AutoriusTema: Ip Man (2008)  (Skaityti 12718 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Chimik

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2008
  • Žinutės: 77
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +6/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #15 įjungtas: 2009 Sau 27, 22:02:50 pm »
Na filmas neblogas, o del WT reklamos tai manau kad ji tikrai yra. . . Na juk toks gyvenimas kas kaip moka tas taip vercias.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #16 įjungtas: 2009 Sau 28, 07:53:25 am »
Idomiai mastot, zmones... Filmas yra biografinis/pusiau biografinis (kiek ten tiesos, kitas reikalas), tai Yip Man turetu varyt karate ar dziudo? Filme parodytas jo stilius ir viskas. Kaip ir Mas Ojama. Juk apie ji filmuodami nerodys, kad jis yra Kung-Fu meistras...
Ir siaip Yip Man yra WC stiliaus meistras, o ne WT.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #17 įjungtas: 2009 Sau 28, 09:36:22 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Idomiai mastot, zmones... Filmas yra biografinis/pusiau biografinis (kiek ten tiesos, kitas reikalas), tai Yip Man turetu varyt karate ar dziudo? Filme parodytas jo stilius ir viskas. Kaip ir Mas Ojama. Juk apie ji filmuodami nerodys, kad jis yra Kung-Fu meistras...
Ir siaip Yip Man yra WC stiliaus meistras, o ne WT.

Nerasta ten tos biografijos, pasiėmė garsią pavardę ir pavarė nu.

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #18 įjungtas: 2009 Sau 28, 09:40:57 am »
na filmas gera man patiko aisq is fantastikos srities kovos, bet siaip grazu paziuret, o ko gi daugiau reikia, sena kaip pasaulis ideja, bei grazios kovu scenos, pilnai uztenka linksmam ziurejimui :)

Atsijungęs Steve

  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 2742
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +50/-50
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: staska642
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #19 įjungtas: 2009 Sau 28, 12:44:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ir siaip Yip Man yra WC stiliaus meistras, o ne WT.
Vo blyn...  :luztu: Tai tu dabar man pasakyk kuo skiraisi WT nuo WC, techniškai? Ir turbūt Yp Mano nuotrauka kiekviename WT klube kabo tik dėl reklamos?  :luztu: Aplamai Yp Mano gyvavimo laikais, nebuvo nei WC, nei WT... Buvo tiesiog Ving Tusun.. Nemanau kad tuo metu jis buvo skirstomas į WC, WT ar dar kas nros...
Koks skirtumas, kur ta sušikta esmė jei jos vistiek nėra...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #19 įjungtas: 2009 Sau 28, 12:44:52 pm »

Atsijungęs Brizas

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2007
  • Žinutės: 562
  • Amžius: 45
  • Vieta: Oslo
  • Šalis: no
  • Karma: +14/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Lai-moon
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #20 įjungtas: 2009 Sau 28, 16:13:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Vo blyn...  :luztu: Tai tu dabar man pasakyk kuo skiraisi WT nuo WC, techniškai? Ir turbūt Yp Mano nuotrauka kiekviename WT klube kabo tik dėl reklamos?  :luztu: Aplamai Yp Mano gyvavimo laikais, nebuvo nei WC, nei WT... Buvo tiesiog Ving Tusun.. Nemanau kad tuo metu jis buvo skirstomas į WC, WT ar dar kas nros...

