AutoriusTema: Linksmi nutikimai per treniruotes  (Skaityti 4457 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Linksmi nutikimai per treniruotes
« įjungtas: 2004 Grd 07, 14:41:24 pm »
Norėčiau pasidalinti linksmais nutikimais is ankstesnio MA studijavimo:
Aikido:
Karta per treniruotę dai sensei pasišovė pademonstruoti “mirtiną” veiksmą prieš kojos smūgį ir paprašė vieno mokinio (buvo toks nesmulkus vyrukas) spirti (mae geri) jam į pilvą. Tas spyrė, bet atsargiai, aisku tai sensei nepatiko, tad liepė stipriau,. Aišku mokinys, būdamas stropus mokinys ir spyrė, musu dai sensei, nespėjęs sureaguoti atsisėdo, bet po to staigiai pašokęs, sumurmėjo, kad tai sena trauma nuėjo kitų auklėti :D
Karate:
Treneris kovojo pries kelis mokinius. Vienas iš jų ar tai iš susijaudinimo, ar tai norėdamas greičiau baigti, o gal ir netyčia, kaip spyrė į tarpukojį. Gal buvo be blindažo, o gal jis nepadėjo, bet kova baigėsi žaibiškai, o treniruotės tą dieną buvo trumpesnės. :D
Gal ir jums kazkas panasaus yra nutike?

Atsijungęs Brizas

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2007
  • Žinutės: 562
  • Amžius: 45
  • Vieta: Oslo
  • Šalis: no
  • Karma: +14/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: Lai-moon
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #1 įjungtas: 2004 Grd 07, 22:22:24 pm »
ech sunkus gi pedagogu darbas...
bet kadangi tamsta pradėjai nuo trenerių ir beja beveik nejuokingus atvejus parinkai, tai aš irgi papsakosiu vieną kiek panašų...
Buvo kokie tai springai ir dviem vaikinukam besigrūmiant, vienas iš jų kažkaip užsistovėjo vietoj,  na o kitas šmaikščiai šoktelėjęs sugebėjo anajam koja įpliūrint galvon  :headache: to pasekoje - abu išsitiesė ant grindų :O  Smūgiutojas pašoko greitai, na o anas ne taip greit ... be poros dantų :rolleyes: Na treneris tai išsprendė tik palydejęs vaikinuką iki išėjimo... tuom ir baigės. Keisčiausia, kad "bedantis" dar kurį laiką po to lankė užsiėmimus :)
Tai va žmogau nepabėgsi nuo lemties  :D , kad išmoktum negaut į dantis eini kluban, kur to moko, bet ima va kažkas atsiranda ir čia pasistengia dėl taves :knockout:
Goju ryu karate Osle: Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #2 įjungtas: 2004 Grd 08, 08:24:33 am »
Citata
bet kadangi tamsta pradėjai nuo trenerių ir beja beveik nejuokingus atvejus parinkai, tai aš irgi papsakosiu vieną kiek panašų

Del skonio nesigincijama - vienam linksmiau, kai kas nors nesigauna, taip kaip planuota, kitam kai patiriamas lengvas kuno suzalojimas - ismusami priekiniai dantys... :D


P.S. nuosirdziai gerbiu visus trenerius, ir tikrai nieko pries juos neturiu, visi yra zmones ir aisku, kad linksmu nutikimu nutinka ne tik jiems...

Citata
kad išmoktum negaut į dantis eini kluban, kur to moko, bet ima va kažkas atsiranda ir čia pasistengia dėl taves
Jeigu norima ismokti negauti i dantis, tai geriau jau eiti i savigynos, konfliktu valdymo ar pan.  kursus. Juolab, kai ateini i kluba, kur vyksta sparingai, tai naivu tiketis, kad negausi i dantis. Bet cia jau kita tema.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #3 įjungtas: 2004 Grd 08, 13:17:34 pm »
Citata

Citata
kad išmoktum negaut į dantis eini kluban, kur to moko, bet ima va kažkas atsiranda ir čia pasistengia dėl taves
Jeigu norima ismokti negauti i dantis, tai geriau jau eiti i savigynos, konfliktu valdymo ar pan.  kursus. Juolab, kai ateini i kluba, kur vyksta sparingai, tai naivu tiketis, kad negausi i dantis. Bet cia jau kita tema.


o geriausia yra KAPA! :D zinos kita karta... va ir mum per trefkes sako... "tai nene cia lengvas sparingas" kad ir lengvas bet man mano dantys patinka...
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Sei-i

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Grd 08, 14:37:20 pm »
Dai-sensei - tai čia, taip supratau, Lisycinas?...  :rolleyes:  Nu, negali pykti - kam nepasitaiko!...  :D

Man tai visos treniruotės yra linksmos - tik nežinau kodėl...  :-)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Grd 08, 14:37:20 pm »

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Grd 08, 15:18:46 pm »
Siaip - kai primusa treneri - nejuokinga...;)))

Man tai buvo taip - liepiau vienakart visiem tyliai begt sulenktom kojom ir pats vaizduodamas, kaip tai turetu atrodyt, uzkliuvau uz tatamio ir issidrebiau kaip didelis...
Visiem juoko buvo...
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Sei-i

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #6 įjungtas: 2004 Grd 08, 16:03:14 pm »
Žinot, papasakosiu aš jums tai, ką man Ilja Jorga (žr. Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti ) pasakojo.

