AutoriusTema: Maistas prieš treniruotę.  (Skaityti 33078 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

google

  • Svečias
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #60 įjungtas: 2009 Bir 23, 16:15:48 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mem, atsipeikekit ! Nuo kada mes shnekam apie medicina? Mityba nera gydymas. Zhala ( daroma/ar galimai daroma ) neapchiuopiama. Beje jusu nevertinamoje Kulinarijoje zhala galima pamatyti zhymiai dazhniau ir realiau (Amanita phalloides)  :valgo:  :bijo:
Tas ar kitas mitybos rezhimo pakeitimas trumpam, negali ir neturi ilgalaikio poveikio. Tam yra mase statistines medzhiagos pradedant Leningrado blokada, baigiant Tremtiniu patirtim. Ten stresine mityba ( jei ji budavo, o dazhniausiai ne), neramus miegas, ir psihologinis spaudimas truko metais.
Ar galit Mem apibrezhti zhala?
O vat vaiko sugebejimas motyvuotai dirbt, iveikt sunkumus, ir nestresuoti kritinese situacijose nesulyginamas su niekuo. Ir viso to vien grazhiomis frazemis nepasieksi. Tam reikia sunkumu kuriuos vaikas gali iveikt. vienas ish ju mityba. Kitas shuoliai ish vazhiuojanchios mashinos ( rizikinga ). ar darbas su virvem ( rizikinga).ar  nardymas ir plaukimas ( rizikinga) . imtynes ( rizikinga). sparingas ( rizikinga ). Net ir bfp treniruoteje vaikas gali uzhsilenkt del ivairiu priezhaschiu. Rizika yra visur. Galiu pasirinkt plepetoju kelia ir tik pasakot apie visa tai, be rizikos ir be pasekmiu. O galiu rizikuoti ir treniruoti. Ka  ir darau.
Naivu manyti kad per 20 metu traniruochiu, mano vaiku tarpe nebuvo tokiu kuriu tevai medikai, nederetu ju laikyti idijotais ar nesirupinanchiais savo vaikais. Net mano mokiniu tarpe yra pakankamai mediku, bet matyt ir jie priklauso tu pseudozhinovu kategorijai..kuriu ten Lietuvoje priviso...nu su tokia savimone..hm ka ash zhinau...kaip sakoma "flag vam v ruki mem."
Tik mano galva, gal deretu taip nesusireikshmint ir pamastyt, kad galgi ne visi tokie akli, kad iki shiol nepastebejo kaip "luoshinami" ju vaikai, kaip rizikuojama ju sveikata ir ateitim.

"Gydytoju" buti nepretenduoju. vienkartines mitybos gydymo forma nelaikau.
O vat jum Mem, kaip gydytojas, rekomenduoju pasiskaityti filosofo Rolando Povilonio darba " prasmes problema" idant nekiltu problemu su savoku pakeitimu.

P.S. ir ko gero pasikeisu nika..i DAKTARA MENGELE  :evil:

