AutoriusTema: Kazushi Sakuraba  (Skaityti 8123 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Alan

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« įjungtas: 2004 Spa 08, 19:07:52 pm »
Ka manot apie šį kovotoją, apie jo kovas su Gracie šeimos kovotojais, ir kodel jis pralaimi prieš Vanderlei Silva(kiek žinau nėra laimėjas)?

XEUS

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #1 įjungtas: 2004 Spa 09, 12:52:48 pm »
Man pvz. Sakuraba patinka dėl savo orginalumo ir dėl to, kad jis velniškai geras profesonalus imtyninkas kartu.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #2 įjungtas: 2004 Spa 09, 15:13:05 pm »
Citata
Ka manot apie šį kovotoją, apie jo kovas su Gracie šeimos kovotojais, ir kodel jis pralaimi prieš Vanderlei Silva(kiek žinau nėra laimėjas)?


Nu jo, įveikė jis 4 Gracie atstovus, 3 kartus gavo nuo Storo nesantuokinio broliuko Silvos... Sakuraba originalus kovotojas, pakankamai išradingas, tačiau tik imtynėse. Smūginė technika prasta, ypač gynyba. Ir kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna, nors gali įveikti vos ne bet kurį imtynininką. Treniruotėse turėtų daugiau dėmesio smūginei technikai skirti, tada gal geresni rezultatai būtų.

Alan

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #3 įjungtas: 2004 Spa 09, 20:15:46 pm »
O kuriuos Gracie, aš mačiau kovas tik su Roiler ir Renzo?

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Spa 10, 09:56:36 am »
Citata
O kuriuos Gracie, aš mačiau kovas tik su Roiler ir Renzo?


Royler, Royce, Renzo ir Ryan

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Spa 10, 09:56:36 am »

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Spa 14, 14:50:57 pm »
Smūginė technika prasta, ypač gynyba. Ir kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna, nors gali įveikti vos ne bet kurį imtynininką.


Jo irasas Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tam priestarauja. Siaip as esu mates didziaja dali jo kovu vaizdo irasus ir stovesenoje jis laikesi tikrai gerai.
O kad tris sykius gavo nuo gerokai sunkesnio ir jaunesnio Silvos, tai kas is jo nera gaves :D
Aisku, isskyrus Tito Ortiz'a, kuris daugmaz puse macho praleido begiodamas nuo jo, ar Belfort'a, kuris paskui pralaimejo tam paciam Sakurab'ai :)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #6 įjungtas: 2004 Spa 15, 10:05:42 am »
Citata

Siaip as esu mates didziaja dali jo kovu vaizdo irasus


Esu matęs bene visas jo kovas :P

Citata

ir stovesenoje jis laikesi tikrai gerai.


Ypač gerai stovėsenoje laikosi manekenės ;)

Citata

O kad tris sykius gavo nuo gerokai sunkesnio


Nu jo, keli kilogramai - tai gerokai sunkesnis... Toks svorio skirtumas įtakos praktiškai neturi.

Citata

ir jaunesnio Silvos,


Ne toks jau ir didelis amžiaus skirtumas, kad tai galėtų būti pralaimėjimų priežastis. Kovos baigdavosi gerokai greičiau, nai metų "našta" galėtų pasijausti.

Citata

tai kas is jo nera gaves :D


Aš!!!


Nu ką, toliau pakalbėkime apie jo techniką. Sakuraba išradingas gezas, nieko nepasakysi. Jo kovos su Greisiais tapdavo spektakliu, kai Sakuraba iš jų tiesiog išsidirbinėdavo (pliaukštelėjimai per užpalaį ir pan.). Imtyniauti jis tikrai moka, nieko nepasakysi. Tačiau smūginė technika apgailėtina. Nemačiau nieko gero pas jį, kad galėčiau pasimokyti. Nei gražių kombinacijų, nei išsilenkimų su kontratakomis... Matosi, kad žmogus daugiausia laiko praleidęs parteryje ir yra GRYNAKRAUJIS imtynininkas. Lyginant su pirmosiomis kovomis,  smūginė technika patobulėjo, bet toli gražu lig "plaktukų", kurie visą gyvenimą tik tuom užsiiminėjo. Vanderlėjus Silva yra vienas tokių "plaktukų", papildomai mokantis šųiek tiek imtynių technikos, kaip ir priklauso brazilui. Kai jiedu su Sakuraba pradėdavo vienas kitą talžyti smūgiais, meistriškumo skirtumas net eiliniam žiūrovui turėtų matytis (na, jei nesimato, tai jau niekuom negaliu padėti :-/).

Citata

Jo irasas Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tam priestarauja.


Žiūrint į tą kovų sąrašą, matome, kad Sakuraba pralaimėjo smūgiuotojui Kimo Leopoldo (tuomet apie smūgius Sakuraba žinojo tik iš Bušido lygos), pasaulio kikbokso čempionui Igoriui Vovčančinui, 3 kartus plaktukui Vanderlėjui Silvai, vienam tobuliausių pasaulio kikboksininkų Mirko "Crocop" Filipovičiui. Visi jie smūgiuotojai ir tikrai neprasti smūgiuotojai ir Sakuraba jiems nieko nesugebėjo priešpastatyti. Sakuraba pralaimėjo ir dviem BJJ atstovams: Antonio Šembri (tačiau paskutinėje dvikovoje jam atsirevanšavo, taigi kol kas lygiosios) bei Antonio Rogerio Nogueirai.

Pergalių prieš puikius kikboksininkus ar kitus smūginio sporto atstovus, Sakuraba kaip ir nepasiekęs... A, tiesa, leimėjo prieš Belfortą, bet labai gaidiškaa ta kova buvo, nesuvokiamas Belforto elgesys ir labai tikiu, kad tai nupirkta kova (kaip ir dauguma šiuose vandenyse :-( ). Belfortas visai kitaip kovoja, tai jo pati prasčiausia kova ir labai įtartina, juolab, kad prieš tai jis UFC narve jis buvo tiesiog "suvalgęs" Vanderlėjų Silvą... Na, bet kaip buvo, taip buvo, dabar neanalizuosiu.

Įveikė Sakuraba dar tokį mutajistą Anthoni Macias, bet kad tas Macias nuo daug ko gavo į skūrą, nepriskiriu jo prie elito. Tai kas čia kam prieštarauja?  :liar:

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #7 įjungtas: 2004 Spa 15, 13:37:51 pm »
Citata
Esu matęs bene visas jo kovas


Siaip didzioji dalis ir bene viskas labai panasu :)

Citata
Ypač gerai stovėsenoje laikosi manekenės


Manau, kad ne tik abu suprantame apie ka kalbame  :-(  . Na, kad jau taip nori ne laikesi, o kovojo.

Siaip kilogramai tai ne keli, o kaip minimum 7, jeigu ne daugiau. O 8 metu skirtumas profesionaliame sporte tai tikrai si ta reiskia.

Citata
Aš!!!


Ar tu profesionalus sportininkas, kovojantis pride?


