AutoriusTema: Pamąstymai  (Skaityti 22800 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Pamąstymai
« įjungtas: 2009 Sau 07, 15:37:50 pm »
Kažkaip per Naujaką mažai gėriau ir labai daug mąsčiau. Prieš akis prabėgo visas mano laikas praleistas ant tatamio, kovose ir treniruotėse, su mokiniais ir be jų. Gal mirt susiruošiau..  :bijo:
Ilgai galvojau kuo čia aš tiek laiko užsiimu :chmm: Kovoje pasigaunu ranką tarp kojų, keliu dubenį ir laužiu. Vieni sako, kad tai judo, kiti porina - sambo, o kažkas užginčija, kad tai Bjj, o vienas kolega nukirto-grappling. Visi bando stumti mane į kažkokius stilius, užrišti spalvotą diržą ir t.t. Kitaip esu netikras, neteisingas, nelegalas ir netgi ne kovotojas.
O man tiesiog patinka užlaužti ranką! Apie smaugimus jau nekalbu... :angel:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #1 įjungtas: 2009 Sau 07, 15:41:50 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kažkaip per Naujaką mažai gėriau ir labai daug mąsčiau. Prieš akis prabėgo visas mano laikas praleistas ant tatamio, kovose ir treniruotėse, su mokiniais ir be jų. Gal mirt susiruošiau..  :bijo:
Ilgai galvojau kuo čia aš tiek laiko užsiimu :chmm: Kovoje pasigaunu ranką tarp kojų, keliu dubenį ir laužiu. Vieni sako, kad tai judo, kiti porina - sambo, o kažkas užginčija, kad tai Bjj, o vienas kolega nukirto-grappling. Visi bando stumti mane į kažkokius stilius, užrišti spalvotą diržą ir t.t. Kitaip esu netikras, neteisingas, nelegalas ir netgi ne kovotojas.
O man tiesiog patinka užlaužti ranką! Apie smaugimus jau nekalbu... :angel:
Beje, per Naujus ir as negeriau. Tad manau tavo stilius yr Smauglio Mazgas. (Ekspromtu sukuriau)  :D :P
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #2 įjungtas: 2009 Sau 07, 16:48:41 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ilgai galvojau kuo čia aš tiek laiko užsiimu :chmm:
Gal kovos menu? :D

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Visi bando stumti mane į kažkokius stilius, užrišti spalvotą diržą ir t.t. Kitaip esu netikras, neteisingas, nelegalas ir netgi ne kovotojas.
O man tiesiog patinka užlaužti ranką! Apie smaugimus jau nekalbu... :angel:
Manau, kad toks reiškinys nėra išskirtinis, būdingas tik kovos menams. Įdomu tai, kad, pavyzdžiui, muzikoje tas pats. Groji tai, kas pačiam patinka, ieškai garsų sąskambių, dėlioji akcentus... Galiausiai ateini pakoncertuoti, tavęs paklausia: "O tamsta kokiam stiliuj atstovaujate?" ir atsakymu "Savo!" nepasitenkina :plaktukas:

Manau taip yra todėl, kad žmogus gali aprėpti tik ribotą dalį informacijos. Jei bandytų suvokti viską - paklystų informacijos lobiuose, o gal net ir iš proto išeitų, jei kreiptų dėmesį į kiekvieną mažmožį. Užtai, kaip taisyklė, jis žūtbūt nori ant VISKO suklijuoti etiketes su pavadinimais, sudėlioti VISKĄ į lentynas pagal abėcėlę... Tada jis jaučiasi tam tikra prasme saugus: ten boksas, čia dziudo, šičia karate... Ir jam iškart viskas aišku! (bent jau jis taip mano...)

Paradoksas - žymesni atlikėjai irgi atstovauja tam tikram kritikų įvardintam stiliui, kurį ... atstovauja jie vieni. Nors be tokio atlikėjo stiliaus išvis nebūtų, jie, matai, vis vien atstovauja, nes stilius, žanras, etc. yra IŠ PRINCIPO aukščiau... O vėliau po to stiliaus stogu prisiglaudžia savo veido neturinčios mėgdžiotojų grupės...