Atsiprašau, bet terminų aš tikrai nepainioju- medicina apima ne tik gydymą (kaip kad jūs manot), bet ir ligų prevenciją, tad subalansuotas, laikantis mitybos režimo maitinimasis bei adekvati miego trukmė pagal amžių ir yra prevencija. Taip kad, suvokiu ką kalbu ir faktinių klaidų nedarau.
Apie trumpalaikio vienkartinio maitinimosi ir miego trūkumo sukeliamas pasekmes neturėtumėt kalbėt kategoriškai.
Nelabai supratau, ką būtent norėjot pasakyt su tremtiniais ir t.t.-  jeigu nėra atlikto mokslinio tyrimo, kokia tų žmonių buvo sveikata (net ir histologiniu lygmeniu) iki tų įvykių ir po jų, negalit sakyt, jog  ten patirti išgyvenimai (su visom emocijom, mityba ir t.t.) nepaveikė jų sveikatos. Maža ką sako žmonės- gydytojas gali sakyt, „jums aterosklerozė“, o pacientas sakys „ne, nesutinku- aš sveikas, nes visiškai nieko nejaučiu“. Klinikinių požymių nepasireiškimas dar nerodo, jog žmogus neserga- kliniškai liga gali pasireikšt jai jau įsisenėjus.
O neramus miegas, psichologinis spaudimas- be abejonės veikia tiek atmintį, tiek emocijas, tiek imunitetą, tiek psichiką ir t.t. Ir naivu būtų tą nuginčyti.
Kad vaikas motyvuotai dirbtų, jį reikia sudominti veikla. Kažkaip mano treneriui niekad nekildavo rimtų problemų dėl vaikų neklausymo (o yra tekę matyt, kad turėjo jis ir visai mažų vaikų- net 6m. amžiaus) tiek salėj dirbant, tiek rengiant išvykas: ir jo klausė, ir jį gerbė, ir netgi vyresnieji kaip kada sudrausmindavo mažylius. Taip kad nebūtinai reikia drastiškų metodų siekiant priversti vaiką dirbti.
Taip, ką suvardinot yra rizikinga, bet kažin ar 12 metų vaikas šoka iš važiuojančios mašinos.. O dėl visų kitų- rizika gali būti dėl pačios veiklos, o ne dėl to, kad pvz žmogus yra verčiamas nedamiegoti..
Idiotais tėvus pavadinot jūs, iš mano lūpų tokių žodžių toli gražu nebuvo. O medikai puikiai supranta galimą riziką, bet kadangi sutinka su sąlygomis, vadinasi, priima ją, tačiau tai nereiškia, jog jie nesuvokia, kas jiems gali būt blogai, o kas ne. Asmeniškai , aš kai sportavau, visada žinojau kuo rizikuoju ir po kiekvienos traumos pagalvodavau, jog „dabar man trūko kraujagyslė, susidarė hematoma, atsirado puiki terpė infekcijai, reikia nepažeisti odos vientisumo, kad infekcija nepatektų į giliau esančius audinius.. jei pateks, per kanalus gali išplist per visą galūnę..patekus infekcijai į sisteminę kraujotaką, bus sepsis..o tada sepsinis šokas..o tada į reanimaciją..grįžtant į pradžią- visad suprasdavau, kas manęs laukia blogiausiu atveju. Taip kad tą puikiai supranta ir kiti medikai. Bet čia kaip ir su rūkymu- puikiai žino kuo rizikuoja, bet nemeta.. Vadinasi, prisiima atsakomybę už save dėl tokių veiksmų.
Jei kažkoks negalavimas atsitinka žmogui, jis nebūtinai lekia guostis treneriui- to taip pat reiktų nepamiršt.
Susireikšminu??? Kažin, ar kalbėjimas apie tai, kur turima žinių (aišku, iki profesorių man dar toli) yra susireikšminimas. O kiekvienas kitus vertina pagal save, tad retoriškai: nejau jūs jaučiatės susireikšminęs prieš mokinius, kurie daug mažiau už jus išmano treniravimo metodikas?

Ir jau trečią kartą tariu, kad nebeturiu, ką pasakyt- ne dėl to, kad tikrai neturiu, ką pasakyt, o todėl, kad reikia gerbti kitus forumiečius, kuriems aktualu užduota tema, o ne floodinimas (kas dabar yra) ir be to, mes absoliučiai vienas kito nesuprantam, tad nėra prasmės rašinėt aiškinantis sąvokas ir pan. Aš visuomet viską pirma matysiu iš medicininės pusės ir remsiuos mokslo žiniomis, o jūs savo.
Manau, tuo ir reikėtų pabaigti.


Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #61 įjungtas: 2009 Bir 23, 20:46:15 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Taip, ką suvardinot yra rizikinga, bet kažin ar 12 metų vaikas šoka iš važiuojančios mašinos.. O dėl visų kitų- rizika gali būti dėl pačios veiklos,

Manau, tuo ir reikėtų pabaigti.

ok baigiam.

O del vaiku, tai vertetu pazhiureti musu puslapyje vasaros treniruochiu video. Tada Tomukui buvo 12 ( pas mane nuo 9 )... shuolis ish traukinio.. leidimasis virve.. shuoliai ish mashinos.  del faktu tikrumo siunchiu pas Asia, Smaugli, Akira. Jie ne karta buvo shalia.
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs Dariuz

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 144
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +4/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #62 įjungtas: 2009 Bir 25, 11:09:00 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
ok baigiam.

O del vaiku, tai vertetu pazhiureti musu puslapyje vasaros treniruochiu video. Tada Tomukui buvo 12 ( pas mane nuo 9 )... shuolis ish traukinio.. leidimasis virve.. shuoliai ish mashinos.  del faktu tikrumo siunchiu pas Asia, Smaugli, Akira. Jie ne karta buvo shalia.

