AutoriusTema: mityba  (Skaityti 29418 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

kukuruzas

  • Svečias
mityba
« įjungtas: 2004 Grd 13, 13:15:37 pm »
Na kuom maitinates karatistai vat as tai nemegstu mesos tai man bisqi svorio truksta ka patartumete ;D

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #1 įjungtas: 2004 Grd 13, 13:46:32 pm »
Patartume valgyti kaloringas košes, kad jau taip... :crazy:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
mityba
« Atsakyti #2 įjungtas: 2004 Grd 13, 14:11:01 pm »
Valgyk kaloringą pilnavertį maistą, kokiu 4-6 kartus per dieną. Maiste turėtų būti pakankamai baltymų, ne mažiau 1 g vienam kūno masės kilogramui. Košės yra gerai, skanu ir sveika :D Gali dar nusipirkti maisto papildų, kuriuos vartoja kultūristai masės auginimo periodu. Tai labai kaloringi milteliai su visokaiis vitaminais, maišomi su pienu. Tik jie, aišku, nėra pigūs.

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #3 įjungtas: 2004 Grd 13, 14:16:08 pm »
Man tai košės nėra gerai, tikrai neskanu ir nesveika (pykina)...  :-P  

Ir iš viso - aš ne vegetaras... Man MĖSOS reikia!...  :-) Ir nuo mėsos netunkama!...  :P

P.S. Asios prašymu, tai buvo mano 1000-oji žinutė!...  :D

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
mityba
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:18:16 pm »
Sveikinam su 1000 pranesimu.
Vienas fizinio parengimo treneris pasakojo, kad mityba priklauso ir nuo fizinio aktyvumo lygio. Atseit:
1. Jeigu aktyviai sportuojantis ir daug judantis, tai jau savaime turetu gauti daugiau maisto.
2. Dideli nukrypimai nuo naturalaus svorio irgi nera gerai. Jeigu jau gimei liesas, tai uzsiauginti didele mase nera gerai.
Man tai skamba logiskai, bet kaip is tikruju - biesai zino :D.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

mityba
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:18:16 pm »

Guest

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:42:47 pm »
Citata
Sveikinam su 1000 pranesimu.
Vienas fizinio parengimo treneris pasakojo, kad mityba priklauso ir nuo fizinio aktyvumo lygio. Atseit:
1. Jeigu aktyviai sportuojantis ir daug judantis, tai jau savaime turetu gauti daugiau maisto.
2. Dideli nukrypimai nuo naturalaus svorio irgi nera gerai. Jeigu jau gimei liesas, tai uzsiauginti didele mase nera gerai.
Man tai skamba logiskai, bet kaip is tikruju - biesai zino :D.


nu seip tai pacioje vaikystes pradzioje buwau "parsiukas" bet kai pradejau zaisti futbola ir seip su draugais ne prie kompu sedeti (tada net nebuwo pc) tai visus lashiakus isvarvinau ;) nu o daba tai zinot 188cm ~60kg tai mano nuomone yra labai mazai ,
Beje kaskuris minejo del papildu bet ar  jie nekenkia sveikatai as tokiu dalyku kaip metanas ir visi kiti steroidai nepripazystu ...

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #6 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:47:58 pm »
Citata

Vienas fizinio parengimo treneris pasakojo, kad mityba priklauso ir nuo fizinio aktyvumo lygio.


Taip.  8)

Citata

Atseit:
1. Jeigu aktyviai sportuojantis ir daug judantis, tai jau savaime turetu gauti daugiau maisto.


Ne...  :D  

Jam reikia maisto tiek pat - jam kalorijų gali daugiau prireikti, nes jo energijos sąnaudos didelės. Tiesiog reikia daugiau kaloringo maisto, o ne šiaip maisto daugiau: kad ir kiek siloso ėsi - nepadės...  :dizzy:

Tarp kitko, tradicinis lietuviškas maistas (nors greičiau jis vokiškas) yra kaip tik tokiems daug fiziškai ir sunkiai dirbantiems žmonės skirtas (cepelinai cepelinais, o aš dabar kažkaip lašinių su svogūnu užsimaniau... net seilė nutįso... :dribble: ).

Nes va indiškas vegetarizmas - tai tipiškas visokių “dochlikų“ virtuvės atspindys...  :angel:

Citata

 2. Dideli nukrypimai nuo naturalaus svorio irgi nera gerai. Jeigu jau gimei liesas, tai uzsiauginti didele mase nera gerai.


Matai, dar iki man gimstant, o ir po šiai dienai, ginčijamasi, kas yra “natūralus“ arba “idealus“ svoris.  :evil_laugh:  

Pati paprasčiausia forumulė yra nuo ūgio cm atmesti 100 (pvz. 186-100=86kg - tai toks mano ir yra...  :D ).

