AutoriusTema: mityba  (Skaityti 29497 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

kukuruzas

  • Svečias
mityba
« įjungtas: 2004 Grd 13, 13:15:37 pm »
Na kuom maitinates karatistai vat as tai nemegstu mesos tai man bisqi svorio truksta ka patartumete ;D

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #1 įjungtas: 2004 Grd 13, 13:46:32 pm »
Patartume valgyti kaloringas košes, kad jau taip... :crazy:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
mityba
« Atsakyti #2 įjungtas: 2004 Grd 13, 14:11:01 pm »
Valgyk kaloringą pilnavertį maistą, kokiu 4-6 kartus per dieną. Maiste turėtų būti pakankamai baltymų, ne mažiau 1 g vienam kūno masės kilogramui. Košės yra gerai, skanu ir sveika :D Gali dar nusipirkti maisto papildų, kuriuos vartoja kultūristai masės auginimo periodu. Tai labai kaloringi milteliai su visokaiis vitaminais, maišomi su pienu. Tik jie, aišku, nėra pigūs.

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #3 įjungtas: 2004 Grd 13, 14:16:08 pm »
Man tai košės nėra gerai, tikrai neskanu ir nesveika (pykina)...  :-P  

Ir iš viso - aš ne vegetaras... Man MĖSOS reikia!...  :-) Ir nuo mėsos netunkama!...  :P

P.S. Asios prašymu, tai buvo mano 1000-oji žinutė!...  :D

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
mityba
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:18:16 pm »
Sveikinam su 1000 pranesimu.
Vienas fizinio parengimo treneris pasakojo, kad mityba priklauso ir nuo fizinio aktyvumo lygio. Atseit:
1. Jeigu aktyviai sportuojantis ir daug judantis, tai jau savaime turetu gauti daugiau maisto.
2. Dideli nukrypimai nuo naturalaus svorio irgi nera gerai. Jeigu jau gimei liesas, tai uzsiauginti didele mase nera gerai.
Man tai skamba logiskai, bet kaip is tikruju - biesai zino :D.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

mityba
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:18:16 pm »

Guest

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:42:47 pm »
Citata
Sveikinam su 1000 pranesimu.
Vienas fizinio parengimo treneris pasakojo, kad mityba priklauso ir nuo fizinio aktyvumo lygio. Atseit:
1. Jeigu aktyviai sportuojantis ir daug judantis, tai jau savaime turetu gauti daugiau maisto.
2. Dideli nukrypimai nuo naturalaus svorio irgi nera gerai. Jeigu jau gimei liesas, tai uzsiauginti didele mase nera gerai.
Man tai skamba logiskai, bet kaip is tikruju - biesai zino :D.


nu seip tai pacioje vaikystes pradzioje buwau "parsiukas" bet kai pradejau zaisti futbola ir seip su draugais ne prie kompu sedeti (tada net nebuwo pc) tai visus lashiakus isvarvinau ;) nu o daba tai zinot 188cm ~60kg tai mano nuomone yra labai mazai ,
Beje kaskuris minejo del papildu bet ar  jie nekenkia sveikatai as tokiu dalyku kaip metanas ir visi kiti steroidai nepripazystu ...

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #6 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:47:58 pm »
Citata

Vienas fizinio parengimo treneris pasakojo, kad mityba priklauso ir nuo fizinio aktyvumo lygio.


Taip.  8)

Citata

Atseit:
1. Jeigu aktyviai sportuojantis ir daug judantis, tai jau savaime turetu gauti daugiau maisto.


Ne...  :D  

Jam reikia maisto tiek pat - jam kalorijų gali daugiau prireikti, nes jo energijos sąnaudos didelės. Tiesiog reikia daugiau kaloringo maisto, o ne šiaip maisto daugiau: kad ir kiek siloso ėsi - nepadės...  :dizzy:

Tarp kitko, tradicinis lietuviškas maistas (nors greičiau jis vokiškas) yra kaip tik tokiems daug fiziškai ir sunkiai dirbantiems žmonės skirtas (cepelinai cepelinais, o aš dabar kažkaip lašinių su svogūnu užsimaniau... net seilė nutįso... :dribble: ).

Nes va indiškas vegetarizmas - tai tipiškas visokių “dochlikų“ virtuvės atspindys...  :angel:

Citata

 2. Dideli nukrypimai nuo naturalaus svorio irgi nera gerai. Jeigu jau gimei liesas, tai uzsiauginti didele mase nera gerai.


Matai, dar iki man gimstant, o ir po šiai dienai, ginčijamasi, kas yra “natūralus“ arba “idealus“ svoris.  :evil_laugh:  

Pati paprasčiausia forumulė yra nuo ūgio cm atmesti 100 (pvz. 186-100=86kg - tai toks mano ir yra...  :D ).

Tačiau dabar “fitnesistai“ su “kultūristais“ bando rasti konsensusą, pridėdami bent 10 kg formulėje “idealiam“ svoriui. Pagal pirmąją tai Storas būtų labai jau “jogas“...  :-)  O pagal antrąją jis irgi su savo bicepsais vis dar netelpa, todėl ir - Storas...  :D  

Šiaip jau, anksčiau daugiau domėjausi šia antropometrika, o dabar kažkaip neaktualu pasidarė - išmokau įsiklausyti į savo savijautą... ;) Jei bus įdomu, reiktų parankioti savo archyvuose ir į tinklapį įdėti visokių tokių apskaičiavimo formulyčių...  :rolleyes:

Kaip tavo treneris ir sako - kad antsvoris tikrai kenks judėjime. Bet ir neprivalgymas yra negerai...  :(

O vaikai daugmaž gimsta visi panašūs (mažesnio svorio - neišnešioti normaliai, o didesnio - tai sutrikusios motinos medžiagų apykaitos rezultatas). Tik gyvenimo būdas (sveikas, aktyvus, judrus ir pan.), auklėjimas ir maitinimosi ĮPROČIAI dar žmogų nutukusį ar “dvasingą“... ;)

Citata

Man tai skamba logiskai, bet kaip is tikruju - biesai zino :D.


