AutoriusTema: Atmintinė moterims apie savigyną  (Skaityti 11247 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Akela

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 629
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +16/-8
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rasiukas_jur
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #30 įjungtas: 2008 Rgs 26, 18:13:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kiekvienam juoke dalis juoko, tad atsakysiu rimtai:

1) Kovoje priešas neturi nei lyties, nei amžiaus, nei kitų įvairių savybių, kurios yra neatsiejama socialinio gyvenimo dalis. O tai reiškia, kad moteriai nereikėtų tikėtis nuolaidų vien todėl, kad ji moteris. Nuvertinti priešinininką vien todėl, kad tai moteris irgi grubi klaida

2) Netipizuokim lyties, kokia ji bebūtų. Moteris moteriai nelygu. Yra lepšių vaikinų ir tvirtų merginų. Mergina nuo vaikino skiriasi krūtine ir patys žinote kuo. Visa kita, įskaitant ir psichologiją, dar labai ginčytinas klausimas

3) Jei silpnesnis puola stipresnį, tai jam kažkas netvarkoje su galva. Jei žmogus puola, tai galima tikėtis, jog yra kažkas, - gal perdėtas pasitikėjimas, o gal ginklas, draugai, ... - kas jam leidžia manyti, jog jis yra stipresnis. Todėl užpuolimo objektas beveik visada yra silpnesnis, ne tik tada, kai tai moteris. Todėl beveik visada viskas susiveda į tai, kad išnaudoti savo pranašumą ten, kur priešininkas silpnas - ne tik tada, kai užpuolama moteris

4) Dėl šių priežasčių manau, jog moters lyties akcentavimas savigynos klausimuose, kai tai neliečia krūtinės ir patys žinote ko, yra ne visada korektiškas, ypač kai tai daroma nekorektišku tonu. Kovoje lyties nėra, tuo tarpu bendravime ir apskritai socialiniuose santykiuose visuomenėje, kurioje yra šeimos sąvoka, džentelmenas visada gerbs moterį ir bendraus su ja atitinkamai

5) Tačiau taip pat manau, jog žmonėms dažnai sunku atsiriboti nuo kino filmais suformuotų stereotipų ir iliuzijų savo galvoje. Kartais juos sugriauti gali tik kategoriškumas, ir tik garsiai pasakyti aštrūs žodžiai bus iš tiesų išgirsti

6) Manau, jog pagrindinė diskusija turėtų vykti apie tai, kaip silpnesniam apsiginti nuo stipresnio, o ne kaip moteriai gintis nuo vyro. Noriu paraginti forumiečius nepamiršti, jog ne peštis čia susirinkome. Savo ir, jei tokių atsiras, man pritariančių forumiečių vardu noriu atsiprašyti forumo damų už nepagarbą

Ir dar - aš nei moteris, nei moterų savigynos instruktorius, merginų gintis nemokiau ir kolkas neplanuoju. Tad į tiesą nepretenduoju ir nežadu ginčytis. Tai tik mano nuomonė, kurią turiu - turiu tam teisę

Pirmame pranešime nieko juokingo nematau. O tai, kad šiame forume trūksta kultūros ir įgūdžių konstruktyviai diskutuoti - nieko naujo. Tas pats kituose forumuose, tas pats realiame gyvenime - apie ką bebūtų diskutuojama...

Ačiū Laiteriui, kad galų gale viską sustatė į savo vietas  :respect: Zen siūlyčiau dar kartą perskaityti kas buvo parašyta temoje ir pradėti diskutuoti iš esmės, pamiršus visas nuoskaudas  :ruko: Forume visada bus dalyvių, kurie nesutiks su Jūsų nuomone, o mums svarbiausia prisikasti iki esmės, o ne kabinėtis vieniems prie kitų. Šį kartą aikivaizdžiai kai kuriems dalyviams pritrūko argumentų ir tada pasipylė patys žinote kas  :chmm: O apie savigynos metodus taip ir nepasikalbėjome...
Didžiausia pergalė - įveikti savo baimę...