Tačiau dabar “fitnesistai“ su “kultūristais“ bando rasti konsensusą, pridėdami bent 10 kg formulėje “idealiam“ svoriui. Pagal pirmąją tai Storas būtų labai jau “jogas“...  :-)  O pagal antrąją jis irgi su savo bicepsais vis dar netelpa, todėl ir - Storas...  :D  

Šiaip jau, anksčiau daugiau domėjausi šia antropometrika, o dabar kažkaip neaktualu pasidarė - išmokau įsiklausyti į savo savijautą... ;) Jei bus įdomu, reiktų parankioti savo archyvuose ir į tinklapį įdėti visokių tokių apskaičiavimo formulyčių...  :rolleyes:

Kaip tavo treneris ir sako - kad antsvoris tikrai kenks judėjime. Bet ir neprivalgymas yra negerai...  :(

O vaikai daugmaž gimsta visi panašūs (mažesnio svorio - neišnešioti normaliai, o didesnio - tai sutrikusios motinos medžiagų apykaitos rezultatas). Tik gyvenimo būdas (sveikas, aktyvus, judrus ir pan.), auklėjimas ir maitinimosi ĮPROČIAI dar žmogų nutukusį ar “dvasingą“... ;)

Citata

Man tai skamba logiskai, bet kaip is tikruju - biesai zino :D.


Kai atidėlioji tavo interpretacijas į vietas - labai logiškai... :alus:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
mityba
« Atsakyti #7 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:49:42 pm »
Maisto papildai - tai ne steroidai!!! Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti gali pasižiūrėti kainas.

Beje, jei nemėgsti mėsos, tai yra blogai, nes esi pakankamai jaunas, dar formuojasi kaulai, vyksta augimo procesas, mėsa tikrai padeda stambėti. Esu pastebėjęs, kad vaikai, kurie valgo daug mėsos, kaip taisyklė būna stambesni ir aukštesni už tuos, kurie jos vengia. Šiaip geriausia valgyti paukštieną ir veršieną.

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #8 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:57:21 pm »
Kukurūziau! Ir vėl tingi prisiloginti?...  :A

Citata

Beje kaskuris minejo del papildu bet ar  jie nekenkia sveikatai as tokiu dalyku kaip metanas ir visi kiti steroidai nepripazystu ...


Maisto papildais dabar madinga vadinti tiesiog “vitaminus“...  :-) Čia su anabolikais nesusiję...  :rolleyes:

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:59:05 pm »
Citata

Esu pastebėjęs, kad vaikai, kurie valgo daug mėsos, kaip taisyklė būna stambesni ir aukštesni už tuos, kurie jos vengia. Šiaip geriausia valgyti paukštieną ir veršieną.


Labiausiai mėgstu kiaulieną, tad gal todėl esu tik aukštas, o ne stambus... Nors aš 186cm laikau vidutinio ūgio...  :rolleyes:  Na, pagal save sprendžiu, bet kad lietuviai - krepšininkų nacija...  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

mityba
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:59:05 pm »

kukuruzas

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #10 įjungtas: 2004 Grd 13, 16:31:01 pm »
Citata
Citata

Esu pastebėjęs, kad vaikai, kurie valgo daug mėsos, kaip taisyklė būna stambesni ir aukštesni už tuos, kurie jos vengia. Šiaip geriausia valgyti paukštieną ir veršieną.


Labiausiai mėgstu kiaulieną, tad gal todėl esu tik aukštas, o ne stambus... Nors aš 186cm laikau vidutinio ūgio...  :rolleyes:  Na, pagal save sprendžiu, bet kad lietuviai - krepšininkų nacija...  :D


nu kad 186cm skaitosi ausktas tai nelabai sutinku , beje ka manot apie makaronus ir kiausiniene ;D

p.s
prie to paties paklausiu ar mirc'e turite kanala?

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
mityba
« Atsakyti #11 įjungtas: 2004 Grd 13, 16:41:56 pm »
As tai esu visaedis. Nelabai valgau tik kai kuriu suriu silkiu... Tik del to, kad jos surios..;)

O siaip - pastebejau, kad mano organizmas labai megsta gauti vistiena.
Ir niekada nepriestarauja, kai i ji ibega kokis galonas alaus.

Paskutiniu metu balansuoju ant 90-95 Kg ribos (prie 180 ugio) ir nesiparinu. Gal vikrumui siek tiek ir daugoka mases, bet tai kol kas nemaiso... :)

Tik va vitaminu jau reikia...
Tai zmona kazkokiu pririnkus vis imeta i burna kokia viena-kita sauja..:)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #12 įjungtas: 2004 Grd 13, 17:21:33 pm »
Citata

Tik va vitaminu jau reikia...
Tai zmona kazkokiu pririnkus vis imeta i burna kokia viena-kita sauja..:)


Nunuodys kada taip...  :D

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #13 įjungtas: 2004 Grd 13, 17:24:51 pm »
Citata

nu kad 186cm skaitosi ausktas tai nelabai sutinku ,


Pagal save ir aš taip sprendžiu.  :D  Bet policija aprašymuose 180cm vyrus jau priskiria aukštų kategorijai - tą turėjau omeny.  :rolleyes:

Citata

 beje ka manot apie makaronus ir kiausiniene ;D


Makaronų gali gauti bet kuriame dojo, o paskui iš tavęs padarys kiaušinienę, jei tuo patikėsi...  :-)

Citata

p.s
prie to paties paklausiu ar mirc'e turite kanala?


Forumas turi didesnę išliekamąją vertę, nei plepalai... ;)

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
mityba
« Atsakyti #14 įjungtas: 2004 Grd 14, 11:17:23 am »
Citata
kad lietuviai - krepšininkų nacija..

