AutoriusTema: Dvi situacijos...  (Skaityti 8354 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Chimik

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2008
  • Žinutės: 77
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +6/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #30 įjungtas: 2009 Sau 11, 00:59:26 am »
Radiatoriau pasakok kaip ten buvo :)

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #31 įjungtas: 2009 Sau 11, 01:35:46 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nejau tau teko bėgt? :oho:
nu daba viską metu ir įdėmiai klausausi tavo istorijos :D
nu jo bėgti yra teke ir ne viena karta  :oops: ,bet cia jau kitos istorijos  :ruko:bet  buvo laikmetis kada teko saugoti viena nama ,kuriame gyveno ir aptarnaujantis personalas ,o aptarnaujantis personalas buvo jaunos dailios merginos  :boobs:,tai  mano pareiga buvo i si nama pasaliniu neileist  :A GRIEZTAI  tai kada baigė darba aptarnaujantis personalas ir  grizo i aptarnaujancio personalo apartamentus ,tai yra i nama i kuri buvo uzdrausta pasaliniams lankytis ,atvarė pora vyruku.kuriems labai patiko aptarnaujantis personalas  :-D (vyrukai kaip tais senais laikais  atrode padoriai ,grandinėlės pirsto storumo  ir t.t )ir pradėjo man irodinėt kad jie pilnai turi teise cia lankytis ,net pasakė jeigu ka,tai atvaziuos Ikarusas pilnas ,ir man saugot to namo nebereikės   :violin:,bet kadangi as dar tuo metu buvau jaunas ir pilnas jėgu kaip Aleksandras Matrosovas ,pasakiau kad jei tik vienas Ikarusas ,*** o vat jei du tada kitas reikals ,gal ir ileisiu ..... :D susizvalgė vyrukai vienas ir kita ir nuejo ,su pazadu kada grys man bus  :fanaras: bet taip ir nebepasirodė .
« Paskutinis taisymas: 2009 Sau 11, 02:06:08 am nuo radiatorius »

Atsijungęs Steve

  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 2742
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +50/-50
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: staska642
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #32 įjungtas: 2009 Sau 11, 17:54:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu jo bėgti yra teke ir ne viena karta  :oops: ,bet cia jau kitos istorijos  :ruko:bet  buvo laikmetis kada teko saugoti viena nama ,kuriame gyveno ir aptarnaujantis personalas ,o aptarnaujantis personalas buvo jaunos dailios merginos  :boobs:,tai  mano pareiga buvo i si nama pasaliniu neileist  :A GRIEZTAI  tai kada baigė darba aptarnaujantis personalas ir  grizo i aptarnaujancio personalo apartamentus ,tai yra i nama i kuri buvo uzdrausta pasaliniams lankytis ,atvarė pora vyruku.kuriems labai patiko aptarnaujantis personalas  :-D (vyrukai kaip tais senais laikais  atrode padoriai ,grandinėlės pirsto storumo  ir t.t )ir pradėjo man irodinėt kad jie pilnai turi teise cia lankytis ,net pasakė jeigu ka,tai atvaziuos Ikarusas pilnas ,ir man saugot to namo nebereikės   :violin:,bet kadangi as dar tuo metu buvau jaunas ir pilnas jėgu kaip Aleksandras Matrosovas ,pasakiau kad jei tik vienas Ikarusas ,*** o vat jei du tada kitas reikals ,gal ir ileisiu ..... :D susizvalgė vyrukai vienas ir kita ir nuejo ,su pazadu kada grys man bus  :fanaras: bet taip ir nebepasirodė .
O pačiam leido, į tuos apartamentus įeiti?  :D
Koks skirtumas, kur ta sušikta esmė jei jos vistiek nėra...

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #33 įjungtas: 2009 Sau 11, 20:39:06 pm »
Kas per daug žino, trumpiau gyvena   :laikr:

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #34 įjungtas: 2009 Sau 12, 08:00:11 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu jo bėgti yra teke ir ne viena karta  :oops: ,bet cia jau kitos istorijos  :ruko:bet  buvo laikmetis kada teko saugoti viena nama ,kuriame gyveno ir aptarnaujantis personalas ,o aptarnaujantis personalas buvo jaunos dailios merginos  :boobs:,
nu blemba :E

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #34 įjungtas: 2009 Sau 12, 08:00:11 am »

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #35 įjungtas: 2009 Sau 12, 09:52:14 am »
Citata
nu jo bėgti yra teke ir ne viena karta  :oops:

man irgi teko keleta kartu tik ne karto nepabegau sekmingai, na nesiseka man begti...  :nezino:
O kadangi ziuriu tema cia jau vystos link dalijimosi gatvine patirtimi, tai ir as pasidalinsiu tik gal, kad cia labai nesikelt tai pasidalinsiu nesekminga patirtimi, butent apie begima.

Tai va greit begti  ne visada padeda ipac jei begi per nepazystama rajona ir  is paskos desimt gresmingai nusiteikusiu "draugeliu" bega... Net mentai pamate nesikisa, padlos... Paskui jau prisistato su savo idijotiskais klausimais,  kai guli sniege, ziuri i zvaigzdes ir dar klausia :"gyvas?", taip ir noris paklaust, kur tu padla buvai kai desimt snukiu gulinti sparde...
Dar noris uzmust ta prakeikta troleibuso vaoruotoja, kuris pamates, kad tave visa gauja vejas pries nosi duris uzdare, tik vat beda troleibuso numerio neisidemejai, o tos motriskes kurios cia stotelej kazko lauke ir toliau ramei sau snekuciuojas, lygtai nieko nebutu ivyke.

Tai vat buvo toks man nutikimas gal pries 10 metuku... dar teko begti ziema, slidu ir su kuprine ant peciu...
O prasidejo viskas nuo " sveikas gal parukyt turi ? ", ir poslo poexolo... Kai supratau, kad man ragas greit bus ir, kad "buduliu" kantrybe baigiasi, bei mano atmaskes neveikia padariau "xod kaniom" pamaciau is tolo link musu einanti vyriski ir sakau: " O mano tevas eina! " Chebra susimete o as tuo metu pradejau eit link to zmogeno, jie mane stebejo. Dar garsiai susukau tam zmogeliui, kad itikinamiau butu "sveikas!", na ir kai tik priejau prie jo dejau i kojas, tada "draugeliai" atsipeikejo, suprato, kad isduriau ir pradejo vytis... Tai va buciau ir pabeges jau sokau i troleibusa, kai (ir nepasisek tu man taip) vairuotojas pries nosi uzdare duris... atsokes nuo duru nukritau, o kai atsistojau "Buduliai" jau buvo cia pat... Trulas "papuste padus", o as likau atsimusinet nuo minios inirsusiu "sunu"... Kaip viskas baiges skaitykit virsuje :D

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #36 įjungtas: 2009 Sau 15, 00:17:25 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O pačiam leido, į tuos apartamentus įeiti?  :D
as tuose apartemantuose gyvenau  :-) o jei turėjei omeni aptarnaujanti personala ,tai ne tas apie ka pagalvojai  ....Suprantu kad dar jaunas ,hormonu audros ir "garbanotos "mintys  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Dvi situacijos...
« Atsakyti #36 įjungtas: 2009 Sau 15, 00:17:25 am »