AutoriusTema: Šeip baikės ir sapaliones  (Skaityti 8353 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Akela

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 629
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +16/-8
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rasiukas_jur
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #30 įjungtas: 2008 Spa 25, 14:32:15 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nekarpyčiau jei b9čiau užtikrintas, kad negauisu bano...

Parašyk taip, kad negautum  :D Kaip matau fantazijos tau netrūksta...
Didžiausia pergalė - įveikti savo baimę...

Atsijungęs Steve

  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 2742
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +50/-50
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: staska642
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #31 įjungtas: 2008 Spa 25, 22:53:26 pm »
           Kalabybiškės, ko gero labiausiai pagarsėjęs lietuvos miestas, kuriame išsiviešpatavusi mafija. Ir aš nesuprantu ko mano draugas, ten užsimanė nuvaryt tūsintis. Neužtenka Vilniaus, ne į Kalabybiškes. Ir problemos prasidėjo.
           Tai viskas prasidėjo tuo, kad mano draugas, kurio draugo draugas, turi draugą Kalabybiškėse, tipo kieta, tipo viercha. Ir tas Kalabybiškietis pakvietė tą savo drauga, į jo gimtadienį, ir sakė atvežti dar chebros. Na gavau kvietimą ir aš. Bet negalėjau tą dieną žiuoti. Mat vidurius paleido, tai triedžiau visą dieną tūlike. Ir dar tokia labai ruda ir skysta tryda buvo, o kaip smirdėjo, nu tai kad namiškiai su dujokaukėm ir respiratorias vaikščiojo. 
           Na atėjo ta diena kai chebra turėjo išvažiuoti. Susirinko visi, ir išvyko, o man teko juos išlydėti, per tuliko langą. Tuo metu buvau labai nusivylęs, nes žadėjo būt daug alkoholio, daug mergų, o sakoma kad Kalabybyškietės duoda bet kam, aišku kai gerai prigeria, o jos prigeria visada.
           Jie išvyko penktadienį, o šiandien jau pirmadienis. Ir jokios žinios iš jų pusės. Nagi skambinu Jonui:
            -Telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų. – skambinu Ppetrui:
            -Telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonso ribų.  – nieko nesupratau....
...taip praskambinau visus 4...   ...pas visus tas pats.... Skambinu Petro tėvui:
           -Laba diena ponas Yaroslavičiau.
           -Sveikas Stasy.
           -Sakykit Petras yra?
           -Na ne, aš jam skambinau telefonas vis išjungtas ir išjungtas, keista net kažkaip.
           -Taip ir man, aš dar šiek tiek pasidomėsiu ir jei ka naudingo sužinosiu jums pranešiu.
           -Gerai, būtų labai malonu iš tavo pusės, iki.
           -Viso geriausio.
Hmm, negrįžo, kažkas bus atsitikę, toptelėjo man. Turiu gi ir pats vieną pažystamą, reikia jam paskambinti.  Paskambinęs sužinojau, kad klubas kurį jie buvo išsinuomavę, buvo Kalabybyškiečų mafukų pinigų plovimo, ir kokso varymo „cechas“. Ir kažkuris iš mūsiškių užtiko tai, ir dėl to juos sugavo. Nežinau ar jei gyvi, nežinau ka daryt. Bet žinau tik viena, kad negalima sakyt jų tėvams, infarktą gi gaus. Reikia šitą reikalą pačiam užglaistyti. Tik kaip?
         Bemąstant vėl užėjo tryda. O kaip sakoma, kad šikinyke geriausia mąstyti. Taigi man šovė mintis. Mano DĖDĖ amerikoje, turi nemažai kietų vyrukų. Ir jis ne šiaip DĖDĖ jis DĖDĖ su visom didžiosiom raidėm. Jis visą ameriką ant virvučių tampo. Paskambinau aš jam, pasakiau kokia padėtis, jis sakė kad atsiųs 10 geriausių savo kilerių.