Na matyt, as busiu koks atskalunas :D (174, 76)

Citata
Makaronų gali gauti bet kuriame dojo,


Jeigu kam reikia, viena toki galiu rekomenduoti is savo patirties  :-]

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #15 įjungtas: 2004 Grd 14, 12:27:57 pm »
Citata

Na matyt, as busiu koks atskalunas :D (174, 76)


Tai kad ne: tai vadinama vidutiniu ūgiu ir svoriu... ;) Beveik kaip nindzė - nepastebimas minioje!...  :D

Guest

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #16 įjungtas: 2004 Grd 14, 14:45:39 pm »
Citata
Citata

Na matyt, as busiu koks atskalunas :D (174, 76)


Tai kad ne: tai vadinama vidutiniu ūgiu ir svoriu... ;) Beveik kaip nindzė - nepastebimas minioje!...  :D


visur gale pralysti ir prasmukti ;D matai netaip jau ir blogai buti "mazam"
svarbu ne ugis o ..... kaip ten sakoma daikto ilgis? ....  :P

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
mityba
« Atsakyti #17 įjungtas: 2004 Grd 14, 15:46:41 pm »
Citata
Beveik kaip nindzė - nepastebimas minioje!...


Nu jo :D, nes didesnis gali netilpti i kanalizacija  :-] , o kur dar ietis :D[/quote]

Atsijungęs pack

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 115
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
mityba
« Atsakyti #18 įjungtas: 2005 Sau 11, 17:25:17 pm »
gali pabandit gert 'proteina' galiu pasakyt ,kad sveikatai tikrai nekenkia tu juk ne koki 'metana'vartoji :workout: ,bet su svoriu jo geriau ka nors daryk nes tokiam hudam but cia jau nesutkes (tavo ugio zmogus turi svert mazdaug 76 gal biski daugiau):D !!!! o kas lecia proteina tai nelabai jis jau ir brangus kokiu 30 lt 2 savaitems tikrai pakaks!!bet be to proteino reikes dar ir stangine palankyt nes ataugs sikine kaip pas drambli!!!!! O SEIP  SOVIETAS NUEIK I KACALKA IR PAKALBET SU TRENERIU!!! JIS TIKRAI TAU PATARS KA DARYT!!!!!
Нет хороших стилей, есть хорошие бойцы .

vartotojas

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #19 įjungtas: 2005 Sau 12, 09:49:35 am »
Aš maitinuosi pakankamai chaotiškai, dažniausiai vieną kartą per dieną ir vėlai vakare. kol kas jokių neigiamų pasekmių, apart kartą į pusę metų ar rečiau mane aplankančio vidurių užkietėjimo (kai pamiršti dvi dienas iš eilės pavalgyti ir žinoma - išsikakoti), nepatyriau.

dėl baltyminių papildų - geras daiktas, tik kainuoja nemažai. radau alternatyvą - dabar maximose ir rimi yra pirkti tokių sojos dribsnių -  oranžinis su žaliu maišelis - kaip cornfakes su pienu gali krimsti, gali į kiaušinienę įsiplakti - baltymų turi 51% sauso svorio. 250 gr pakelis ~3lt.

bet kokiu atveju pradėjęs daugiau valgyti, turi pradėti daugiau judėti.
man nutukimas vargu ar gresia - medžiagų apykaita greita, bet esu pastebėjes, kad kitiems būna problemų, pradejus valgyti papildus ir kokiai savaite apleidus sportą.

dar prisiminiau - egzistuoja vaistinių preparatų grupė, vadinama nesteroidiniais anabolikais. jie pagreitina medžiagų apykaitą, bet neturi jokio hormoninio poveikio.
vienas ju buvo kalio orotatas, kurio 10 tableciu kainavo vaistineje be recepto 32 kap. dabar pas mus jis dinges, nes neperregistruotas, baltarusijoj 100 tabl kainavo ~4 USD.
apie anabolini poveiki sužinojau atsitiktinai - juos mano motinai išrašė nuo širdies. perskaičiau informacinį lapeli ir pabandžiau pats. efektas teigiamas - po treniruotės atsistatai greičiau, nebūna "persidirbimo", bet ir nesiputi kaip balionas ir stogas nevažiuoja.

lakuka

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #20 įjungtas: 2006 Lie 26, 22:24:42 pm »
O kaip jum gerai, vyrukai, kai reikia svorį augint. Man prieš varžybas tekdavo mest svorį. o kai į suaugusius perėjau dar ir numest teko 5kg.. ir dabar YPAČ turiu prižiūrėt savo mitybą, kad nepriaugčiau.
Todėl mityboje apsiriboju vištiena, veršiena, daržovėm, vaisiais ir pan. kartaiskokių košių valgau, nors nelabai jas mėgstu.. :rolleyes:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #21 įjungtas: 2006 Lie 27, 00:22:56 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O kaip jum gerai, vyrukai, kai reikia svorį augint. Man prieš varžybas tekdavo mest svorį. o kai į suaugusius perėjau dar ir numest teko 5kg.. ir dabar YPAČ turiu prižiūrėt savo mitybą, kad nepriaugčiau.
Todėl mityboje apsiriboju vištiena, veršiena, daržovėm, vaisiais ir pan. kartaiskokių košių valgau, nors nelabai jas mėgstu.. :rolleyes:

O tai kiek gi tu sveri????
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Re: mityba
« Atsakyti #22 įjungtas: 2006 Lie 27, 09:57:34 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O kaip jum gerai, vyrukai, kai reikia svorį augint. Man prieš varžybas tekdavo mest svorį. o kai į suaugusius perėjau dar ir numest teko 5kg.. ir dabar YPAČ turiu prižiūrėt savo mitybą, kad nepriaugčiau.
Todėl mityboje apsiriboju vištiena, veršiena, daržovėm, vaisiais ir pan. kartaiskokių košių valgau, nors nelabai jas mėgstu.. :rolleyes:
Vienu zodziu esi vegetare :)

lakuka

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #23 įjungtas: 2006 Lie 27, 10:18:28 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

O tai kiek gi tu sveri????

54kg reikia įtilpt į svorio kategoriją -55

lakuka

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #24 įjungtas: 2006 Lie 27, 10:19:21 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Vienu zodziu esi vegetare :)

turbūt galėčiau save tokia pavadint, jei vištiena ir veršiena nesiskaito mėsa :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #25 įjungtas: 2006 Lie 27, 11:15:42 am »
Aš irgi vegetaras. Labiausiai patinka toks vegetariškas patiekalas kugelis su kiauliena  :valgo:

lakuka

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #26 įjungtas: 2006 Lie 27, 14:54:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš irgi vegetaras. Labiausiai patinka toks vegetariškas patiekalas kugelis su kiauliena  :valgo:

kaip nesveika :O :D

Atsijungęs pack

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 115
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #27 įjungtas: 2006 Lie 27, 15:38:26 pm »
o dar pora alaus (salto) mmmmmm.....! nesveika ,bet kaip skanu ! :D
Нет хороших стилей, есть хорошие бойцы .

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #28 įjungtas: 2006 Lie 27, 15:47:33 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš irgi vegetaras. Labiausiai patinka toks vegetariškas patiekalas kugelis su kiauliena  :valgo:

kaip nesveika :O :D

Nu kaip gali būt kugelis nesveika :O Tik Žemaitijoj taip garsiai nesakyk :angel: :icon_bat:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #29 įjungtas: 2006 Lie 27, 15:48:30 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o dar pora alaus (salto) mmmmmm.....! nesveika ,bet kaip skanu ! :D

Mokslininkai jau seniai įrodė, kad nedidelis kiekis alaus kasdien TEIGIAMAI veikia žmogaus organizmą.

Atsijungęs pack

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 115
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #30 įjungtas: 2006 Lie 27, 16:00:48 pm »
 prie to paties paklausiu ar mirc'e turite kanala? [/quote] kazkada dariau ,bet nelabai populiarus #fighters !!!! ;-)
« Paskutinis taisymas: 2006 Lie 27, 16:03:53 pm nuo pack »
Нет хороших стилей, есть хорошие бойцы .

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #31 įjungtas: 2006 Lie 27, 21:19:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

54kg reikia įtilpt į svorio kategoriją -55

Ech.... Man tokias problemas :D 130Kg. Nu ir ka jei pvz. bus nors ir 120? :D Kategorijai nuleisti daugiau reikes. :P
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

lakuka

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #32 įjungtas: 2006 Lie 27, 21:47:40 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Ech.... Man tokias problemas :D 130Kg. Nu ir ka jei pvz. bus nors ir 120? :D Kategorijai nuleisti daugiau reikes. :P

Patikėk, kai nelabai yra iš ko mest ir dar reikia turėt jėgų treniruotėm, tai jau šiokia tokia problema :D

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: mityba
« Atsakyti #33 įjungtas: 2006 Rgp 14, 21:14:57 pm »
mano draugas kuris nori mest svori nejo pas instruktoriu kuris sudare jam asmenine treniruociu sistema ir pasake, kad visu pirma atsikratyt reikia pomegio valgyt nakti, bei per diena valgyt kokius 10 kart, jis turejo omeny po truputi, uzsimanai valgyt, suvalgai obuoli, kitakart uzsimanai valgyt, vel ka lengvo, neleist but alkanam ir neprisiryt. pats sios metodikos nebandziau, bet gal verta pabandyt ant saves ir efektivuma pajusiu.
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #34 įjungtas: 2006 Rgp 16, 11:55:14 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
mano draugas kuris nori mest svori nejo pas instruktoriu kuris sudare jam asmenine treniruociu sistema ir pasake, kad visu pirma atsikratyt reikia pomegio valgyt nakti, bei per diena valgyt kokius 10 kart, jis turejo omeny po truputi, uzsimanai valgyt, suvalgai obuoli, kitakart uzsimanai valgyt, vel ka lengvo, neleist but alkanam ir neprisiryt. pats sios metodikos nebandziau, bet gal verta pabandyt ant saves ir efektivuma pajusiu.

