AutoriusTema: Šaunamojo ginklo alternatyvos  (Skaityti 53557 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs yoshida

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 201
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Šaunamojo ginklo alternatyvos
« įjungtas: 2005 Sau 06, 15:02:00 pm »
ATKELTA iš “Batman 4ever“ - III.

Citata
Esi beisbolininkas?... ;) O tai kam tą kuoką vežiojiesi?... :A

Policininkas sulaikys ir atims. Ir bus teisus: means rea... ATPK, kitaip tariant. :?

Ir dar ačiū “dėdei“ pasakysi, kad tik atims ir tuo viskas pasibaigs... :-D “dėdei policininkui“ reikės parnešti suvenyrą kokiam savo sūnėnui, besidominčiam beisbolo raida ir perspektyvomis Lietuvoje ir gal esančiam dideliu gerbėju “Juodojo Vikingo“ geriausio žaidėjo tarp blogiausių Europos komandų (čia rimtai toks titulas!... :-)), kuris yra mano kolega (ir kurio kaimynu Saxum nenorėjo būti, nes jo kantrybė derybose dėl buto ir požeminės sporto salės trūko taip pat greitai, kaip Storo mazdos rankenėlė... :D)... Va ir “išnirs“ tavo lazda gal to “dėdės milicininko“ dėka mūsų akiratyje, nepriklausomai nuo pradinės konfiskacijos priežasties - mes tai juk means rea neturime!... :-)

Tegu sulaiko tas policinkas... Sakysiu vykstu pas savo mazaji broliuka kartu pazaisti musu megstamiausia zaidima beisbola  :liar: O va nunciakus tai tikrai atims jei uzmatys :) Siaip manau, kad man kaip dideliam beisbolo fanui artimiausiu metu reikes isigyti ta "kuoka" :D
« Paskutinis taisymas: 2010 Lap 13, 08:33:37 am nuo Skeptikas »
Mike Tyson:
"He was screaming like my wife."

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #1 įjungtas: 2005 Sau 06, 15:57:11 pm »
Citata
Tegu sulaiko tas policinkas... Sakysiu vykstu pas savo mazaji broliuka kartu pazaisti musu megstamiausia zaidima beisbola  :liar:

Gali tu sakyti jam ką nori - kas man rūpi?... :rolleyes: Jei beisbolo nežaidi, neatrodai rimtai, o tokį daiktą vežiojiesi - atims dėl bendros ramybės. Ir teisingai padarys. MAN - įrodinėti nieko nereikia ir aiškinti. Jam galėsi... ;)

Ir ypač galėsi kokias dvi valandas areštinėje šūkalioti, likęs smunkančiais batais ir smunkančiomis kelnėmis (batraiščiai ir diržas ištraukiami)... :D Tik kažkaip visi pradeda mandagiai elgtis su pareigūnais, kai susitinka, ir akių nebedrasko (ypač iš “goblinų“ kuopos).

Nors, kaip ir aukščiau minėtas golfistas, gali mintyse sukurti tokį paveikslą, kaip policininkas tavęs klauso ir tiki, tiki, ir galva linksi, linksi... :-)

Aišku, kad kuoka nėra draudžiama formaliai. Ras prisikabinimo priežastį neformaliai - nepergyvenk... :D

Geriau paklausyk OSU patarimo! :alus:

Citata
O va nunciakus tai tikrai atims jei uzmatys :) Siaip manau, kad man kaip dideliam beisbolo fanui artimiausiu metu reikes isigyti ta "kuoka" :D

Jei ji guli dėkle, iš kurio nelabai patogu ir ištraukti, yra krepšyje, kuris kažkur bagažinėje - diskutuoti galėsi. Ji nėra paruošta naudojimui, tada tikrai vežiesi žaidimui. Bet dėl viso ko turėk ir “komandą“.

Bet jei turi po ranka arba vairuotojo sėdyne - tas pats, kas buliui raudonas skuduras panosėje bus... :D
« Paskutinis taisymas: 2010 Lap 13, 08:33:54 am nuo Skeptikas »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #2 įjungtas: 2005 Sau 06, 16:19:13 pm »
nu siaip rimtai, gal as tikrai beizbolo fanas. juk jos legaliai ir parduotuvese parduodamas. ar tikrai kaip nesaunamas ginklas skaitosi? (iki panaudojimo aisku).

aisku kaip pats sakei cia ne toks forumas kad mokyti gudrybiu visokiu nelegaliu. bet tai ka daryti? gerai kad storas nuo krutines stumia virs 100kg ir nunciakus nesiojas. bet be parankiniu priemoniu nieko nebus. o konflikto neeskaluoti nevisada gaunasi. visi juk mes zmones ir jausmus bei garbes upratima turim, kartais negali pro pirstus ziuret.

manes asmeniskai vis labiau mintis neapleidzia kad sulaukus pilnametystes dujine puska reiks isigyt. bo sudai aplink dedas.

del peiliu tai tiesa, kad kas nores padurt ir padurs, sunkiai kas bepades. zinau atveju kai rimti sportininkai ramiai padurti buvo.. nepades nei bicu apimtis.

nuo siuksliu miesta reik valyt, bet labai abejojiu ar ikrecia proto. jai gezas iki kaulu smegenu tai ir liks tokiu net ir su nanciakais gaves, gal tik kita karta pasirinks silpnesne auka.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #3 įjungtas: 2005 Sau 06, 16:21:04 pm »
sorry del beizbolkes parasiau posta ir tik veliau Sei-I pamaciau :).
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs kaliucka

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 161
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #4 įjungtas: 2005 Sau 06, 16:21:15 pm »
Citata

Tegu sulaiko tas policinkas... Sakysiu vykstu pas savo mazaji broliuka kartu pazaisti musu megstamiausia zaidima beisbola  :liar: O va nunciakus tai tikrai atims jei uzmatys :) Siaip manau, kad man kaip dideliam beisbolo fanui artimiausiu metu reikes isigyti ta "kuoka" :D


Tai jai jau esi toks kuokos tipo ginklu megejas, tai yra nemazai visiskai legaliu beisbolo lazdos alternatyvu:
1. Montiruote-itin gerai "uzsirekomendavusi" priemone :-D
2. Santechniko (universalus) raktas-letalus daiktelis :D
3. Kastuvelis-"specnazinis" ginklas, bet su situo atsargiai reiketu...
4. Raktas ratams atsukti (ne "kryzius", o ilgas ir uzlenktas gale)
5. ....

Manau, sarasa galima testi :)

Nes, kaip pastebejo Sei-i, su kodeksais ir ju tarnais pyktis neismintinga :evil:
Drąsa be ritualo-įžūlumas, išmintis be ritualo-per didelis pasitikėjimas savimi;))))

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #4 įjungtas: 2005 Sau 06, 16:21:15 pm »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #5 įjungtas: 2005 Sau 06, 16:25:38 pm »
visi legalus kol nepanaudoji :). nors ir peikia bet man kolkas ir su dirzu saugu (kareivisku su didele saktim :D).

beja kaip kasteta kaip alaus ciaupa uzmaskuot? vertinga info :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs yoshida

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 201
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #6 įjungtas: 2005 Sau 06, 16:39:50 pm »
Gerose rankose ir tusinukas labai pavojingas ginklas... Siaip prisiminiau viena anekdota "i tema" :)
(cia is pasiaiskinimu serijos) "Ejau gatve, kai staiga mane uzpuole piktas kaimynu suo ir ikando i koja. Nepaisydamas didelio skausmo ramiai nuejau namo ir pasiemes beisbolo lazda isejau i kiema zaisti beisbolo. Minetas suo kaip tik soko gaudyti mesto kamuoliuko, kai as i ji smugiavau beisbolo lazda..." :D Dar atsiminiau, kaip klasiokas pasakojo apie kazkokius gezus, kurie vaziavo i kaimo diskoteka (ten bagazinej kirviai visokie...). Mentai sustabde ir bagazine patikrino,  tai jie aiskino, kad vaziuoja pas bobute visi malku kapot... :) Nors cia turbut is fantastikos skyrelio, bet vis tiek tai parodo, kad tokiems "realiems" daiktams lengviau sugalvot pasiaiskinimams... :)
Mike Tyson:
"He was screaming like my wife."

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #7 įjungtas: 2005 Sau 06, 17:29:00 pm »
Citata

Pasiemei i ranka ir per galva bukagaliais tuk tuk tuk.. kto tam?
Ne per veida, bet per kaukole.. Gumbai lieka, bet ne kraujosruvos ir uztine akys. Humaniska? Tiesiog grazu ir veiksminga..
Galva svaigsta, kojos pinasi, galva gumbuota, beisbolke neuzsideda..
Aisku NE PER STIPRIAI belstis. Nes gali ir atsidaryti sezamas - tada gali iskraujuot apmusalus (gerai, kad pas mane oda)


Kaip suprantu jau teko išbandyt? ;)

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #8 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:11:43 pm »
Citata
nu siaip rimtai, gal as tikrai beizbolo fanas. juk jos legaliai ir parduotuvese parduodamas. ar tikrai kaip nesaunamas ginklas skaitosi? (iki panaudojimo aisku).


Parduoda taip pat ir diiiidelius medžioklinius peilius tam “briedžiui“, kaip Pitbulis sako, mėsinėti... :D Kaip ir šaunamuosius ginklus, morfijų bei masažo paslaugas į namus.

Keista būtų, jei nepardavinėtų - juk yra LR Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas, kuriame beisbolo kuokos neįrašytos. Susirask jį - tai ir bus atsakymas į tavo klausimą... ;)

Citata

aisku kaip pats sakei cia ne toks forumas kad mokyti gudrybiu visokiu nelegaliu.


Nelegalių aš niekur nemokinu, tarp kitko... ;)

Citata

bet tai ka daryti?


Teisingai užduotas klausimas - jau pusė gatavo atsakymo!... :D

Citata

gerai kad storas nuo krutines stumia virs 100kg ir nunciakus nesiojas.


Ne, negerai - ypač tiems, kurie po jo gera ranka ar negera nuotaika pakliūna... :D

Citata

bet be parankiniu priemoniu nieko nebus.


Gerai apmąsčius tavo šį teiginį, gaunasi labai teisinga išvada: kai neturi nieko po ranka, tai ir konflikto nekeli... :D

Čia kaip sakoma, kad žmogui su plaktuku viskas aplink atrodo kaip vinys... :D

Citata

o konflikto neeskaluoti nevisada gaunasi. visi juk mes zmones ir jausmus bei garbes upratima turim, kartais negali pro pirstus ziuret.


Dėl šitos ir pan. minčių pradėjau naują temą - “Ego“ (ar pan.). :-)

Citata

manes asmeniskai vis labiau mintis neapleidzia kad sulaukus pilnametystes dujine puska reiks isigyt. bo sudai aplink dedas.


Ir visus aplink iššaudysi?... :D

Citata

del peiliu tai tiesa, kad kas nores padurt ir padurs, sunkiai kas bepades. zinau atveju kai rimti sportininkai ramiai padurti buvo.. nepades nei bicu apimtis.


Nežinau, kiek supyks FMA gerbėjai, bet už šią mintį verta tave tikrai atžymėti savigynos konkurse! :-D

Citata

nuo siuksliu miesta reik valyt, bet labai abejojiu ar ikrecia proto. jai gezas iki kaulu smegenu tai ir liks tokiu net ir su nanciakais gaves, gal tik kita karta pasirinks silpnesne auka.


Dar viena puiki ir protinga mintis!... :alus:

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #9 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:17:55 pm »
Citata

Tai jai jau esi toks kuokos tipo ginklu megejas, tai yra nemazai visiskai legaliu beisbolo lazdos alternatyvu:
1. Montiruote-itin gerai "uzsirekomendavusi" priemone :-D
2. Santechniko (universalus) raktas-letalus daiktelis :D
3. Kastuvelis-"specnazinis" ginklas, bet su situo atsargiai reiketu...
4. Raktas ratams atsukti (ne "kryzius", o ilgas ir uzlenktas gale)
5. ....
Manau, sarasa galima testi :)


Aha: kirvis, pjūklas, irklas, traktoriaus lingė, armatūros gabalas, šampano butelis ir pan...

