AutoriusTema: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)  (Skaityti 69632 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Rimvydas

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 402
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +9/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rimvydas.cesonis
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #150 įjungtas: 2011 Geg 15, 11:25:42 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jau beveik iššifravot  :clap:
Pilnai yra Centrinė Karo Medicinos Ekspertizės Komisija

O kas dėl CMEK ar KMEK, tai net nežinau, ar tik nebus čia žargoninis pavadinimas, nors apie civilinę nieko nenumanau.

Nebus cia joks zargonas tiesiog yra cmek ir kmek ir jie du skirtingi dalykai, del KMEK tikrina kaune, del CMEK vilniuje.
KMEK -  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

CMEK - Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #151 įjungtas: 2011 Geg 15, 12:48:01 pm »
KMEK - kariuomenė.
CMEK - VRM sistemos pareigūnams.

Pirmą kartą atvykstant į CMEKą jau turi turėti pažymą nuo venerinių lygų... Ir ją pasiimi iš odos ir venerinių lygų centro, kur tau  ir kiša visokius pagaliukus. :)
Kodėl nepriima jei sergi venerinę lygą? Kaip pastebėjo Skeptikas dėl to, kad neužkrėstum kitus. Antras dalykas. Jei tu susirgai darbo metu, t.y. tarnybos metu, tave gali išlydėt į pensiją dėl sveikatos bei (jei neklystu) išmoka kažkokią kompensaciją. O tai reiškia valstybė tau atiduos krūvą pinigėlių. Tai įsivaizduok, ateini su lygą ir po kelių metų išeini į pensiją dėl sveikatos. Dėl šito valstybė apsidraudė ir įsteigė CMEKą arba KMEKą.
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Rimvydas

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 402
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +9/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rimvydas.cesonis
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #152 įjungtas: 2011 Geg 15, 13:22:36 pm »
KMEK'as veneros netikrina.

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #153 įjungtas: 2011 Geg 16, 19:02:48 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Norečiau pasiklausti savanoriu kurie praėjo jau medicinine į savanorius ten tiesa ar mitas kad į varpa kažkokį kaip virbalą kiša?

patvirtinu shita sh... nesamone! nezinau kaip dabar, bet mano laikais (tarnavau ne kur kitur kaip butent kasp'e) tikrai man bande per medicinke i b... igrust kazkoki siauda  :nezino:  :A  tiesa, kaip pirma karta ejau medicinke i ten stodamas, prie bybio nieks nelindo. o kai antra karta ejau medicinke pakartotinai, jau pora metu atitarnaves... vo tada kazkoks pedi.. to iest, medikas, man pabande sugrust... eee... karoce, pajame kazkoki siauda ir sako "maukis kelnes", sakau "KA? o kas bus?", ir pasake jis man kas bus, tai kategoriskai atsisakiau ir vos nepasiunciau. tada mane isten ir ismete, nes nepraejau medicinkes. net nezinau ar man ten uzskaite ta tarnyba ar ne, nes pilno laikotario atrodo neatitarnavau. bet tais laikais ten praktiskai nuejau tik tam, kad nusimazint is postsovieckos, o tik man istojus i kasp, ta postsoviecka ir nueme, tai man pofik, kad ir neuzskaite  :kikena:

dabar, tai nezinau kaip yra, bet dar dabar atsimenu is siaubo ir skausmo rekiancius vyrus, kuriems i ...*sen bei ten* grudo kazkokius preparatus. atsimenu prie kabineto duru eilej sedejau visas drebedamas, suprakaitaves ir girdejosi baisiausi vyru sauksmai ir klyksmai is to kabineto. kaip kokioj eilej i skerdykla visi ten sedejom isbale, vienas net samones neteko is tos baimes, tai teko ji gaivint. kitas pabego. norejau ir as begt, bet pasakiau sau, kad neleisiu man daryt nieko, kol nepaaiskins ka darys, o jeigu vers kazka daryt, tai ginsiuos bet kokiais budais ir manes gyvo nepaims. ir tik kovotojo saltakraujiskumas man leido istrukt is ten gyvam ir... neisprievartautam... karoci, baisus prisiminimai, dar dabar koshmarus sapnuoju...
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #154 įjungtas: 2011 Geg 17, 01:42:42 am »
 :bijo: :bijo: :bijo:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #154 įjungtas: 2011 Geg 17, 01:42:42 am »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #155 įjungtas: 2011 Geg 17, 03:09:16 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
:bijo: :bijo: :bijo:

Nezinau, man si procedura maloniu jausmu nekelia, taciau jokiu dideliu siaubu cia nematau :D

Jei jau vien del to sprendziamas klausimas, ar eiti i kariuomene - geriau neikit :D :D :D
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #156 įjungtas: 2011 Geg 17, 03:13:23 am »
Nu aš apie šią procedūrą sužinojau tik iš coffeedrinker aprašymo :-O
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs siamas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 1799
  • Amžius: 60
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: is
  • Karma: +87/-6
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #157 įjungtas: 2011 Geg 17, 09:01:59 am »
Coffedrinkeris galėtų siaubiakam scenarijus rašyti  :maniac:
Nėra šventojo be praeities ir nėra nusidėjėlio be ateities

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #158 įjungtas: 2011 Geg 17, 13:17:03 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu aš apie šią procedūrą sužinojau tik iš coffeedrinker aprašymo :-O
Kad dantų plombavimas baisesnis...  :senis:
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #159 įjungtas: 2011 Geg 17, 22:55:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
patvirtinu shita sh... nesamone! nezinau kaip dabar, bet mano laikais (tarnavau ne kur kitur kaip butent kasp'e) tikrai man bande per medicinke i b... igrust kazkoki siauda  :nezino:  :A 
dziaukis kad cystoskopija tau nedare  :kikena: vo ten tikrai butu piz.....  :-(
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #159 įjungtas: 2011 Geg 17, 22:55:00 pm »

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #160 įjungtas: 2011 Geg 17, 23:34:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
dziaukis kad cystoskopija tau nedare  :kikena: vo ten tikrai butu piz.....  :-(

nezinau kas ta chystoskopija, bet man jos ir nepadarytu. manes gyvo nepaimtu. na, o jeigu jau pribaigtu, tada su mano kunu aisku jau darytu ka noretu  :-(

jau matomai nusokom nuo temos, bet musu laiku medicina yra pats durniausias dalykas. man niekada nereikejo rimtos mediku pagalbos. nuo persalimu ir negiliu zaizdu pats sugiju ir buciau sugijes visus tuos kartus, kai mane, dar visiska snargli, mama ten vede. per paskutinius ~10 metu neikarto i juos nesikreipiau (buvo snargliu, buvo anginu, buvo ir temperaturos ir viskas savaime praeina savaites ar 2 sav. begyje. o rimtu traumu, autoivykiu ar suzalojimu niekada neturejau), netgi praradau pasitikejima ju kompetencija (sundaktariai) bei medikamentu efektyvumu (navaras kazkam i milijonine saskaita ir nuodas tavo organizmui, be kurio laisvai galima apseit). bet va, paradoksalu - kiekviename zingsnyje (i kariuomene, i darba, i sporta, i dar ciort znaet kur) mane visur visi siuncia butent pas juos  :nezino: ir jie bando man ilisti i visus imanomus galus.  :nezino: mazdaug pagal principa: "pats neateini, tai mes pasikviesim. vistiek neateisi, tai padarysim taip, kad be musu popieriaus niekur kitur nenueitum" nu, kad juos k ciortu tuos ubagus. nupjautu jiems dar per puse algas, kad isdvestu badu tie parazitai. rimtai, man jau nelaiko nervai. dabar dar buciau sedejes tam paciam kasp'e jeigu ne jie.
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Rimvydas

