AutoriusTema: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?  (Skaityti 33314 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Artur

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 59
  • Amžius: 36
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« įjungtas: 2007 Rgs 12, 03:59:17 am »
Idomu butu suzinoti kiekvieno atveji kas kodel pradejo uzsiemineti kovos sportu ir kokiame amziuje,nu ir koks tai buvo sportas, gal pas ka buvo tevai kovinio sporto fanatai ir nuo mazens atidave treneruotis, ka nors gal buvo uzpuole ir norejot ismokti apsiginti. Nu ir kokie jusu tikslai buvo einant pirma karta gyvenime treneruotis?ka galvojot pasieksite ateityje itt   :maisas:

Iskart apie save parasysiu, pradejau nuo 17 metu lankyti pankrationa, mano tikslas buvo ismokti apsiginti:) po kazkiek laiko man pankrationas labai patiko tapau fanatu :angel:

Atsijungęs ten_chi

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 668
  • Amžius: 35
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +11/-2
  • Lytis: Vyras
  • Tengoku to Jigoku

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #1 įjungtas: 2007 Rgs 12, 09:25:57 am »
Na, kiekvieno jaunuolio gyvenime ateina toks etapas, kai užsimanai mokytis kovos menų...  :angel: Tai taip atsitiko ir man, kai buvau ~15 metų amžiaus...  :P Tai kaip įsėdau į tą reikalą, taip ir nebegaliu išlipt.  :bandit:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #2 įjungtas: 2007 Rgs 12, 10:14:02 am »
Skriausdavo mane mokykloje, kas tik netingejo... Mazdaug bunant 15 metu tai atsibodo. Pradejau lankyti boksa... Nuo to laiko ant galvos lipti nebeleidziu... jau mazdaug 14 metu  :angel:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

eldar

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #3 įjungtas: 2007 Rgs 12, 10:41:48 am »
tapes studentu ir atvaziaves i Vilniu pradejau siek tiek uzsiimineti KM, bet greit meciau. Po keleto metu nutariau, kad reikia kazka sportuot, nes jau sveikata blogyn eina nuo sedimo darbo ir nesveiko gyvenimo budo, taigi pradejau treniruokliu sale lankyt sporto klube, o ten salia ir kyokushin terniruotes vykdavo, taigi pasiskaitinejau internete kas per dalykas ir susidomejau. Dabar jau 1,5m.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2007 Rgs 12, 11:04:06 am »
nemaza dalis draugu buvo vyresni. tekdavo pasistumdyt ar siaip konfliktinese sitoacijose sudalivaut. tad kad neatsilikciau nuo draugu ir nereiktu visada uz nugaru stovet 16 pradejau lankyti boksa. nuo to laiko ir uzkabino, tikslai pasikeite :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2007 Rgs 12, 11:04:06 am »

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #5 įjungtas: 2007 Rgs 12, 11:33:07 am »
Na, vaikysteje tae kwon do pradejau, nes ir kiti klasiokai pradejo lankyt :) Paskui meciau po metu :)
Bet rimtai uzsiimti paskatino nutikimas:
kaimynas (praktikuojantis shorenji kempo) sveciavosi pas mane. As gyvenau pirmame aukste ir langai buvo i Daukanto gatve (Kauno centras). Pamaciau pro langa, kaip 5 bachuriukai kazkokius du vaikinukus apsupo ir nusitempe link bromos. Na, as kaimynui sakau, einam, padesim, pasiemem lazdas ir t.t  ( :D)
Na, sulaikem viena ciuva is 5, nutempem i komisariata, is pradziu apkule :) . Na, davem parodymus. Paskui buvo teismas, liudijau teisme. Pries liudijima sedejau koridoriuje pries 5 "herojus" vienas. Sekretore atejo, pasake garsiai mano varda ir pavarde bei gyvenamaji adresa ...
Paliudijau teisme. Bet tada bijojau, kad gali laukt manes kuri nors vakara. Ir nusprendziau ismokt apsigint save ir iveikt ta nuolatini nerima.
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #6 įjungtas: 2007 Rgs 12, 16:15:28 pm »
Mane tai vaikystėj Džeki Čano filmai žavėjo, o labiausiai tai, kad jis aukštai koją gali iškelt  :-]
Tai taip maždaug nuo penkių metų vis spardžiau atseit sau virš galvos, prisilygiuodama į spintą.
 Atėjo 12 metų, pradėjau koja spintos viršų pasiekt, ir smarkiai įklimpau ant rytietiškos filosofijos... O prie jos tais laikais ir karate siejosi.
Tai kai mokykloj, man būnant 15-os metų, atsirado karate būrelis, klausimų, kur eit, nekilo.
Buvo prieš tai ir kitų dalykų palankyta, pvz. badmintonas profesionaliai, bet karate prikibo nuo pirmos dienos. Ir visam gyvenimui.
Bet akivaizdu, kad jei būčiau pataikius pvz. pas trenerį, kuris buvo trečias man iš eilės, nebūtų to visam gyvenimui. Klausimas, ar ir metus būčiau išlankius. Nes toks dalykas, kaip noras muštis gatvėje, savigyna ir pan. išvis nefigūravo. Gal kažkiek norėjosi būti stipresnei fiziškai.
Tarp kitko, iki lankant karate klasėj buvau visų klounas ir dubasinimo objektas, ačkarikė ir tamu padobnoje, bet visai nesitikėjau, kad po metų auklėtojai per apklausą pasakysiu, ką lankau, ir dubasinimas baigsis kaip ir nebuvęs... Taip kad turėjo ir visai neblogą šalutinį poveikį tos mano treniruotės ;)
P. S. Vilkatai, ta sekretorė tai be žodžių  :oho: Bet iš kitos pusės, pasirodo, gali jai padėkoti, jei ne ji, gal ir nebūtum ko nors ėmęsis  :alus:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Artur