Viskas, kas blogai po ranka guli ir kelia tau nenumaldomą norą vožti kam nors per makaulę. Netgi kojinė šlapio smėlio - pakankamai nokautuojantis ginklas... :?

Citata

Nes, kaip pastebejo Sei-i, su kodeksais ir ju tarnais pyktis neismintinga :evil:


Tai vis tik mano pamokslavimas veltui nenueina... :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #9 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:17:55 pm »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #10 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:21:14 pm »
na gerai, tiek to, nesigyncykim tada del tu istatymu (juo labiau kai nelabai ka teismanau).

asiku kas ne aplinkiniams o storui gerai kad jis stumia virs 100 (na gerai jau, netoli 200 :D).

konfliktuot tai gal ir nekonfliktuot kai nieko po ranka neturi, o ka daryt jai kas kitos nuomones (nes turi tas parankines priemones ir draugu uznugari)? reiskia parankines priemones turi nesiotis visada! o jai turi parankines priemonesm, reiskia gali ir pats kelt konfliktus... uzburtas ratas gaunasi... vajej vajej...
isvada: kur spjausi, ten zulikas!  :O

p.s. jega jega, noriu konkursa laimet! :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #11 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:25:04 pm »
Citata
visi legalus kol nepanaudoji :).


Tiksliau reiktų: jie tampa nelegalūs, kai panaudoji.

Citata

nors ir peikia bet man kolkas ir su dirzu saugu (kareivisku su didele saktim :D).


Čia aš peikiu - tokiu mosikuotis erdvės ir laiko reikia... :D

Antras reikšmingas trūkumas - kaip savigyna to nebepateiksi... :( Pastarasis trūkumas gal netgi svarbesnis. ;)

Citata

beja kaip kasteta kaip alaus ciaupa uzmaskuot? vertinga info :D


Pasiimi alaus čiaupą - ir kastetas. :?

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #12 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:32:43 pm »
Citata
Gerose rankose ir tusinukas labai pavojingas ginklas...


Mėgstamiausias Vaivados, kaip ir bet kurio kito, teisininko diplomą turinčiojo, ginklas... :D

Citata

Dar atsiminiau, kaip klasiokas pasakojo apie kazkokius gezus, kurie vaziavo i kaimo diskoteka (ten bagazinej kirviai visokie...). Mentai sustabde ir bagazine patikrino,  tai jie aiskino, kad vaziuoja pas bobute visi malku kapot... :) Nors cia turbut is fantastikos skyrelio, bet vis tiek tai parodo, kad tokiems "realiems" daiktams lengviau sugalvot pasiaiskinimams... :)


...tada jie pabandė padaryti kratą, o vienas šovė revolveriu iš arti, bet nepataikė (ne, ne į galvą, ir “skvoznojie ranienijie“ nesigavo): pasirodo, kad policininkas nešiojosi kortų malką prie širdies, į kurią nagano kulka ir įstrigo. :D

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #13 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:35:26 pm »
Citata
Kaip suprantu jau teko išbandyt? ;)


Kraugeriškai nusiteikęs tas mūsų Foruminis Žmogėdra... :D Oi, jaučia mano širdis - negero lauk per šį savaitgalį... ;) Galim pirmadienį nerasti iš tinklapio ir forumo akmens ant akmens...  :-(

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #14 įjungtas: 2005 Sau 07, 15:52:47 pm »
Citata
na gerai, tiek to, nesigyncykim tada del tu istatymu (juo labiau kai nelabai ka teismanau).


Ne, pala-pala!... :A

O kaip tu apie realią savigyną kalbėti kad ir be būtinosios ginties konteksto ketini????...  :evil:  

Čia tau ne fantastikos skyrelis (“Kovos menai: prifantazuoti sprendimai -nerealioms situacijoms!“... :D)! Ir tai - ten kitą kartą dėl kokio abejotino teiginio aš paklausčiau, kaip dėl istorinio ir kultūrinio konteksto?... ;) Kaip kad apie vinčun “sukūrėją“ moterį arba apie pilietinį karą tarp nindzių ir samurajų... :-)

Citata

konfliktuot tai gal ir nekonfliktuot kai nieko po ranka neturi, o ka daryt jai kas kitos nuomones (nes turi tas parankines priemones ir draugu uznugari)?


Tepti slides - ir kuo greičiau, tuo geriau! :-) Pageidautina dar skuodžiant spiegti, kaip skerdžiamam, ir šauktis pagalbos (ar dar geriau - rėkti “bomba“!)... :D

Čia be bajerio, tarp kitko.

Arba gali pabučiuoti savo subinę atsisveikinimui su ja... :D

Citata

reiskia parankines priemones turi nesiotis visada! o jei turi parankines priemonesm, reiskia gali ir pats kelt konfliktus... uzburtas ratas gaunasi... vajej vajej...
isvada: kur spjausi, ten zulikas!  :O


Ratas užburtas, kol nepabandai jo nutraukti... ;) Neapribok savęs mąstyme - ieškok išeičių iš užburto rato. O ne elkis kaip žmogus su plaktuku, kuriam viskas aplink atrodo kaip vinys (jau kartojuosiusiusi... :-()... :D

Citata

p.s. jega jega, noriu konkursa laimet! :D


“- A nour kaip Šumacherius pasidragint Pirmoj Formulėj? Nu i norėk! - i nuein.“ - kaip ten tie “Ežio Kaladės“ gezai sako... :D

Jei rimtai, tai galimybių visi vienodai turi. Tavo vardas nominacijose irgi ne po vieną kartą minimas - taip kad vilčių yra... ;) O jei dar iki konkurso pabaigos konkurentus padarius moderatoriais - tai ir “damkes“ iššoki!... :-]

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #15 įjungtas: 2005 Sau 07, 16:10:43 pm »
pala Sei-I dabar paziurekim ne is teorines o ir praktines puses. visu pirma tai ar pats vadovaujies sitais principais? pasakyt tai lengva kaip geriausia butu elgtis. bet jau rasiau Ego temoje apie tai. neviska sirdis leidzia!

o del istatymu tai... kai stovi pries peili tai jau jokie istatymai ne motais :D hehe :D va ir visas ju zinojimas. nors aisku LTU pilietis turetu apsisvietes but :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Sei-i

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #16 įjungtas: 2005 Sau 07, 18:02:32 pm »
Citata
pala Sei-I dabar paziurekim ne is teorines o ir praktines puses.


O tai iš kurios pusės aš į viską žiūriu, tavo galva??? :O

Jei teorija man neatitinka praktikos - metu velniop tokią teoriją ir surandu kitą paaiškinimą kaip “darbinį dėsnį“ laikinai, jei jau taip. Juk pasakyta: “teorija, brolau, sausa šaka (ant kurios gali ir pasikarti - mano priedas), tačiau gyvenimo vaisingas medis žydi!“ :D

Iš teorinės pusės į viską žiūri pižaminiai ir panašus kontingentas: jie teorizuoja, kad bus tokios atakos, ar kad po jų atakų Tinkis-Vinkis kris negyvas, ir jiems už tai visuomenė duos medalį, o ne į cypę įkiš... :?

Kur tu matei, kad mano teorija neatitiktų praktikos - realaus gyvenimo?.. ;) Parodyk man - tikrai padėsi (gal ir pižaminiai, įskaitant FMA, BJJ ir MMA, tau padėkos už tai)!... :D

Citata

visu pirma tai ar pats vadovaujies sitais principais?


Taip, be abejo. Kur suabejojai? :rolleyes: Kur yra taip, kad vieną pasakiau, o kitaip pats padariau?... (tarp kitko, pasižiūrėk gerame japonų žodyne, ką sei-i reiškia... ;)).

Ir kam man siūlyti tai, kas neveikia?  :shock:

Galiu pabandyti pasiūlyti aptarti variantą kieno nors kito, bet taip ir sakau, ir pripažįstu, kai tas nesuveikia praktikoje išbandžius - kaip ir buvo per praeitą sueigą apie parterį bekalbant, kai pasakiau, kad yra siūlomas dar toks variantas moterims situacijoje, kai ant jų užlipa. Liutauras pasakė - neveiks (ir ačiū jam už tai - mėgstu atvirumą, o ne kokių sodininkų aistras už nugaros).

Tada Asia pabuvo prievartautoju (dizaaaaiiinerissss :-)), aš - vargše moterimi. :D Išbandžiau - neveikia, akurat (nepabandęs - nesužinosi juk!). Pripažinau, kad nesąmonė (o ko nepripažinti, kai ne mano teorija - man dėl to kepurė nenukrito? :D). Ir pridūriau, kad pats nesinaudoju (tai kad net ir žydri gaidžiai ant manęs taip neliptų - tai jau objektyviai aišku, kad neprireiks! :D). Tai dabar, net kaip galimos “teorinės galimybės“ niekam, kas turi “fiziologines galimybes“ tam, nesiūlysiu!... :D

Taigi, nesinaudoju nepagrįstomis teorijomis ir kitiems nesiūlau, kol neišbandau, kad veiks. O jei pats abejoju - ieškau teisingesnio sprendimo, o ne kitiems siūlau.

Nežinau, gal tau reikia mano gyvenimo faktų kokių ir kokių durnysčių esu pridaręs, kuriomis visai nesididžiuoju?... :rolleyes: Bet jei sakau, kad nieko didvyriško ir garbingo nėra tame, kad kažką patiesi į horizontalią padėtį ilgam (anoks čia menas ir sugebėjimas - nesuprantu), vietoj to, kad tavo tikslu (ippnu, KO ar pan.) taptų tik parėjimas sveikam namo pas savo šeimą - tai taip ir yra, tau nepasigirdo ir forume nepasivaideno. Su patirtimi situacijas vertini kiek kitaip. Nebent, esi tiek egoistiškas ir savanaudis, kad tavęs niekam nereikia? ;)

Nemanau. Kiekvienas yra kam nors reikalingas! Deniso Rodmano paklausk - mes turėjom panašų patyrimą, kiek skaičiau jo prisiminimus, tik išvadas skirtingas padarėm... :D

Nors gal ir man reiktų prisisegioti auskarų, išsitatuiruoti, nusichlorinti plaukus ir apsirengti moterišką suknelę, kad įrodyti visiems ir sau, kaip aš kompleksų jokių neturiu!... :D Man pasisekė - tokioms durnystėms armijoje vietos nebuvo, o jis - laisvos šalies produktas!... :D

Nebent, tu manai, kad naktiniai košmarai dėl to, ką padarei kažkada, nes “aplinkybės taip vertė“ (kvailas pasiteisinimas sau - savęs, deja, apgauti neišeina, nors kad ir kiek stengsiesi) - yra labai smagu? :rolleyes: Ar smagiau yra neiti miegoti, nes žinai, kad tavęs laukia tas demonas, kurį įgrūdai į savo pasąmonės užkampį, bet jis besiblaškydamas jau rado kelią tau vėl pasirodyti?.. :rolleyes:

Nors dėl kastuvėlių dalybų smėlio dėžėje, aišku, košmarai nekamuoja. :D Tada tikrai gali sakyti - duok kitam į liūlį, kol tau nedavė, ir pasiimk jo žaislus bei visų mergų simpatijas! :peace:

Citata

pasakyt tai lengva kaip geriausia butu elgtis. bet jau rasiau Ego temoje apie tai. neviska sirdis leidzia!


Nepakišinėk subinės - nereiks verkti dėl to, kad į ją retkarčiais kas įspiria.