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #31 įjungtas: 2008 Rgs 26, 18:18:51 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tik nepamanykite ,jog ir man įrodėte savo tiesą  :rolleyes:
Zigzaueri, pirma, tingiu į PM, antra, tai taikoma visiem.
Tikslas buvo ne įrodyti vyrams kažką, kaip čia daug kam atrodo. Aš ne jūsų visų motina, ne draugas ir ne patarėjas ir man išvis dzyn, ką jūs galvojat, jei labai nuoširdžiai. Nes daugmaž ir taip aišku. Nes tai jūsų kelias, jūs iš esmės visi suaugę ir jį tokį pasirinkot. 
Tikslas buvo parodyti moterims, kad reikia už save kovoti. Nieks nežino, ar man pavyko jį įgyvendinti, ar pavyko prie to bent priartėti, ir ar išvis to reikia - ne Dievas aš ir nežinau. Bet kodėl gi nepabandžius? Kvailiausia sėdėti sudėjus rankas, kai jauti, kad vyksta kažkas negero, ir laukti, kad viską sutvarkys kas nors kitas.
Man kvailiausia. Kitiem kitaip. Visokių yra, visokių reikia. 
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Zigzaueris

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2008
  • Žinutės: 697
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +22/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Zigzaueris-lt
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #32 įjungtas: 2008 Rgs 26, 18:20:01 pm »
Teisingai,yra visokių....Gaila,kad šitas kovos rodymas buvo truputį ne vietoj .Yra situacijų,kur moterims tikrai labiau reikia kovoti už jų teises apart prieštaravimo žmonėms,kurie išmano,bent jau turėtų,apie tai ką kalba.
Sakot pritrūko argumentų?Na gerai,sakykim pritrūko.Kartais tiesiog sunku ginčytis su žmonėmis ,kurie mato tik vieną tiesą.
Be to,aš nežinau koks buvo jūsų tikslas,bet man pasirodė,kad visas šitas cirkas ir buvo su intencija kažką įrodyt vyrams. Kaip jau rašiau ir pati pritarėte,nėra nei juodo ,nei balto,todėl nereikia įžvelgt kaltės vienpusiškai ir jaustis kažkokia nugalėtoja.Jūsų argumentai irgi nebuvo itin svarūs ir buvo daugiausia filosofijos.
Šiaip laiteriz labai gerai viską aprašė,nors visiškai nesutikčiau,jog skirtumas tėra jėga.
« Paskutinis taisymas: 2008 Rgs 26, 18:33:40 pm nuo Zigzaueris »

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #33 įjungtas: 2008 Rgs 26, 18:45:03 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Teisingai,yra visokių....Gaila,kad šitas kovos rodymas buvo truputį ne vietoj .Yra situacijų,kur moterims tikrai labiau reikia kovoti už jų teises apart prieštaravimo žmonėms,kurie išmano,bent jau turėtų,apie tai ką kalba.
Sakot pritrūko argumentų?Na gerai,sakykim pritrūko.
Kartais tiesiog sunku ginčytis su žmonėmis ,kurie mato tik vieną tiesą .
Be to,aš nežinau koks buvo jūsų tikslas,bet man pasirodė,kad visas šitas cirkas ir buvo su intencija kažką įrodyt vyrams. Kaip jau rašiau ir pati pritarėte,nėra nei juodo ,nei balto,todėl nereikia įžvelgt kaltės vienpusiškai ir jaustis kažkokia nugalėtoja.Jūsų argumentai irgi nebuvo itin svarūs ir buvo daugiausia filosofijos.
Šiaip laiteriz labai gerai viską aprašė,nors visiškai nesutikčiau,jog skirtumas tėra jėga.
Nesijaučiu nugalėtoja ir tai nebuvo mano tikslas. Nugalėti kito žmogaus iš viso neįmanoma, bent pagal mano "filosofiją".
O dėl mano diskutavimo būdo - vėlgi kiekvienas turim savąjį, ir nė vienas neturėtume jo keisti pagal kito norus  ;-) Tada bus palaida bala ir nulinė asmens atsakomybė už save.
Jei pačiam žmogui jaučiasi, jog jis daro kažką negero, tada laikas keistis. Tik tada. Kiti niekad neįlįs į mūsų vidų ir todėl nežino, kas mums yra gerai, kas blogai.
Kas dėl vietos, laiko - vėlgi sprendžia tas, kuris kovoja... Nes būtent tas žmogus imasi atsakomybės už tai, ką daro ir už pasekmes to, kas buvo padaryta.   


