abi rankas, tai arba kalt iš kaktos į nosį, arba keliu ten, kur skauda. Įdomu būtų pamatyt tą veiksmą, kurį rodė Kraw Maga :V
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #58 įjungtas: 2005 Sau 17, 06:58:50 am »
Citata
OT: supuole kaip sunys ant seno vieniso vilko...kam del geriau? draugai savo draugus turi uzstoti net jei sie ir daro kvailystes aisku bet... be sei forumas neteko puses prasmes IMHO...
BTW gal kas isvers man sei atsakyma (gal saxum?):


Tikriausiai tai yra tolerancijos (pakantumo kažkam) netoleravimas (nepakentimas). Tarkime, aš netoleruoju gėjų (ir kitokio blogio). Tuos, kurie juos (gėjus) toleruoja, bet patys nėra gėjai, aš dar galiu pakęsti. Vadinasi, toleruoju jų toleranciją. Jei nepakęsčiau ir tų toleruojančiųjų, būtų tolerancijos netoleravimas. Maždaug taip :).
Citata

IMHO kas del post'o tai smauglys teisinamas del A (provokavimo) remiantis B (peiliu ir mustynemis kad reikia gintis) bet kad jo A sukele B...bet cia tik mano nuomone...vis tik nenoreciau tokio karate mokytojo (nekalbu net apie stora). aciu uz demesi.

Vadinasi, norėtum tokio mokytojo, kuris leidžiasi papjaunamas, arba primušamas. Kiekvieno teisė rinktis ;).
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #59 įjungtas: 2005 Sau 17, 08:06:48 am »
Kolegas pataisysiu - ne Kraw Maga, o Krav Maga ;)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Situacinė analizė: prie Kalvarijų turgaus - ir peiliu...
« Atsakyti #59 įjungtas: 2005 Sau 17, 08:06:48 am »