Esmė ta, kad joks žanro pavadinimas negali lygintis su garsais, kuriuos girdi klausytojas. Lygiai taip pat joks pavadinimas negali lygintis su PATYRIMU, kurį gauna mokinys treniruotėje ar priešininkas kovoje, kai jį kas nors toks užlaužia ar užsmaugia :angel: Ar iš tiesų verta tą SAVO ilgametę patirtį įsprausti į kažkokios rėmus? Ar neužtenka tiesiog žmogaus vardo, ar, galų gale, mokyklos pavadinimo?

Jei kažkam neužtenka, tai čia ne Jūsų trūkumas, o ribotumas to, kuriam neužtenka. IMHO
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #3 įjungtas: 2009 Sau 07, 16:54:40 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal kovos menu? :D
Ot visiems po +1 jums už tai. :clap:

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #4 įjungtas: 2009 Sau 07, 17:24:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kažkaip per Naujaką mažai gėriau ir labai daug mąsčiau. Prieš akis prabėgo visas mano laikas praleistas ant tatamio, kovose ir treniruotėse, su mokiniais ir be jų. Gal mirt susiruošiau..  :bijo:
Ilgai galvojau kuo čia aš tiek laiko užsiimu :chmm: Kovoje pasigaunu ranką tarp kojų, keliu dubenį ir laužiu. Vieni sako, kad tai judo, kiti porina - sambo, o kažkas užginčija, kad tai Bjj, o vienas kolega nukirto-grappling. Visi bando stumti mane į kažkokius stilius, užrišti spalvotą diržą ir t.t. Kitaip esu netikras, neteisingas, nelegalas ir netgi ne kovotojas.
O man tiesiog patinka užlaužti ranką! Apie smaugimus jau nekalbu... :angel:
Jei rimtai (nekenciu rasyti nelietuvisku sriftu, bet darbe kitos galimybes neturiu). Tai ka darai yra unikalu. Ta jau esu sakes ne as vienas. Musu mazoj salelej isugdei kovotojus, kurie gali atstovauti pries bet kuri (Gracie, Japonu ar kitu velniu) stiliu. Plius tavo entuziazmas ir fizinis pasiruosimas, tiesiog stulbina (atvarei seminara ir dar guli i parteri pasirungti su dvigubai janesniais). Respectas tau gilus. Jei butu daugiau tokiu, kaip Tu, Lietuva butu kovos menu lydere pasaulyje  :handshake:
Nusmuko kaula :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Pamąstymai
« Atsakyti #4 įjungtas: 2009 Sau 07, 17:24:34 pm »

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #5 įjungtas: 2009 Sau 07, 17:29:29 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tada iskyla klausimas. Kodel Jus nenuejot boksuotis (Boksas)? Ten nera bereikalingo lankstymosi ir viskas labai aisku.
Manau tai Sovietiniai genai. Viskas grazu kas rytietiska. (as toks pats, beje)
Man užteko, ir taip kartais po tris trefkes variau...
Be to boksas juk vienu metu buvo "miręs", tik po kažkiek laiko karatistai buvo nemaloniai nustebinti. Aš tai va dabar "stebiuosi".  :punch:
O ir filmų apie boksą buvo mažai... :D

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #6 įjungtas: 2009 Sau 07, 17:34:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ta jau esu sakes ne as vienas.
...jo, jo net ir pas mus ant tatamio dziudakai Smauglio vardą su baime taria, sako te maniakai kažkokie, geriau nelįsti - užsmaugs. :handshake:

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #7 įjungtas: 2009 Sau 07, 17:43:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
...jo, jo net ir pas mus ant tatamio dziudakai Smauglio vardą su baime taria, sako te maniakai kažkokie, geriau nelįsti - užsmaugs. :handshake:
Va tau ir proga atvaryti i KK forumo metines. Bent jau su pora ju susipazinsi
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #8 įjungtas: 2009 Sau 07, 18:08:38 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Va tau ir proga atvaryti i KK forumo metines. Bent jau su pora ju susipazinsi
tai jau kaip ir prisižadėjau :D
Bet gal jūs visai negražūs :fanaras:

Atsijungęs kensen

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 2355
  • Amžius: 53
  • Karma: +82/-3
  • Lytis: Vyras
  • KenYuKai