P. S. Paryškintai vietai - ten išvis apie savigyną nereikėjo ginčytis, ir bent iš mano pusės ginčo nebuvo, buvo pritarimas  :D Tarp kitko, nebe pirmą kartą, atsisekiau toj temoj, kas vyko prieš metus, vėl su Zen šnekėjom choru, ir vėl jis su manim ginčijosi...  :luztu:
Šiaip situacija analogiška man jau buvo, su Raimiu (Raimi, sorry, priminsiu). Mudu su juo Lonsui pasakojom, kad baseinas kačialkės neatstos. Šnekėjom tą patį, bet Raimis su manim ginčijosi. Paskui suprato, kad tai absurdas, ir man ilgam laikui paliko gerą įspūdį.
Tikėjausi, kad tą patį supras ir Zen, bet vidno nie sudba :D Galų gale žmogus kuo vyresnis, tuo mažiau lankstus, sau irgi taikau.
O kas dėl "dirgiklių" - tai buvo negražu. Iš mano pusės žiūrint. Taip išties yra, bet svarbu, kaip tai pateikiama ir su kokia potekste.

Šiaip pačioj atmintinėj buvo panaudoti ir Lonso, Paladino, Smauglio, Snark, Maat ir dar kažkieno, kas jau nebesilanko, pasisakymai. Matyt, reikėjo dėt visur (C)... Kitąsyk žinosiu, tikiuosi, kitas sykis taip greitai neateis  :senis:
« Paskutinis taisymas: 2008 Rgs 26, 18:53:17 pm nuo stripulis »
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Akela

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 629
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +16/-8
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rasiukas_jur
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #34 įjungtas: 2008 Rgs 26, 19:28:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Teisingai,yra visokių....Gaila,kad šitas kovos rodymas buvo truputį ne vietoj .Yra situacijų,kur moterims tikrai labiau reikia kovoti už jų teises apart prieštaravimo žmonėms,kurie išmano,bent jau turėtų,apie tai ką kalba.

Visi turi teisę pareikšti savo nuomonę ir išmano ką kalba. Kodėl Zigzaueri nepagalvoji, kad mes nieko nenorėjome įrodyti, o tiesiog padiskutuoti mums rūpima tema  :nezino: O finalą patys matote  :oho:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sakot pritrūko argumentų?Na gerai,sakykim pritrūko.Kartais tiesiog sunku ginčytis su žmonėmis ,kurie mato tik vieną tiesą.

Šiaip diskusija aštria tema tiesiog atskleidė daugiau nei tikėjotės, parodė dalyvių silpnas vietas, nes ginčytis argumentuotai neįžeidinėjant priešininko ne vienam buvo sudėtinga  :icon_bat:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Be to,aš nežinau koks buvo jūsų tikslas,bet man pasirodė,kad visas šitas cirkas ir buvo su intencija kažką įrodyt vyrams. Kaip jau rašiau ir pati pritarėte,nėra nei juodo ,nei balto,todėl nereikia įžvelgt kaltės vienpusiškai ir jaustis kažkokia nugalėtoja.Jūsų argumentai irgi nebuvo itin svarūs ir buvo daugiausia filosofijos.