Aš ir nesakau, kad jis "plaktukas". Nereikia noreti, kad jis kautusi, kaip uzkietejas taicas ar dalintu nokautuojancius smugius. Aš sakau, kad išsireiškimas
Citata
kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna

neturi pagrindo, nes jo pralaimejimai yra kieciausiems toje lygoje smugiuotojams.
Citata
Kai jiedu su Sakuraba pradėdavo vienas kitą talžyti smūgiais, meistriškumo skirtumas net eiliniam žiūrovui turėtų matytis (na, jei nesimato, tai jau niekuom negaliu padėti

Tu lygini skirtingus dalykus, kaip ir pats sakei - Silva, kuris visa laika tik tuom ir uzsiiminejo ir Saku, kuris , kaip ir pats sakei didziaja dali laiko praleides parteryje.
Netgi Kondo ar tas pats Rampage, kurie tikrai yra geri smugiuotojai nuo Silvos gavo nokauta ir nepasakyciau, kad stovesenoje kele jam didesne gresme.

Saku pralaimejimai:
1. Kimo, tai buvo saku debiutas Valae tudo
2. su vovciancinu jis kovesi po 1,5 val. kovos su gracie.
3. Silva su crocop  ir dabar laikomi ne tik savo lygoje, bet ir pasauliniuose reitinguose topu virsunese, tad pries juos netgi mokantis issilenkimu ir graziu kombinaciju neuztektu.
Siaip jeigu matei antra silvos ir Saku kova, bei Saku ir crocop kova nepasakyciau, kad Saku nesugebejo nieko priespastatyti.
Pirmasis Saku pralaimejimas Nino buvo fuksas  - Saku aiskiai dominavo, bet per savo artistiskuma prisizaide. O su Nogueira kova iki paskutinio raoundo buvo daugmaz apylyge ir sioje kovoje reikia ivertinti ir aplinkybes (Saku prieme kova tik pries dvi savaites, jis intesnyviai tuo metu kovesi(palyginus su Minotoro, ir svorio ir amziaus skirtumai, bet nenukrypsim bendrai apie si kovotoja).
Ka noriu, pasakyti, kad perlenkei lazda, sakydamas, kad Saku
Citata
kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna

Nes nepagristi argumentai, kad va tas girdi nerimtas, arba, kad ta kova man atrodo gaidiska, todel nupirkta, tai nera argumentai, kuriais galima pagristi si teigini.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #8 įjungtas: 2004 Spa 15, 14:48:15 pm »
Citata

Siaip kilogramai tai ne keli, o kaip minimum 7, jeigu ne daugiau.


Svoris kintamas dalykas ir Sakuraba dažnai išeina kovoti sverdamas beveik 90 kg. Esu matęs, kaip kovojo 88 ar 89 kg svorio. Silva sveria apie 92-95 kg.  Aš kai turėsiu laiko, pasistengsiu nepamiršti ir pažiūrėsiu, kiek svėrė Sakuraba ir kiek vėrė Silva per jų kovas.

Citata

O 8 metu skirtumas profesionaliame sporte tai tikrai si ta reiskia.


Ricksonas Gracie 40 metų visus voliojo kaip nori :D Danas Severnas dar vyresnis puikiai kovojo... Amžius savo daro, bet tuo pačiu ir patirtis didėja. Amžius  dažniausiai pasireiškia ilgose kovose, bet kaip matėme, Sakuraba sugebėjo 1,5 valandos su Roysu kovoti. Jo kovos su Silva tetrukdavo vos kelias minutes.

Žinoma, kad amžius turi reikšmės, čia nenuginčysi, bet jei prisiminti Sakurabą prieš 8 metus, kiek dabar metų yra Silvai, tai jau tikrai jo lygis buvo prastesnis... ir kita vertus, jei mes pradėsime ieškoti pralaimėjimo priežasčių kovotojo amžiuje, tai atsiprašau, kokio b..., atsiprašant, iš viso eiti į tas kovas? Tai gal tegul renkasi priešininkus savo amžiau? Ir lengvesnius, kad jau taip.  

Citata

Aš ir nesakau, kad jis "plaktukas". Nereikia noreti, kad jis kautusi, kaip uzkietejas taicas ar dalintu nokautuojancius smugius. Aš sakau, kad išsireiškimas
Citata
kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna

neturi pagrindo, nes jo pralaimejimai yra kieciausiems toje lygoje smugiuotojams.


Tu pats ką tik tai patvirtinai!!! Aš gi ir nesakiau, kad gavo nuo PRASTŲ smūgiuotojų. Aš gi rašiau, kad visokius Macias įveikė. Ar tu neskaitei ką aš rašiau? ;)

Citata
Tu lygini skirtingus dalykus, kaip ir pats sakei - Silva, kuris visa laika tik tuom ir uzsiiminejo ir Saku, kuris , kaip ir pats sakei didziaja dali laiko praleides parteryje.


Jei Sakuraba yra labai geras smūgiuotojas, ko nelyginti? :O Juolab, kad kalba eina apie GERŲ smūgiuotojų technikos pranašumą prieš Sakurabą. Ar mes ne apie tai šnekam? Tai apie ką mes tada šnekam?

Citata

Netgi Kondo ar tas pats Rampage, kurie tikrai yra geri smugiuotojai nuo Silvos gavo nokauta ir nepasakyciau, kad stovesenoje kele jam didesne gresme.


Stovėdamas aš galiu kelti grėsmę ir prastai smūgiuodamas. Yra taktiniai dalykai, kovotojo mąstymas, tinkami sprendimai, gera reakcija, distancijos ir laiko jautimas... Ne vien technika sprendžia, kaip klostysis situacija. Pernelyg paprasta būtų. O kad technika pas Sakurabą nėra super, tai tai aš galiu įrodyti susitikus ir bežiūrint jo kovas, kaip mes kartais darom su kai kuriais šio forumo dalyviais. Tai įrodys tau ir Sei-i, ir bile kuris kitas iš mūsų ;)

Citata

Saku pralaimejimai:
1. Kimo, tai buvo saku debiutas Valae tudo


Tuo pačiu ir smūginė technika juokinga. Jis po to nemažai praleido laiko skirdamas smūgių tobulinimuisi. Ir beje, pažanga tikrai padaryta, aš čia neginčiju.

Citata

2. su vovciancinu jis kovesi po 1,5 val. kovos su gracie.


Be jokios abejonės, pertraukos neužteko, kad pilnai atstatyti jėgas, nes Vovčančinas prieš tai tekovojo 10 minučių. Tačiau čia ne pasiteisinimas.

Citata

3. Silva su crocop  ir dabar laikomi ne tik savo lygoje, bet ir pasauliniuose reitinguose topu virsunese, tad pries juos netgi mokantis issilenkimu ir graziu kombinaciju neuztektu.


Sakuraba irgi ne bernas iš kaimo, o topinis kovotojas.

Citata

Siaip jeigu matei antra silvos ir Saku kova


Kurgi ne, per pusantros minutės nokautas...

Citata

bei Saku ir crocop kova nepasakyciau, kad Saku nesugebejo nieko priespastatyti.


Tai ko tu nori, Sakuraba vienas geriausių savo kategorijos kovotojų! Jei jis turėtų gerą smūginę techniką, tai apskritai mažai kas galėtų su juom kautis.