Paprašysiu gerb. Zen dar kartelį (gal pirmąjį tiesiog praleidot), gal galima šiek tiek apie vienkartinio maitinimosi temą: kokiu paros metu, koks kiekis, kokia sudėtis, kaip su skysčiais, kaip derint su treniruotės laiku ir pan. Bent jau kaip Jūs darot.
Ačiū
no pain, no gain

Atsijungęs Zen

  • VIP narys
  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2006
  • Žinutės: 189
  • Amžius: 67
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +19/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #63 įjungtas: 2009 Bir 27, 11:24:09 am »
Skyschiu kiek nori kada nori. ( bet ne priesh, per, po treniruotes bent 1 val. )
maistas vakare. po visu darbu. (tame tarpe ir po treniruotes.)
kiekis tiek kiek nori ( ne tiek kiek telpa ). Saiko lavinimas niekam nepakenke.
Tempas neskubus. Tai pakankamai malonus procesas todel skubet neverta.
Sudetis - sudetingas klausimas. Valgai arba tai ka turi, arba tai ko prisigaudai :).
Stovykloje dazhniausiai troshkiniai-koshiasriubes, bet tai daugiau salygota gamybos pajegumais ir ribotomis galimybemis daryt 6-7 patiekalu shventinius pietus :). Jei jautiesi alkanas gali pagurkshnot arbatos, su viskuo ka turi prie jos. ir t.t.
Po pavalgymo gali eit ilsetis ( miegoti ).
.impossible takes, just a little bit longer..

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #64 įjungtas: 2009 Lie 07, 00:47:13 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Atsiprašau, bet terminų aš tikrai nepainioju- medicina apima ne tik gydymą (kaip kad jūs manot), bet ir ligų prevenciją, tad subalansuotas, laikantis mitybos režimo maitinimasis bei adekvati miego trukmė pagal amžių ir yra prevencija. Taip kad, suvokiu ką kalbu ir faktinių klaidų nedarau.
Apie trumpalaikio vienkartinio maitinimosi ir miego trūkumo sukeliamas pasekmes neturėtumėt kalbėt kategoriškai.
Nelabai supratau, ką būtent norėjot pasakyt su tremtiniais ir t.t.-  jeigu nėra atlikto mokslinio tyrimo, kokia tų žmonių buvo sveikata (net ir histologiniu lygmeniu) iki tų įvykių ir po jų, negalit sakyt, jog  ten patirti išgyvenimai (su visom emocijom, mityba ir t.t.) nepaveikė jų sveikatos. Maža ką sako žmonės- gydytojas gali sakyt, „jums aterosklerozė“, o pacientas sakys „ne, nesutinku- aš sveikas, nes visiškai nieko nejaučiu“. Klinikinių požymių nepasireiškimas dar nerodo, jog žmogus neserga- kliniškai liga gali pasireikšt jai jau įsisenėjus.
O neramus miegas, psichologinis spaudimas- be abejonės veikia tiek atmintį, tiek emocijas, tiek imunitetą, tiek psichiką ir t.t. Ir naivu būtų tą nuginčyti.
Kad vaikas motyvuotai dirbtų, jį reikia sudominti veikla. Kažkaip mano treneriui niekad nekildavo rimtų problemų dėl vaikų neklausymo (o yra tekę matyt, kad turėjo jis ir visai mažų vaikų- net 6m. amžiaus) tiek salėj dirbant, tiek rengiant išvykas: ir jo klausė, ir jį gerbė, ir netgi vyresnieji kaip kada sudrausmindavo mažylius. Taip kad nebūtinai reikia drastiškų metodų siekiant priversti vaiką dirbti.
Taip, ką suvardinot yra rizikinga, bet kažin ar 12 metų vaikas šoka iš važiuojančios mašinos.. O dėl visų kitų- rizika gali būti dėl pačios veiklos, o ne dėl to, kad pvz žmogus yra verčiamas nedamiegoti..
Idiotais tėvus pavadinot jūs, iš mano lūpų tokių žodžių toli gražu nebuvo. O medikai puikiai supranta galimą riziką, bet kadangi sutinka su sąlygomis, vadinasi, priima ją, tačiau tai nereiškia, jog jie nesuvokia, kas jiems gali būt blogai, o kas ne. Asmeniškai , aš kai sportavau, visada žinojau kuo rizikuoju ir po kiekvienos traumos pagalvodavau, jog „dabar man trūko kraujagyslė, susidarė hematoma, atsirado puiki terpė infekcijai, reikia nepažeisti odos vientisumo, kad infekcija nepatektų į giliau esančius audinius.. jei pateks, per kanalus gali išplist per visą galūnę..patekus infekcijai į sisteminę kraujotaką, bus sepsis..o tada sepsinis šokas..o tada į reanimaciją..grįžtant į pradžią- visad suprasdavau, kas manęs laukia blogiausiu atveju. Taip kad tą puikiai supranta ir kiti medikai. Bet čia kaip ir su rūkymu- puikiai žino kuo rizikuoja, bet nemeta.. Vadinasi, prisiima atsakomybę už save dėl tokių veiksmų.
Jei kažkoks negalavimas atsitinka žmogui, jis nebūtinai lekia guostis treneriui- to taip pat reiktų nepamiršt.
Susireikšminu??? Kažin, ar kalbėjimas apie tai, kur turima žinių (aišku, iki profesorių man dar toli) yra susireikšminimas. O kiekvienas kitus vertina pagal save, tad retoriškai: nejau jūs jaučiatės susireikšminęs prieš mokinius, kurie daug mažiau už jus išmano treniravimo metodikas?