Koks buvo diskusijos tikslas jau rašiau ne kartą. Tiesiog vienas filosofas yra pasakęs, kad sudėtingiau yra klausytis, o ne kalbėti. Ypač kai sakoma tai ko tu nenori girdėti  :senis:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Šiaip laiteriz labai gerai viską aprašė,nors visiškai nesutikčiau,jog skirtumas tėra jėga.

Na Laiteriz parašė tą patį ką sakėme mes moterys, tik kažkodėl mūsų nelabai kas klausė  :chmm: Be to Laiteriz atsiprašė už išreikštą nepagarbą kitiems forumo dalyviams, ko kiti nedrįso padaryti  :respect:
Didžiausia pergalė - įveikti savo baimę...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #34 įjungtas: 2008 Rgs 26, 19:28:16 pm »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #35 įjungtas: 2008 Rgs 26, 19:37:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Jei nors viena supras, kad reikia nei tikėti, nei paklusti, nei bijoti, ir galvoti savo, ne vyrų galvomis - jau bus gerai. Jei supras, kad moteris turi TEISĘ Į SAVIGYNĄ. Visur - gatvėje, forume, šeimoje, mokykloje, treniruotėse.

Ech.... Užlaužiu aš tau rankas. Arba tiesiog gerai trenkiu delno briauna per sprandą. Kokia savygina bus toliau?

Psichologija ir išankstinis planavimas turi būti pirmoje vietoje. O ne bandymas dvigubai sunkesni už save dėdę įtikinti, kad jūsų galimybės lygios.

O kas dėl pagarbos - gerbiu, nemušu. Bet būna ir kitaip... Nu neįrodysit net abi su Rasa man niekaip, kad galite su manimi KOVOTI. Apgauti - taip. Pabėgti - be abejo. Permesti ir supančioti - kaip?   
« Paskutinis taisymas: 2008 Rgs 26, 19:39:43 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #36 įjungtas: 2008 Rgs 26, 19:46:20 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ech.... Užlaužiu aš tau rankas. Arba tiesiog gerai trenkiu delno briauna per sprandą. Kokia savygina bus toliau?

Psichologija ir išankstinis planavimas turi būti pirmoje vietoje. O ne bandymas dvigubai sunkesni už save dėdę įtikinti, kad jūsų galimybės lygios.

O kas dėl pagarbos - gerbiu, nemušu. Bet būna ir kitaip... Nu neįrodysit net abi su Rasa man niekaip, kad galite su manimi KOVOTI. Apgauti - taip. Pabėgti - be abejo. Permesti ir supančioti - kaip?
KOVA - ne tik fizinis dalykas, aš jau sakiau.
Jei jau priėjau iki to, kad tu man laužai rankas ir pili per sprandą - savo kovą jau pralaimėjau. Beliko tik taikstytis su pasekmėm.
Apgavimas - KOVA. Pabėgimas - KOVA. Susitarimas - KOVA.
KOVA yra bandymas neleisti padaryti kitam žmogui tai, ką jis norėjo tau padaryti. Nesutinki?

Apie savigyną: niekur neteigiau, kad moteris gali kaip lygi su lygiu FIZIŠKAI kovoti su dvigubai sunkesniu už save dėde ;) Tačiau niekur ir neneigiau, kad moteris gali FIZIŠKAI nugalėti tiek savo svorio, tiek tuo labiau dvigubai lengvesnį už save priešininką. Taip pat teigiu, kad vyras negali kaip lygus su lygiu FIZIŠKAI kovoti už dvigubai sunkesniu už save dėde. You know what i mean?  :laikr:  :D
« Paskutinis taisymas: 2008 Rgs 26, 19:49:28 pm nuo stripulis »
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #37 įjungtas: 2008 Rgs 26, 19:48:25 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Na Laiteriz parašė tą patį ką sakėme mes moterys, tik kažkodėl mūsų nelabai kas klausė  :chmm: Be to Laiteriz atsiprašė už išreikštą nepagarbą kitiems forumo dalyviams, ko kiti nedrįso padaryti  :respect:
Žr. 14 atmintinės punktą  :luztu:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Zigzaueris