Citata

o del istatymu tai... kai stovi pries peili tai jau jokie istatymai ne motais :D hehe :D va ir visas ju zinojimas. nors aisku LTU pilietis turetu apsisvietes but :)


O kaip atsitiko, kad tu prieš peilį stovi?... :rolleyes:

Ir tu jam gali paskui ne tik BK - Bibliją cituoti! :D Tavo švietimas iki jo reptilijos smegenų nenueina. O ir kokie įstatymai neandartaliečiams?... ;)

Situaciją ir abiejų pusių išvadas apie peilį Storo istorijoje Batman 4ever-3 reiktų pakomentuoti plačiau - priminkite. :pc:

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #17 įjungtas: 2005 Sau 17, 12:33:15 pm »
Citata

Grįžtant prie savigynos, geresnio ginklo už nunčiakus neįsivaizduoju. Telpa ir į tašę ir į rankovę. Iš bėdos galima užsikišt už aukšto bato aulo, jei jis pakankamai platus. Tik gal kažkiek kliudytų vaikščiojimui. Bėda tame, kad jie visgi yra skaitomi šaltu ginklu. Bet visai be ginklo likt irgi neatsargu, nes jei kas užpuola, tai paprastai ne po vieną, o keliese.
Apsigint pavyko, bet tikiuosi sulaukt patarimų, kaip gintumėtės panašioje situacijoje, nes visada atsiranda geresnių būdų.


cia is batman 4 ever temos :)

panasiai panaudopt galima ir kariska dirza kaip ir nunciakus (nors Sei-I ir sukritikavo ji).  peilio ismusimui is ranku ar kazkam panasaus.

dar viena istorija is gyvenimo kai su maike ateme peili. tiesiog uzmete ant peilio susukes maike ir truktelejo. aisku maike nebebuvo tinkama vartojimui, bet draugui subine isgelbejo :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs kaliucka

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 161
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #18 įjungtas: 2005 Sau 17, 12:37:29 pm »
Dar muilo gabalelis kojinej neblogas ginklas :D
Arba raktu "rysulelis" ant ilgos grandines-nebloga "skraidanti rankove" gaunasi;)))
Drąsa be ritualo-įžūlumas, išmintis be ritualo-per didelis pasitikėjimas savimi;))))

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #19 įjungtas: 2005 Sau 17, 16:14:08 pm »
Man tai geriausias ginklas tas kuris pirmas po ranka ir kuri galiu greiciau panaudoti nei uzpuolikas. Pvz. kas man is to peilio, jeigu man reikia laiko jam atlenkti (atlenkto nesinesiosiu).

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #20 įjungtas: 2005 Sau 17, 16:46:07 pm »
tai vat ir bandom kiekvieno ginklo atskirai privalumus ir trukumus ivertint. tinka jis savigynai ar ne. o siaip tai kiekviena ju paruost reikia. manau kad peilis vienas geresniu pasirinkimu. (tik turiu omeny ne savigyna o kovos baigti sau palanke linkme ty pergale)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #21 įjungtas: 2005 Sau 17, 16:53:31 pm »
As tai lieku prie nuomones, kad universalaus ginklo nera ir daug kas priklauso nuo situacijos.
Jeigu jau bandyti vertinti, tai neatsiejant nuo siu salygu:
1. Vartotojo igudziai naudotis siuo ginklu
2. Pries ka naudojimas (igudziai, patirtis, amzius ir asmenu kiekis)
3. Kokios aplinkybes
O kai pradedu mastyti, jeigu..., jeigu..., tai snipstas gaunasi :)

Atsijungęs kaliucka

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 161
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #22 įjungtas: 2005 Sau 17, 17:03:56 pm »
Citata
tai vat ir bandom kiekvieno ginklo atskirai privalumus ir trukumus ivertint. tinka jis savigynai ar ne. o siaip tai kiekviena ju paruost reikia. manau kad peilis vienas geresniu pasirinkimu. (tik turiu omeny ne savigyna o kovos baigti sau palanke linkme ty pergale)


Peilis, be kita ko, labai letalus ginklas-taip kad neskirciau jam "aukstos' vietos savigynos kontekste del galimu teisiniu ir psichologiniu pasekmiu.
Paruosti savigynai visu pirma ne ginkla, o save reikia-netgi turedamas peili kiseneje neturedamas tinkamo psichologinio pasiruosimo extremalioje situacijoje kazin ar ji prisiminsi :?
Jai jau prakalbom apie ginklo paruosimo panaudojimui laika, tai cia gamtos duoti ginklai nprilygstami-rankos, kojos, galva, dantys ir nagai.
Visus kitus portabilius ginklus paruosti uztrunka mazdaug vienodai laiko.

Esant dideliam paranojos laipsniui, galima uzsiauginti koki viena naga, ji uzastrinti ir istepti stipriais migdomaisiais... :-]
Drąsa be ritualo-įžūlumas, išmintis be ritualo-per didelis pasitikėjimas savimi;))))

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #23 įjungtas: 2005 Sau 17, 17:20:11 pm »
Kalbant apie ginklus...
Manau, kad peilis, jei ne savaime issokstantis, uzima daugiau laiko, nei kokie nunciakai ar "bezdalininis". Pamegink pramodeliuoti situacija.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #24 įjungtas: 2005 Sau 17, 17:29:01 pm »
igudzio klausimas.
su savuoju paprastu atlenkiamu buvau issitreniraves viena ranak dar is kisenes betraukiant atlenkt. nemanau kad issokanti buciau smarkiai greiciau istraukes. keliu desimtuju klausimas. taip ir su kitais ginklais manau. tiesiog pasiemi ir treniruojies istraukinet :) (ka reiks neuzilgo pradet praktikuot su dirzu, labai jau sunkiai bjaurybe issitraukia :))
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

nevykelis

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #25 įjungtas: 2005 Sau 17, 20:33:07 pm »
Citata
Dar muilo gabalelis kojinej neblogas ginklas :D
Arba raktu "rysulelis" ant ilgos grandines-nebloga "skraidanti rankove" gaunasi;)))


O kaip reikia panaudoti muilo gabaleli kojineje?

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #26 įjungtas: 2005 Sau 17, 20:37:01 pm »
Peiliai skirti žudymui. Kam gi daugiau? Nebent duonai pjaustyti. Anadien stovėjau prie peilių, žiūrinėjau (kažkada galvojau kokį įsigyt), bet supratau, kad kol kas nesu žudikas, neturiu tikslo ką nors nudaugot, tai ir nebesiparinu dėl jų...

Atsijungęs kaliucka

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 161
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #27 įjungtas: 2005 Sau 18, 09:53:27 am »
Citata
Citata
Dar muilo gabalelis kojinej neblogas ginklas :D
Arba raktu "rysulelis" ant ilgos grandines-nebloga "skraidanti rankove" gaunasi;)))


O kaip reikia panaudoti muilo gabaleli kojineje?


Idedi muila i kojine, paimi kojine (vienas kojines galas rankoje, kitame kojines gale, kuris uzsiutas, muilas) ir talzai neprieteliu savo :D
Drąsa be ritualo-įžūlumas, išmintis be ritualo-per didelis pasitikėjimas savimi;))))

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #28 įjungtas: 2005 Sau 18, 11:14:05 am »
Pas mane visos priemones keiciasi priklausomai nuo brendimo..
Kazkada nesiodavausi nunchiakus ir juos naudodavau..
Po to nesiojausi sokdyne su mazgeliais ir ja naudodavau..
Po to nesiojausi balioneli ir ji naudojau...
Po to tasiau peili ir naudojau (tik alui atidarinet)
Po to nesiojau yawara (medinis pagaliukas su specialiai nukirstais galais)
Dabar nesioju.. ai nesakysiu.. ;)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #29 įjungtas: 2005 Sau 18, 11:15:37 am »
Citata

Dabar nesioju.. ai nesakysiu.. ;)


Galvą ant pečių? ;)

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #30 įjungtas: 2005 Sau 18, 11:40:20 am »
Irgi..
nesenai "daejo"..;)))
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #31 įjungtas: 2005 Sau 18, 21:34:52 pm »
Citata
Pas mane visos priemones keiciasi priklausomai nuo brendimo..
Kazkada nesiodavausi nunchiakus ir juos naudodavau..
Po to nesiojausi sokdyne su mazgeliais ir ja naudodavau..
Po to nesiojausi balioneli ir ji naudojau...
Po to tasiau peili ir naudojau (tik alui atidarinet)
Po to nesiojau yawara (medinis pagaliukas su specialiai nukirstais galais)
Dabar nesioju.. ai nesakysiu.. ;)


gal kaliega pasidalintumete sokdynes naudojimo ipatumais? nelabai isivaizduoju? (na jai taip kaip isivaizduoju tai ta ginkla galima nebent prie imtyniu technikos prasidet (zrt kovos menu skirialyje, temoje apie shidokan :))
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Wind

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #32 įjungtas: 2005 Sau 18, 23:51:55 pm »
Citata

gal kaliega pasidalintumete sokdynes naudojimo ipatumais?

mano vaizduote kazkodel sako kad tai buvo savotiska "kusari" interpretacija.  :D

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #33 įjungtas: 2005 Sau 19, 08:40:56 am »
o mano vaidzuotej, deja, tas "kusari" nieko nesako :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #34 įjungtas: 2005 Sau 19, 10:37:23 am »
Sokdyne...

1. Pati sokdynes medziaga - kazkokis gumos ir plastases misinys, labai gerai limpa prie odos..
2. Pas mane ta sokdyne suraisiota mazgeliais.. Skausminga..
3. Sukant elementaria "astunke" ji taip svilpia, kad nereikia geresnio pIsichologinio veiksnio, kad susipakuotum ir dingtum is konflikto zidinio.
4. Veikia kaip kusari (teisingai Wind)
5. Veikia kaip nunchiaku
6. Yra ir dar keletas panaudojimo budu, bet neisaiskinsiu....(rodyt reikia)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

vartotojas

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #35 įjungtas: 2005 Sau 20, 09:48:27 am »
Nenumatytiems atvejams nešiojuosi du plonus metalinius "Parker" šratinukus. Kinietiški netinka - metalas prastas, linksta. Niekad apsaugai ar policijai neužkliūva - gali ir į klubą, ir į lėktuvą neštis.

Nors realiai šaunamajam ginklui alternatyvos nematau.
Gerai paruoštas šaulys išsitraukia ginklą, jį užtaiso ir paleidžia dupletą (du šūviai - pirmas į korpusą, antras į galvą) į artėjantį taikinį maždaug per puse sekundės. Bet tam reikia "many years of every day practice" - kaip ir tam, kad reikalui esant galėtum deramai užtvoti su šokdyne ar įbesti mediniu pagaliuku.

Gi beisbolo lazda, mano nuomone, yra daugiau imidžo dalis, nei ginklas. ;) Nesupykite, o  "beisbolininkai", bet esu savo akimis mates, kaip Jūsų pamėgtos lazdos buvo laužomos rankos smūgiu. Juo labiau abejones kelia beisbolo lazdos naudojimo technika - mojuojama ja kaip dvirankiu kardu... puikiausias būdas užsidirbti peiliu į žarnyną arba vos spėjus užsimoti atsidurti ant žemės.

Norintiems ką nors vežiotis automobilyje rekomenduočiau sudedamą kareivišką kastuvėlį. Technika panaši į FMA  pagalio sukiojimą, o sužalojimai didesni. be to, gali smogti briauna arba plokštuma - up to your choice. Tik nepamirškite treniruotis. tegu po 10 minučių, bet būtinai kas dieną. Kad paėmus į ranką jaustum jį taip, kaip jauti šaukštą valgydamas... ;)

Nors bet koks ginklas yra tik įrankis. Ne daugiau.
Jei jau paėmęs ginklą į rankas pajunti, jog pasidarei stipresnis (ypač tai būdinga "mano-dujinis-kaip-tikras" arba "mano-peilis-didžiausias" ginklų savininkams, šventai įsitikinusiems, jog ginklo parodymo pakaks visiems blogiečiams išbaidyti ir naudoti jo niekada nereikės)- mesk tą ginklą šalin kuo greičiau ir eik medituoti į ąžuolų giraitę, nes esi dar neprinokęs... ;)

Pasitikėti turi savim, savo jėgomis ir savo gabumais, tegul net savo išprotėjimo laipsniu, o ne metalo ar medžio gabalu rankoje.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #36 įjungtas: 2005 Sau 20, 10:57:37 am »
Citata

Pasitikėti turi savim, savo jėgomis ir savo gabumais, tegul net savo išprotėjimo laipsniu, o ne metalo ar medžio gabalu rankoje.