         Po 24 valandų, prie mano namo privažiuoja 5 juodi BMW, iš jų išlipa po 2 žmones, supratau, tai tie kurie man padės. Matėt filmą „Vyrai  juodais drabužiasi“ ? Jie atrodė visai kaip iš filmo.  Porą nigerių, porą baltašiknių.. Ir visi svarbiausia 2x2 grynos spintos,  jei tokį vieną pamatyčiau gatvėje, turbūt pereičiau į kitą kelio pusę. Na ka važiuojam.
Sėdau aš į bumerį, ir nuriedėjom, kaip kokia delegacija. Preiš tai dar paskambinau, savo Kalabybyškiečiui draugeliui, kad mus pasitiktų ir parodytų kur kas yra. Na atvykom,  jis mum viską aprodė. Pasakė kas ir kaip, ir nuėjo savo keliais. Mes radome pastatą kuriame, laikomi mano draugai. Tik dar nežinia ar gyvi. Aišku tik vieną, bet kuriuo atveju kerštas bus, jis bus saldus, kaip karštas šokoladas ant Angelinos Jolie kūno, hmm Jolie, o kaip aš ja norėčiau, oi apie ką aš čia.. T.y. tęsiam toliau. Sedėjome mes, visa naktį, ir stebėjome juos, stebėjome, kas įeina, kas išeina iš pastato. Maždaug supratę , kad situacija yra tiesiog vaikška, nes lietuvių mafijozai gali nesilyginti su amerikietiškais.
Išvadas padarėme per anksti. Iėjome į jų sandėį ganėtinai, lengvai suradome draugus. Tačiau išeiti buvo kėblu. Ne tas žodis kaip kėblu. Kilo didžiausias susišaudymas. Mums teko slėptis už balionų, kuriuose yra propano dujos, smagumėlis tiesiog, smagu vienas šūvis ne ten ir mes jau kepti kalakutai.  Išreikalavau ir aš šautuvo, gavau tik kažkoį gloka, o norėjau gi m16, zažali pagalvojau.
           Gavęs pušką ėjau ieškoti, jų boso, apsidraudimui, kad panašūs dalykai nesikartotu.
Teko nušaut porą blogiukų, vienas metė man granatą, o aš jam ją atgal, mėsos aptiško per visą koridorių, jo net gimta motina nepažintų. Kitas sumane su AK47 mane paspirgint, bet aš pasirodžiau taiklesnis, ir jo smegeninė, ištiško tiesiai ant boso galvos. O bosas stovėjo lyg apsičiulpęs, ir žiūrėjo į mane dramblio akim. Pasakiau aš jam:
          -Nu ką gaiduk prisičiulpei, o dabar teks nuryt.
          -Ėėėė neperšokęs griovio nesakyk op, ir be čiulpimo rysi.  Pakeitęs mina pasakė jis, ir pradėjo žiūrėt tigro akim, o man kaip tyčia trydos priepuolis.
          -Išsiaiškinam kaip vyrai.  Tariau aš,
          - Ok. Atrėže šis, ir šoko ant manęs, kaip laukinė katė, norėdama sudrąaskyti grobį.
Vožė kaire, dešine, man ir akyse aptemo. Bet aš nepasidaviau sukaupiau visas jėgas, ir kaliau jam galingai į kiaušus, jis net nekrustelėjo, ir pasakė: -Čia viskas ką gali?
Aš netekau žado, stovėjau ir galvojau kastratas, impotentas?
O tuo mets jisai nesnaudė, daužė mane kaip galėdamas, kairė, dešinė kelis. Kelis, kairė, dešinė.  Apsimečiau negyvu, ir nebereikalo, jis nusiramino,  atsitraukė, ir pasakė:
        -Labanakt ožy... Aš gulėjau atsimerkiau ir pamačiau, kad į mane nutaikytas vamzdis,
o prie pat mano rankos gulėjo mano glokas, pradėjau užkalbinėti dantis, sekėsi sunkiau bet šiap taip praradęs budrumą, jis nusisuko, aš pačiupau pistoleta, ir suvariau visą apkabą tiesiai į krūtinę.
         Visas kruvinas, suprakaitavęs išėjau pas kitus ir tariau: -Vakarėlis baigtas varom namo. Jie man padėkojo ir grįžom namo. Didysis  DĖDĖ paliko man apsaugai porą savo vyrukų, kad turėčiau stogą virš galvos.





Truputėli nesamonė gavosi...  :chmm:
Koks skirtumas, kur ta sušikta esmė jei jos vistiek nėra...

