AutoriusTema: Apie varlinyką ir progresą  (Skaityti 3770 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Baisu

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Užusienis
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • smile :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Apie varlinyką ir progresą
« įjungtas: 2004 Spa 25, 14:44:49 pm »
TEMA ATKELTA

Progresas... yra tik du variantai, arba tu progresuoji, arba trypčioji vietoj ir ridenies žemyn...
Man nekyla klausimų kurį kelią norėčiau rinktis...

Grįžtant prie WT. Va kas mane šiek tiek erzina, tai aukštų technikų mitas ir marketinginiai dalykai. Klausimas per kiek laiko iš tikro galima realiai panaudojamų ir bazinių dalykų išmokti... Ir kiek tie dalykai užtempiami vien dėl to, kad reikia organizacijai pinigėlį susirinkti...
Nes su savo ribota patirtim dar šito negaliu atsirinkti. Gal ir kiek kvaila situacija pas mane gavosi, nes instruktorius surinkinėjo grupę vasaros pradžioj, o labai daug naujokų atėjo rugsėjį, tai kol jie pasieks mano lygį ir galėsiu su jais normaliai treniruotis aš jaučiuosi trypčiojantis vietoj :(

Btw, Saxum. Žadėjot medžiagėlės apie aukštų technikų mitus...
Be water my friend

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #1 įjungtas: 2004 Spa 25, 15:48:29 pm »
Tai manai, kad tuo metu kai "naujokai" dirba tai, ka tu dirbai prie pora menesiu, tu esi betrypciojantis vietoj???
O kaip tada "povtorenije – mat' uchenija"...
Ar tu jau manai, kad net ta pati pirma veiksma tu JAU ISMOKAI?

Kodel net "prakute" meistrai ir tie patys instruktoriai pries treniruotes vel ir vel kartoja baze? Kodel treneriai ir visi instruktoriai vis sugryzta prie pirmuju pamoku? Ir tai tu keiksi, kad "vel nuo pradziu"?

Man patiko kazkokio rusu filmo fragmentas, kur mergaite norejo but balerina ir atsistojus prie veidrodzio kilojo kojas.. po kiek laiko, kai ja uzkniso, ji paklause mamos - ar dar ilgai reikes kilot? I tai mama atsake - visa gyvenima...

Taip ir mes... Seniau pabambedavau ir as, kad IR VEL TAS GIAKU-CUKI!!!
Ir kodel taip daznai i Seiken-dachi?
Bet praeina..;))))
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Baisu

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Užusienis
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • smile :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #2 įjungtas: 2004 Spa 26, 09:23:23 am »
Asia, aš šiek tiek ne apie tai. Aš nieko prieš šlifavimą, bet visai kitas reikalas yra kai tu dirbi su patyrusiu partneriu, o ne dar grybaujančiu naujoku :)
Be water my friend

Sei-i

  • Svečias
Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #3 įjungtas: 2004 Spa 26, 09:50:59 am »
Tarp kitko, su dar nepagadintais naujokais yra visai smagu prakutusiems dirbti!  :D

Nes jų reakcija yra dar NATŪRALI, o ne išmokta, tad prisitaikyti prie jų manieros “klasikinius“ variantus tenka pačiam, ir labai greitai, kas yra itin naudinga minėtam progresui: jiems nepasakysi, kad ne taip smūgiuoji - jei neapsigini, tai jau tavo bėda, ne jo!...  :D  (o va ko aš pasigendu kaip tik aikido treniruotėse, nes dažniausiai liepiama tik pulti “kanonizuotai“, kaip ir klasifikuota pagal aikido visus reikalavimus).

Jie irgi dėkingi, nes iškart stengiasi pasiekti prakutusiojo lygį, ir taip jiems greičiau, nei dirbti tik tarpusavyje, “varlinyke“.

Taip kad nereikia būti per geros nuomonės apie save, o stengtis iš situacijos išpešti maksimumą naudos sau. Jei davė vaikus sparingui, tai ir dirbsi švelniai, kad netraumuotum, kas irgi tobulina įgūdžius. Jei davė trapią merginą, tai išmoksi susikaupti ne į jos užpakaliuką, o į kokį reikalingą veiksmą... ;)

Pasakyme, kad muštynėse (arba kovoje) yra visi lygūs, yra daug tiesos. Ne kartą stebėjau, kaip žmogus gražiai dirba sparinge su “kietais“ kovotojais, ir tampa visiškai bejėgiu, pasimeta, prieš naujoką, kuris net jėga neprilygsta jam...  :D

Atsijungęs Baisu

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Užusienis
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras
  • smile :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Spa 26, 11:25:53 am »
Abu jūs teisūs... tačiau aš matyt esu tam tarpiniam variante - nesu tiek prakutęs, kad išpeščiau daug naudos iš naujokų arba tie naujokai yra nedrąsūs ir susikaustę, tai jų reakcija nėra labai natūrali...

O gal šiaip prisibijo. Nors piktas neatrodau, bet 195 cm matyt duoda savo :)

Anyway, yra kaip yra ir bandysiu išsipešt sau naudos iš šios situacijos. Tik ta situacija radikaliai keičiasi ir aš išvykstu į Briuselį. Taip, kad MA propagavimą teks ten tęsti :)
Be water my friend

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Spa 26, 11:25:53 am »

Sei-i

  • Svečias
Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Spa 26, 11:41:49 am »
Citata
Tik ta situacija radikaliai keičiasi ir aš išvykstu į Briuselį. Taip, kad MA propagavimą teks ten tęsti :)


Su ES Biudžeto ir finansų komisare Grybauskaite, HKD 1dan?...  :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Apie varlinyką ir progresą
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Spa 26, 11:41:49 am »