Puiki mintis, būtų galima net paraše (galvoje turiu ne tualetą :D) naudoti :D

Atsijungęs kaliucka

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 161
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #37 įjungtas: 2005 Sau 20, 12:07:21 pm »
Citata
Citata

Pasitikėti turi savim, savo jėgomis ir savo gabumais, tegul net savo išprotėjimo laipsniu, o ne metalo ar medžio gabalu rankoje.


Puiki mintis, būtų galima net paraše (galvoje turiu ne tualetą :D) naudoti :D


Gerai dar buvo pasakyta: "Guns don't kill people, people kill people"
 :-)
Drąsa be ritualo-įžūlumas, išmintis be ritualo-per didelis pasitikėjimas savimi;))))

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #38 įjungtas: 2005 Sau 20, 16:53:58 pm »
na prie vartotojo zinutes nelabai yra ka pridurt :) nebent kad vistik aisku ne ginklai, o zmones zudo zmones, bet vieni ginklai yra patogus tam reikalui kiti netiek :) taspats kas su kovos menais ir gatviu kovom. viskas tinka, tik vieni labesni nei kiti :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Žingsniai

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #39 įjungtas: 2005 Sau 20, 17:57:41 pm »
Na mano galva, kas link kasdieninio nešiojimo, tai netgi escrima lazdutės nėra patogios, nors savigynoje geriau neįsivaizduoju  :)
Yra alternatyva, išsitraukiama lazdelė, angliškai vadinama "baton"
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Teko su ja pasižaist ir išbandyt, tai įspūdžiai ganėtinai geri 8)

Rasheed

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #40 įjungtas: 2005 Sau 20, 18:42:07 pm »
Hm šita teleskopinė lazdelė tikrai smagi. Ginklų prekių parduotuvėj kaina, mano žiniomis, svyruoja (lenkiškos pigesnės) nuo ~90 iki 200 lietuviškų piniginių vienetų. Idealus variantas auklėti niekšus ir neužgriozdinti kišenės.

hoppas

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #41 įjungtas: 2005 Sau 20, 23:12:05 pm »
teko matyt "armijai ir civiliams" toki prietaisa pardavineja, kaina apie 80 pinigeliu, as irgi su malonumu toki zaisliuka nesiociausi, del pilnos laimes :) Dar teko matyt panasiu principu padarytus nuncius. Kas man tokiuose zaisliukuose patinka, tai kad jie komplektuojami su deklu prie dirzo, kuris atrodo lyg telefono deklas, taip kad itarimo nelabai keli, ir saugiau jautiesi pries koki narkomana su peiliu, prasanti "paskambinti"

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #42 įjungtas: 2005 Sau 21, 12:49:56 pm »
na mano ziniomis tai chebra uz 40 is kakur gave yra. tik ten sprandzina, tai jis toks judantis biski :) bet irgi neblogas :) beda tik ta kad irgi nelegalus :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #43 įjungtas: 2005 Sau 21, 13:44:23 pm »
TEMOS ISVADA: Norint gali but vaiksciojantis ginklu arsenalas. Arba- dantu krapstukas irgi ginklas :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

nevykelis

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #44 įjungtas: 2005 Sau 23, 23:05:36 pm »
Ta lazduke visai geras ginklas man pasirode, o kokie jos matmenys kazin? I kisene tilptu? Kaip supratau matet Lietuvoje tokias pardavinejamas?

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #45 įjungtas: 2005 Sau 24, 08:22:17 am »
Citata
Ta lazduke visai geras ginklas man pasirode, o kokie jos matmenys kazin? I kisene tilptu? Kaip supratau matet Lietuvoje tokias pardavinejamas?


Jo, geras dalykas. Jos ilgis 20 cm, o ištrauktos 53 cm. O įsigyti galima "Armijai ir civiliams" parduotuvėje, Jogailos g. Šiuo metu jų nėra, bet greitu laiku turi būt.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

nevykelis

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #46 įjungtas: 2005 Sau 24, 18:16:29 pm »
Na kaina gan padori - 80 lt, o kad nusipirkt toki kazin uztenka 18 metu turet ar reikia dar kazko?

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #47 įjungtas: 2005 Sau 24, 21:30:18 pm »
Šiandien klausiau, sakė po savaitės ar dviejų turėtų būti. Turėtų. Tai dar klausimas ar bus. Bet tai kokio velnio jau internete įsidėjo? :A

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #48 įjungtas: 2005 Sau 25, 09:04:36 am »
kad ir nera internete man rodos dar ideta... :(
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #49 įjungtas: 2005 Sau 25, 10:14:36 am »
Citata
kad ir nera internete man rodos dar ideta... :(


Yra, yra, tik reikia atidžiau žiūrėti ;)

hoppas

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #50 įjungtas: 2005 Sau 28, 16:05:33 pm »
armijai ir cviliams sake bus uz poros savaiciu. Dar maciau OKSALYJE, ten net triju ilgiu yra, kaina jei neklystu 69-70lt

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #51 įjungtas: 2005 Sau 29, 11:13:33 am »
Citata
armijai ir cviliams sake bus uz poros savaiciu. Dar
maciau OKSALYJE, ten net triju ilgiu yra, kaina jei neklystu 69-70lt


Ta pati man jau prieš savaitę sakė....... :-]

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #52 įjungtas: 2005 Sau 31, 16:24:39 pm »
Šiandien apsilankiau "Armijai ir civiliams"... laikas eina, o terminai užuot trumpėję - ilgėja :O Dabar sako, kad bus po 2-3 savaičių  :liar: Reiks geriau kitur paieškoti :)

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #53 įjungtas: 2005 Vas 01, 22:53:20 pm »
man idomu kaip AIC su licenzijom reikalai? ne prie gero cia. nes man rodos kad vistik ta lazdele nelegalus atributas? ar netaip? tai jai visokiekm piemenim ji bus pardavinejama, o kad ir ne piemenim, tai nieko doro nebus is to :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

vartotojas

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #54 įjungtas: 2005 Vas 14, 14:41:17 pm »
parduoda paprastai - nusirašo tavo asmens kodą iš paso.

o dėl legalumo ar ne - realiai šiai dienai nėra jokios teisinės bazės bausti už jos nešiojimą ar ją atimti. lygiai taip pat gali nešiotis pvz. plaktuką ar paprastą lazdą. viskas priklauso nuo to, kada ir kaip panaudosi.

policininkų poreikis "konfiskuoti" įvairius įdomius daiktus greitai baigiasi, jei pradedi domėtis, kokiu ATPK ar BK straipsniu remdamiesi jie ketina tai paimti ir ar jam pakanka įgaliojimų poėmiui atlikti.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #55 įjungtas: 2005 Vas 14, 17:19:29 pm »
Citata
Citata
Pas mane visos priemones keiciasi priklausomai nuo brendimo..
Kazkada nesiodavausi nunchiakus ir juos naudodavau..
Po to nesiojausi sokdyne su mazgeliais ir ja naudodavau..
Po to nesiojausi balioneli ir ji naudojau...
Po to tasiau peili ir naudojau (tik alui atidarinet)
Po to nesiojau yawara (medinis pagaliukas su specialiai nukirstais galais)
Dabar nesioju.. ai nesakysiu.. ;)


gal kaliega pasidalintumete sokdynes naudojimo ipatumais? nelabai isivaizduoju? (na jai taip kaip isivaizduoju tai ta ginkla galima nebent prie imtyniu technikos prasidet (zrt kovos menu skirialyje, temoje apie shidokan :))


Atsiimu visas abejones del skodynes kaip saviginos ginklo ypatybiu.

paciam netycia teko gauti per galva su gumine sokdyne, o jai dar ji butu su mazgeliais... :) tikrai veiksminga :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

_Raiden_

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #56 įjungtas: 2005 Kov 28, 11:06:08 am »
Ash namuose turiu tokia neilga bita :) Tai manau kokiose masinese mushtynese tikrai prawerstu, nes su ja gerai galima pratraukti ir ne wiena.

addiction

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #57 įjungtas: 2005 Kov 31, 15:41:19 pm »
"Masinėse" atsirastu toks, kuris turėtų pistoletą, tai su ta bita tik beisbola galėtum žaist.  :bat:

Atsijungęs Magus

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2005
  • Žinutės: 684
  • Amžius: 42
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +7/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #58 įjungtas: 2005 Lie 01, 16:15:52 pm »
Na pas mane mashinos bagazhineje metosi "na vsiakij pozharnyj" nors niekada neprireike kelios tokios senu televizoriu kojos. Bet gana praktishkai skamba raktu ryshulelis pvz ant lenciugelio.  Gal kas bandel panaudoti? Kaip tox daiktas veikia?

DarkSide

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #59 įjungtas: 2005 Rgp 13, 21:50:03 pm »
Citata iš: Magus
Na pas mane mashinos bagazhineje metosi "na vsiakij pozharnyj" nors niekada neprireike kelios tokios senu televizoriu kojos. Bet gana praktishkai skamba raktu ryshulelis pvz ant lenciugelio.  Gal kas bandel panaudoti? Kaip tox daiktas veikia?
Kam tu vežiojiesi, jei nesi tikras, ar veikia? ;) O veikia taip, kaip ir bet kuris kitas smogiamasis instrumentas - kojos tai ar rankos... Gera raminimo priemonė, jei esi teisėsaugoje. Jei ne - kam tau ji iš viso? :D

Vieninteles kelias alternatyvas matau šaunamąjam ginklui, kurios kompensuoja jį, bet nepakeičia: nešaunamas ginklas, kurio esmė yra geležtė (aš vežiojuosi mačetę, kuri vadinasi 18 colių sodininko peiliu oficialiai, po savo sėdyne, jei kam smalsu) arba kirvio ir metalinės kuokos variantai, bei - sprogstami įtaisai: pirmas variantas pigus ir greitai pritaikomas, antras - padaro tai, ką gali šaunamasis, bet sunkiau pritaikomas "ant smūgio". Daug pliurpčiau, bet vis tiek vaikai nesupras, o ne vaikams - ir taip aišku... ;)

O visa kita - tai ramentai sprinteriui... Laimėti padeda tik neįgaliųjų spartakiadose.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #60 įjungtas: 2005 Lap 22, 23:04:23 pm »
Citata iš: Žingsniai
Na mano galva, kas link kasdieninio nešiojimo, tai netgi escrima lazdutės nėra patogios, nors savigynoje geriau neįsivaizduoju  :)
Yra alternatyva, išsitraukiama lazdelė, angliškai vadinama "baton"
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Teko su ja pasižaist ir išbandyt, tai įspūdžiai ganėtinai geri 8)
ei tai gal kas tikslesni linka is aic saito mestelt galit? niekaip as nerandu! susigundziau ir as isigyt toki daikta. vis ramiau nakti vaikscit kai kisenej sis daikciukas sedi. tai ar pirkot kasnors? kokia kaina? ar smagus ir geras daiktas? pasidalinkit! :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #61 įjungtas: 2005 Lap 23, 08:23:30 am »
Citata iš: Lonsas
Citata iš: Žingsniai
Na mano galva, kas link kasdieninio nešiojimo, tai netgi escrima lazdutės nėra patogios, nors savigynoje geriau neįsivaizduoju  :)
Yra alternatyva, išsitraukiama lazdelė, angliškai vadinama "baton"
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Teko su ja pasižaist ir išbandyt, tai įspūdžiai ganėtinai geri 8)
ei tai gal kas tikslesni linka is aic saito mestelt galit? niekaip as nerandu! susigundziau ir as isigyt toki daikta. vis ramiau nakti vaikscit kai kisenej sis daikciukas sedi. tai ar pirkot kasnors? kokia kaina? ar smagus ir geras daiktas? pasidalinkit! :)
"Oksalyje" buvo, 70 ar 80 lt kainavo. O Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti neturi. Tik planavo atsivežti, taip ir neatsivežė. Nebent paskutiniu metu.