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 402
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +9/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rimvydas.cesonis
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #161 įjungtas: 2011 Geg 18, 11:16:27 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nezinau kas ta chystoskopija, bet man jos ir nepadarytu. manes gyvo nepaimtu. na, o jeigu jau pribaigtu, tada su mano kunu aisku jau darytu ka noretu  :-(

jau matomai nusokom nuo temos, bet musu laiku medicina yra pats durniausias dalykas. man niekada nereikejo rimtos mediku pagalbos. nuo persalimu ir negiliu zaizdu pats sugiju ir buciau sugijes visus tuos kartus, kai mane, dar visiska snargli, mama ten vede. per paskutinius ~10 metu neikarto i juos nesikreipiau (buvo snargliu, buvo anginu, buvo ir temperaturos ir viskas savaime praeina savaites ar 2 sav. begyje. o rimtu traumu, autoivykiu ar suzalojimu niekada neturejau), netgi praradau pasitikejima ju kompetencija (sundaktariai) bei medikamentu efektyvumu (navaras kazkam i milijonine saskaita ir nuodas tavo organizmui, be kurio laisvai galima apseit). bet va, paradoksalu - kiekviename zingsnyje (i kariuomene, i darba, i sporta, i dar ciort znaet kur) mane visur visi siuncia butent pas juos  :nezino: ir jie bando man ilisti i visus imanomus galus.  :nezino: mazdaug pagal principa: "pats neateini, tai mes pasikviesim. vistiek neateisi, tai padarysim taip, kad be musu popieriaus niekur kitur nenueitum" nu, kad juos k ciortu tuos ubagus. nupjautu jiems dar per puse algas, kad isdvestu badu tie parazitai. rimtai, man jau nelaiko nervai. dabar dar buciau sedejes tam paciam kasp'e jeigu ne jie.

Jei ne tu pats ir tavo lievos panetkes, tada ir butum kaspe.

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #162 įjungtas: 2011 Geg 18, 17:19:35 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jei ne tu pats ir tavo lievos panetkes, tada ir butum kaspe.

+1
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #163 įjungtas: 2011 Geg 20, 00:22:30 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nezinau, man si procedura maloniu jausmu nekelia, taciau jokiu dideliu siaubu cia nematau :D

Jei jau vien del to sprendziamas klausimas, ar eiti i kariuomene - geriau neikit :D :D :D

Nu ***..., ilgai galvojau ką čia parašyti, bet galiausiai apsiribosiu pritarimu Skeptikui, nes kiti mano žodžiai skirti uždaram ratui.... Nu kas per slabakų šaika...  :oho:
« Paskutinis taisymas: 2011 Geg 20, 07:42:16 am nuo Saxum »

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #164 įjungtas: 2011 Geg 20, 01:28:40 am »
Man tai kitas klausimas kilo, man rodos, į savanorius ir moterys priimamos?  :chmm:
O ką joms ir kur tada kiša?  :kikena:

P. S. Jei rimtai, tai visi šie siaubai iš tiesų absoliutaus slabakizmo įrodymas... Ko tada išvis į kariuomenę lįst, tikėtis saugiai sėdėt užnugaryje ir niekada nedalyvaut niekame realiame? Nu tai galima tuo užsiimt ir civiliniame gyvenime...
Dar kad tas tyrimas nors vieną rimtai būtų sužalojęs... Klyksmai sklido iš kabineto... Šiurpai ėjo... Bet aš nusprendžiau nepasiduoti... Vaje vaje, kaip graudu  :luztu:

Karoče, džiaukitės, kad moterimis negimėt - tektų vos gimus iš siaubo numirt, pagalvojus, kas laukia ateity, jei viskas vyks pagal natūralią moterišką gyvenimo tėkmę  :kraujas:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: KASP-(krasto apsaugos savanoriu pajegos)
« Atsakyti #164 įjungtas: 2011 Geg 20, 01:28:40 am »