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2008
  • Žinutės: 697
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +22/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Zigzaueris-lt
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #38 įjungtas: 2008 Rgs 26, 20:48:19 pm »
Rasa,sakot niekas nenorėjo nieko įrodyt.
Cituoju:"Bet mane įžeidė formuluotė: panelė VISADA pralaimės vaikinui. Skamba viduramžiškai."
O nuo tada ir prasidėjo pilstymas.....
Pasakysiu paprastai,NE visada pralaimės,bet dažniausiai(kalbant apie eilinę nieko nesportuojančią arba palankančią kokia aerobiką.Net neabejoju,jog yra panelių turinčių gerą smūgį koja ir t.t.bet vienetai...) ir nereikia čia kažko daug aiškinti.Visa diskusija buvo jūsų bandymai įrodyti,jog gali.Nu gal ir gali,bet nedaugėlis...
Nors realiai,tai galit turėti savo nuomone.Užteks ginčytis,nes dabar jau ginčyjuos dėl ginčo  :D
« Paskutinis taisymas: 2008 Rgs 26, 21:03:04 pm nuo Zigzaueris »

Atsijungęs Akela

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 629
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +16/-8
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rasiukas_jur
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #39 įjungtas: 2008 Rgs 26, 21:48:13 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Rasa,sakot niekas nenorėjo nieko įrodyt.
Cituoju:"Bet mane įžeidė formuluotė: panelė VISADA pralaimės vaikinui. Skamba viduramžiškai."

Nepyk, tikrai skamba viduramžiskai  :luztu: Laimėti galima įvairiais būdais. Apie tai ir norėjau padiskutuoti, bet diskusija nukrypo į kažkokias lankas  :oho: Tada ir praėjo noras kalbėtis toliau  :chmm:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O nuo tada ir prasidėjo pilstymas.....

Pasakysiu paprastai,NE visada pralaimės,bet dažniausiai(kalbant apie eilinę nieko nesportuojančią arba palankančią kokia aerobiką.Net neabejoju,jog yra panelių turinčių gerą smūgį koja ir t.t.bet vienetai...) ir nereikia čia kažko daug aiškinti.Visa diskusija buvo jūsų bandymai įrodyti,jog gali.Nu gal ir gali,bet nedaugėlis...

Panelė gali apsiginti ne tik fiziniai smūgiais arba šaudymu, tai kraštutinės formos, kai nelieka kitos išeities. Bet nenoriu vėl kartotis  :D

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nors realiai,tai galit turėti savo nuomone.Užteks ginčytis,nes dabar jau ginčyjuos dėl ginčo  :D

Ir tikrai kiekvienas šiame forume turi teisę į korektiškai kitų atžvilgiu išreikštą nuomonę  :respect:
Didžiausia pergalė - įveikti savo baimę...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #39 įjungtas: 2008 Rgs 26, 21:48:13 pm »

Atsijungęs Zigzaueris

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2008
  • Žinutės: 697
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +22/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Zigzaueris-lt
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #40 įjungtas: 2008 Rgs 26, 21:57:53 pm »
Na lankomis tapo tai,jog dauguma merginų neapsigins vien fizine jėga,tam reikia psichologinio pasiruošimo ir mokėt pasinaudoti purvinais veiksmai.O tada prasidėjo,kalba jog dauguma merginų nedrįstu tuo pasinaudot,nes joms trūksta psichologinio pasiruošimo apie ką Zen ir kalbėjo.Nebent aš kažką ne taip supratau....
O tos kalbos,jog merginos negali apsigint dalinai yra tam tikra pasiruošimo priemonė,nes tinkamai įvertindamos  savo galimybes ,kartais paprasčiausiai vengs kvailų situacijų ir labiau prisisaugos.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #41 įjungtas: 2008 Rgs 26, 22:39:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O tos kalbos,jog merginos negali apsigint dalinai yra tam tikra pasiruošimo priemonė,nes tinkamai įvertindamos  savo galimybes ,kartais paprasčiausiai vengs kvailų situacijų ir labiau prisisaugos.
Bėda ta, kad tai nėra pasiruošimo priemonė. Tai yra aukos paruošimo priemonė. Ir nieko bendra neturinti su kvailų situacijų vengimu ar nevengimu...
Kitas klausimas, ką, man regis, minėjo ir Zen, kad skatina patekimą į kvailas situacijas kvailas įsitikinimas, kad apsiginti padės keli mėnesiai dziudo, aikido, karate ar dar bile kokio sporto treniruočių... Bet nepadeda ir vaikinams. Taip kad vėl šioje vietoje skirstymas į lytis praranda prasmę.