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 59
  • Amžius: 36
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #7 įjungtas: 2007 Rgs 12, 19:32:23 pm »
idomu paskaityti kiekvieno istorijas :alus:

Mitsuke

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #8 įjungtas: 2007 Rgs 12, 22:52:23 pm »
Pirmoje, antroje klaseje Karate...  :-) Labai patiko... Bet poto Tevai nelabai leido toliau lankyt...
Bet tokia trauka kovos menam ir rytu kulturai liko
Tada 11m, ejau is mokyklos, Bromoje, prisikabino 3 bachuriukai, Taip mazdaug po 16-17m  :evil: Issitychiojo, iverte i sniega, ir pavoge kepure nubego... Nu nezinojau ka daryt, pasimeciau. Nuejau namo. Tevas suzinojas pasake...
"Viskas...Reiks ismokt apsigint!"
  Nu nuo tada Ninjutsu - man viskas   :respect:
Achiu teti!  :D

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2007 Rgs 13, 01:17:26 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pirmoje, antroje klaseje Karate...  :-) Labai patiko... Bet poto Tevai nelabai leido toliau lankyt...
Bet tokia trauka kovos menam ir rytu kulturai liko
Tada 11m, ejau is mokyklos, Bromoje, prisikabino 3 bachuriukai, Taip mazdaug po 16-17m  :evil: Issitychiojo, iverte i sniega, ir pavoge kepure nubego... Nu nezinojau ka daryt, pasimeciau. Nuejau namo. Tevas suzinojas pasake...
"Viskas...Reiks ismokt apsigint!"
  Nu nuo tada Ninjutsu - man viskas   :respect:
Achiu teti!  :D

Tu padėkok tiems bachūrams, kurie išvoliojo tave sniege :luztu:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2007 Rgs 13, 01:17:26 am »

Mitsuke

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #10 įjungtas: 2007 Rgs 13, 19:13:35 pm »
 :-] Achiu achiu !!!

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #11 įjungtas: 2007 Rgs 14, 02:32:29 am »
Saxum, Asia,
eime žiemą dar ką nors išvoliosim sniege ;-)
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #12 įjungtas: 2007 Rgs 14, 08:50:43 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Skriausdavo mane mokykloje, kas tik netingejo... Mazdaug bunant 15 metu tai atsibodo. Pradejau lankyti boksa... Nuo to laiko ant galvos lipti nebeleidziu... jau mazdaug 14 metu  :angel:

beveik mano istorija :D tik vietoj bokso buvo aikido, vietoj 15 metu - 14, o vietoj 14 - 8.. :D
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Ek4

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #13 įjungtas: 2007 Rgs 15, 15:10:29 pm »
 Tai buvo, kai buvau 15 metis. Tiesiog norėjau pakeisti savo gyvenimą. Atsibodo sėdėti namie. (Ankščiau buvau išlankęs plaukimą 3-3.5 metų). Sportų, aišku buvo visokių. Tiesiog norėjau išsiskirti savo sporto. Nes pas mus, visi tai krepšininkai tai kačelka, tai futbolininkai. Man šios sporto šakos nepatiko. Taigi, nusprendžiau lankyti Shidokan Karate. Juo ir toliau gyvenu. Tiesa, tėvai nenorėjo, kad lankyčiau,nes bijojo, kad bus man traumų ir pan. Bet visitek leido :D :)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2007 Rgs 15, 16:00:43 pm »
Vieni koviniu sportu, kiti kovos menais užsiiminėt pradėjo :angel: Šiaip skirtumas yra :book1:

Mano paauglystės aplinkoje buvo gan rimtai besiboksuojančių ir dalyvaujančių varžybose žmonių, tai kažkaip ir pradėjau pamažu boksuotis. Pirma pažintis 1987 metais... Esu nemažai ko išbandęs, bet kaip sakoma, pirma meilė nerudija... Iki šiol boksas man mieliausias :love1:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2007 Rgs 15, 16:00:43 pm »