Ir jau trečią kartą tariu, kad nebeturiu, ką pasakyt- ne dėl to, kad tikrai neturiu, ką pasakyt, o todėl, kad reikia gerbti kitus forumiečius, kuriems aktualu užduota tema, o ne floodinimas (kas dabar yra) ir be to, mes absoliučiai vienas kito nesuprantam, tad nėra prasmės rašinėt aiškinantis sąvokas ir pan. Aš visuomet viską pirma matysiu iš medicininės pusės ir remsiuos mokslo žiniomis, o jūs savo.
Manau, tuo ir reikėtų pabaigti.


Beveik neskaičiau, bet aišku viena-darai ką nori, valgai kiek nori ,geri, kad ir iš balos vidurį miesto vistiek medikai atpumpuos  :P
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #64 įjungtas: 2009 Lie 07, 00:47:13 am »

Atsijungęs Daliuz

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2009
  • Žinutės: 675
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: aq
  • Karma: +9/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • www.dojo.lt
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #65 įjungtas: 2009 Rgp 23, 17:24:37 pm »
gerai kad nežinojom mes vaikai būdami tiek kiek google :)
antraip dabar gyvi nebūtumėm , nes kai karstėmės stogais, ar futbolą žaidėm ant asfalto, ar medžių plonumus tikrindavom, turėjom netik nubrozdinintų kelių ar nosių, bet įpjovimų ar pan buvo begalės, nei kas užsikrėtė nei ką ...
o dėl valgymo vienąkart dienoj turiu a čia uošvį valgo vakare aria kaip arklys visa diena ir nieko...
o va kolegos nevalgė tik pietų darbe trys (t.y. visas 100% nevalgančiųjų) sėdi su skylėm skrandžiuose... taip kad čia vos ne loterija :)
Universe is for free.

Atsijungęs Liociks

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2008
  • Žinutės: 232
  • Amžius: 31
  • Vieta: Šiauliai
  • Karma: +6/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: liociks3
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #66 įjungtas: 2009 Rgp 25, 15:26:33 pm »
Isvis kas cia per poziuris yra su ta vienkartine mityba nesuprantu.Visada yra geriau valgyti daznai , bet po maziau.Paziurekit kulturiakai kaip atrodo (nekalbu apie profesionalus ,nes jie isvis man nepakeliui).Zmones valgo sesis kartus per diena :senis: Ir beto nutukimo atzvilgiu taip pat blogai vienkartine mityba
I was not born a winner, i was not born a loser, i am what i make myself be

Atsijungęs Daliuz

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2009
  • Žinutės: 675
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: aq
  • Karma: +9/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • www.dojo.lt
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #67 įjungtas: 2009 Rgp 25, 17:37:11 pm »
Na pliusu vienkartinės mitybos kiek įžiūriu nemažai, neprarandi laiko valgymui, nereik ilsėtis ten kažkiek valandų prieš ir po, treniruoja ištvermę, dėl minusų: kad pilvą augina tai 100%, dėl skrandžio bėdų turbūt reik žiūrėt atskirai kiekvieną ir jėgos/greičio tai tikrai nepriduoda... žr. raumenų energetiniu resursus.