Citata

O su Nogueira kova iki paskutinio raoundo buvo daugmaz apylyge ir sioje kovoje reikia ivertinti ir aplinkybes (Saku prieme kova tik pries dvi savaites, jis intesnyviai tuo metu kovesi(palyginus su Minotoro, ir svorio ir amziaus skirtumai, bet nenukrypsim bendrai apie si kovotoja).


Apie imtynininkus mes nekabame, Sakuraba vienas geriausių imtynininkų savo svoryje, tai įrodė įveikdamas Greisius ir kitus garsiuis imtynių meistrus. Kalba eina apie Sakurabos trūkumus, o ne privalumus. Ir jei dėl jo dievinimo negali atmerkti akių ir pažiūrėti į jo klaidas, tai tavo problema.

Citata

Ka noriu, pasakyti, kad perlenkei lazda, sakydamas, kad Saku
Citata
kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna



Taigi elementari statistika. Pralošė beveik visas kovas prieš smūgiuotojus. Tai kur čia aš neteisus? Nu peržiūrėk dar kartą jo kovų sąrašą ir procentaliai pažiūrėk, kokiu procentu laimėjo prieš imtynininkus, kokiu prieš smūgiuotojus. Čia ne aukštoji matematika ir jokios lazdos aš neperlenkiau. Tai FAKTAS.

Citata

Nes nepagristi argumentai, kad va tas girdi nerimtas, arba, kad ta kova man atrodo gaidiska, todel nupirkta, tai nera argumentai, kuriais galima pagristi si teigini.


Teiginį pagrindžiau aukščiau, remiantis STATISTIKA, o toliau eina pamąstymai, o ne teiginiai. O paprasčiausia yra mažiau alaus išgėrus jo kovas pažiūrėti ir jei nelabai yra supratimo apie technikos subtilybes, gali palyginti su gerų smūgininkų technika. Beje, aš turiu ir Sakurabos mokomajį filmuką :P

Šiaip nesu nusistatęs prieš Sakurabą, kaip gali kai kam atrodyti. Man jis patinka, laikau jį vienu geriausių MMA kovotojų. Labai sirgau už jį, kai kovėsi su Silva. Žavi jo netradiciniai sprendimai vienose ar kitose situacijose. Tačiau nėra nė vieno kovotojo, viską idealiai mokančio, visi turi stipriąsias ir silpnąsias vietas. Žmogus paklausė kame reikalas, kodėl jis gavo nuo Silvos, aš išdėsčiau, kad tai, pirmiausia, dėl prastesnės smūginės technikos. Ir dar galėčiau pridurti, dėl nesugebėjimo perimti iniciatyvą ir pervesti kovą sau palankesne kryptimi.

O dlė Sakurabos smūginės technikos, tai internete jau ir anksčiau buvo pasisakymų, jog tai jam trukdo. Sakuraba tobulina tą techniką ir tai akivizdžiai matosi, tikrai ji pagerėjusi, lyginant su jo pirmosiomis kovomis.

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Spa 15, 16:46:59 pm »
Citata
pasistengsiu nepamiršti ir pažiūrėsiu, kiek svėrė Sakuraba ir kiek vėrė Silva per jų kovas.


Pasiziurek. Siaip yra pasirode nemazai pranesimu, kad jis pries kovas su silva treniruociu metu stengdavosi kuo daugiau padidinti savo svori.

Citata
Ricksonas Gracie 40 metų visus voliojo kaip nori

Nieko pries Rickson neturiu. Bet siaip Ricksonas ir nesikove su tokiais, kaip Randlemanas, Silva ar Jackson.
Siaip sioje vietoje geriau reikejo pamineti Randy Couture, kuris neseniai patvarke Belfort'a. Bet jeigu nori isimciu visada gali rasti. Faktas tas, kad retas, kuris tokio amziaus suauges kovoja tokiame sporte, juolab, kad ir pats Saku yra pasakes, kad jau pradejo "road to the retire".
Citata
Jei Sakuraba yra labai geras smūgiuotojas, ko nelyginti?

As nieka nesakiau, kad Sakuraba yra labai geras smugiuotojas, tiesiog noriu, pasakyti, kad Sakurabos pralaimejimo priezastis suversti vien jo smugiavimo technikai. Ji gavo ne nuo geru smugiuotoju, o nuo geriausiu lygos smugiuotoju.
O tu rasei:
Citata
Ir kai susitinka su geru smūgiuotoju, dažniausiai gauna,

Citata
Stovėdamas aš galiu kelti grėsmę ir prastai smūgiuodamas. Yra taktiniai dalykai, kovotojo mąstymas, tinkami sprendimai, gera reakcija, distancijos ir laiko jautimas... Ne vien technika sprendžia, kaip klostysis situacija. Pernelyg paprasta būtų. O kad technika pas Sakurabą nėra super, tai tai aš galiu įrodyti susitikus ir bežiūrint jo kovas, kaip mes kartais darom su kai kuriais šio forumo dalyviais.

Tai kas vis del to pas ji tavo manymu blogai - smugiavimo technika ar taktiniai dalykai. Gal apsispresk. As manau, kad apart silpnos smugiavimo technikos Sakurabos pralaimejimuose ir dalis kitu priezasciu, kurias tu ka tik ivardinai :-D  ir netikslinga viska versti tik jo smugiavimo technikai.
Citata
Be jokios abejonės, pertraukos neužteko, kad pilnai atstatyti jėgas

Vadinasi sakyti, kad pralaimejo Vovciancinui vien del smugiavimo technikos trukumo butu netikslinga.
Citata
Kurgi ne, per pusantros minutės nokautas...

Bet uz tai nokautas buvo metimu, kurio metu gavo trauma, tad silvos smugiai cia ne prie ko.
Be to, kas liecia statistika, tai pasiziurek pries ka jis yra ir laimejes:
Jackson'a (kovesi K1), Randleman'a (isjunge Crocop'a), Belfort'a, Wernon'a White ir t.t.
Citata
Apie imtynininkus mes nekabame, Sakuraba vienas geriausių imtynininkų savo svoryje
Tai kas cia skaiciavo bjj meistrus :D
As visai nenoriu pasakyti, kad Sakuraba yra l. geras smugiuotojas, tiesiog vertinant kovotojus negalima absoliutinti, nes is tavo pasakymo galia suprasti, kad va lygoje, kas geriau pasmugiuoja tas ir gali apkulti. Bet jeigu tai pamastymai, tai tiek to.

P.S. alus geriamas tik ziurint krepsini :)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Spa 15, 16:46:59 pm »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #10 įjungtas: 2004 Spa 15, 18:08:52 pm »
Citata

Nieko pries Rickson neturiu. Bet siaip Ricksonas ir nesikove su tokiais, kaip Randlemanas, Silva ar Jackson.


Randlemanas tai menkas pavyzdys, nėra geros technikos, daugiau remiasi fizine jėga, buka bezdžionė, kaip ir Bobas Sapas, bet Ricksonas tikrai nesikovė su dauguma gerų sunkiasvorių. Apie tai atskira diskusija.

