AutoriusTema: Atsispaudimai  (Skaityti 47534 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #60 įjungtas: 2007 Sau 11, 16:29:20 pm »
Aha, ir vis rašykit, kokias metodikas taikot. Realybės šou "Atsispaudimas" bus :angel:

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #61 įjungtas: 2007 Sau 11, 19:48:38 pm »
bet tik atsispaudimais  :senis: jei norėsit pasigirt pritūpimais, tai jau kitoj temoj  :angel:
įtempk presą

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #62 įjungtas: 2007 Sau 11, 22:28:51 pm »
Aš neseniai irgi svarsčiau, kaip greičiau padidinti atsispaudimų skaičių. Vienas variantas buvo daryti maksimumą, kitas - daryti 70-80 procentų nuo to, ką galiu, bet daryti dažniau. Tai va, bandžiau daryti ne pilna jėga ir daugiau kartojimų, bet rezultatai sunkiai juda iš vietos. Paskaičiau, ką rašė Rolis, ir nutariau, kad geriau daryti maksimumą, bet taip, kad kitą dieną raumenys neskaudėtų arba mažai skaudėtų.
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #63 įjungtas: 2007 Sau 11, 22:37:07 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Paskaičiau, ką rašė Rolis, ir nutariau, kad geriau daryti maksimumą, bet taip, kad kitą dieną raumenys neskaudėtų arba mažai skaudėtų.

O tai kaip čia dabar tą skausmą reguliuot galima? :-/

ner_ko

  • Svečias
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #64 įjungtas: 2007 Sau 11, 23:12:26 pm »
Čia turbūt reiškia maždaug plius 1 atsispaudimas per dieną. :D Bent jau man toks būtų tas „neskausmingas maksimumas“. :D ;-)

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
bet tik atsispaudimais  :senis: jei norėsit pasigirt pritūpimais, tai jau kitoj temoj  :angel:

 :-]
« Paskutinis taisymas: 2007 Sau 11, 23:14:11 pm nuo ner_ko »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #64 įjungtas: 2007 Sau 11, 23:12:26 pm »

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #65 įjungtas: 2007 Sau 11, 23:18:20 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Čia turbūt reiškia maždaug plius 1 atsispaudimas per dieną. :D Bent jau man toks būtų tas „neskausmingas maksimumas“. :D ;-)
Nezinau turbut moteru organizmo niuansu, taciau jaunam organizmui raumenu skausmas( tikras skausmas, o ne lengvas gelimas) buna tik po ilgos pertraukos tarp treniruociu. 3-4 dienas paskauda ir toliau sportuojant, fiziniai kruviai raumenu skausmo nesukelia. Kaip Saxum kazkurioj temoj minejo, kad raumenu mikroiplysimai ir skatina raumens augima. Taciau, bent jau man tokie skausmai kelia tik nedideli diskomfota, del kurio tikrai nemazinsiu fiziniu kruviu
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #66 įjungtas: 2007 Sau 12, 00:00:20 am »
Saxum, žinau savo fizines galimybes, pastoviai sportuoju, po truputį didinu krūvį. Taip sakant, per kartą neužsivarau.
ner_ko, kas dieną ar kas kelias darau keliais atsispaudimais daugiau, o kai tingiu, tai nedidinu jų kiekio.
Raimondai, gal galėtumėt paaiškinti, kodėl nuo didelio fizinio krūvio raumenų neskauda. Man kaip tik skauda.
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #67 įjungtas: 2007 Sau 12, 00:06:59 am »
Tai rasiau, kad nezinau moteru fiziologiniu aspektu. O, gal as cia isimtis. treniruotese dirbu, kad iki namu parvaziuoti vos sugebu. ant vairo rankas sunku padeti. pamiegi gerai, atsikeli ir vel kaip agurkelis  :D. Pazistu kelis vyresnio amziau sprtininkus(50m). Tai jiems po didesniu fiziniu pratimu truputi gelia raumenis, bet ir jie kasdien i sale ateina ir kruviu nemazina
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #68 įjungtas: 2007 Sau 12, 00:27:16 am »
Pavydžiu tokių treniruočių, kažkada ir man panašių būdavo, dabar nebūna. O jei pastoviai sportuoju, tai man tų raumenų beveik neskauda, nes organizmas pripranta prie krūvių.
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #69 įjungtas: 2007 Sau 12, 00:39:21 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pavydžiu tokių treniruočių, kažkada ir man panašių būdavo, dabar nebūna. O jei pastoviai sportuoju, tai man tų raumenų beveik neskauda, nes organizmas pripranta prie krūvių.
o man patinka raumenų skausmas  :D ups - ne į temą  :oops:
įtempk presą