btw:
Citata
Skyschiu kiek nori kada nori. ( bet ne priesh, per, po treniruotes bent 1 val. )
Kad netik aš nesutiksiu bet ir dauguma beje.. su visais gydytojais priešakyje... ne prieš ir ne po, o visada. Aišku su saiku lol
Universe is for free.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #68 įjungtas: 2009 Rgp 30, 18:31:38 pm »
Na, nezinau...Mityba domiuosi senokai, bet vienas kartas per diena? :chmm: Nesuprantu is kur aplamai tada imama energija, kurios reikia, kaip pavalgius is karto eiti miegoti? Ar nebus energija naudojama is augimo resursu- vaikams cia- ir ta jie pajus truputi veliau, kada uzaugs...Na, gal, tikrai nesinori kazka uzgincyt siuo atveju, bet...Idomu , idomu...Asmeniskai as- bent 4 kartai, po nedaug + skysciai, vaisiai nesiskaito...Vieno karto neisivaizduoju- mirciau po pirmo vakaro :D Ir kodel vienas maitinimasis duoda istverme? :chmm:( cia Daliuzz)...mityba- 3-4 kartai po truputi, letai, gerai sukramtant, suderinant produktus ir ju paklausa savo organizmui...Na, nezinau, man viena karta valgyt nesigautu  :D
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #69 įjungtas: 2009 Rgp 30, 19:02:05 pm »
Pagal sporto mokslą, sportininkams reikia valgyti 4-6 kartus per dieną. Jei žiūrėt į profesionalius kovotojus, kažin ar rastume, kuris maitinasi kartą per dieną. Čia toks variantas tinka va nebent tokioms stovykloms, kokį mėnesiuką taip pgyvent niekam nepamaišys. Per karą ne taip dar žmonės badavo ir sveikesni už dalį forumiečių po šiai dienai gyvena...

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #69 įjungtas: 2009 Rgp 30, 19:02:05 pm »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #70 įjungtas: 2009 Rgp 30, 20:06:14 pm »
Na, sveikai pabadaut- sveika! Skamba keistai, bet turim zinoti, koks musu organizmas ir ar tas badavimas neduos daugiau zalos, nei naudos. Kaip galima zinoti kaip sureaguos svetima vaikas i tokia dieta?Na, taip nerizikuociau. O sergant kai kuriomis ligomis- net be ju riskiu simptomu - tai peilis organizmui. Taciau, Gerb. Zen turi didele patirti, todel tas metodas- unikalus kazkuom...Spartoje vyrai valge viena karta, bet tik zygiu metu, kad kuo daugiau nuietu. Ir tai- 1, max 2 savaites. Gladiatoriai valge viena karta , bet sociai...Uzkandziu budavo ir tarp kovu bei treniruociu...
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Daliuz

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2009
  • Žinutės: 675
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: aq
  • Karma: +9/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • www.dojo.lt
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #71 įjungtas: 2009 Rgp 30, 21:24:25 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ir kodel vienas maitinimasis duoda istverme? :chmm: ...
na turiu omenyje organizmas pratinasi prie pasikeitusių sąlygų, taupiau/racionaliau eikvot energiją tuo pačiu ir ja kaupti, gaunasi stiprinam aerobinę sistemą
Universe is for free.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #72 įjungtas: 2009 Rgp 31, 09:31:26 am »
Kazin, ar jau ten kazak pritaupysi, greiciau pavargsi ir viskas, ilgiau atsistatinesi. Ziurejau uzsienyje viena laida, kurioje rode, kaip organizmas reaguoja i ivairius dalykus, kaip stengiasi islikti gyvas. Labai idomiai nupasakota buvo, kaip tausodamas resursus, atjungineja tai, kas nereikalinga, mesdamas pajegas tik sirdziai ir smegenims.
Man nuo vienkartinio valgymo tirpsta rankos, svaigulys, ne kas vienu zo. Anksciau to nebudavo, dabar jau truksta energijos...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #73 įjungtas: 2009 Rgs 01, 16:46:35 pm »
Nezinau, Zen- tikras Mokytojas ir jo stovyklose nei vienas vaikas dar nenusilpo( o gal nezinom ;-) ), tai keista, is kur jie ten tos energijos gauna :nezino:
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #74 įjungtas: 2009 Rgs 02, 08:25:01 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nezinau, Zen- tikras Mokytojas ir jo stovyklose nei vienas vaikas dar nenusilpo( o gal nezinom ;-) ), tai keista, is kur jie ten tos energijos gauna :nezino:

Anksciau ir as nenusilpdavau, o dabar...  :senis: senstu...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Maistas prieš treniruotę.
« Atsakyti #74 įjungtas: 2009 Rgs 02, 08:25:01 am »