Iškart atsiprašau moderatorių, na norisi teisybės gi :) Nors tema skiltyje apie kiną ir rankos kažkaip sunkiai bekyla apie tai rašyt, apdaužė moderai :D, o ir naujokai nesigilinę vis rašo savo, bet visgi netveriu parašyt. Pasaulyje, kitaip nei Lietuvoje, dažniausiai po užrašais, ar jų sutrumpinimais: WCH, WT, VT ir t.t. dengiasi skirtingos vin čun (parašiau sulietuvintai norėdamas apibendrinti) organizacijos, kilusios nuo skirtingų meistrų. Skirtingose organizacijose daugelis veiksmų atliekami kiek savaip, besilaikant panašių ar tų pačių pagrindinių principų. Lietuvoje yra 2 vin čun organizacijos, bet jų istorija tokia, kad jos kilusios viena iš kitos :) tad ir technikos skirtumų nedaug. Yp Mano nuotrauka kabo tose vin čun mokyklose kurios yra kilusios nuo šio meistro, tai yra praktiškai visos Hong Kongo atšakos. Yp Man (nors lietuviškai pagal pinyin reikėtų rašyt Ye Veng) gyvenimo laikais, o tiksliau jo vaikysteje, Fošanyje buvo tiesiog Yong Chun, tačiau 1967 metais įkūriama Hong Kong Ving Tsun Athletic Association. Taip kad nebuvo jo gyvenimo metu tiesiog vien Ving Tsun, o dar pridėjus jog gyvuoja ir vietnamietiškoji atšaka. Tad tais laikais nebuvo skirstomas į VT, WC, VT..., nes nebuvo organizacijų, bet buvo skirtingai tariamas (užrašomas) skirtingose vietose.
Goju ryu karate Osle: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #21 įjungtas: 2009 Sau 28, 16:26:14 pm »
Nu, jeigu ir buvo tas filmas kuriamas reklamos tikslais ,tai idėja tikrai pasiteisino. Tema apie filmą ,o jūs čia vėl įsigudrinot WT/WC/VT aptarinėt  :luztu:  :luztu:  :luztu:

Beje, ko čia stebitės? Nu, pastatė reklaminį/komercinį filmiukštį apie yong chun'į  ir ką? :nezino:
(Donnie Yennas gi ir pas Leung Tingą treniravosi  ;-)   ). Ko nerimstat?  :D

Filmų populiarinančių muay thai (pavyzdžiui) yra žymiai daugiau. Bet kažkodėl niekas nerėkia  :-P

Brizai, keletas pataisymų.. Lietuvoje ,šiai dienai, yra trys yong chunio atšakos ,o ne dvi. O BWTA ir WCKMA mokyklų mokymas skiriasi pakankamai stipriai  :teisejas:


Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #22 įjungtas: 2009 Sau 28, 17:20:11 pm »
Yra BWTA, yra WCKMA. O kas trecias?
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Nialas

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2006
  • Žinutės: 1146
  • Amžius: 35
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +53/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: beimo_
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #23 įjungtas: 2009 Sau 28, 17:22:51 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti



Citata
Yra BWTA, yra WCKMA. O kas trecias?

Atsijungęs Brizas

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2007
  • Žinutės: 562
  • Amžius: 45
  • Vieta: Oslo
  • Šalis: no
  • Karma: +14/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Lai-moon
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #24 įjungtas: 2009 Sau 29, 11:15:14 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu, jeigu ir buvo tas filmas kuriamas reklamos tikslais ,tai idėja tikrai pasiteisino. Tema apie filmą ,o jūs čia vėl įsigudrinot WT/WC/VT aptarinėt  :luztu:  :luztu:  :luztu:

Beje, ko čia stebitės? Nu, pastatė reklaminį/komercinį filmiukštį apie yong chun'į  ir ką? :nezino:
(Donnie Yennas gi ir pas Leung Tingą treniravosi  ;-)   ). Ko nerimstat?  :D

Filmų populiarinančių muay thai (pavyzdžiui) yra žymiai daugiau. Bet kažkodėl niekas nerėkia  :-P

Brizai, keletas pataisymų.. Lietuvoje ,šiai dienai, yra trys yong chunio atšakos ,o ne dvi. O BWTA ir WCKMA mokyklų mokymas skiriasi pakankamai stipriai  :teisejas:

Prieš filmą ar populiarinimą nieko prieš neturiu ;) o apie WT/WC/VT vėl pradėjau, nes jie atsirado būtent Yp Man dėka, apie kurį ir sukurtas šis filmas. O kad Wong Shun Leung pasekėjų atsirado nustabinai, nežinojau :) įdomu kas te tokie ir iš kur, bet apie tai kitoj temoj... Beja jis taip pat Yp Man mokinys ir vienas iš geriausių, o beto ir Bruce Lee instruktorius.
Goju ryu karate Osle: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #24 įjungtas: 2009 Sau 29, 11:15:14 am »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #25 įjungtas: 2009 Sau 29, 12:11:53 pm »
Ale geras filmas ane?  :ruko:

Atsijungęs Brizas

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2007
  • Žinutės: 562
  • Amžius: 45
  • Vieta: Oslo
  • Šalis: no
  • Karma: +14/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Lai-moon
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #26 įjungtas: 2009 Sau 29, 13:55:06 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ale geras filmas ane?  :ruko:

Tikrai neblogas :) tik galejo ir nerukyt  :ruko: - blogas pavyzdys jaunimui (arba bent to kino scenose nerodyt), o tai ir mirė nuo plaučių vėžio, plius dar ir rusu forumuose skaičiau, kad nebetką rūkė... na bet pas juos tai normalus dalykas buvo  :chmm:
Galėjo parodyt didesnę jo gyvenimo dalį arba sukurt tesinį, pavyzdžiui apie jo gyvenimą Hong Konge... bet kaip jau rašėt šis filmas pusiau biografinis.
« Paskutinis taisymas: 2009 Sau 29, 14:07:01 pm nuo Brizas »
Goju ryu karate Osle: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Todai

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 103
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #27 įjungtas: 2009 Sau 29, 21:24:42 pm »
Citata
Galvoji neatsipikrs? Juolab kai filmo kokybė puiki. Ga kokius 5 kartus atsipikrs... O manau filmas tikrai nemažai žmonių į WT patrauks...
turbūt negalima nesutikti
Man filmo išdirbimas tikrai patiko, kokybiškas filmas.Pagr.aktorius irgi geras, nežinau, tik gal reikėjo pavadinti Wing Chun, ar kaip...?Visgi, gražūs vaizdai, kovos ir kita, neatperka to, ko taip norėtųsi iš Rytų kino-daugiau nuoširdumo, filosofijos, sąsajų su gamta ir panašiai, dėl to, kad nėra viso šito, filmas šaltas.
Fighting is full of shit.You know  you shouldn't do it, but it gets  to you somehow.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #28 įjungtas: 2009 Sau 30, 07:56:38 am »
Ar ne per daug tikimasi is tos "Rytu filosofijos", sasaju su gamta (???) ir panasiai. Filmas apie konkretu zmogu, ir jei jis nebuvo filosofas, tai kam ji filosofinti? O ir taip tame filme yra nemazai "filosofijos":
Aciu, kad leidote jus nugaleti.
Eik pazaisti, bet neuzgauk kitu.
Ir pan.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #29 įjungtas: 2009 Sau 30, 09:32:01 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
turbūt negalima nesutikti
Man filmo išdirbimas tikrai patiko, kokybiškas filmas.Pagr.aktorius irgi geras, nežinau, tik gal reikėjo pavadinti Wing Chun, ar kaip...?Visgi, gražūs vaizdai, kovos ir kita, neatperka to, ko taip norėtųsi iš Rytų kino-daugiau nuoširdumo, filosofijos, sąsajų su gamta ir panašiai, dėl to, kad nėra viso šito, filmas šaltas.
Tipini holivudiniu principu pastatytas filmas, propaganda apie gerus ir kietus kinus bet negerus japonus (Pas hoilvudą būna amrikietis ir rusai arba arabai koki). Nieko nauja. Be gražios kovų chorografijos nieko jame nėra. Nė iš tolo neprilygsta Musa, Skraidantiems durklams ar Sėlininančiam tigrui -tūnančiam drakonui.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Ip Man (2008)
« Atsakyti #29 įjungtas: 2009 Sau 30, 09:32:01 am »