AutoriusTema: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?  (Skaityti 33319 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #15 įjungtas: 2007 Rgs 15, 22:25:17 pm »
o as norėejau buti kietas  :D

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #16 įjungtas: 2007 Rgs 16, 02:33:23 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o as norėejau buti kietas  :D
Radiatorius nepriklausomai nuo dydžio visada kietas! Tik reikia praktikuotis, kad rudys nesuėstų.
O aš išaugau žiūrėdamas kovinius filmus. Man tas menas visada vizualiai buvo labai gražus ir paslaptingas. Ir labai patiko, kai filme koks mielkas išspardo užpakalius visai gaujai. :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Mokinys

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #17 įjungtas: 2007 Spa 02, 14:55:47 pm »
Kovos menais nuo mažens domėjausi :) vis su tete žiūrėdavome per televizorių kovas :) labai koviniai filmai patiko ypač su Stevenu Seagalu :) na tai kalėdoms buvo padovanotas bokso maišas :) na pradžioj treniravausi svarankiškai patrankydavau truputuką, krumplius nusimušdavau, tai užsigydydavau ir vėl :) poto apleidau :) bet pradėjau eit į šokius :) trečias kartas kai nueinu į šokius ir šia tau, užpuolimas. Iš mašinos išoko vaikinukai, ir pradėjo vytis, pabėgti nepavyko tik man vienam iš kompanijos (aš pats jauniausias buvau :( ) gavau į nosi pora kartų ir striukę atėmė :) bet po poros dienų į namus atvežė, tik išskalbt galėjo :D :D  nat ia poto įvykio pradėjau aktyviau domėtis :) na po šio įvykio į šokius nejau kokius 5 mėnesiu, bijojau :( na vėl nueinu į šokius, pirmi šokiai ir vėl bandoma telefoną atimt :) bet nepavyko :) poto jau užtikrintai nusprendžiau, kad reik mokėt apsigint ir savarankiškai nieko doro nebus, nes neturiu pagrindų :) pirmiausia nuejau į muay-thai, bet mane labai žavėjo Stevenas Seagalas, ir dar matydavau, kai vaikšto su kimano, tai mane lavai viliojo :) nuejau į Aikido. Ten pralankiau 1,5-2 metus :) supratau, kad reik konors rimtesnio, gryžau į muay-thai :) ten pasitreniravau, prasidėjo vasara, o po vasaros, treniruotes teko iškeist į papildomas anglų pamokas :) buvo bandymų sugryžti į treniruotes bet nesėkmingai, man iki artimiausio klubo 20 km, tevai turėdavo vežioti 3 kartus į savaitę, o dar anglų prasidėjo, tai jau perdaug buvo :) dabar tenka tenkintis treniruotėmis namie :) bet noras niekad nedingo sugrįžti :)

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #18 įjungtas: 2007 Spa 02, 18:15:10 pm »
Aš tai bėgau  alaus ir ne ten pataikiau , žiuriu hebra rankom makaluoja , galvoju blin karatistai - sportininkai , o pasirodo ne, čia šiaip hebra ( normali) susirinko pajudėt . patiko  :D
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #19 įjungtas: 2007 Spa 02, 19:31:42 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
blin karatistai - sportininkai , o pasirodo ne, čia šiaip hebra ( normali)
:-]
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #19 įjungtas: 2007 Spa 02, 19:31:42 pm »

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #20 įjungtas: 2007 Spa 02, 22:38:18 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš tai bėgau  alaus ir ne ten pataikiau , žiuriu hebra rankom makaluoja , galvoju blin karatistai - sportininkai , o pasirodo ne, čia šiaip hebra ( normali) susirinko pajudėt . patiko  :D
cia rankom makaluoja ,tipo cierkas kilnoja ,ar bokalus  :D

kosmass

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #21 įjungtas: 2007 Spa 03, 05:35:37 am »
 Nuo 5klases iki 7 musdavaus,su klasiokais,buvo pergaliu ir pralaimejimu:-),ziuredavau bushido kaip ir dauguma.Preis 1metus,vis labiau pradejaau galvot apie kovini sporta,kiekviena diena apie tai pagalvodavau.visad svajojau lankyt, koki kovos bureli,bet taip ir neleido galimybes,db man 19m atvaziavau i olandija,susiradau  kickbokso kluba lankau tik du men,bet jau jis man kaip narkotikas,noriu asiduot tik sportui,gaila pinigu uz ta pokolkas nemoka,tad tenka dirbt ir kartais praleist treniruotes :-( (manau mane paskatino,rutina ir noras igivendint svajone)