Kai atidėlioji tavo interpretacijas į vietas - labai logiškai... :alus:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
mityba
« Atsakyti #7 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:49:42 pm »
Maisto papildai - tai ne steroidai!!! Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti gali pasižiūrėti kainas.

Beje, jei nemėgsti mėsos, tai yra blogai, nes esi pakankamai jaunas, dar formuojasi kaulai, vyksta augimo procesas, mėsa tikrai padeda stambėti. Esu pastebėjęs, kad vaikai, kurie valgo daug mėsos, kaip taisyklė būna stambesni ir aukštesni už tuos, kurie jos vengia. Šiaip geriausia valgyti paukštieną ir veršieną.

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #8 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:57:21 pm »
Kukurūziau! Ir vėl tingi prisiloginti?...  :A

Citata

Beje kaskuris minejo del papildu bet ar  jie nekenkia sveikatai as tokiu dalyku kaip metanas ir visi kiti steroidai nepripazystu ...


Maisto papildais dabar madinga vadinti tiesiog “vitaminus“...  :-) Čia su anabolikais nesusiję...  :rolleyes:

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:59:05 pm »
Citata

Esu pastebėjęs, kad vaikai, kurie valgo daug mėsos, kaip taisyklė būna stambesni ir aukštesni už tuos, kurie jos vengia. Šiaip geriausia valgyti paukštieną ir veršieną.


Labiausiai mėgstu kiaulieną, tad gal todėl esu tik aukštas, o ne stambus... Nors aš 186cm laikau vidutinio ūgio...  :rolleyes:  Na, pagal save sprendžiu, bet kad lietuviai - krepšininkų nacija...  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

mityba
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Grd 13, 15:59:05 pm »

kukuruzas

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #10 įjungtas: 2004 Grd 13, 16:31:01 pm »
Citata
Citata

Esu pastebėjęs, kad vaikai, kurie valgo daug mėsos, kaip taisyklė būna stambesni ir aukštesni už tuos, kurie jos vengia. Šiaip geriausia valgyti paukštieną ir veršieną.


Labiausiai mėgstu kiaulieną, tad gal todėl esu tik aukštas, o ne stambus... Nors aš 186cm laikau vidutinio ūgio...  :rolleyes:  Na, pagal save sprendžiu, bet kad lietuviai - krepšininkų nacija...  :D


nu kad 186cm skaitosi ausktas tai nelabai sutinku , beje ka manot apie makaronus ir kiausiniene ;D

p.s
prie to paties paklausiu ar mirc'e turite kanala?

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
mityba
« Atsakyti #11 įjungtas: 2004 Grd 13, 16:41:56 pm »
As tai esu visaedis. Nelabai valgau tik kai kuriu suriu silkiu... Tik del to, kad jos surios..;)

O siaip - pastebejau, kad mano organizmas labai megsta gauti vistiena.
Ir niekada nepriestarauja, kai i ji ibega kokis galonas alaus.

Paskutiniu metu balansuoju ant 90-95 Kg ribos (prie 180 ugio) ir nesiparinu. Gal vikrumui siek tiek ir daugoka mases, bet tai kol kas nemaiso... :)

Tik va vitaminu jau reikia...
Tai zmona kazkokiu pririnkus vis imeta i burna kokia viena-kita sauja..:)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #12 įjungtas: 2004 Grd 13, 17:21:33 pm »
Citata

Tik va vitaminu jau reikia...
Tai zmona kazkokiu pririnkus vis imeta i burna kokia viena-kita sauja..:)


Nunuodys kada taip...  :D

Sei-i

  • Svečias
mityba
« Atsakyti #13 įjungtas: 2004 Grd 13, 17:24:51 pm »
Citata

nu kad 186cm skaitosi ausktas tai nelabai sutinku ,


Pagal save ir aš taip sprendžiu.  :D  Bet policija aprašymuose 180cm vyrus jau priskiria aukštų kategorijai - tą turėjau omeny.  :rolleyes:

Citata

 beje ka manot apie makaronus ir kiausiniene ;D


Makaronų gali gauti bet kuriame dojo, o paskui iš tavęs padarys kiaušinienę, jei tuo patikėsi...  :-)

Citata

p.s
prie to paties paklausiu ar mirc'e turite kanala?


Forumas turi didesnę išliekamąją vertę, nei plepalai... ;)

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
mityba
« Atsakyti #14 įjungtas: 2004 Grd 14, 11:17:23 am »
Citata
kad lietuviai - krepšininkų nacija..

Na matyt, as busiu koks atskalunas :D (174, 76)

Citata
Makaronų gali gauti bet kuriame dojo,


Jeigu kam reikia, viena toki galiu rekomenduoti is savo patirties  :-]

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

mityba
« Atsakyti #14 įjungtas: 2004 Grd 14, 11:17:23 am »