Kažkada senose knygose apie lakūnus skaičiau, kaip bičui reikėjo skubiai 10Kg numest, nes kitaip parašiutai jo nelaikė. Dieta paprasta - obuoliai ir kefyras... kiek nori :) nors ir iki apsiš..... sako, kad per savaite į normas grįžo ;)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: mityba
« Atsakyti #35 įjungtas: 2006 Rgp 16, 20:44:27 pm »
na va, varijantas mest svori yra _ kefyras ir obuoliai  :D  :D  :D
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #36 įjungtas: 2006 Rgp 16, 22:15:16 pm »
tai tada dar galima silkes su pienuku pries mieguti ikalt :) garantija - miegosit neilgai, svoris irgi pakrist neblogai turetu  :angel:
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #37 įjungtas: 2006 Rgp 17, 11:41:52 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai tada dar galima silkes su pienuku pries mieguti ikalt :) garantija - miegosit neilgai, svoris irgi pakrist neblogai turetu  :angel:

Aha :) O begiosi kaip greitai :D Svarbiausia doze pataikyt, o tai gali eilinio balasto iki tuliko duru nedanest :)
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #38 įjungtas: 2006 Rgp 17, 12:13:57 pm »
 :-] is tos serijos, daktare tik per pusmetri apsirikot su doze? :D:D:D ale svoris tai nukristu tikrai :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: mityba
« Atsakyti #39 įjungtas: 2006 Rgp 17, 14:53:11 pm »
oho, ziaurokas meniu su zuvike, tualetas gimti namai taptu
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

saimis

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #40 įjungtas: 2006 Rgs 17, 15:39:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai tada dar galima silkes su pienuku pries mieguti ikalt :) garantija - miegosit neilgai, svoris irgi pakrist neblogai turetu  :angel:

ir nieko, vienu metu buvau apsėstas silkes, tai su viskuo išmėginau ir nieko  :-/

yra daug variantų tų meniu, pvz pries valgant prisigert vandens, ir taip sumažinti skrandžio tūrį, atsiranda sotumo pojutis, o kalorijų mažai...

šiaip svarbiausia nepersivalgyti ir pakankamai judėti, o į svori vyram praktiškai dėmesio kreipt neverta, sportuodamas svorio nenumesi, nes raumenys sveria daugiau už lašinius.

Rasheed

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #41 įjungtas: 2006 Rgs 17, 17:08:10 pm »
Citata
sportuodamas svorio nenumesi

Visiškai nesutinku. Faktai iš realaus gyvenimo rodo priešingai.

Atsijungęs Dojo

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2006
  • Žinutės: 2046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +39/-4
  • Lytis: Vyras
  • -DOJO-

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Karate Goju Ryu klubas "DOJO"
  • Skype: art.dojo
Re: mityba
« Atsakyti #42 įjungtas: 2006 Rgs 19, 22:49:17 pm »
raumenys tikrai sveria daugiau nei lasiniai, bet sportuojant, ypac begiojant svoris krenta. zaidi krepsini, tenisa, kovoji ringe visa tai isprovokuoja kuna prakaituot, o kai prakaituoja tai parasciausiai ir lengviausiai isivaizduot jog tirpsta lasiniukai, kaip lasiniai ant saules.tad nesutinku su nuomone, jog sportuojant vyram nekrenta svorio, jokios logikos 
Pagarbiai,
Dojo

Kovos menų teorija praktiškai - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norintys ieško galimybių, nenorintys - priežasčių

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #43 įjungtas: 2006 Rgs 20, 14:21:35 pm »
Aišku krenta. Pirmiausia yra deginamos kalorijos, antra yra stimuliuojama vyriškųjų hormonų gamyba, kurie skatina raumenų tvirtjimą ir riebalų naikinimą  :senis:

ner_ko

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #44 įjungtas: 2007 Sau 18, 17:44:17 pm »
Kaip čia pasakius aišku krenta. ;-) Jei lašinio nėr ar beveik nėr, o mityba normali (ne bado dieta :-O), minimaliai pakrenta, o tada kyla (aišku, proto ribose) augant raumenų masei.
O šiaip tie, kas prieš varžybas priversti obuoliais, kefyrais ir kt. tualetiniais metodais :D „ant smūgio“ mesti svorį – negi nekenčia rezultatai? Man atrodo, turėtų būt taip silpna ir jokio noro treniruotis... :O Nesusidūriau, užtai nežinau.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #45 įjungtas: 2007 Sau 18, 17:51:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kaip čia pasakius aišku krenta. ;-) Jei lašinio nėr ar beveik nėr...

Kalba ėjo apie riebalinį viršsvorį :senis:

ner_ko

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #46 įjungtas: 2007 Sau 18, 18:47:46 pm »
O aš supratau, kad apie svorį apskritai... :-/ Nes buvo parašyta „sportuodamas svorio nenumesi“, šiaip svorio... Tiek to. :-)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #47 įjungtas: 2007 Sau 18, 22:05:26 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O aš supratau, kad apie svorį apskritai... :-/ Nes buvo parašyta „sportuodamas svorio nenumesi“, šiaip svorio... Tiek to. :-)