Citata

Siaip sioje vietoje geriau reikejo pamineti Randy Couture, kuris neseniai patvarke Belfort'a.


Atsirevanšavo :D Lygiosios.

Citata

Bet jeigu nori isimciu visada gali rasti.


Kokios išimtys, ką tu kalbi. Daugumai kovotojų koją pakiša ne amžius, o traumos. Jų dėka sportininkai "pasensta" anksčiau laiko, nebesugeba kovoti pilna jėga ir pan. Tinkamai sportuojant, tinkamai pasirenkant treniruočių metodiką, negaunant traumų, laisvai galima lig 40-ies dar normaliai išsilaikyti ir 33-38 metai nėra jau tiek daug, kad būtų galima tam versti kaltę. Ne, čia jokios ne išimtys.

Citata

Faktas tas, kad retas, kuris tokio amziaus suauges kovoja tokiame sporte,


MMA kovose didelė dalis dalyvaujančių, tai buvusių visokių imtynininkų, kikboksininkų ir pan. Tikrai nemažai visokių veteranų, kurie jau perlipę 30-35 metų ribą...

Citata

 juolab, kad ir pats Saku yra pasakes, kad jau pradejo "road to the retire".


Matosi.

Citata
As nieka nesakiau, kad Sakuraba yra labai geras smugiuotojas, tiesiog noriu, pasakyti, kad Sakurabos pralaimejimo priezastis suversti vien jo smugiavimo technikai. Ji gavo ne nuo geru smugiuotoju, o nuo geriausiu lygos smugiuotoju.


Geras, geresnis, geriausias... Abstraktus dalykas, faktas yra vienas - nuo smūgiuotojų Sakuraba gauna dažniau ir taškas. Nemoka jis su jais tvarkytis, nemoka. Tai rodo statistika ir matytos kovos.  

Citata

Tai kas vis del to pas ji tavo manymu blogai - smugiavimo technika ar taktiniai dalykai. Gal apsispresk.


Tai gal TU apsispręsk, nes aš niekur neteigiau, jog pas Sakurabą taktika bloga. Nu tikrai nebnoriu pilstyti iš tuščio į kiaurą, atrinkinėti kas kaip kur... Aš gi kaip tik pabrėžiau, kad prasti smūgiuotojai dėka kitų savybių gali atsilaikyti prieš gerus smūgiuotojus, nu bet tai negi taip sudėtingai parašyta? :-/ O jei gilintis ir analizuoti, tai be jokios abejonės, kad ir su taktika yra prasti reikalai. Greisiai visai prasti smūgiuotojai, bet visus kikboksininkus griauna ant žemės ir laužo kaulus...
 
Citata

As manau, kad apart silpnos smugiavimo technikos Sakurabos pralaimejimuose ir dalis kitu priezasciu, kurias tu ka tik ivardinai :-D  ir netikslinga viska versti tik jo smugiavimo technikai.


Visko niekada negalima suversti, bet tai yra PAGRINDINĖ PRIEŽASTIS. Priežasčių yra daug. Jei pradėsiu analizuoti, tai prisikabinsiu ne tik prie taktikos, bet ir prie Sakurabos intelekto. Ką mes vieną kartą ir aptarinėjome, beje. Jei kitaip manai, taves neįtikinėsiu. Ne tam rašau. Parašiau, o patys žiūrėkite ir analizuokite. Jūsų nuomonė, jūsų reikalas.

Citata

Vadinasi sakyti, kad pralaimejo Vovciancinui vien del smugiavimo technikos trukumo butu netikslinga.


Kaip čia gaunsai, kad Sakuraba toks nelaimingas? Kai reikia kautis su smūgininku, tai arba pavargęs, arba kas aliejaus papila ir jis paslydęs trenkiasi į kumštį, tai traumą gauna... Reikia patarlės?

Citata

Bet uz tai nokautas buvo metimu, kurio metu gavo trauma, tad silvos smugiai cia ne prie ko.


Tai negi per 3 kovas jis nesugebėjo įrodyti savo pranašumo? :O Esu pastebėjęs, kad kai esi žioplesnis, tai ir nesiseka... Jei smūgiai ne prie ko, tai kaip ten jam vis nesiseka, vis paslysta ir virsta tiesiai ant Silvos kumščių ir taip užsigauna, kad nebegali toliau kautis?

Citata

Be to, kas liecia statistika, tai pasiziurek pries ka jis yra ir laimejes:
Jackson'a (kovesi K1)


Imtynininkas.

Citata
Randleman'a (isjunge Crocop'a)


Imtynininkas. O kad išjungė, tai išjungė, fakto nepaneigsi, bet manes taip ir neįtikino, kad Randlemanas kažką sugeba...

Citata

Belfort'a


Vieną pavyko sudorot :D

Citata
Wernon'a White


Šitas man nepatinka, menkas elitas...

Citata

 ir t.t.


Kas tie t.t.? Imtynininkai? :-] Nu baik gal, ką?

Citata
Tai kas cia skaiciavo bjj meistrus :D


Ne, nu čia tai p.... Kalbam apie smūgiavimą, nukrypstam į lankas apie BJJ.... Tai apie ką diskutuojam, ponuli? Su tavim aš diskutuoju apie prastą smūgiavimo techniką, ar apie greisių "suvoliojimą"?

Citata

As visai nenoriu pasakyti, kad Sakuraba yra l. geras smugiuotojas


Būtų labai keista, kad taip sakytum. Manyčiau, kad reiktų mažiau alus gerti žiūrint kovas ;)

Citata

tiesiog vertinant kovotojus negalima absoliutinti, nes is tavo pasakymo galia suprasti, kad va lygoje, kas geriau pasmugiuoja tas ir gali apkulti.


Absoliutinimo nebuvo, buvo kalba konkrečiai apie konkrečius kovotojus ir konkreti PAGRINDINĖ priežastis, nes buvo trumpa kalba, be išvedžiojimų ir analizavimų. Ir jei jau kas supranta, kad geriausias smūgiuotojas yra geriausias kovotojas, tai jau jo problemos. Aš kalbėjau KONKREČIAI apie Sakurabą ir jo NESUGEBĖJIMĄ tvarkytis su smūgiuotojais. Eiti boksuotis su žymiai geresniu boksininku yra kvaila, kai gali eiti imtyniauti. Čia jau Sakurabos problemos, jei jis nesugeba pervesti kovos ant žemės... O jei jau eina boksuotis su Silva ir yra prastesnis boksininkas, tai natūralu, kad gavo į kepalą. Sakau, jei analizuoti, tai priežasčių rasime daug, tiek taktika, tiek fizinė jėga, bet GALUTINĖ priežastis yra smūginė technika.

Citata

P.S. alus geriamas tik ziurint krepsini :)


Krepšinio fanai renkasi kituose forumuose.