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #69 įjungtas: 2007 Sau 12, 00:39:21 am »

Atsijungęs Ruta

  • VIP narys
  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2006
  • Žinutės: 736
  • Šalis: 00
  • Karma: +34/-1
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #70 įjungtas: 2007 Sau 12, 01:07:46 am »
Nu žiūrint koks, jei vos paeini, tai man nelabai, man skausmas apskritai nepatinka. (Sorry, aš ne į temą.)
"Neskubėk. Nesirūpink. Čia esi tik trumpam. Tad būtinai stabtelk pauostyti gėlių." Walter Hagen

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #71 įjungtas: 2007 Sau 12, 07:01:24 am »
Dasibaigiu ne į temą - o man raumenų skausmas patinka - bent žinau, kad vakarykščią dieną atlikau maksimumą ir nuoširdžiai padirbėjau, o ne taip kad bim bam...
Prisiduodu į realybės šou atsispaudimas - užtingėjau (jei tiksliau, buvo labai daug darbo) ir dvi dienas nieko neveikiau, tai turbūt nepadaryčiau vėl nė vieno atsispaudimo nuo grindų. Net daryt bijau, labai per savigarbą muša tas voliojimasis, tai ir nesužinosim, kaip yra iš tiesų...
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Tomasas

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 384
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #72 įjungtas: 2007 Sau 13, 00:26:41 am »
Anksciau darydamas atsispaudimus ir noredamas, jog kiekis augtu. Dariau taip: Viena savaite darau pvz po 40, kita savaite jau 45 ir t.t didinau iki tam tikro skaiciaus. Aisku daznai kantrybe baigiasi :-) Bet cia neblogas budas. Aisku, pirma savaite pasirenki ne maksimalu skaiciu, bet kokia 90% kiek gali ir nuo to keli. Tada raumuo isidirbs.
O vat visai neseniai turejau tiksla padaryt 100 atsispaudimu. Is pradziu keliau nuo 40, iki 60. Tada nusibodo ir pagalvojau, o gal vistik eitu 100 padaryt, kad ir is leto. Vistik pavyko. Todel nuo tada dariau kiekviena diena po 100. Ir kuo toliau tuo tas 100 daresi lengviau. Man to kaip tik ir reikejo. Veliau nusibodo. Pavasari teks prie to sugrizt.

ner_ko

  • Svečias
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #73 įjungtas: 2007 Sau 15, 17:57:17 pm »
Jau norėjau pasigirt, kad padarau 9 atsispaudimus, taigi pakilo rezultatai, bet... matyt nereikėjo skubėt po gimdymo. Penktadieni gavau stuburo išvaržą. Ne sportuodama, o keldama vaiką, bet manau, kad nugarai po ilgesnio laiko tekęs krūvis turėjo įtakos. Vienu žodžiu, dabar esu kreiva šleiva (stuburo apačia „išvažiavo“ į šoną), jaučiu „malonius“ pojūčius nugaroj :D ir kojose (matyt, kabina nervus) ir iš realybės šou „Atsispaudimai“ laikinai pasitraukiu. Kaip dramatiška, šou paliko pirmasis dalyvis :D! Bet kai atsigausiu, I’ll be back, kaip sakoma :D :ruko:.
Merginos-moterys, šiukštu neskubėkit pagimdžiusios su krūviais :senis:! Aš jau, beje, antrąkart prisidirbu, pirmas kartas buvo po pirmo gimdymo, kai puoliau prie ratuko (to, kur su dviem rankenėlėm, pasiimi ir važinėji po grindis, gal jis kokį pavadinimą gudresnį turi, nežinau :oops:). Atrodo, iš savo klaidų nepasimokau... :banging:

P.S. Raumenų skausmą ir aš mėgstu, net ir stiprų, nors mazochistinių polinkų neturiu. Skirtingai nuo kitų skausmų (ypač galvos, danties, nugaros).
« Paskutinis taisymas: 2007 Sau 15, 17:59:44 pm nuo ner_ko »

wault

  • Svečias
Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #74 įjungtas: 2007 Sau 19, 17:03:23 pm »
Hmmm na man tai nekas su istvermia padarau tu atsispaudimu nemazai wa  padarau kelis ir  padustu ar dar kas bet zinau kad dar kokia 30+ tikrai padaryciau nu nzn gal blogai kvepuoju  :-/

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Atsispaudimai
« Atsakyti #74 įjungtas: 2007 Sau 19, 17:03:23 pm »