Sveiki, nusprendziau atidaryti nauja tema, jei moderai ar administratorius skaitys, kad ja reikia salinti, salinkyte

Bredas nr.1
Citata is Jūs neturite teisės matyti nuorodas.
Registruotis arba
Prisijungti"Lietuvos Tradicinio Aikido Federacijos (LTAF) Naujametiniai sveikinimai.
Gerbiami ponai, kolegos, mokiniai-veteranai ir naujokai!
LTAF vardu sveikinu Jus su Naujaisiais 2008-iais!
2008-ieji – jubiliejiniai metai mūsų federacijai. Prieš 20 metų savo veiklą pradėjo Vilniaus klubas, o vėliau klubas išaugo ir dabar tai - Vilniaus Tradicinio Aikido Centras.
Tradicinis stilius – tai reiškia senas, ne šiuolaikinis stilius. Tradicinė mokykla – tai sena (senovinė) mokykla, turinti ne vieno amžiaus istoriją. ( Šiuolaikinis M.Ueshibos Aikido stilius atsirado tik 1942 m., o užregistruotas buvo tik 1949 m. vasario mėn.).
Mūsų federacija vartoja Aiki Bu-no Dziutsu seno, tikro Busido žinias ir filosofiją, kuris egzistavo gerokai anksčiau ne tik nei 1868 Meidzi revoliucija, bet ir iki 1603 m.
Mūsų mokiniai apmokomi daugelio senovinių disciplinų. Nagrinėjami dalykai yra studijuojami žymiai "giliau" nei tai daroma šiuolaikinėse Dziu Dzitsu, Budzitsu, Džiudžitsu mokyklose.
Ritualai, IAIDO, Kenjutsu, Kyudo, Tanto Jutsu ir kitų rūšių praktika – mūsų mokykloje nagrinėjama žymiai "giliau" nei tai daroma net šiuolaikinėje Japonijoje. Tai žymiai išryškėjo 2007 m. vizito į Japoniją ir glaudaus bendravimo su įvairių japoniškų kovos menų mokyklų patriarchais metu. Kelionės video medžiaga ir ataskaitos šiuo metu nagrinėjamos.
Visų šiuolaikinių mokyklų žinios ir metodikos buvo nuodugniai išfiltruotos Japonijos okupantų - amerikiečių. Iš šių mokyklų buvo pašalinti arba labai giliai paslėpti koviniai elementai. Paslėpti po daugybe bereikalingų judesių. Taip atsirado visokių naujų DO ir DZITSU, kurie pakeitė senas DZIUTSU mokyklas.
Mūsų darbą įdėmiai nagrinėja japonai. Jų nagrinėjimo rezultatu tapo pripažinimas, kad Lietuvoje atkurta sena japoniška mokykla. 2006 m. japonai suteikė jai pavadinimą "Tenchi Bogyo Ryu" (Tenči Bogio Riu) – "Visatos gynybos mokykla". Tuo pačiu LTAF prezidentui Vladimirui Lisicynui buvo suteiktas senos japoniškos mokyklos pirmojo vadovo-įkūrėjo vardas Soshi Soke (Soke). 2007 m. vizito į Japoniją metu V. Lisicynui buvo suteiktas Kyosho - didžiojo meistro-mokytojo vardas. 2007 m. lapkričio mėn. V. Lisicynui įteiktas senų japoniškų mokyklų Juodųjų Diržų Garbės Klubo Oficialaus Nario sertifikatas (Nippon Koden Fusi – Musokai (Bushido Traditional) Tenshin Hyoho Soden Kukami Sinryn Bujutsu). Tokia garbė nebuvo suteikta nei vienai Europos organizacijai ar vadovui.
Tai – deramas V. Lisicyno 50-ies praktinio ir mokslinio-tiriamojo darbo metų įvertinimas. Bet tai nebūtų įmanoma be kasdienio atkaklaus artimiausių padėjėjų, draugų ir kolegų, tarptautinių meistrų – Viktoro Boiko, Jono Baliučio (didžiausio - Alytaus filialo vadovo), Tomo Bublevičiaus, Julijos Bublevičienės, Aleksandro Nesvat, Mindaugo Letuko, Arūno Marcinkevičiaus, Giedriaus Misevičiaus, Jurijaus Sokolovo, Artūro Šajevičiaus, daug kitų gerų žmonių – politikų (ir pirmo tarp jų –Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Akto Signataro, Europos Sąjungos Parlamento nario, LTAF Garbės Prezidento - gerb. p. Aloyzo Sakalo), verslininkų, bendraminčių – visų mūsų draugų darbo ir jų palaikymo.