Pūgžlys

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #11 įjungtas: 2004 Spa 15, 22:54:00 pm »
Nors kolegos ir neranda bendors nuomonės, bet norėčiau padėkoti už išsamią kovotojo analizę.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #12 įjungtas: 2004 Spa 16, 08:24:21 am »
Tai tokia čia ir analizė. Analizuoti reiktų kovas nuo pradžių, ką gerai darom, kas ne taip. Ir analizuojant matosi, jog Sakurabai kovojant su Silva trūksta (arba neįgyvendina) gero strateginio plano. Silva visuomet jį priverčia kautis pagal savo taisykles. Sakuraba neturi tokių sugebėjimų, kaip kokie graikų-romėnų imtynininkai - griauti priešininką ant žemės bet kokia kaina. O grynai fizine jėga tai apdaryti jam problematiška, nes Silva gerokai galingesnis. Tad Sakuraba leidžiasi į atvirą boksą, o čia jau jam jokių šansų... Ir toks pastebėjimas, kad Sakuraba gavo nuo fiziškai gerokai pajėgesnių smūgiuotojų. Taigi, pralaimėjimo priežasčių galima rasti begalę daug. Pačioje pradžioje aš minėjau tik smūginę techniką. Tuomet aš pasakiau nesiplėsdamas, kaip GALUTINĘ priežastį.

Sakuraba vienoje spaudos konferencijoje po trečiosios kovos su Silva pats pripažino, jog per daug boksavosi. Na tai akivaizdu, jei eini į atvirą "boksą", tai jau turi kaip minimum apylygiai boksuotis ir dirbti keliai (kaip tai gražiai daro Silva). Jei jis pats pripažino, jog čia jo silpnesnė pusė, tai ką jau čia mes ginčijamės? ;)

P.S. Ir manyčiau reiktų baigti tolimesnius išvedžiojimus, nes jei nuomonės skiriasi, gaunasi tik pilstymas iš tuščio į kiaurą.

Alan

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #13 įjungtas: 2004 Spa 16, 16:22:43 pm »
Man tai patinka ir visa griaunantis žudikas kirviu, ir išradingasis Gracie medžiotojas. Bisky gaila, kad pastarsis pralaimi pirmajam.

Kai rodė PRIDE per lnk kovą su Renzo, man kažkaip pasirodė, kad rankomis brazilas smūgiuoja kiek geriau, o Sakuraba apspardė jį.

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #14 įjungtas: 2004 Lap 30, 12:35:49 pm »
Vis garsesnes sklinda kalbos, kad per naujus metus ruosiasi buti Saku vs Silva dalis 4.  Tai gal Pride tegu isteigia atskira lyga - Saku vs Silva :D
Manau, kad jeigu taip bus, tai galetu buti tipinis pavyzdys kad kartais sunku atskirti drasa nuo pamisimo. Ivertinant, kad visos Saku kovos su Silva baigesi nokautais, kokio velnio listi 4 karta?  :A  Ypac, kai dabar Silva ant bangos po pergales pries Jackson'a .  :-D Bet kita vertus, daug tokiu uzkulisiniu kalbu ir zaidimu nezinome, juolab kad surezisuotos kovos Japonijoje nera itin retas reiskinys
Kad ir kaip sirgciau uz Saku, bet bijau, kad ir sikart jeigu susitiks su Silva, kovos baigtis bus tokia pat. :-(
Gal kokia apklausa paskelbti? :) - Saku -pamiselis, siaip trenktas ar tikras samurajus

Sei-i

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #15 įjungtas: 2004 Grd 30, 10:15:27 am »
Citata

Gal kokia apklausa paskelbti? :) - Saku -pamiselis, siaip trenktas ar tikras samurajus


Įdėjau - galite balsuoti!...  :D

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #16 įjungtas: 2004 Grd 30, 12:38:46 pm »
Citata


Nežinau, bet pastarasis turi, MANO GALVA, netgi daugiau gabumų, nei Sakuraba.  Basas, matai, be kovotojo dvasios dar turi ir smegenis bei analitinį protą (ne tik basą galvą), daro išvadas, analizuoja, kūrybiškai į viską žiūri. O kai kuriose kovose Sakuraba man gana blankiai pasirodė. Ypač, kai jo “operacinė programa“ pakimba, kaip koks Windows95. Kaip aš sakau: jei tos situacijos katose nebuvo - tai ir nežino, ką daryti.  Šiuo požiūriu yra nepralenkiamas Vanderlėjus Silva, kuris būtinai kažką daro, kol kažką ir padaro, net jei patenka į “pato“ situaciją (šachmatų terminais).


Man Basas irgi patinka. Idomiausia, tai, kad jis pries iseidamas i atsarga labai pagerbė Rickson Gracie, pareikšdamas, kad jeigu kada ir sugrįš, tai tik kautis su juo.
Tegu ir apkaltinsit fanatiškumu, bet pavardinsiu, kodėl lMANO NUOMONE, Sakuraba tikrai vienas geriausių, galintis lygiuotis su Bas'u Ruttenu ir kitais:
1. Nesutikčiau su tuo, kad jis "pakimba"  - kiek mačiau kovų jis visuomet yra aktyvus ir improvizaciniu gabumu jam nestinga. Aišku, kartais taip ir "Prisižaidžia", kaip kad buvo pirmoje kovoje su El Nino (čia, beje ne mano, Bas'o Rutteno nuomonė). Žiūrint Sakurabos kovas susidaro įspūdis, kad jam gera kova svarbiau už pergalę. Pvz. palyginti jo ir takados (jeigu manysime, kad buvo nesurežisuota) kovą su Cro cop.  
2. Jo imtynių technika pavydėtina ir viena geriausių MMA.  Tai patvirtina didesni MMA ekspertai už mane: Tas pats Bas Rutten, Stephen Quadros. Kiek radau duomenų apie jo kovas MMA, jis nė karto nebuvo nugalėtas imtynėse.
3. Netgi ir turėdamas aibę trūkumų (silpna smūgiavimo technika, fizine jėga, taktiniai dalykai...), turėjo tikrai gerų kovų ir pergalių. Manau, kad tai ir yra puiku. Ne veltui UFC labai jau norejo ji pasikviesti pas save.

Sei-i

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #17 įjungtas: 2004 Grd 30, 12:59:34 pm »
Citata

Man Basas irgi patinka.


Manau, kad jis visiems patinka - toks “savas vaikinas“...  :D

Citata

Idomiausia, tai, kad jis pries iseidamas i atsarga labai pagerbė Rickson Gracie, pareikšdamas, kad jeigu kada ir sugrįš, tai tik kautis su juo.


Protingas žingsnis. Greisius visi žino - jei kautis su kuo ir verta, tai tik su žinomu!... ;)

Citata

Tegu ir apkaltinsit fanatiškumu, bet pavardinsiu, kodėl lMANO NUOMONE, Sakuraba tikrai vienas geriausių, galintis lygiuotis su Bas'u Ruttenu ir kitais:


Tavo argumentai žemiau fanatiškumu net nekvepia! :alus:

Citata

1. Nesutikčiau su tuo, kad jis "pakimba"  - kiek mačiau kovų jis visuomet yra aktyvus ir improvizaciniu gabumu jam nestinga. Aišku, kartais taip ir "Prisižaidžia", kaip kad buvo pirmoje kovoje su El Nino (čia, beje ne mano, Bas'o Rutteno nuomonė). Žiūrint Sakurabos kovas susidaro įspūdis, kad jam gera kova svarbiau už pergalę. Pvz. palyginti jo ir takados (jeigu manysime, kad buvo nesurežisuota) kovą su Cro cop.  