Drago

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #62 įjungtas: 2005 Lap 23, 08:56:45 am »
O kaip su teisetumu to "baton'o" ?

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #63 įjungtas: 2005 Lap 23, 14:49:24 pm »
Saxum > o kaip efektyvumas? nebandei? kad chebra is armijos seniau bent jau pirko.

beto oksalio saite nieko apie tai nera... hmmm
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #64 įjungtas: 2005 Lap 23, 17:26:36 pm »
Efektyvumas? Per ranką užpisus, daugiau tos rankos nekiši :D Bet svarbiausia, reikia pasitreniruoti, kad efektyviai panaudoti. Čia ginklas, o kiekvienas ginklas reikalauja įgūdžių.

O dėl teisėtumo, jei parduoda, vadinasi teisėtas ginklas. Neteisėtų ginklų nepardavinėja. Perkant galima pasiklausti niuansus. Aišku, paaugliui nemanau, kad parduos, bet sulaukusiam 18 metų, problemų nebus.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #65 įjungtas: 2006 Sau 06, 08:19:48 am »
Citata iš: Lonsas
Saxum > o kaip efektyvumas? nebandei? kad chebra is armijos seniau bent jau pirko.

beto oksalio saite nieko apie tai nera... hmmm
sumanymas geras, o padarymas sh..... - nuo rimtesnio smugio per kieta daikta (galva, nugara, ranka, koja...) lazdeles deformuojasi ir pakartotiniam naudojimui nelabai tinka. Nors... kaip ir samurajaus kardas, dazniausiai tai ginklas, kurio prireiks viena karta gyvenime.
Siaip tai susidomejimas lazdomis neblogas dalykas, taciau ar visi esate isitikine, kad kovoje pakankamai efektyviai iseis ta daikta naudoti? Pvz. ta pati beizbolo "bytkute" paprastai turi toki svori, kad nepataikius pirmojo smugio nuo inercijos pradedi "plaukti", o "bytkutes" vaizdas bent kiek rimtesniam priesininkui bus lyg raudonas skuduras buliui, o tai reiskia, kad antro sanso jums gali ir nesuteikt. O kas del teleskopiniu lazdeliu... vertinu maximum kaip nebloga "zabova", efektinga daikta draugams parodyti. Esu turejes ir oksalio ir aic variantus. Kad deformuojasi po vieno rimto smugio irodyta praktikoje. Guldyciau si daikta i viena lentyna su anksciau SKAT naudotomis guminemis lazdomis... su armatura viduje :D:D:D:D trenkus kam nors per nugara "bananas" igaudavo gan idomia klaustuko forma :D:D:D:D
Krch - psichologines kovos ginklas ;)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #66 įjungtas: 2006 Sau 06, 08:26:13 am »
Citata iš: Saxum
O dėl teisėtumo, jei parduoda, vadinasi teisėtas ginklas. Neteisėtų ginklų nepardavinėja. Perkant galima pasiklausti niuansus. Aišku, paaugliui nemanau, kad parduos, bet sulaukusiam 18 metų, problemų nebus.
Medziokliniai peiliai irgi parduodami. Taciau stai kur istatymo spraga - pardavejas visados gali pasiteisinti, kad pardave tau "Rembo peili goblinams skersti" todel, kad tu jam pasirodei PANASUS i medziotoja - peiliai nera registruojami ir pardavineti MEDZIOTOJAMS juos galima, o vat perkant medziotojo bilieto rodyti nebutina. TACIAU... jei medziotojo bilieto neturesi, policija atradusi peili kiseneje/uz dirzo/bagazineje turi pilna teise konfiskuoti si daikta, o kartais ir padaryti siek tiek daugiau - pvz. uzvesti baudziamaja byla del nelegalaus nesaunamojo ginklo laikymo/pervezimo/ arba (tfu tfu tfu) panaudojimo.
Vienintele isimtis - peiliai turintys SERTIFIKATA irodanti, kad jie saltuoju ginklu neskaitomi. Pvz. kaip sioje temoje minetas Peilis (kardas?) 18 coliu asmenimis, oficialiai vadinamas SODININKO peiliu. arba virtuvinis peilis (chef's knife), kuriam priskiriama mazdaug 90 proc. peiliu padaromu nusikaltimu.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #67 įjungtas: 2006 Sau 06, 11:18:17 am »
Aš irgi mašinoje kardą vežiojuosi, oficialiai sodininko peiliu vadinamą :D

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #68 įjungtas: 2006 Sau 07, 10:24:53 am »
Citata iš: Saxum
Aš irgi mašinoje kardą vežiojuosi, oficialiai sodininko peiliu vadinamą :D
respect ;) bet manau, kad sirdis leistu tau ji panaudoti tik kaip psichologini ginkla, arba jei tave pultu benzopjuklu :D
esi pakankamai protingas, kad i kokio morozo "ei, gaidy" nesureaguoti samurajiskai ;)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #69 įjungtas: 2006 Sau 07, 10:44:11 am »
Citata iš: Skeptikas
Citata iš: Saxum
Aš irgi mašinoje kardą vežiojuosi, oficialiai sodininko peiliu vadinamą :D
respect ;) bet manau, kad sirdis leistu tau ji panaudoti tik kaip psichologini ginkla, arba jei tave pultu benzopjuklu :D
esi pakankamai protingas, kad i kokio morozo "ei, gaidy" nesureaguoti samurajiskai ;)
Be rimtos priežasties tik maniakas gali švaistytis tokio dydžio (apie 45 cm ilgio) peiliu :)

nevykelis

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #70 įjungtas: 2006 Vas 26, 19:57:35 pm »
O kiek jus uz tuos sodininko peilius mokejote ? As maciau mazdaug pusmetrio ilgio macete oksalyje..uz 15 litu :)
Ir gal patartumet kaip reiketu praktikuotis su telescope baton'u elgtis ? Ir jei ji nesiojates su savimi tai kur isidedate ? I bata pas mane nelabai telpa, o jei ir igrusciau tai butu sunku ji istraukti, nes nuo kojos netiek ir daug laisvos vietos lieka (cia kalbu apie bata aukstu aulu). Del deklo tai ir nzn, kas kad atrodo kaip mobiliako  deklas, bet per rubus gi matosi lazdele issikisusi jei pajudi daugiau, beto jei apsirenges megzstini ir dar striuke tai bus labai sunku ja pasiekti. Tai ko gero geriausias variantas dzinsu kisene (nelabai patogu vaikstant) arba striukes vidine (daugiau laiko issitraukti nei is kelniu kisenes).

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #71 įjungtas: 2007 Bal 18, 12:10:19 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O kiek jus uz tuos sodininko peilius mokejote ? As maciau mazdaug pusmetrio ilgio macete oksalyje..uz 15 litu :)
Ir gal patartumet kaip reiketu praktikuotis su telescope baton'u elgtis ? Ir jei ji nesiojates su savimi tai kur isidedate ? I bata pas mane nelabai telpa, o jei ir igrusciau tai butu sunku ji istraukti, nes nuo kojos netiek ir daug laisvos vietos lieka (cia kalbu apie bata aukstu aulu). Del deklo tai ir nzn, kas kad atrodo kaip mobiliako  deklas, bet per rubus gi matosi lazdele issikisusi jei pajudi daugiau, beto jei apsirenges megzstini ir dar striuke tai bus labai sunku ja pasiekti. Tai ko gero geriausias variantas dzinsu kisene (nelabai patogu vaikstant) arba striukes vidine (daugiau laiko issitraukti nei is kelniu kisenes).

Horizontalioje padetyje pritvirtinta prie dirzo is galo. Netrukdo ir is po striukes issitraukt, ir neislenda niekur, manevro laisve palieka.

Peiliui (ypac didesniam) tai irgi gan patogi vieta.

Bet lieku prie savo nuomones - "teleskopai" yra zabova. + baudziamaja atsakomybe gauti galima.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #72 įjungtas: 2007 Bal 18, 12:19:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bet lieku prie savo nuomones - "teleskopai" yra zabova. + baudziamaja atsakomybe gauti galima.
o uz peili baudziamoji atsakomybe negausi ? :) 
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #73 įjungtas: 2007 Bal 18, 15:31:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o uz peili baudziamoji atsakomybe negausi ? :) 

Uz nesiojima - ne.... Jei ne sodininko peili tampaisi... Mano nuomone pats patogiausias peilis (kad ir tai paciai vadinkime savyginai), su kuriuo nesiskiriu praktiskai niekad, ir 5cm nevirsija ;) O tai su jokiomis absoliuciai normomis teisinemis nesipjauna... kol nepanaudosi... :rolleyes:

« Paskutinis taisymas: 2007 Bal 18, 15:36:19 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #74 įjungtas: 2007 Bal 18, 16:25:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O tai su jokiomis absoliuciai normomis teisinemis nesipjauna... kol nepanaudosi... :rolleyes:

O siap kaip Lietuvoje su teisinemis normomis ? Galima naudoti peili savyganai ?
Vokietijoje siap peili draudziaima naudoti savyganai, netgi kai esi vienas pries 10 (Salyga kad jie neturi kitu ginklu)
O "teleskopa" galima.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #75 įjungtas: 2007 Bal 18, 16:29:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

O siap kaip Lietuvoje su teisinemis normomis ? Galima naudoti peili savyganai ?
Vokietijoje siap peili draudziaima naudoti savyganai, netgi kai esi vienas pries 10 (Salyga kad jie neturi kitu ginklu)
O "teleskopa" galima.

Lietuvoje viskas daug paprasciau :D Jei taves neuzmuse, nesuzalojo irnors ir plikais kumsciais sutasei 5 morozus, vis tiek liksi kaltas :D Nes laimejai ir neturi (dazniausiai) liudininku  :banging:

Uz teleskopo ar nunchaku nesiojima - straipsnis automatiskai. Uz peilio panaudojima - ANALogiskai... Uz nesiojima... priklauso nuo peilio...

Saunamasis ginklas - paskutine kulka sau... Kol advokatai irodines, kad panaudojai ginkla teisetai, spesi neviena karta rusiskarulete suzaist.

Vat jei tave uzmuse, ar suzalojo, tai jau joooo - persekios trumparege Temide visus tavo skriaudikus... kuriuos ras...

Sia tema esame diskutave su Vaivada - jis teisininkas su "teisinga" pakraipa. Isvada viena... Geriau nepakliuti...
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #76 įjungtas: 2007 Bal 18, 16:47:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Lietuvoje viskas daug paprasciau :D Jei taves neuzmuse, nesuzalojo irnors ir plikais kumsciais sutasei 5 morozus, vis tiek liksi kaltas :D Nes laimejai ir neturi (dazniausiai) liudininku  :banging:
Reiskia Lietuvoje dar nieko nepasikeite :(  O jeigu busi liudinikas ir neateisi i teisma, teisejas paskirs tau bauda
600 Lt :)

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Uz teleskopo ar nunchaku nesiojima - straipsnis automatiskai. Uz peilio panaudojima - ANALogiskai... Uz nesiojima... priklauso nuo peilio...

o kaip su kastetais ?




Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #77 įjungtas: 2007 Bal 18, 16:50:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Reiskia Lietuvoje dar nieko nepasikeite :(  O jeigu busi liudinikas ir neateisi i teisma, teisejas paskirs tau bauda
600 Lt :)

o kaip su kastetais ?