Tai nebūtų buvę įmanoma ir be didelių bei mažų mūsų tarptautinių filialų vadovų ir mūsų mokyklos atstovų:
Australijoje
Goho Wonho Chong,
Major L. Summer,
Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje
Olego Gajosinskio,
Indonesia
Ojong Karmayuda,
Yayuk Sugeng,
Ispanijoje
Maksimo Volčiok,
Italijoje
Claudio Artusi,
Gianfranko Kamerini,
Giovanni Montesanti;
Japonijoje
Ichiriyama Otsushi,
Toshiyuki Itani;
Bulgarijoje
Velin Hadjolov,
Tzvetko Yalamov,
Rossitsa Stateva;
Kanadoje
George I. Lepine,
Kenijoje
Henrry Mungai Kahangara,
Ken Ojwando
Latvijoje
Anatolyjs Matyushenkovs,
Malaizijoje
Hj. Megat Zulkarnain,
Hj. Omardin
Haji musa, PG Haji Jaluddin
Marokoje
Abderrazak Elkhaoudi
Moldovoje
Anatol Moldavan,
Veaceslav Monolachi,
Pietų Korėjoje
Young Kook Kim,
Bak Manyeob,
Myunghun Choi,
Prancūzijoje
Didier Leclinche,
Salem Roger Yahi,
Christian Pasqualini,
Philippines
Richrdson C. Gialogo,
Singapūre
Juwahiv Bin Savip,
Jeffrey Fleiry,
Sudane
Hassan Bashir Ahmed,
Mohammed Hassan M. Saeed;
Turkijoje
Selahattin Sabah,
Uzbekistane
Alibekov Žumanijaz Alibek,
USA
Ittetsu Aoki,
Dae Sup Kim,
Mike Kellet,
Tony R. Abel.
Taip pat atstovų Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje, Indijoje ir kitose pasaulio šalyse.
LTAF faktiškai (de facto) tapo tarptautine, net – pasauline organizacija.
Tai – aukštas mūsų organizacijos, vadovybės ir narių meistriškumo lygio įvertinimas : LTAF nariams – Viktorui Boiko, Mindaugui Letukui, Olegui Gajosinskui suteikti 3-jų mokyklų, t.t. ir Aikido Aikikai juodieji diržai. Jonui Baliučiui, Giedriui Misevičiui, Aleksandrui Nesvat, Tomui Bublevičiui ir dar 10-iai meistrų suteikti 2-jų kovos menų mokyklų juodieji diržai.
LTAF potencialas – labai didelis. Iki 2007 m. pabaigos išduoti 54 diplomai, patvirtinantys Juodųjų diržų įteikimą.
Ir visa tai, laikantis nustatytų 50-ies valandų metodikos ir 90-ies minučių finalinio egzamino reikalavimų. Palyginimui – Aikido Aikikai egzaminas juodajam diržui trunka tik 12-15 minučių. V. Boiko ir A. Nesvat, turėdami (tuo metu) II-ojo Dan Tenchi Bogyo Ryu mokyklos diržą, užtikrintai dėstė Europoje 5-6-7 Dan šiuolaikinių Dziu Dzitsu mokyklų meistrams – Europos policijos specialiosios paskirties tarnybų atstovams. Mūsų mokykla vaikams ir suaugusiems yra parengusi daug įdomių, visiems patinkančių varžybų. Dalyvavimas varžybose – laisvanoriškas. Aikido mūsų mokykloje yra pagrindinė sudedamoji dalis. Aiki kelias – harmonijos kelias – mokyklos kelias (Lietuvai). Europos sąjungos specialiosios paskirties tarnyboms dėstomi "kietesnės" mūsų turimų žinių dalys.
Kasmet vyksta mūsų geografijos ir nagrinėjamos sferos platinimas.
Pas mus kiekvienais metais atvyksta aukščiausio lygio meistrai, į kurių seminarus susirenka 150-180-200 žmonių iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Taip pat kasmet mes priimame piligrimus (shugyosha) pagal mūsų tarptautines Musya Shugyo Programas iš viso pasaulio. LTAF užtikrintai žengia į ateitį.
Mes linkime visiems kolegoms, sportininkams, visiems draugams ir visiems tiems, kurie dar netapo mūsų draugais, - laimės ir sėkmės Naujuosiuose 2008-iuose metuose!
Su pagarba
Lietuvos tradicinio aikido federacijos prezidentas "
Gal kas turite komentaru