Japonai iš viso dažnai pakimba, todėl ir prakalbau apie “katas“...  :D

Tačiau Sakuraba tikrai “beveik nepakimba“. Bet tikrai - esu bent kelis momentus matęs... Jei ne Windows95, tai vis tiek Windows98...  :D

Aišku, kam nepasitaiko, tad Sakuraba nei per didelė išimtis, nei taisyklė. Vis tik neramiai Vanderlėjaus dūšiai nei vienas neprilygsta (nebent Storas, kai buriuoja)...  :D

Citata

2. Jo imtynių technika pavydėtina ir viena geriausių MMA.  Tai patvirtina didesni MMA ekspertai už mane: Tas pats Bas Rutten, Stephen Quadros. Kiek radau duomenų apie jo kovas MMA, jis nė karto nebuvo nugalėtas imtynėse.


Pritariu ir NENEIGIU! Jis tikrai puikus imtynininkas! Ne veltui Greisiai imtynėse jam ir neprilygo, nors visą savo strategiją kaip tik ant imtynių ir stato... ;)

Tačiau būti puikiu imtyniniku dar nereiškia būti puikiu MMA kovotoju - smūgiuoti irgi reikia mokėti. ;)

Citata

3. Netgi ir turėdamas aibę trūkumų (silpna smūgiavimo technika, fizine jėga, taktiniai dalykai...), turėjo tikrai gerų kovų ir pergalių. Manau, kad tai ir yra puiku. Ne veltui UFC labai jau norejo ji pasikviesti pas save.


Vis tik kodėl nepasikvietė - Greisiai užprotestavo ar kaip ten buvo?...  :rolleyes:

Jei jau Tankui Abbotui UFCe yra vietos, tai Sakuraba tikrai vaizdelį papuoštų. Tačiau, spėju, čia daugiau “povandeninių srovių“ įtaka bus...  :?

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #18 įjungtas: 2004 Grd 30, 13:08:54 pm »
Dėl "pakibimo" ir aš pritariu. Nežinau kokioje kovoje tas Sei-I į galvą užstrigo, gal žiūrint su Vanderlėjum? Nes šiaip Sakuraba iš ties yra išradingas, prisigalvoja visokių veiksmų. Jis gi pirmasis sugalvojo kaip apeiti gulinčio brazilo iškeltas kojas - taigi galima paprasčiausiai atsitraukus ir įsibėgėjus peršokti. Nors mano favoritas Crocopas paprasčiau tą reikalą išsprendžia - demonstratyviai nusisuka, nueina į kitą ringo galą ir atsipūtęs žiūri kaip tas durnius voliojasi :-] Teisėjui nieko nelieka, kaip brazilą kelti nuo grindų :D

Sakurabos imtynių technika tikrai įspūdinga, praktiškai visi imtynininkai priversti pasiduoti. Tačiau Sei-I teisus, kad vien to nepakanka tapti didžiu kovotoju. Prastai gindamasis nuo smūgių jis gauna į kepalą nuo gerų muštukų. Na, žiūrėsim sausio 2d. kovoje su Silva, gal jau bus patobulėjęs  :punch1:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #19 įjungtas: 2004 Grd 30, 13:14:43 pm »
Citata

Japonai iš viso dažnai pakimba, todėl ir prakalbau apie “katas“...  :D


Čia gal daugiau tradicionalistai, kai ateina į MMA. Bet dabar ir Japonijoje jau yra aibė kovotojų, kurie nuo pat pradžių treniruojasi MMA kovoms. Tokie jau kaip Windows XP dirba :D Juolab, kad jie ten susimetę kartu su jankiais treniruojasi :D

Citata

Vis tik kodėl nepasikvietė - Greisiai užprotestavo ar kaip ten buvo?...


Kaip Rickson Gracie kažkada pareiškė, kad UFC neapsimoka kautis, nes ten per mažos babkės :D

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #20 įjungtas: 2004 Grd 30, 13:14:57 pm »
Citata
Vis tik kodėl nepasikvietė


Prieš kiek laiko bandžiau domėtis, tai visokių teorijų radau:
1. Sakuraba bijo skraidyti
2. Sakuraba nemoka angliskai ir aplamai uz Japonijos ribu nesikauna.
3. Sakuraba turi isipareigojimu DSE, tad viska sprendzia jie (speju, kad tai greiciausiai ir bus pagrindine priezastis, nes Sakuraba vienas populiariausiu kovotoju Japonijoje, surenkantis minas gerbeju - kas pjaus vista, dedancia auksinius kiausinius)


Man idomu kitas momentas - ar kada nors rysis UFC ir Pride padaryti razborke - pvz. 8 geriausi pride pries 8 geriausius UFC. Kad ir kaip noretusi, bet speju, kad ne, nes perdaug abi rizikuoja ir niekaip nesutartu del taisykliu.

Sei-i

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #21 įjungtas: 2004 Grd 30, 13:24:59 pm »
Citata

Dėl "pakibimo" ir aš pritariu. Nežinau kokioje kovoje tas Sei-I į galvą užstrigo, gal žiūrint su Vanderlėjum?


Taigi tada, kai LNK rodė kovas, su dviejų “didžių ekspertų“ komentarais: vištų sparnelių specialiste (“o man jis vis tiek gražus, nors ir kruvinas“  :D ) ir “visų kovų specu“ Santacku (“aš tai ilgiau kaip 3 sekundes imtyniauti teisėjo vietoje neleisčiau“ - kur tu leistum, kikbokseri tu nelaimingas!...  :A )

Geriau paleidę būtų Storą komentuoti - tas ir imtynes supranta, ir “kepalinę muziką“, ir žodžio kišenėje neieško...  :D

Nesu specialistas ir “Bilobill“ nevartoju, tad konkrečios kovos nepamenu. Bet mačiau. Dar ir su Storu interaktyvią konferenciją Vilnius-Kaunas apturėjom...  :-)

Citata

Nes šiaip Sakuraba iš ties yra išradingas, prisigalvoja visokių veiksmų. Jis gi pirmasis sugalvojo kaip apeiti gulinčio brazilo iškeltas kojas - taigi galima paprasčiausiai atsitraukus ir įsibėgėjus peršokti. Nors mano favoritas Crocopas paprasčiau tą reikalą išsprendžia - demonstratyviai nusisuka, nueina į kitą ringo galą ir atsipūtęs žiūri kaip tas durnius voliojasi :-] Teisėjui nieko nelieka, kaip brazilą kelti nuo grindų :D


Tanko Abboto mintis: “Guli kaip kekšės ant grindų kojas iškėlę. Kelkis - ir kaukis kaip vyras!“...  :D

Citata

Sakurabos imtynių technika tikrai įspūdinga, praktiškai visi imtynininkai priversti pasiduoti. Tačiau Sei-I teisus, kad vien to nepakanka tapti didžiu kovotoju. Prastai gindamasis nuo smūgių jis gauna į kepalą nuo gerų muštukų. Na, žiūrėsim sausio 2d. kovoje su Silva, gal jau bus patobulėjęs  :punch1:


Kas žiūrės, o kas darys įrašą ir temps į sueigą!...  :-)

Sei-i

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #22 įjungtas: 2004 Grd 30, 13:29:53 pm »
Citata

Čia gal daugiau tradicionalistai, kai ateina į MMA. Bet dabar ir Japonijoje jau yra aibė kovotojų, kurie nuo pat pradžių treniruojasi MMA kovoms. Tokie jau kaip Windows XP dirba :D Juolab, kad jie ten susimetę kartu su jankiais treniruojasi :D


Turėjau omeny kata platesne prasme, ne vien šokius be kardų...  :-)

Tiesiog - daugelis mąsto ir kovoja šablonais. Nors Sakuraba jų turi mažiau, tačiau tie japoniški įpročiai taip mąstyti ir kautis tikrai neišgujami - tiesiog tokia jau jų kultūrinė terpė. Vakariečiams paprasčiau - mes “katomis“ niekada nieko nesprendžiam, nors stereotipų ir pasitaiko...  :rolleyes:

Šitą turėjau omeny. O Vanderlėjus tikrai be katų visomis prasmėmis apsieina - nerami dūšia, karpštukas (“Kuo tau blogai Gilija plaukia? Tau reikia kelti tą spinakerį - tai tu pats ir kelk. Čia mes tuo metu starka mėgausimės“...  :D )

Citata

Kaip Rickson Gracie kažkada pareiškė, kad UFC neapsimoka kautis, nes ten per mažos babkės :D


Na taip: traumų ir pinigų santykis tikrai nekompensuojantis...  :(

Bet tai didžiausi pinigai vaikšto po kokius golfus ir šachmatus, kad jau taip...  :D

Sei-i

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #23 įjungtas: 2004 Grd 30, 13:41:02 pm »
Citata

Prieš kiek laiko bandžiau domėtis, tai visokių teorijų radau:
1. Sakuraba bijo skraidyti


Tai gali laivu plaukti, kad jau taip...  :D  Arba rogėmis ir šunų kinkiniais pro Aliaską...  :D

Nesąmonė. “Atmazas“.  :evil:

Citata

2. Sakuraba nemoka angliskai ir aplamai uz Japonijos ribu nesikauna.


Jam vertėjo garde nereikės!...  :-]

O dėl tų ribų tai nežinau - dar vienas “atmazas“ mano galva...  :rolleyes:

Citata

3. Sakuraba turi isipareigojimu DSE, tad viska sprendzia jie (speju, kad tai greiciausiai ir bus pagrindine priezastis, nes Sakuraba vienas populiariausiu kovotoju Japonijoje, surenkantis minas gerbeju - kas pjaus vista, dedancia auksinius kiausinius)


Tai jau taip: greičiausiai DSE pareikalavo savo “bakšišo“, kad išnuomotų nulėpausį...  :D

Ši priežastis ir bus greičiausiai...  :-(

Citata

Man idomu kitas momentas - ar kada nors rysis UFC ir Pride padaryti razborke - pvz. 8 geriausi pride pries 8 geriausius UFC. Kad ir kaip noretusi, bet speju, kad ne, nes perdaug abi rizikuoja ir niekaip nesutartu del taisykliu.


UFC taisyklės po truputį evoliucionuoja Pride link. Tad čia ne bėda ar problema nesutarimo.
 :rolleyes:
Tačiau UFC, spėju, pareikalautų dėl seno imidžo ir didesnės garantijos kautis pagal senąsias UFC taisykles, kur mažai tų apribojimų tebus. O kas vien dėl garbės (angl. pride - kalambūras) sau sveikatą žalosis, kad įrodytų NE SAVO, o kažkokios KONTOROS pranašumą?... ;) Kaunasi individai, nei kontoros.

Ką kalbėti apie kokį Basą Ruteną, kai tam “visur gerai“?...  :D

Ir ar Kenas Shamrockas tikrai prastas kovotojas, kad UFC visus iš kelio šlavė, o Pride - kartą taip ir pasidavė?... ;)

Galop, ir jų verslui nenaudinga tiesioginė konfrontacija: ar “komunalkė“, ar “bendrabutis“ - geras peštukas visada ras kur save parodyti...  :D Ir sakyti, kad vienas geresnis už kitą - nelabai išeina.

Man patinka UFC, ypač senoji, kietoji. Pride - per daug sportiška. Tačiau kitiems grynas chuliganizmas UFC garde - ne prie širdies, jie nori kovos, kad imtyniautų, kad kažkokią techniką rodytų, kaip Pride...

Kiek žmonių, tiek nuomonių. O laisvoje rinkoje turi būti pasirinkimas ir įvairovė - ne visi gi turi būti vienodi, tik a-la UFC arba tik a-la Pride!...  :-)

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #24 įjungtas: 2004 Grd 30, 14:09:52 pm »
Citata
Tokie jau kaip Windows XP dirba

Zinot, kaip programuotojai issifruoja Windows XP? Ogi Windows Xrenovo Palucilos (Beje is asmenines patirties pritariu :D )

Kas liecia Pride Vs. UFC, tai nenuorama silva buvo ne karta pareiskes, kad jis kautusi su Randy bet kokiomis salygomis (tipo, nugalejes taptu kieciausias pasaulyje :D ) . Bet, tiesa sakant, abejoju, ar jie susitars.
Nors is verslo puses butu idomus sprendimas, kadangi atsirastu galimybe pritraukti tiek JAV tiek Japonijos ziurovus, bet cia tik prielaida.

Manau, kad Shemrock'as Pride , beje veliau ir UFC (pries Tito Ortiz'a) kovesi, jau karjeros saulelydyje (kaip kad Saku dabar) ir todel jam ne itin sekasi. Manau, kad savu laiku, jis but nuslaves ir Pride. Nors, aisku toks pasidavimas kazkaip labai jau itartinas.
Man patinka vanderlejaus nusiteikimas, kuri jis skelbia savo interviu:
"As einu be jokio plano, be jokios isankstines nuostatos, idant galėčiau atitinkamai reaguoti į situaciją".
Pratesiant tema, kas dar veza Sakuraboje, tai kad sis bicas visuomet geros nuotaikos. Manau, kad is jo iseitu tikrai liuks soumenas. Pvz.
vienam interviu jo paklause:
Su kuo tu noretum kautis ateinanciame turnyre
S: Aisku, pirmoje eileje su Silva, bet kadangi esu suzeistas (jis tuo metu buvo pries ar po kelių operacijos) tai geriau butu su kuo nors irgi traumuotu :D
Arba paklaustas, kodel jis bande boksuotis su Silva atsake:
Maniau, kad galiu ji nokautuoti ar nuboksuoti (laisvas vertimas)
Nors jam dar toloka iki Rampage, tas paklaustas, ka mano apie rungtyniu pabaiga, atsake:
"I do not have crystal ball, I have two balls" :D

Beje yra naujienu apie Pride new years eve. Sakuraba nesikaus - per treniruotes suskilo šonkaulis ir dar kažkas lyg tai su stuburu, tad  vietoje jo bus Mark Hunt iš K1 - paskelbsiu tinklapyje, kai baigsiu ruošt.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #25 įjungtas: 2004 Grd 30, 14:26:12 pm »
Citata
Citata
Tokie jau kaip Windows XP dirba