Iki 3- ju metu
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #78 įjungtas: 2007 Bal 19, 10:31:42 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Reiskia Lietuvoje dar nieko nepasikeite :( 
o kaip su kastetais ?

Kastetai daugumoje pasaulio saliu yra draudziamas nesiojimui daiktas. Jei ka...
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #79 įjungtas: 2007 Bal 19, 12:33:10 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kastetai daugumoje pasaulio saliu yra draudziamas nesiojimui daiktas. Jei ka...
Gal kas apšviestų apie pistoletus su guminėm kulkom?
Koks efektyvumas? kokia atsakomybė panaudojant ar nešiojant? Ar reikalingas leidimas? :chmm:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #80 įjungtas: 2007 Bal 19, 14:12:08 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal kas apšviestų apie pistoletus su guminėm kulkom?
Koks efektyvumas? kokia atsakomybė panaudojant ar nešiojant? Ar reikalingas leidimas? :chmm:

Galiu ;)

Lietuvoje galima isigyti keletos rusiu (italiskus, vokiskus) ginklus saudancius guminemis kulkomis. Dazniausiai tai revolveriai, saudantis dujiniais, arba trauminiais (gumine kulka) soviniais, nevirsijantys 9mm. Tam, kad is tokio ginklo nebutu galima saudyti koviniu uztaisu, vamzdzio kanals ne visiskai tiksliai sutampasu skyle bugne, arba egzistuoja nedidele pertvara vamzdyje. Issauti gumine kulka arba dujomis tai netrukdo, taciau bandant sauti kulka is metalo tiesiog sprogtu vamzdis.

Kadangi tai - dujinio pistoleto/revolverio atmaina, spec.leidimu nereikia, kaip ir revolveriams saudantiems 4mm ir 6mm svininemis sumazinto galingumo ir mases kulkomis.

Dabar keletas bet ;)

1. Lietuvoje be leidimo parduodami modeliai, kuriu saudmenys nenaudoja parako (sumazinimui kintetines energijos ir kulkos greicio). Kulka is gilzes "isstumia" kapsules sprogimas. Tai vadinama Flobbert soviniu. PROBLEMA - tiek 4, tiek 6mm, tiek ir 9mm kulka tokiu atveju turi tiktai lengva sokini poveiki, kuris gali ir nesustabdyti ipykusio, ar storiau apsirengusio piliecio. Pabandzius kulkas uztaisyti paraku namuose papildomai... policininkai pyks :D Ir pyks stipriai.
Taigi - jei toks ginklas parduodamas laisvai, be leidimo, jo efektyvumas nedidelis. Pvz. 6mm sumazinto galingumo revolverio suvis neprilygsta... 4,5mm pneumatinio sautuvo suviui. Patikrinta praktikoje - saudant is penkiu metru atstumo pneumatiniu sautuvu i pilna kompaktu dezute, kulka islenda kiaurai... O 6mm revolverio "nepapiktintais" soviniais kulka atsoka.... Darykit isvadas ;)
Vienas "liaudies meistras" rado sprendima, beje - dujiniame revolveryje naikinama pertvara vamzdyje (arba perkamas toksai, kuriame ta pertvara tiesiog laisvai issisuka. Paskiau i bugna (vieta soviniui) dedamas guminis 9mm rutuliukas (kulka), o uz jo statomas garsinis sovinys. Saudant tokia "muskieta" dar nieko matyti neteko, bet teoriskai efektyvumas turetu zenkliai padideti.

2. Lietuvoje SU LEIDIMU KOVINIAM GINKLUI ISIGYTI galima uzsisakyti (teoriskai) pvz. rusu gaminamus didesnio poveikio ginklus. tai virsijantys leistinas "beleidimines" normas keleta kartu, taciau negalintis saudyti koviniais soviniais del konstrukciniu ypatybiu ginklai. Ir daugiavamzdziai savyginos pistoletai "OSA" (4 vamzdziai) ir "STRAZHNIK" (2 vamzdziai)... Turintys ar ne 18mm kulka, bei pagal bandziusiu tvirtinimus, is 1,5m atstumo prasaunancius kiaurai (!) lengvojo automobilio sparna, o is 5 m atstumo - 12mm DSP plokste... Pagrindinis skirtumas nuo vakarietisku analogu - kulka ne pilnai gumine - viduje yra svininis (!) sratas, stipriai padidinantis stabdomaji efekta.
Problemu keletas:
a) reikalingas leidimas koviniam ginklui
b) saunant ekstremalioje distancijoje (pvz. priglaudus vamzdi prie priesininko, arba taikant i galva arciau nei is metro) yra realus sansas rimtai suzaloti arba uzmusti priesininka. Tuo atveju teisesaugai jau neberupes, sovei tu gumine kulka, ar tikra ;)
c) pakankamai sudetinga isigyti lietuvoje, kadangi zmones gave leidima koviniam ginklui... dazniausiai renkasi butent KOVINI, o ne savyginos ginkla  :chmm:

Privalumai:

a) didziulis stabdomasis efektas
b) daiktas nepanasu i kovini ginkla - maziau sansu gauti kulka issitraukus toki daikta netinkamoje situacijoje.

Isorinis linkas i siu pistoletu apzvalga rusu kalba: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti



3. Kiek zinau kitose salyse naudojamas variantas - gumines arba plastmasines kulkos standartiniams koviniams pistoletams/sautuvams. Vargu ar tokiu saudmenu pavyks gauti laisvojoje prekyboje, nes paprastai jie skirti pvz. policijai. Riausems malsinti.

Jei kils klausimu dar sioje srityje, mielai padesiu. Hobis, siaip ar taip :) Jei kas rasit kokiu techniniu netikslumu tekste, labai nepykit. Is atminties surasiau tai, kuo domejausi pries metus ;) Galiu suklysti skaiciuose, bet esme isliks.

Mano akimis ziurint - optimaliausias sprendimas butu kovinis ginklas, kuriame pirmas sovinis/keletas soviniu yra ne koviniai, o trauminiai. Taciau kaip ir sakiau, galimos problemos su saudmenu gavimu.

Beje, Smaugly... tema - apie saunamojo ginklo alternatyvas  :teisejas:

« Paskutinis taisymas: 2007 Bal 19, 14:31:43 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #81 įjungtas: 2007 Bal 19, 14:30:35 pm »
Beje, Smauglys vienintelis į temą ir parašė. Nes tema - Nešaunamojo ginklo alternatyvos. O jos kaip tik ir yra šaunamasis ginklas  :D
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #82 įjungtas: 2007 Bal 19, 14:33:55 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Beje, Smauglys vienintelis į temą ir parašė. Nes tema - Nešaunamojo ginklo alternatyvos. O jos kaip tik ir yra šaunamasis ginklas  :D

Tfu tu... ir vel lituanistai...
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #83 įjungtas: 2007 Bal 19, 20:58:53 pm »
Jeigu as priesinikui saudysiu is kovinio ginklo i kojos ? Ar tai bus rimtas priesinko suzalojimas pagal teisines normos ?



Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs kaliucka

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 161
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #84 įjungtas: 2007 Bal 19, 21:54:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jeigu as priesinikui saudysiu is kovinio ginklo i kojos ? Ar tai bus rimtas priesinko suzalojimas pagal teisines normos ?

Irodyti, kad butent tave uzpuole, bus sunku, o tau gali pripaisyti nuo sunkaus kuno suzalojimo, iki pasikesinimo nuzudyti :-/
Drąsa be ritualo-įžūlumas, išmintis be ritualo-per didelis pasitikėjimas savimi;))))

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #85 įjungtas: 2007 Bal 19, 22:24:48 pm »
Denis, ko tokios kraugeriškos mintys pavasarėjant apipuolė? Jei turi konkurentą, geriausia nuodyti - ir dar geriau kokiais augaliniais nuodais arba vaistais nuo širdies - gal įrodys, kad žmogus tiesiog perdozavo... Visi šie koviniai ginklai, kastetai ir t. t. per daug rūpesčių tau pačiam sukels  :ramentai:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #86 įjungtas: 2007 Bal 19, 22:57:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Denis, ko tokios kraugeriškos mintys pavasarėjant apipuolė?
Bandau tik palyginti Vokietijos ir Lietuvos teisines sistemos :) Nes tenka bendrauti su vietiniais policinikais, jie nori zinuoti daugiau apie nauju EU-saliu teisines sistemos, ir kaip tas ar anas ivykis traktojamas pas mus.

Tarkim, ekstremalioje situacijoje tu gali rimtai suzaloti arba uzmusti priesininka ? Koki varianta tu pasirinksi?
Pagal vokietijos teisine sistema geriau uzmusti priesininka, cia ne jokas !!! Kodel, Tu gausi N-metu, atsidesi ir busi laisvas zmogus. Nieks neturi pretenziju.
Jeigu tu rimtai suzalosi presinika, tai busi jam skolingas visa gyvenima !!! Pradziui gausi N-metu poto mokesi tam zmogui pasalpa, gal netgi ir pensija. Jis bet kuriu laiku gales pareikalauti is taves dar daugiau pinigu. 

Idomu kaip toks atvejas teisiskai traktojamas Lietuvoje ?
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #87 įjungtas: 2007 Bal 19, 23:17:13 pm »
o siap del alternativos ... stikline alaus bonke, esant reikalui visada galima  "roze" padaryti  :bijo:  Psichologiskai  veikia
puikai ir visada gali pakeisti peili.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #88 įjungtas: 2007 Bal 19, 23:18:23 pm »
Kalbant šiaip, visada geriau užmušti priešininką. Galimas daiktas, kad net ir sėdėt nereiks, o gal pavyks be liudininkų nusimuilinti... Tiesa, iki pašalpų sužeistajam pas mus rodos nedasigalvota?
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Danas79

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 271
  • Amžius: 44
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +7/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #89 įjungtas: 2007 Bal 20, 07:25:31 am »
Rimti mentai, kad domisi nauju EU nariu sistemomis. Idomu ar pas mus nors vienas eilinis policininkelis, pasidomejo apie teisine atsakomybe kitose salyse narese, tam kad sulygint ir padaryt kokias isvadas. Sorry uz OT.
Ir tik žmogaus valia atlikti tai, kas yra jam lemta, daro jį žmogumi, o ne samprotavimai apie būties paslaptis.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #90 įjungtas: 2007 Bal 20, 09:18:31 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Rimti mentai, kad domisi nauju EU nariu sistemomis. Idomu ar pas mus nors vienas eilinis policininkelis, pasidomejo apie teisine atsakomybe kitose salyse narese, tam kad sulygint ir padaryt kokias isvadas. Sorry uz OT.
Neskubekit su isvadomis ir nelyginkite rimtu policininku su keliais profke baigusias gatves patruliais. Teisine sistema besidominciu apstu ir pas mus. O, istatymai ir ju traktavimas, neskaitant keliu nezymiu islygu, panasus visur. Morales ir visuomenes normos krikscioniskose salyse tai tos pacios? Kodel turi buti kitaip? Juo labiau zinau ka sakau
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Danas79

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 271
  • Amžius: 44
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +7/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #91 įjungtas: 2007 Bal 20, 11:55:25 am »
Kiek man teko bendraut su policininkais lietuviais, tai jie net savo salies teisines sistemos dorai nesupranta. Ka jau kalbet apei EU. Galeciau duot konkreciu pavyzdziu. O tie, kurie sedi aukstai, gal ir uzsiima panasiomis analizemis, tam kad pritaikyt pas mus, tai kas geriausia vakaruose ir ne tik. Nesu policininkas ir draugu tarp ju jokiu neturiu, todel tikiu kad tu Raimi atsakingai sneki.  :handshake:
Ir tik žmogaus valia atlikti tai, kas yra jam lemta, daro jį žmogumi, o ne samprotavimai apie būties paslaptis.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #92 įjungtas: 2007 Bal 23, 11:05:06 am »
palaukits... o kartais neperseniausiai nebuvo uzdrausti visi sratiniai ir guminiai ginklai? sratiniai tai tikrai neseniai buvo uzristi, o guminiai nepatenka i ta pati tarpa?
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Paulius