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #22 įjungtas: 2007 Spa 03, 14:41:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
cia rankom makaluoja ,tipo cierkas kilnoja ,ar bokalus  :D


blin ninzia  vietoj vandens rugi dalina .
« Paskutinis taisymas: 2007 Spa 12, 22:20:16 pm nuo pelkė »
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Danny

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 140
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano BJJ
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #23 įjungtas: 2007 Spa 03, 17:34:39 pm »
mane tėvai paskatino. tiksliau privertė. pirmoką nuvedė į graikų-romėnų imtynių klubą ir pasakė, kad dabar aš čia sportuosiu. nebuvau labai laimingas. vėliau užsikabliavau ir prasportavau kol gydytojai dėl suprastėjusio regėjimo neuždraudė varžybose dalyvauti. o rytų kovos menai parėjo iš filmų.

Atsijungęs Todai

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 103
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #24 įjungtas: 2007 Spa 07, 15:44:20 pm »
Silpna sveikata buvo, kadangi nebegalėjau žaisti futbolo, tai pagalvojau, reikia kažko kito :) ir pritiko man tai.
Fighting is full of shit.You know  you shouldn't do it, but it gets  to you somehow.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #24 įjungtas: 2007 Spa 07, 15:44:20 pm »

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #25 įjungtas: 2007 Spa 08, 16:23:06 pm »
Viskas prasidejo Vilniuje, kur buvo klubas "Forma" :)    Viskas prasidejo nuo sambo/dziudo, tėvas paskatino. Poto buvo pertrauka, uzsiminejau 3 metus
plaukimu ir nuo  (~1990 metu tiklsiai jau ne prisemenu) vel grizau i "Forma"  i pradejau uzsimineti usu/karate (pas P.Golovach). Koviniai filmai padare savo itaka ir treneris buvo kaip gyvas pavyzdys :)  Nuo 1997 musu treneris pradejo uzsiimeneti aikido ir as kartu pradejau dometis aikido.
2000 svaziavau  Vokietija. Tam kad nenuobodziauti ir isplesti savo pazistamu rata pradejau dometis kovos menais ir Vokietijoje :) Cia kovos menu pasirinkimas yra labai didelis.Pradejau nuo aikido, ne patiko. Teko biski lankyti, eskrima, krava-maga,ju-jutsu, bet pagaliu radau "Systema".
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Lapa

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #26 įjungtas: 2007 Spa 14, 15:52:45 pm »
Blin idomiai visai skaitosi Jusu istorijos  :-)

Buvau kokiu 15, kai mane draugas nusivede i dziudo treniruotes. Patiko super. Gerai pasportuodavom, kordinacijos ir kuno lavinimas. Jega. Po kurio laiko jau ir pirmose varzybose (Vilniaus miesto atviras cempionatas) sudalyvavau. Turejau pirmas dvi viesas kovas, kuriu viena garbingai "atsistumdziau", o kita vienu metimu pralosiau  :D (apie 15 sekundziu)  :oho: Net nesupratau kas ivyko, kai vel kibau i kova, o teisejas ... neleido  :oops: sako "vsio, otbarolsia" :)

Viskas taip puikiai ejosi kol nepradejo vienas "sportininku" su draugais vercho lauzti. Neatitiko musu svorio kateogijos, o ir psichologinis pasiruosimas teroro neatlaike. Issiformavo musu grupe ir baigesi mano dziudo gal po 1,5 metu. Aisku, mano skriaudikas dabar jau kelinta karta isejes is kalejimo narkomanas...