Zinot, kaip programuotojai issifruoja Windows XP? Ogi Windows Xrenovo Palucilos (Beje is asmenines patirties pritariu :D )


Biškį OT, bet nesusilaikysiu :D Kad ir ką sakytų tie tavo programuotojai, XP tobuliausia iš visų Windows šeimos atsovų (apart apie Windows 2003, nes su ja nedirbau ir ji labiau skirta serveriams). Kitas reikalas, jei žmogus nesugeba gerai sukonfiguruoti sistemos :D Aišku, iki Mac OS X (ar kitas *nix OS) tai dar toli gražu, bet su kokiais Win98 tikrai nepalyginsi ;-)

OT baigtas ;)

Sei-i

  • Svečias
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #26 įjungtas: 2004 Grd 30, 14:29:35 pm »
Citata
Citata
Tokie jau kaip Windows XP dirba

Zinot, kaip programuotojai issifruoja Windows XP? Ogi Windows Xrenovo Palucilos (Beje is asmenines patirties pritariu :D )


Tarp kitko, sudėjus tavo ir Saxum mintis - labai neblogas kalambūras gaunasi apie japonų “naujuosius“ kovotojus!...  :D

Citata

Kas liecia Pride Vs. UFC, tai nenuorama silva buvo ne karta pareiskes, kad jis kautusi su Randy bet kokiomis salygomis (tipo, nugalejes taptu kieciausias pasaulyje :D ) . Bet, tiesa sakant, abejoju, ar jie susitars.
Nors is verslo puses butu idomus sprendimas, kadangi atsirastu galimybe pritraukti tiek JAV tiek Japonijos ziurovus, bet cia tik prielaida.


Vanderlėjus nerimsta savam kailyje, akivaizdžiai!...  :-]

Citata

Manau, kad Shemrock'as Pride , beje veliau ir UFC (pries Tito Ortiz'a) kovesi, jau karjeros saulelydyje (kaip kad Saku dabar) ir todel jam ne itin sekasi. Manau, kad savu laiku, jis but nuslaves ir Pride. Nors, aisku toks pasidavimas kazkaip labai jau itartinas.


Tas pasidavimas tikrai nuvylė visus gerbėjus...  :-(

Ir labai pradžiugino jo oponentą - kaip aklai vištai grūdas!...  :D

Citata

Man patinka vanderlejaus nusiteikimas, kuri jis skelbia savo interviu:
"As einu be jokio plano, be jokios isankstines nuostatos, idant galėčiau atitinkamai reaguoti į situaciją".


Jis yra budistas...  :-]  Jam ne tik viskas Zen (dzin - jei teisingiau), bet jis dar ir turi “u-vej“, ir “tsuki-no kokoro“, ir “mizu-no kokoro“...  :-]

Tas yr gezas!...  :D

Citata

Pratesiant tema, kas dar veza Sakuraboje, tai kad sis bicas visuomet geros nuotaikos. Manau, kad is jo iseitu tikrai liuks soumenas. Pvz.
vienam interviu jo paklause:
Su kuo tu noretum kautis ateinanciame turnyre
S: Aisku, pirmoje eileje su Silva, bet kadangi esu suzeistas (jis tuo metu buvo pries ar po kelių operacijos) tai geriau butu su kuo nors irgi traumuotu :D


Juos į porelę su Basu Rutenu reikia statyti, manau...  :-]

Citata

Arba paklaustas, kodel jis bande boksuotis su Silva atsake:
Maniau, kad galiu ji nokautuoti ar nuboksuoti (laisvas vertimas)


Atsakymas turėjo pralinksminti ir Nenuoramą...  :D  

Citata

Nors jam dar toloka iki Rampage, tas paklaustas, ka mano apie rungtyniu pabaiga, atsake:
"I do not have crystal ball, I have two balls" :D


Na, šitas tai iš viso kaip filosofas koks...  :D

Citata

Beje yra naujienu apie Pride new years eve. Sakuraba nesikaus - per treniruotes suskilo šonkaulis ir dar kažkas lyg tai su stuburu, tad  vietoje jo bus Mark Hunt iš K1 - paskelbsiu tinklapyje, kai baigsiu ruošt.


Tik tu pirma su Saxum dar kartą pasitikrink techninius niuansus, o tai soke apsižiūrėjo, kad XEUS juos kiek ignoravo - gresia kažkam dideliais nemalonumais, jei “ant karštųjų“ po letena paklius!...  :-)

Atsijungęs OSU

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 680
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.ninjutsu.lt
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #27 įjungtas: 2004 Grd 30, 14:53:29 pm »
Citata
Tik tu pirma su Saxum dar kartą pasitikrink techninius niuansus


Vis viena pries paskelbiant Saxum turi perziureti ir tada kazka paspausti, kad publikuotusi
Citata
Jis yra budistas


Is daugelio Wanderley Silvos interviu supratau, kad jis yra prisiekes krikscionis. Koki syki, reikes prisiversti ir isversti kelis jo interviu - kaip zmogus jis daro tikrai labai gera ispudi - remia naslaicius, turi grazia seima, nesikeikia ir t.t.  Netgi jeigu tai tik del PR, manau, kad jis tai daro puikiai.

Citata
XP tobuliausia iš visų Windows šeimos atsovų

Cia kaip kam. Man tai po atsirado kruva suderinamumo problemu, senukas kompas pradejo dusti (nes reikalauja daugiau resursu), taip kad neapsikentes spjoviau ir likau su seniena. Ai, bet kiekvienam savo... :)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #28 įjungtas: 2004 Grd 30, 15:26:32 pm »
Citata

Vis viena pries paskelbiant Saxum turi perziureti ir tada kazka paspausti, kad publikuotusi


Ten dėl teisių, reikės pakeisti, kad galėtum publikuoti pats.

Citata

Cia kaip kam. Man tai po atsirado kruva suderinamumo problemu, senukas kompas pradejo dusti (nes reikalauja daugiau resursu), taip kad neapsikentes spjoviau ir likau su seniena. Ai, bet kiekvienam savo... :)


Na, į seną grabą tai žinoma nėr ko kišti XP, pats į senukus dar instalinu Win98, tačiau jei kompas vež, tai XP sukasi puikiai, Win98 paprasčiausiai net nesugeba išnaudoti didelių operatyviosios atminties resursų, nekalbant apie jautrumą disko frgmentacijai ir kitus niuansus. Tarkim atminties valdymas Win98 yra toks gaidiškas, kad net šlykštu :A Ir apskritai, Win98 neturi labai daug naudingų dalykų, kurie yra XP ir kuriuos aš karts nuo karto pritaikau :D Ai, čia reiktų kalbėti kituose forumuose, bet kai užsivedu apie kompus, sunku sustot :D Baigiam apie tai ir kalbam į temą, o jei yra noro, galima pratęsti skyrelyje "Apie viską"  :pc:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Kazushi Sakuraba
« Atsakyti #28 įjungtas: 2004 Grd 30, 15:26:32 pm »