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #93 įjungtas: 2007 Bal 23, 17:35:22 pm »
Uzdrausti, jei metu neturiu  ;-)

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #94 įjungtas: 2007 Bal 23, 19:20:28 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Uzdrausti, jei metu neturiu  ;-)

kad metai cia ne prie ko. aplamai uzdrausti. bent jau sratai.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #95 įjungtas: 2007 Geg 01, 23:53:27 pm »
Kas nors žino, ar yra kokia baudžiamoji atsakomybė už britvos, arba lietuviškai skutimosi peiliuko, nešiojimąsi? Šiaip pagalvojus, labai patogus ginklas veidui, gerklei, plikom rankom ir t. t.  pjaustyti :) Ir vietos neužima, ir jei į trintuką įbedi, labai patogu ranką kišenėj su paruošta laikyti...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Magus

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2005
  • Žinutės: 684
  • Amžius: 42
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +7/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #96 įjungtas: 2007 Geg 02, 07:37:57 am »
Citata
Kas nors žino, ar yra kokia baudžiamoji atsakomybė už britvos, arba lietuviškai skutimosi peiliuko, nešiojimąsi? Šiaip pagalvojus, labai patogus ginklas veidui, gerklei, plikom rankom ir t. t.  pjaustyti  Ir vietos neužima, ir jei į trintuką įbedi, labai patogu ranką kišenėj su paruošta laikyti...
Kai ka nors supjaustysi tai tikrai nubaus..
Kažkaip man neatrodo, kad su ta britva kažką naudingo galėtum nuveikti  :rolleyes:

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #97 įjungtas: 2007 Geg 02, 08:53:40 am »
Taip pat sekmingai gali panaudoti plauku smeigtuka, piestuka, aukstakulni bateli. Kam listi i krastutinumus. Britvos, nunchaku, peiliai. Fu, kaip vulgaru  :saldainis:
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #98 įjungtas: 2007 Geg 02, 15:01:46 pm »
Deja, nei smeigtukų, nei aukštakulnių, nei pieštukų nesinešioju  :-( Tai va lieka tik vulgarumai - ylos, britvos  :rolleyes:
Beje, pabandykit sau per venas pertraukt aukštakulniu, pieštuku, smeigtuku arba britva - ir pažiūrėkit, kas labiau veikia. Kas dėl to, kad supjaustysiu britva ir mane suims už tai - tai va britvą ant smūgio paslėpti kur nors po akmenuku, kad jos nerastum, kur kas lengviau nei peilį, nunčiakus ir kitas čia gausiai minėtas priemones... Ir gali išsišiepus laukt policijos ir sakyt, kad pamačiau gausiai supjaustytą žmogų, persigandau, iškviečiau jus, ale kas šiais laikais darosi, žmogus niekur negali jaustis saugiai...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #99 įjungtas: 2007 Geg 02, 16:30:09 pm »
Tik žiūrėk, kad streso metu savęs su britva nesužalotum. Žinai, mažas daiktas, aštrus, gali būt sunku sugrabaliot...

Šiaip skaitau (manau, galvoju :)), kad ir ką bandytum paversti ginklu, reiktų retkarčiais su juo pasitreniruoti. ŽINOTI kaip daiktą paversti ginklu nepakanka, adrenalinas tą "žinojimą" atjungia ir jei smegenyse nebus įrašyti konkretūs veiksmai, gali būti, kad tuo daiktu iš viso nesugebėsi pasinaudot :senis:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #100 įjungtas: 2007 Geg 02, 16:39:44 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tik žiūrėk, kad streso metu savęs su britva nesužalotum. Žinai, mažas daiktas, aštrus, gali būt sunku sugrabaliot...

Šiaip skaitau (manau, galvoju :)), kad ir ką bandytum paversti ginklu, reiktų retkarčiais su juo pasitreniruoti. ŽINOTI kaip daiktą paversti ginklu nepakanka, adrenalinas tą "žinojimą" atjungia ir jei smegenyse nebus įrašyti konkretūs veiksmai, gali būti, kad tuo daiktu iš viso nesugebėsi pasinaudot :senis:

Sutinku pilnai. O siaip.... ziaurus jus visi... Jums kad tik ka nors zalot... Taikiai reikia gyventi. Geriausia ginklo alternatyva visados buvo ir liks protas. Butent visu pirma jo pagalba mes visus mamutus su kardadanciais tigrais nugalejom. O jus "Ginklai, ginklai...."
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #101 įjungtas: 2007 Geg 02, 16:49:14 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Deja, nei smeigtukų, nei aukštakulnių, nei pieštukų nesinešioju  :-( Tai va lieka tik vulgarumai - ylos, britvos  :rolleyes:
O, britvas ir ylas nesiojies?  :luztu:
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #102 įjungtas: 2007 Geg 02, 18:29:01 pm »
Ylas nešiodavausi. Žalioje jaunystėje, vaikščiodama į aklus pasimatymus. Britvos kol kas nebandžiau, tiesiog šovė į galvą, kad mintis gal nebloga... Tik būtinai reiktų į trintuką įbest, kitaip yra šansų pačiai delną persipjauti :) Tiesiog anksčiau pasitikėjau savo karatistinėm savybėm, o dabar, po beveik trijų metų nesitreniravimo (nes kartas ar du per mėnesį - tai ne treniruotės), ir neturint sveikų kanopų net ir pabėgimui, imi žmogus galvoti apie alternatyvas...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #103 įjungtas: 2007 Geg 02, 18:32:34 pm »
Alternatyva nesaunamam ginklui- saunamas ginklas, arba asmens sargybinis su saunamuoju ginklu. Tikrai ne britvos, ar ylos. Kokia ziema nei uzpuoliko suzeisi, nei apsiginsi. Tik pats susizalosi
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #104 įjungtas: 2007 Geg 02, 18:35:04 pm »
A prie ko čia žiema?  :oho:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #105 įjungtas: 2007 Geg 02, 18:40:05 pm »
Ziema, storos striukes, salikai. Manai lengva perdurti odine striuke? Juo labiau padaryti zala uzpuolikui. O, britva tik per veida, ar kakla brezti galesi. Ar uzteks drasos?
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #106 įjungtas: 2007 Geg 02, 19:57:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
A prie ko čia žiema?  :oho:

Drabuziu storyje esme ;) Bet ylos ilgio ir kailiniams pradurti uztenka, jei ka :D O su jais jau senokai nemaciau vyru vaiksciojanciu :D
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #107 įjungtas: 2007 Geg 02, 20:00:17 pm »
Kailiniu nenesioja. Nesioja sunkesnius ir stipresnius drabuzius. Ir per juos perdures, bei ylos galiuku idreskes gali sulaukti neadekvacios reakcijos  :punch: O metrines ylos manau nesinesiosi. Tada jau geriau katana
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #108 įjungtas: 2007 Geg 02, 20:37:45 pm »
Dar variantai:
1) plonas ilgas (5 sm-10 sm) atsuktuvas.
2) kredetine kortele/palstikinek kortele -vienas galas uzastrintas. Pjauna kaip britva. Daznaiusiai smugiojama per veida.
 
Zmones kaleimose sugeba netgi is sigareciu filtru pagaminti labai astrus peilius. Taigi alternativa visada galima rasti.   
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #109 įjungtas: 2007 Geg 02, 20:38:37 pm »
Atsiprašau, bet jei grėstų grėsmė mano gyvybei ar dar kam nors, kas moterims gresia, tai tikrai drąsos turėčiau. Kraujo vaizdo niekad gyvenime nebijojau... Aišku, kad per snukį rėžčiau, kur dar? Ai, tiesa, dar - jei grėstų "dar kam nors". O jei negrėstų ir būtų galimybė pasitraukti, pasprukti, kaip tik tą ir daryčiau. Tarp kitko, psichologiškai lengviau žaloti įrankiu, nei nuosavais pirštais badyti akis - taip jau pasaulis sudėliotas...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #110 įjungtas: 2007 Geg 02, 20:43:56 pm »
Stripuli. Atsakyk tiesiai: ar zalojai kada kita zmogu saltu ginklu? Ar gynei savo gyvybe, ar garbe kokioje nors situacijoje( rimtoje)? Jei ne, nesisvaistyk aukstomis frazemis. Patikrinta ne karta, neveikia jos realioje situacijoje
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #111 įjungtas: 2007 Geg 02, 21:01:27 pm »
Šaltu ginklu nežalojau. Tikiuosi, neteks. Aukštomis frazėmis nesišvaistau. Bet jei noriu, kad kas nors nors kiek veiktų, turiu bent jau tikėti, kad tai veiks. Kitu atveju - iš karto letenas aukštyn.
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #112 įjungtas: 2007 Geg 02, 21:02:51 pm »
Nieko nesakau, tikek. Taip ir reikia. Tik apie britvas briedus is galvos ismesk. Tada tikejimas stipresnis bus
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #113 įjungtas: 2007 Geg 02, 23:24:35 pm »
nu paskaites as cia ir galvoju ,niekas nepades nei peiliai ,nei nunciakai ,nei britvos ,nei ylos ,nei katanos,ar dar kokie irankiai ,sautuva nesiotis pavojinga yra galimybe buti padarytam  :sex: tai ir galvoju kad geriausei praktikuot  stiliu begima su kliutim  :D reik matyt varyt i begiku foruma jei toks yra  :D arba tapt vegetaru kad karma geresne taptu  :D blyn tiek metu veltui  :punch:  :-(

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #114 įjungtas: 2007 Geg 03, 00:01:02 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nieko nesakau, tikek. Taip ir reikia. Tik apie britvas briedus is galvos ismesk. Tada tikejimas stipresnis bus
Abejoju, bet - whatever. Keliu letenas aukštyn  :-D
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #115 įjungtas: 2007 Geg 03, 06:44:41 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu paskaites as cia ir galvoju ,niekas nepades nei peiliai ,nei nunciakai ,nei britvos ,nei ylos ,nei katanos,ar dar kokie irankiai ,sautuva nesiotis pavojinga yra galimybe buti padarytam  :sex: tai ir galvoju kad geriausei praktikuot  stiliu begima su kliutim  :D reik matyt varyt i begiku foruma jei toks yra  :D arba tapt vegetaru kad karma geresne taptu  :D blyn tiek metu veltui  :punch:  :-(

:D :D :D Atidarom tada abu koki nauja foruma -* tipo "Nindzes uz nusiginklavima", kaip kazkada lygu tais Sei-I siule ;)

NEBUNA daiktu ir sprendimu, turinciu tik gerasias arba tik blogasias puses. O kai prispaudzia gyvenimo situacija uodega ir tenka rinktis, arba tu, arba kitas zmogus - rankos pacios alternatyvas saunamam ginklui ras, arba "vamzdi" kiseneje. Neveltui sakoma, kad ziurke ivaryta i kampa tampa trigubai pavojingesne.