O kam raumenį mest? :rolleyes: Nebent iš kultūrizmo nusprendus pereit prie tolimųjų distancijų bėgimo ;-)

ner_ko

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #48 įjungtas: 2007 Sau 18, 22:26:51 pm »
Logiška... Tada užduosiu gal ne itin protingą klausimą, bet prašau atsakyt, tai ateity žinosiu. :help: Ką tuomet daro raumeningas ir lašinių nepriturintis sportininkas (tarkim, boksininkas) prieš varžybas, kad numestų kelis papildomus kg iki žemesnės kategorijos? Galima skysčius išvaryt iš organizmo, o ką dar?
O visais kitais atvejais, sutinku, raumenimis mėtytis neverta. :D

P.S. Ne visai apie mitybą išėjo, bet jei gerb. administratorius leidžia... ;-)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #49 įjungtas: 2007 Sau 18, 22:59:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Logiška... Tada užduosiu gal ne itin protingą klausimą, bet prašau atsakyt, tai ateity žinosiu. :help: Ką tuomet daro raumeningas ir lašinių nepriturintis sportininkas (tarkim, boksininkas) prieš varžybas, kad numestų kelis papildomus kg iki žemesnės kategorijos? Galima skysčius išvaryt iš organizmo, o ką dar?
O visais kitais atvejais, sutinku, raumenimis mėtytis neverta. :D

P.S. Ne visai apie mitybą išėjo, bet jei gerb. administratorius leidžia... ;-)

Skysčių pagalba. O ką jau daugiau bepadarysi :)

Mokinys

  • Svečias
Maistas sportininkui
« Atsakyti #50 įjungtas: 2007 Vas 15, 20:42:01 pm »
NA cia kazkur maciau tema apie maisto papildus, bet db niekur nerandu :D NA tai sorriukas, kad vel sukuriu. Tai vat toks klausimelis, kokius patartumet vartoti maisto papildus sportuojant kovines sporto sakas. Jei jau kartojuosi tai nurodykit linka.

marijus

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #51 įjungtas: 2009 Sau 18, 23:13:08 pm »
sveiki,kaip sudaryti taisiklynga maitynima,ir ka sveika valgyti :valgo:kilnoju svorius apie 3 val.per diena. aciu :P

Atsijungęs Steve

  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2007
  • Žinutės: 2742
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +50/-50
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: staska642
Re: mityba
« Atsakyti #52 įjungtas: 2009 Sau 18, 23:16:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
sveiki,kaip sudaryti taisiklynga maitynima,ir ka sveika valgyti :valgo:kilnoju svorius apie 3 val.per diena. aciu :P
Eik į kultūristų forumus...  :luztu: Čia tik tosk atsakymas tavęs ir laukia...  ;-)
Koks skirtumas, kur ta sušikta esmė jei jos vistiek nėra...

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #53 įjungtas: 2009 Sau 18, 23:21:21 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
sveiki,kaip sudaryti taisiklynga maitynima,ir ka sveika valgyti :valgo:kilnoju svorius apie 3 val.per diena. aciu :P

Jei augini raumenis, tai tikrai, kultūristų orume daugiau naudingos info gausi. Jei apskritai apie taisyklingą mitybą nori sužinot, kažką galės ir čia patarti.

Atsijungęs Chaser

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 61
  • Vieta: Plunge
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: domas885
Re: mityba
« Atsakyti #54 įjungtas: 2010 Vas 03, 21:07:49 pm »
Ką valgot prieš treniruotę? po jos? girdėjau po treniruotes gerai maista valgyt kuriame daug angliavandeniu,kad atsistatytu jų kiekis organizme? ir aplamai ką  :valgo: manau mityba tikrai daug ką reiškia netik kulturistams,bet ir kovotojams  :maisas:

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: mityba
« Atsakyti #55 įjungtas: 2010 Vas 04, 02:14:13 am »
valgau viska ka mama padaro ir treneruojuosi daug, ir rezultatas kyla (pamazu, bet kyla), ir nesuku galvos del to ka valgyt ir ko ne. mesos privengiu, bet cia daugiau del jautrios dusios gyvunu atzvilgiu. ir jau daug metu as taip. per tuos metus pasiekiau geru rezultatu ir kovose (nuuu.. gatvej), ir begime, ir jegos rodikliai, kaip mano svorio zmogui, neblogi. svarbu pries treneruote neprisiest, o del kito neverta sukti galvos. beje jokiu papildu niekad nesu vartojas (nenaturalu. isitikinimai).
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #56 įjungtas: 2010 Vas 04, 09:31:05 am »
Jei kalbėt apie taisyklingesnę mitybą, tai keli esminiai punktai yra:

1. Kuo daugiau žalumynų! Man labiausiai patinka įvairios namų sąlygomis pagamintos salotos (daug variantų yra, iš vaisių, iš daržovių, receptų pilna internete)! Sveika ir skanu. 
2. Rupi juoda duona.
3. Kefyras ir pasukos.
4. Varškė.
5. 2-3 kartus per savaitę liesos mėsos.
6. Ir aišku visokios kruopos bei košės (grikiai, avižos, ryžiai, etc.).

Šiaip tokia piramidė yra, ją pasistudijuok, ten daugmaž padoriai viskas.