Pries kuri laika su svogeriu nuejau i MT traniruotes. Uzkabino nerealiai. Sportuoju sau ir su nerealiu kaifu. Svogeriuko jau seniai nemaciau treniruotese  :D Kiekvienam savo.
« Paskutinis taisymas: 2007 Spa 14, 15:54:47 pm nuo Lapa »

SkipToMaLao

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #27 įjungtas: 2008 Rgs 25, 22:38:43 pm »
Sveiki, na mano istorija su kovos menais prasidejo 2003 ar 2004 tiksliai nepamenu, tada su keliais draugais pabandem lankyti dziudo, atlankiau beveik metus, bet dziudio man visai netiko ir nepatiko, paskuj seke labai ilga pertrauka, aisku nesedejau kresle kozna diena zaisdamas su pc ar panasiai, sportavau, lankiau "kacelke". Bet galu gale sita visa monotonija eme atsibosti, o dar noras issiskirti is kitu, pasidaryti "kietesniu" skatino pabandyti Muay Thai arba boxa. Taigi pradejau lankyti boxo treniruotes, ir jos mane taip suzavejo, tikrai nesitikejau kad taip patiks, laukiu kiekvienos treniruotes, kaip koks narkotikas ;D ir tikslas jau ne be tas pats, boksas tapo uzsiemimu, kuno ir jei galima sakyt is dalies proto lavinimu. Tikrai labai patinka, nesiruosiu siekti jokiu rezultatu bokse, bent jau kolkas uztenka paciu treniruociu, manau visiem norintiem pabandyti nera ko delsti :)

Atsijungęs Akela

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 629
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +16/-8
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rasiukas_jur
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #28 įjungtas: 2008 Rgs 26, 20:39:16 pm »
Netikėtai radau seną gerą temą  :-D

Mano istorija tai kaip visada su krūva nuotykių, visi čia ir netilptų  :luztu: Pradžia buvo dar darželyje, kuriame teko duoti į nosį už teisybę  :-] Sportas domino nuo vaikystės, ieškojau savo šakos, žavėjo filmai su Briusu Lee. Darželyje vos neatrinko į gimnastiką, mėginau rankinį, dziudo.

O karate atradau netikėtai, kai man buvo 15 metų. Koją pakišo mano pomėgis nuveikti ką nors įdomaus su gera kompanija  :ruko: Stripulis sugalvojo lankyti karate, sako Rasa varom kartu. Chmm pagalvojau, keistas sumanymas, bet ko dėl gero draugo nepadarysi. O radome ne tik šaunų sportą ir trenerį, bet ir nerealią kompaniją  :-D Aš tapau profesionalia sportininke, tik deja 18 metų buvau priversta mesti dėl rimtų abiejų kelių traumų  :(

Dabar gyvenimo ratas apsisuko ir aš vėl grįžtu ten kur buvo pats šauniausias laikas  :punch: Ir dar norisi išmėginti kažką naujo  :-D
Didžiausia pergalė - įveikti savo baimę...

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #29 įjungtas: 2008 Rgs 28, 14:28:17 pm »
Aš tai pirmą kartą ant tatamio užlipau kokių 4 metų, atsimenu dideli vyrai apšilimą darė ir lakstė aplink mane... O paskui su tėčiu krosus bėgiojau, medžius spardžiau, nu galiausiai kai buvo 10  Žulonas atidarė Pelėdą ir nuėjau rimtai sportuot dziudo, atlankiau 7 metus. Studijuodamas bandžiau šidokan karate pas Jordaną, ir aikikai aikido, bet pas Jordaną pagailo galvos, o aikikai pasirodė per silpna (nu šokiai šokiai). Tai gryžęs į Vilnių nusprendžiau pabandyt dar aikido, galvojau, gal ne visai ten buvau nuėjęs, nes Seagalas tai kitaip atrodė  :D . Nu nuėjau i takemusu ir man kuo toliau tuo labiau atrodo, kad jau ten pataikiau. Tai kaip ir neįsivaizduoju be kovos menų gyvenimo. Tai čia turbūt jau gyvenimo būdas skaitosi...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #29 įjungtas: 2008 Rgs 28, 14:28:17 pm »