P.S.: begimas - tikrai nebloga alternatyva bet kokiam konfliktui, kur rizikuojama tik izzeista savimeile ;) Ji uzgis. Taigi, tai ir alternatyva bet kokiam konflikte naudojamam ginklui :P
« Paskutinis taisymas: 2007 Geg 03, 21:31:24 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #116 įjungtas: 2007 Geg 03, 07:29:34 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu paskaites as cia ir galvoju ,niekas nepades nei peiliai ,nei nunciakai ,nei britvos ,nei ylos ,nei katanos,ar dar kokie irankiai ,sautuva nesiotis pavojinga yra galimybe buti padarytam  :sex: tai ir galvoju kad geriausei praktikuot  stiliu begima su kliutim  :D reik matyt varyt i begiku foruma jei toks yra  :D arba tapt vegetaru kad karma geresne taptu  :D blyn tiek metu veltui  :punch:  :-(

Jo, yra bėgimo forumas - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti :ruko:

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #117 įjungtas: 2007 Geg 03, 13:05:03 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jo, yra bėgimo forumas - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti :ruko:
gerai hiebra varau ... :D

Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #118 įjungtas: 2007 Geg 13, 16:58:09 pm »
Na ash zhmogus taikus ir neagresyvus. Mano kuklus patyrimas diktuoja man, kad turek bet ka ka MOKESI IR ESI PASIRUOSHES panaudoti.
Specialiai gamintis kortele-britva ar atsuktuva smailint mano manymu arti nesamones. ne todel kad nesuveiktu o todel kad ishkart esat teises problemu lauke. Pradzhiai visai tinka balionelis komplekte su kerzais, kubotanu, ir kisheniniu peiliu arba tushinuku...
na dar grynai del pompos keturspyglis siurikenas (tiems kas zhino kaip ji naudoti ) ... jei to negana tai jau atsiprashau gal apsispreskit ko norit? jei ka labai tinka katana.....tanke.
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #119 įjungtas: 2007 Geg 14, 23:01:26 pm »
kubatonas irgi manau jau i teisinius dalykus atsiremia ar ne?
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #120 įjungtas: 2007 Geg 15, 14:51:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kubatonas irgi manau jau i teisinius dalykus atsiremia ar ne?

Nemanau, oficialiai parduotuvese parsiduoda..ishrenkamas, su durklu viduje, ir zhiedeliu raktams :) Gali gi nezhinoti kad tai kubotanas - ginklas....maniau pakabukas :)
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #121 įjungtas: 2007 Geg 15, 15:38:36 pm »
teleskopas irgi parsiduoda oficialiai parduotuvese. jei neklystu kubatonas traktuojamas kaip smogiamasis ginklas, nes jis juk ir skirtas zaloti, tam sugalvotas buvo. o policininkai irgi daugiau maziau zino, nors gal ne visi. tad, mano galva tai smarkiai nelegalu, taigi sitas atkrenta :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #122 įjungtas: 2007 Geg 15, 16:03:05 pm »
Mano kubotano problema, tai kad jis turi vidine gelezhte ir gali buti   traktuojamas kaip uzhmaskuotas ginklas.
visi kiti parametrai nesiskiria nuo didelio varzhto :)
Be to puiki alternatyva yra Javara ish bambuko su skylute viename ish galu ir zhiedeliu raktams. Juk medzhiaga ne itin aktualu, svarbu kad daiktas butu pritaikytas tam tikroms technikoms kurias tu ishmanai.
Paprasta tricole vinis gali buti ne mazhiau efektyvus ginklas.:) Bet man kubotanas estetishkiau o teisiniu aspektu jis bus vertinamas tik po to kai bus panaudotas ir rastas:):senis:
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #123 įjungtas: 2007 Geg 15, 16:06:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mano kubotano problema, tai kad jis turi vidine gelezhte ir gali buti   traktuojamas kaip uzhmaskuotas ginklas.
visi kiti parametrai nesiskiria nuo didelio varzhto :)
Be to puiki alternatyva yra Javara ish bambuko su skylute viename ish galu ir zhiedeliu raktams. Juk medzhiaga ne itin aktualu, svarbu kad daiktas butu pritaikytas tam tikroms technikoms kurias tu ishmanai.
Paprasta tricole vinis gali buti ne mazhiau efektyvus ginklas.:) Bet man kubotanas estetishkiau o teisiniu aspektu jis bus vertinamas tik po to kai bus panaudotas ir rastas:):senis:

Darau isvada - vienas is ginklo kriteriju yra pigumas... Kad nesusiviliotum ir nepasiliktom jo pas save po panaudojimo. "Zhadnostj frajera pogubila" ;)

Antra: prisipazinsi - duos maziau... Neprisipazinsi..... nieko..... neduos......  :rolleyes:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #124 įjungtas: 2007 Geg 15, 21:28:45 pm »
nu blyn ,kain tave nores su lomiku per galva stuktel  :D vargu ar tu galvosi kad tas daiktas legalus ar ne legalus ,o                                              jei uzpuls keliese  galvosi ,blemba o kodel as granatos nesinesiojau  :D

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #125 įjungtas: 2007 Geg 15, 22:07:16 pm »
bet kai per koki pvz reida ar ka kratys tavo masina, ir jausi kad arteja prie tavo nelegalaus ginklo sleptuves, tai mastysi... blem ar negalejau ko nors kito sugalvot... pvz paprastesne lazda, *** man tas teleskopas ar kastetas. su domkratu gi ta pati padaryt galiu :) fantazijos tik reik :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #126 įjungtas: 2007 Geg 15, 22:17:10 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
bet kai per koki pvz reida ar ka kratys tavo masina, ir jausi kad arteja prie tavo nelegalaus ginklo sleptuves, tai mastysi... blem ar negalejau ko nors kito sugalvot... pvz paprastesne lazda, *** man tas teleskopas ar kastetas. su domkratu gi ta pati padaryt galiu :) fantazijos tik reik :)


NU O AS KA SAKAU??????????
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #127 įjungtas: 2007 Geg 15, 22:19:59 pm »
Tam ir yra automobiliuse visraktis, arba raktas ratams atsukt
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #128 įjungtas: 2007 Geg 15, 22:24:35 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tam ir yra automobiliuse visraktis, arba raktas ratams atsukt

"Pedagoginis raktas", "Vaisintuvas cigaretemis" ;) apie tai ir kalbu - jau pagaliau pamirstam tuos nelemtus teleskopus, kuriais taip graziai spaguojasi Mila Yovovich, pramusdama nepersaunmus salmus dviem tokiais "dantu krapstukais" filme "Absoliutus blogis"....

Durniausia tai, kad daugumos jaunimo supratimas apie ginkla, mustynes, savygina ir t.t. suformuotas Rembo, Van Damo ir gal dar kokiu Stepono Sygaloviciaus... kuris vaidindamas filme policininka USA uz tokius "nepedagoginius metodus" jau po pirmu filmo minuciu iki gyvos galvos sedes butu....
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #129 įjungtas: 2007 Geg 15, 22:25:48 pm »
pirma reik normalu snuki turet ,ir normalius treningus nusipirkt kad mentams neuzkliutum,o ginklas kam jis tau jei jis sleptuvei ,nebent sleptuve kelnese o pats esi be triusiku kad greiciau istraukt galetum  :D  :D  :D ,jei eini kaska baladot nafik pinigus metyt teleskopams ir panasiai,o jei ruosasi tave baladot vargu ar labai galvosi apie legaluma ,o jei nori turet visur ir visada kaska del sventos ramybes ,ar savimeiles kad ir ta pati teleskopa uz keleta simtu ar kruta peili,visada sugalvosi  :D + dar ziurint kokiai situacijai nori pritaikyt  :-)

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #130 įjungtas: 2007 Geg 15, 22:40:18 pm »
Radiatoriau  :alus:  :alus:  :alus:
Nusmuko kaula :)

SigSauer

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #131 įjungtas: 2007 Geg 20, 11:46:38 am »
Nera ka cia ir bepridurti... Radiatoriau :alus:

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #132 įjungtas: 2007 Geg 20, 22:56:42 pm »
gavau toki nebloga daikciuka. apie 25cm armaturos gabalas. pakankmai ilgas kad juo smogti + neblogai galima ir durti i atviras vietas (kakla ir pan). telpa i rankove, siaip nesiotis aisku nlb patogu :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #133 įjungtas: 2007 Geg 21, 00:21:22 am »
Tuo atveju man geriau patinka mano raktas nuo laiptinės durų... Kažkur 5 cm strypelis aštriu galu, labai patogu einant įsimontuot tarp smiliaus ir didžiojo piršto, esant reikalui manau gerai sustiprintų smūgį kumščiu... Ir nešiotis labai labai patogu, ir nubausti už nešiojimąsi niekas negali...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #134 įjungtas: 2007 Geg 21, 09:50:48 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
gavau toki nebloga daikciuka. apie 25cm armaturos gabalas. pakankmai ilgas kad juo smogti + neblogai galima ir durti i atviras vietas (kakla ir pan). telpa i rankove, siaip nesiotis aisku nlb patogu :)
Gavai? Geriau sakyk is tevu namo pamatu išsilupai  :luztu:
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #135 įjungtas: 2007 Geg 21, 15:32:17 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gavai? Geriau sakyk is tevu namo pamatu išsilupai  :luztu:

 :luztu: bet uztai koks jis smagus :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Danas79

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 271
  • Amžius: 44
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +7/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #136 įjungtas: 2007 Geg 23, 09:56:30 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:luztu: bet uztai koks jis smagus :D

ispudis susidaro, kad labai jau sunku gaut ta armaturos gabala :D ejai, susiradai patvory ir pasiemei. Visas gavimas
Ir tik žmogaus valia atlikti tai, kas yra jam lemta, daro jį žmogumi, o ne samprotavimai apie būties paslaptis.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #137 įjungtas: 2007 Geg 23, 10:20:44 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
ispudis susidaro, kad labai jau sunku gaut ta armaturos gabala :D ejai, susiradai patvory ir pasiemei. Visas gavimas

reiskia blogai su ispudziu susidarinejimais :D  :alus:
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

CHloras

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #138 įjungtas: 2009 Bal 25, 23:22:55 pm »
Sansei - su siurikeinais - atsargiai:

LIETUVOS RESPUBLIKOS
GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMAS

7 straipsnio - Draudžiami ginklai ir šaudmenys
7 punktas: kastetai, blakštai, mėtomosios žvaigždės ir kiti šaltieji smogiamojo ir svaidomojo pobūdžio ginklai;



Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na ash zhmogus taikus ir neagresyvus. Mano kuklus patyrimas diktuoja man, kad turek bet ka ka MOKESI IR ESI PASIRUOSHES panaudoti.
Specialiai gamintis kortele-britva ar atsuktuva smailint mano manymu arti nesamones. ne todel kad nesuveiktu o todel kad ishkart esat teises problemu lauke. Pradzhiai visai tinka balionelis komplekte su kerzais, kubotanu, ir kisheniniu peiliu arba tushinuku...
na dar grynai del pompos keturspyglis siurikenas (tiems kas zhino kaip ji naudoti ) ... jei to negana tai jau atsiprashau gal apsispreskit ko norit? jei ka labai tinka katana.....tanke.

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #139 įjungtas: 2009 Bal 26, 00:00:40 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sansei - su siurikeinais - atsargiai:

LIETUVOS RESPUBLIKOS
GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMAS

7 straipsnio - Draudžiami ginklai ir šaudmenys
7 punktas: kastetai, blakštai, mėtomosios žvaigždės ir kiti šaltieji smogiamojo ir svaidomojo pobūdžio ginklai;


Aš savo mokiniams parodžiau, kaip gražiai žvaigždute tampa kelių raktų ryšulys. Reikia tik kitaip pagalvot.  :)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

CHloras

  • Svečias
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #140 įjungtas: 2009 Bal 26, 00:04:48 am »
Na... manau jog prie kovinio pistoleto prikabinti raktai, nepadaro jo raktu pakabuku ;)



Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Aš savo mokiniams parodžiau, kaip gražiai žvaigždute tampa kelių raktų ryšulys. Reikia tik kitaip pagalvot.  :)
« Paskutinis taisymas: 2009 Bal 26, 00:17:52 am nuo CHloras »

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #141 įjungtas: 2009 Bal 26, 00:26:16 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na... manau jog prie kovinio pistoleto prikabinti raktai, nepadaro jo raktu pakabuku ;)

Tinkamai panaudotas pirštas duos daugiau naudos nei netinkamai panaudota beisbolo lazda.
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Šaunamojo ginklo alternatyvos
« Atsakyti #141 įjungtas: 2009 Bal 26, 00:26:16 am »