Po triešos reiktų angliavandenių, kiek vėliau ir baltymų nepamiršt. Prieš triešą irgi angliavandenių reikia. Ale kažkur jau nemažai buvo rašyta. Kažkur net su skaičiukais buvau surašęs :-)

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #57 įjungtas: 2010 Vas 04, 12:44:18 pm »
Žolės ne vyrams :sumo2:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: mityba
« Atsakyti #58 įjungtas: 2010 Vas 04, 14:07:48 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Žolės ne vyrams :sumo2:
Na, Jūs teisus, bet tik iš dalies  :oops: Nelabai ir aš mėgstu visokias petruškas ir pekino kopūstukus...Vaisius labai mėgstu, o ypač obuolius, bananus ir vynuoges...
O šiaip tai daržovių reiktų valgyt daugiau, bet kažkaip ne visada man jos lenda...
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

kiF

  • Svečias
Re: mityba
« Atsakyti #59 įjungtas: 2010 Rgp 25, 22:55:53 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mokslininkai jau seniai įrodė, kad nedidelis kiekis alaus kasdien TEIGIAMAI veikia žmogaus organizmą.

Nedidelis tai stikline ar butelys? :) Rimtai, reik zinot. Bo susigalvoju kartais tipo risu su alum  :kikena: o paskui nesuprantu kam cia rist (ypac kai koki sashla pasikepi). Siaip isivaizduoju kad butelys per diena virsytu "nedideli kieki". 183cm/75kg speju kad 1 stikline butu
« Paskutinis taisymas: 2010 Rgp 25, 23:03:26 pm nuo kiF »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #60 įjungtas: 2010 Lap 05, 23:21:44 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nedidelis tai stikline ar butelys? :) Rimtai, reik zinot. Bo susigalvoju kartais tipo risu su alum  :kikena: o paskui nesuprantu kam cia rist (ypac kai koki sashla pasikepi). Siaip isivaizduoju kad butelys per diena virsytu "nedideli kieki". 183cm/75kg speju kad 1 stikline butu

Žinok viedras alaus mažiau kenksmingas, nei kokie greitieji makaronai, konservai ar kokakola.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: mityba
« Atsakyti #61 įjungtas: 2010 Lap 06, 16:06:41 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: mityba
« Atsakyti #62 įjungtas: 2010 Lap 06, 17:55:35 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Žinok viedras alaus mažiau kenksmingas, nei kokie greitieji makaronai, konservai ar kokakola.
na, gyvenu netoli "Kalnapilio", tei jei prieš metus kvepėdavo salyklu, tai dabar smirda chemija...Nežinau, tik girdėjau, kad niekas raugo nustatytą laiką nebebrandina-leidus naudoti kažkokią ten chemiją, tas ir daroma  :(
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: mityba
« Atsakyti #63 įjungtas: 2010 Lap 07, 17:13:04 pm »
Tai va:
Citata
Viskas, ką žinojote apie maistą, netiesa
Galvojame, kad žinome, ką valgyti – mažiau raudonos mėsos, daugiau ląstelienos, mažiau prisotintųjų riebalų, daugiau vaisių ir daržovių, tiesa? Netiesa, rašoma nutukimo priežasčių tyrinėtojos ir mitybos specialistės Zoe Harcombe knygoje. Knygoje „Kas sukėlė nutukimo epidemiją ir kaip ją sustabdyti?“ autorė pasakoja apie išsamų tyrimą ir pateikia mitus laužančias išvadas.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: mityba
« Atsakyti #64 įjungtas: 2010 Lap 07, 23:21:34 pm »
palaikyk profesionalu sportininka be angliavandeniu :) rezultatu nebus. Esme yra "kompiuterizuotas" gyvenimo budas, o ne angliavandeniai :)
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs WiliuX

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2009
  • Žinutės: 146
  • Amžius: 29
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +1/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #65 įjungtas: 2010 Lap 08, 15:08:22 pm »
girdėjau, kad sportuojantiems labai svarbu gauti maisto su daug baltymų, taigi pamačiau kad varškėj jų labai daug. Tai gar gerai valgyt po treniruotės varškę? ar yra geresnių variantų?

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: mityba
« Atsakyti #66 įjungtas: 2010 Lap 10, 18:52:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
girdėjau, kad sportuojantiems labai svarbu gauti maisto su daug baltymų, taigi pamačiau kad varškėj jų labai daug. Tai gar gerai valgyt po treniruotės varškę? ar yra geresnių variantų?

Pliurpet čia nesamones. Kiekvienoj sporto šakoj yra skirtinga mityba. Pagal save galiu papasakot. Turiu drauga, kulturistą, kuris atsisako riebalų beveik visiškai, o man, imtynininkui jų reikia. Gaunasi, mityba jau skiriasi. Baltimų ir angliavandenių reikia visiems. Jei norite sužinoti kokia mitybą tinka jums, nepagailėkite kelių šimtų litų, nueikite pas gerus daktarus ir jie jums ją sudarys.
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Vygintas

  • Svečias
Kaip taisiklingai valgyti
« Atsakyti #67 įjungtas: 2011 Sau 20, 19:51:11 pm »
Man 13metu sveriu 50. Bet svoris kaupiasi ne ten kur reikia. Ant pilvo ir slaunu. Kiek man reikia valgyti kad ant tu vietu sumazetu lasiniai?