P. S. Lyg pasakiau Saxum, kad viskas rytoj užsirauks, tai dar reik išsiliet, kol galima...  :luztu:
O moderai man vis tiek įdomūs - šnekam tai mes ne į temą, ilgiuosi vienok Lonso, seniai būtų tvarką padaręs...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Zigzaueris

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2008
  • Žinutės: 697
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +22/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Zigzaueris-lt
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #42 įjungtas: 2008 Rgs 26, 22:55:52 pm »
Vaikinui padeda,ne tie keli mėnesiai,o tai ,kad jis vaikinas- tai ,jog vyro kūnas yra tvirtesnio sudėjimo.Nors ,kaip jau 10x sakyta buvo -būna visokių.Na nėra moterys mordabojui sutvertos ir tiek,kam dar kažko prisigalvot ,nooors ir jų būna visokių.Tarkim, prieš maždaug savaitę, mačiau moteriškę su vyriškais veido bruožais,ne moteriškom rankytem ir šeriais.Tik kažkodėl pasidažiusį/ą ir ilgais nagais,va tokiai "moterėliai" tai tikrai suveiktų savigyna....  :chmm:

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #43 įjungtas: 2008 Rgs 26, 23:34:57 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Vaikinui padeda,ne tie keli mėnesiai,o tai ,kad jis vaikinas- tai ,jog vyro kūnas yra tvirtesnio sudėjimo.Nors ,kaip jau 10x sakyta buvo -būna visokių.Na nėra moterys mordabojui sutvertos ir tiek,kam dar kažko prisigalvot ,nooors ir jų būna visokių.Tarkim, prieš maždaug savaitę, mačiau moteriškę su vyriškais veido bruožais,ne moteriškom rankytem ir šeriais.Tik kažkodėl pasidažiusį/ą ir ilgais nagais,va tokiai "moterėliai" tai tikrai suveiktų savigyna....  :chmm:

Gal galima būtų vieną kartą ir visiems laikams liautis painiot mordabojų su savigyna? Nes nelabai tai ką bendro turi...
Bet apskritai, norint, tai po šios tavo žinutės būtų galima absoliučiai visą diskusiją pradėt iš naujo ir su tom pačiom pasekmėm. Manau, kad iš mano pusės užteks, nebent kas norėtų PAKARTOT, PAKARTOT  :luztu:
« Paskutinis taisymas: 2008 Rgs 26, 23:38:59 pm nuo stripulis »
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #44 įjungtas: 2008 Rgs 27, 01:43:09 am »
Nematau humoro jūsų plepesy.....

Perkėlus temą čia - reikalas nepataps aiškesnis, ar juokingesnis (nes humoro temoj). Tiesiog - visi kaip ožiai turim savo tiesas. Esam, kaip sakoma asmenybės su nejudinama nuomone.... :)
Gaila Akira nepasijungia su savo komentarais - tas turi rašymo gyslelę, kad nebelieka neatsakytų klausimų.. :)

Ir iš tikro - mes tikri patinai - mes negalim pasiduoti, kad moterys mums nurodinėtų MŪSŲ srityje - kovos menuose.
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Atmintinė moterims apie savigyną
« Atsakyti #44 įjungtas: 2008 Rgs 27, 01:43:09 am »