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #32 įjungtas: 2008 Spa 25, 23:09:26 pm »
apie tryda nereikejo rasyti :ne: ir su keiksmazodziais atsargiau :ne: cia pas mus moderatoriai ziaurus is taves kotleta gali padaryti  :D :punch: :bandit: :ramentai:
Ir joks dede is Amerikos nepades :ruko:
« Paskutinis taisymas: 2008 Spa 25, 23:11:52 pm nuo WTgirl »
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #33 įjungtas: 2008 Spa 25, 23:27:31 pm »
Teisingai WTgirl  :handshake:
Steve, truputi tekstuose susvelnink bazara, nes kita kart as tai padarysiu, o trecia kart trinsiu posta velniop, kad sitam forume nebutu tokiu zodziu ir kalbu ir, kad man nereiketu redagavimu uzsiimt
  :teisejas:

Moderatorius
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #34 įjungtas: 2008 Spa 25, 23:28:30 pm »
Matyt įkvėpimas baigėsi :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #34 įjungtas: 2008 Spa 25, 23:28:30 pm »

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #35 įjungtas: 2008 Spa 25, 23:30:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Matyt įkvėpimas baigėsi :)
Aš suprantu, čia humoro lenta, bet Steve jau užsiima juodu humoru  ;-)
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Paladinas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 1902
  • Vieta: Liondonas
  • Šalis: england
  • Karma: +42/-25
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #36 įjungtas: 2008 Spa 26, 10:17:20 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Teisingai WTgirl  :handshake:
Steve, truputi tekstuose susvelnink bazara, nes kita kart as tai padarysiu, o trecia kart trinsiu posta velniop, kad sitam forume nebutu tokiu zodziu ir kalbu ir, kad man nereiketu redagavimu uzsiimt
  :teisejas:

Moderatorius
To Steve labiausiai ir bijojo...  :bijo:   :luztu:
AUJA
Kelionės keičia žmogų.!?
Taip keičia, tik ne būtinai į gerą pusę... :)

arturas97

  • Svečias
Juokas garantuotas !!!
« Atsakyti #37 įjungtas: 2009 Vas 27, 12:42:10 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti kairej spauskit juokas garantuotas, vos nuo kedes nenugriuvau ;D

Ir dėl šito reikėjo naują temą atidaryt? Komentarų joje turbūt marios būtų? perkeliu ir prijungiu. 
« Paskutinis taisymas: 2009 Vas 27, 14:40:54 pm nuo kensen »

petia

  • Svečias
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #38 įjungtas: 2009 Kov 21, 16:05:14 pm »
Steve, zinai tau kaip tik butu, per valstybini lietuviu egza, rasyt samprotaujamojo tipo rasyni :respect:. Jauciu tokio gerio ten prirasytum kad ojojoi :yeahhh:

Atsijungęs Steve

  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 2742
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +50/-50
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: staska642
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #39 įjungtas: 2009 Kov 22, 12:36:56 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Steve, zinai tau kaip tik butu, per valstybini lietuviu egza, rasyt samprotaujamojo tipo rasyni :respect:. Jauciu tokio gerio ten prirasytum kad ojojoi :yeahhh:
Žinok parašyt parašyčiau, tik kad dėl įvertinimo abejočiau...  :luztu:
Tai kad žinok pasiliksiu su interpretacija. Ir ne valstybini o mokyklini.
Koks skirtumas, kur ta sušikta esmė jei jos vistiek nėra...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #39 įjungtas: 2009 Kov 22, 12:36:56 pm »

petia

  • Svečias
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #40 įjungtas: 2009 Kov 22, 14:44:47 pm »
Kas tas ivertinimas, taciau kokia zvaigzde taptum ant viso svieto :super:

Atsijungęs Steve

  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 2742
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +50/-50
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: staska642
Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #41 įjungtas: 2009 Kov 22, 15:19:45 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kas tas ivertinimas, taciau kokia zvaigzde taptum ant viso svieto :super:
Abejoju..
Koks skirtumas, kur ta sušikta esmė jei jos vistiek nėra...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Šeip baikės ir sapaliones
« Atsakyti #41 įjungtas: 2009 Kov 22, 15:19:45 pm »