Kai jis dar buvo jaunas ir gražus, tai turėjo progos pasitreniruoti ir pas “Shotokano tigrą“ Kanazawa-sensei (SKFI dievas). Kanadzava prieš Kalėdas (veiksmas Prancūzijoje) turėjo tokią tradiciją, kad išvakarėse esančioje treniruotėje pasakydavo, kas sėdės kurioje vietoje prie stalo su juo per tradicinius Kalėdinius pietus pagal japonų hierarchiją (iš dešinės - svarbiausias, šiam iš dešinės - mažiau, ir t.t.). Aišku, paskutinėje treniruotėje išsiskirti iš kitų tarpo ir atkreipti jo dėmesį buvo daugiausiai galimybių...

Du tuo metu stažavęsi DIDELI jankiai (2-3 danai) sužinojo apie tai, ir nusprendė griebti jautį už ragų (ne apie Oyamos bulius kalba).

Genijai!  :D

Jie iškvietė sparingui patį Kanadzavą!!!...  :-]

Na, Kanadzava labai apsidžiaugė...  :-D  Sako jiems:

- O kam čia taip laiką gaišti? Tai gal aš iškart, ne po vieną, su abiem jumis ir pasparinguosiu!...  :-)

Visi taip į šalis tatamio kaip krabai išsilakstė ir sutūpė (pagarbiame siaube...  :D ).

Kanadzava nusilenkė drąsuoliams, lenkiantiems jį daugiau nei galva, bet tose galvose mažai košės per abu turinčiuose, iš garbingos ir išdidžios dešragalvių šalies, ir kaaaaaaad kalė mae-geri (spyris pirmyn) vienam jų, stovinčiam kiek šone...  :D

Tas nuskrido ir prilipo prie sienos (salė nedidelė buvo)!  :D

Toliau Jorga sako, kaip filme viskas: jankis be sąmonės nučiuožinėja siena, o Kanadzava jį vėl “užspiria“ aukštyn, iškart atsisukdamas kovinėje stovėsenoje į kitą dešragalvį, netekusį amo ir sustingusį iš siaubo, matant tokį vaizdelį...  :D

Paspardė taip mirtinoje tyloje kiek ir, kai tas nuslinko iki grindų, jau nebevargo... Tai anas snukiu taip BUMBT į grindis, išsitiesęs visu ūgiu...  :D

Kanadzava:

- Jorga!!!

- Os, sensei!

- Vandens!...

... Sako, kad abu gudručiai dar tą patį vakarą išvažiavo namolio - nelaukė nei kitą dieną vyksančios Kalėdų “puotos“ su Kanadzava... :peace:

Yoshimitsu

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #7 įjungtas: 2004 Grd 10, 14:14:28 pm »
Vienas is juokingesniu nutikimu pas mus buvo per apsilimus. Treneris isrenka viena koki is visos "saikos" ir liepia gaudyti kitus, o tas kuris bus pagautas turi kaip bausme atsispaudimus arba ka nors sunkesnio daryti, priklauso nuo to, kiek treneris nusprendzia visus pakankinti. Bet atsispaudimu galima isvengti, jei ant ranku laikysi kita zmogu, tada nei vienam nei kitam nereiks ju daryti. Kartais gi labai faina siek tiek pasimuliuoti ir stengtis kuo maziau pavargti  :D taigi iseitis atrodo kaip ir gera, o tuo labiau ir kokia norvegaite ant ranku panesioti irgi buna idomiau nei dulkes nuo grindu bandyti nupusti, dar is to skubejimo kartais pakliuna ir kaip nors idomiau ten jas ant ranku paimti  :boobs:  :D  Taigi visi taip ir laksto kaip aviu banda, ziuredami kur cia ka nustverus. Ir buvo keletas gudrociu kurie ar tai prisiziureje kung fu filmu kur ten visi skraido ar siaip kokiu durnaropiu prisivalge, sugalvojo kitam ant ranku uzsokti, tuo pat metu kai ir tas kitas ta pati sugalvoja. ir kas gi buna? ogi abu kartu issoksta yra ir bando vienas kitam ant ranku nusileisti, ko pasekoje visoj salej nuskamba didelis bumbtelejimas ir tai vienas ar kitas turi zygiuoti siek tiek prisesti kur kampe, nes tai koks klubas ar "perdikaulis" buna sumustas visu svoriu sitaip nukritus.