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #9 įjungtas: 2009 Sau 07, 18:19:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Bet gal jūs visai negražūs :fanaras:

Neijaudinkite, ir jūs toks tapsite, jei dar nesate  :luztu:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Pamąstymai
« Atsakyti #9 įjungtas: 2009 Sau 07, 18:19:12 pm »

Atsijungęs Brizas

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2007
  • Žinutės: 562
  • Amžius: 45
  • Vieta: Oslo
  • Šalis: no
  • Karma: +14/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Lai-moon
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #10 įjungtas: 2009 Sau 08, 00:33:03 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kažkaip per Naujaką mažai gėriau ir labai daug mąsčiau.

man kažkodėl būdavo atvirkščiai :D kitadien daug būdavo minčių...kartais atrodydavo genialių  :luztu:

Citata
Visi bando stumti mane į kažkokius stilius, užrišti spalvotą diržą ir t.t. Kitaip esu netikras, neteisingas, nelegalas ir netgi ne kovotojas.
O man tiesiog patinka užlaužti ranką! Apie smaugimus jau nekalbu... 

Nors gerai ir nežinau kaip ir ką te darai, bet iš forumo senai susidariau nuomonę, kad (panašiai kaip kad ir Raimis rašė) jei kyla panašių minčių laisvai gali pavadinti tai Smauglio sistema :) be to juk jus ir taip daug kas vadina - smaugliais. Na o jei dėl marketingo trūktų egzotikos galit prigalvot tokių pvz. Smauk-li-ryu :D arba dar geriau - Saugliu-kai (lietuviškai skamba kaip mažybinis maloninis pavadinimas, o atskyrus kai - tai jap. reikšmė būtų kaip: bendrija, organizacija)
« Paskutinis taisymas: 2009 Sau 08, 07:41:15 am nuo Brizas »
Goju ryu karate Osle: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #11 įjungtas: 2009 Sau 08, 10:05:28 am »
Nesu imtynininkas, bet kai klube vendetta man paklausus, kas veda tas jujitsu treneruotes penktadieniais du bachuriukai man atsake:
"o tu ka nezinai ?  :o taigi Smauglys, na geriausias imtyniu meistras lietuvoje! Butinai ateik daug naujo ismoksi! " Ir tai pasake su tokiu uzikrintumu ir nusstebejimu, kad supratau jog tas Sauglys turbut tikrai geras trenersi jei jo mokiniai taip apie ji kalba :) Taigi apsilankiau jo treneruotese ir ka galiu pasakyt , wau  man patiko :yeahhh:
Isties imtynemis dometis pradejau neseniai, bet jau pries pradedant dometis man Smauglio vardas buvo girdetas, taigi mano galva, Smauglys kaip brendas kovos menu erdveje Lietuvoj yra pakankamai gerai zinomas, kad nereiketu sleptis po tokiais vardais kaip bjj. Smauglio stilius ir yra smauglio stilius, manau jis turetu likt autentiskas :)
respektas smaugliui  :respect:
« Paskutinis taisymas: 2009 Sau 08, 10:13:08 am nuo sakalas »

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #12 įjungtas: 2009 Sau 08, 10:37:38 am »
Pasivadink Mang She Fangshi. Ir turesi kruta kinietiska stiliaus pavadinima: Smauglio(Pitono) Stilius.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #13 įjungtas: 2009 Sau 08, 11:08:50 am »
Man susidarė pamąstymas, kad Smaugliui vienodai, kaip vadintis, tiesiog aną stebino aplinkinių noras kažkam tą, ką jis daro priskirt, ir priskirt nevienodai?
O jūs jau čia pavadinimus siūlot  :luztu:
Dar vieni "aplinkiniai"  :D
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Pamąstymai
« Atsakyti #14 įjungtas: 2009 Sau 08, 16:08:18 pm »
Stripuli, tiesiog tokiems uzknisantiems klausikams tepasakai, kad praktikuoja Mang She Fangshi, ir tegul tie klausikai patys mislija, kas cia per zveris...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Pamąstymai
« Atsakyti #14 įjungtas: 2009 Sau 08, 16:08:18 pm »