Prieš kurdamas temą, pasiskaityk bent jau tame skirtuke esančias temas. E.G.
« Paskutinis taisymas: 2011 Sau 20, 20:34:16 pm nuo EzysGazuotas »

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kaip taisiklingai valgyti
« Atsakyti #68 įjungtas: 2011 Sau 20, 20:15:23 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man 13metu sveriu 50. Bet svoris kaupiasi ne ten kur reikia. Ant pilvo ir slaunu. Kiek man reikia valgyti kad ant tu vietu sumazetu lasiniai?
Pradžiai bent porą kart į savaitę pabėgiok krosiukus nors po penkis kilometrus, tada gal nereiks būnant tokio amžiaus galvoti apie maisto dozavimą.
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kaip taisiklingai valgyti
« Atsakyti #69 įjungtas: 2011 Sau 21, 07:39:11 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man 13metu sveriu 50. Bet svoris kaupiasi ne ten kur reikia. Ant pilvo ir slaunu. Kiek man reikia valgyti kad ant tu vietu sumazetu lasiniai?

Nepyk, bet man čia anoreksija kvepia... 160 cm ūgis, 50 svoris, kitoj temoj įrodinėjai, jog nesi liesas, šitoj - dar gražiau - lašiniai mat jam kaupiasi su tokiu svoriu...  :chmm:
Jau tu tik nepradėk maisto normuot, jei tau vaidenasi, kad ten pas tave kažkas kaupias, tai nepakenks padaryt pratimų pilvo presui ir šlaunims, o anksti pradėjus normuot maistą paskui gali visam gyvenimui medžiagų apykaitą susigadint. Ar tau to reik?
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kaip taisiklingai valgyti
« Atsakyti #70 įjungtas: 2011 Sau 21, 12:58:15 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nepyk, bet man čia anoreksija kvepia... 160 cm ūgis, 50 svoris, kitoj temoj įrodinėjai, jog nesi liesas, šitoj - dar gražiau - lašiniai mat jam kaupiasi su tokiu svoriu...  :chmm:
Jau tu tik nepradėk maisto normuot, jei tau vaidenasi, kad ten pas tave kažkas kaupias, tai nepakenks padaryt pratimų pilvo presui ir šlaunims, o anksti pradėjus normuot maistą paskui gali visam gyvenimui medžiagų apykaitą susigadint. Ar tau to reik?
Pilnai pritariu Stripuliui :handshake:
Normalus vaikas, reikia sportuoti, o ne lįsti į pensininkų temas. Viršsvoris aktualiau būtų man, bet nesuku dėl to galvos.. :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #71 įjungtas: 2011 Sau 21, 13:23:28 pm »
Smauglys į Vyrų kategoriją pereidinėja:-)
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #72 įjungtas: 2011 Sau 21, 16:27:02 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Smauglys į Vyrų kategoriją pereidinėja:-)
Jau perėjo :teisejas:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #73 įjungtas: 2011 Sau 21, 17:10:36 pm »


Yra nuomonė kad geriausiai įgauti pilvo formą padeda alus  :kikena:
Čia buvo atsąkymas į jau ištrintą žinutę.
« Paskutinis taisymas: 2011 Sau 21, 17:14:41 pm nuo siamas »
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kaip taisiklingai valgyti
« Atsakyti #74 įjungtas: 2011 Sau 21, 17:49:39 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nepyk, bet man čia anoreksija kvepia... 160 cm ūgis, 50 svoris, kitoj temoj įrodinėjai, jog nesi liesas, šitoj - dar gražiau - lašiniai mat jam kaupiasi su tokiu svoriu...  :chmm:
Jau tu tik nepradėk maisto normuot, jei tau vaidenasi, kad ten pas tave kažkas kaupias, tai nepakenks padaryt pratimų pilvo presui ir šlaunims, o anksti pradėjus normuot maistą paskui gali visam gyvenimui medžiagų apykaitą susigadint. Ar tau to reik?
Nu nesakyk... Prie mano buvusių (apie) 172 cm, svoris buvo apie 55. Liesas raumuo buvo (tai ne dabar, kur tas liesas raumuo slepiasi po lašinių sluoksniu). Buvau tikras  :shit: fabrikas. Valgydavau kaip suaugęs, o svoris nekilo, o kaip norėjosi... O ir piliečio KMI yra normalus.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Changer

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 87
  • Amžius: 31
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: mityba
« Atsakyti #75 įjungtas: 2011 Bal 13, 19:32:23 pm »
Norint sveikai maitintis, reikia valgyt 5-6 kartus per diena. Bet ka daryti jei neatsiranda laiko tokiai prabangai? :D valgau vos 3 kartus per diena, nors pusriciai ir tai nekokie. Kaip maitintis padoriai valgant 3 kartus per diena?

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: mityba
« Atsakyti #76 įjungtas: 2011 Bal 14, 18:20:43 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norint sveikai maitintis, reikia valgyt 5-6 kartus per diena. Bet ka daryti jei neatsiranda laiko tokiai prabangai? :D valgau vos 3 kartus per diena, nors pusriciai ir tai nekokie. Kaip maitintis padoriai valgant 3 kartus per diena?

O tu padaryk taip, kad būtų galima maitintis 5-6- kartus per diena. :p
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: mityba
« Atsakyti #76 įjungtas: 2011 Bal 14, 18:20:43 pm »