Sei-i

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #8 įjungtas: 2004 Grd 13, 13:54:06 pm »
Keistos jūsų treniruotės - ir kuo jūs ten užsiimat?...  :D

Va, Doom tai nors su Ąžuolu alaus įkaldavo vietoj apšilimo prieš TKD treniruotę... ;)

Atsijungęs pack

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 115
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #9 įjungtas: 2005 Sau 10, 23:30:55 pm »
na skaiciau jusu demogogijas ir norejau tik pritart zmogui kuris kalbejo apie KAPA, nepagailekit 15 litovcu(GALIT IR DAUGIU JEI TURIT ) :D  nes dantys istatyti 100 kartu brangiau!!!! o viena karta uzsideja kapa kita tresa be jos tikrai neeisite i sparinga  garantuoju 100%(na aisku jei neesate visiskas otmorozkas,kuriam i dantys nusyspjaut)!!!!! :D
Нет хороших стилей, есть хорошие бойцы .

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #9 įjungtas: 2005 Sau 10, 23:30:55 pm »

Sei-i

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #10 įjungtas: 2005 Sau 11, 09:19:58 am »
Packui geltona kortelė už “jūsų demagogijas“.

Primenu, nors forume leidžiamas britiškasis diskusijų būdas ad personum, tačiau asmeniškumai turi būti argumentuojami.


Pvz., pasakius, kad čia yra demagogijos, prašome argumentuoti: “nes a)... b)... c)...“ To pasigedau, todėl imuosi priemonių.

A propo, linkstu prie Saxum, Pūgžlio ir Asios minčių, kad ateityje forume leisime tik amerikietišką diskusijų modelį be asmeniškumų iš viso. Nes forumas jau “įsivažiavo“, todėl pagyvinti jo nebereikia... ;) Šiaip pastebėjimas... :D

Maat

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #11 įjungtas: 2005 Vas 04, 13:57:25 pm »
Beskaitinėdama, prisiminiau ir aš vieną gan komišką atsitikimą iš treniruočių.
Būdama kokių 14m, lankiau savigyna. Mūsų grupėje buvo vyresnių (gal 17-19m), jau gerokai patyrusių vaikinų (bent jau man tada taip atrodė), kurie karts nuo karto mums (neprityrusioms mergiotėms) pabūdavo už trenerius. Taigi kartą vienas iš vyrukų sugalvojo, kad reikia mus pamokinti sparinguotis: užmovė man bokso pirštines (pagal mano tuometinį sudėjimą ir smūgiavimo techniką, nežinau, ką būčiau galėjus su jomis numušti  :D ), stojom sparinguotis.
Mano švelni prigimtis neleidžia pirmai pradėti muštis, o dar tvoti tokiam simpatiškam vyrukui, kuris man nieko blogo nepadarė  :O
-Na, smugiuok,-sako.
Man kazkaip nepatogu pasidarė - visi žiūri, o ir kaip čia dabar geriau smūgiuoti, kad neapsikvailinti?  8)
Gavau simbolišką smūgį į barzdą. Šiek tiek susinervinau  :evil: (labai nemėgstu, kai kas muša per veidą - sužvėrėju). Galvoju, reikia kur nors įspirti, nes vis tiek ranka nekyla duoti per galva, o ir ginasi matau neblogai. Spiriu į kelio šona (išorinį), bet iš to jaudulio ir nepatyrimo pataikau kažkur į pėdos išorinę sritį, skubiai atsitraukiu ir pasiruošiu gynybai.
Bet "treneris"  bejėgiškai susmunka ant žemės ir susiima už pėdos :shock: Taip sėdi geras pora minučių, paskui tepasako, kad kitą kartą taip galiu ir pati susižeisti... Sparingas tuo ir baigėsi  :-(
Tada kažkaip man juokinga nebuvo, bet dabar prisiminus - tikrai vaizdelis turėjo būti komiškas  :-]
Beje, įdomu, koks toje vietoje gali būti skausmingas taškas? Paskui keletą kartų bandžiau atkartoti tą smūgį, bet taip ir neradau jokio skausmingo taško toje vietoje  :rolleyes:

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #12 įjungtas: 2005 Vas 09, 15:22:35 pm »
Gal kokia sena trauma arba pedos sanario kauliukas.. skausmingas, jei ka..
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Maat

  • Svečias
Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #13 įjungtas: 2005 Vas 09, 15:35:47 pm »
Citata
Gal kokia sena trauma
Na, nebent...

Citata
arba pedos sanario kauliukas.. skausmingas, jei ka..
Apie tai as irgi pagalvojau, bet spyris nebuvo toks stiprus, juo labiau, basa koja. Su kokiu kaustytu batu tai būtų tikrai skausminga ;)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Linksmi nutikimai per treniruotes
« Atsakyti #13 įjungtas: 2005 Vas 09, 15:35:47 pm »