Mano trumpa nuomonė apie vidinę energiją.
Mūsų organizmas nėra mėsos krūva, tai įvairių organų visuma, kuriuose vyksta sudėtingi cheminiai procesai, kurių metu yra sunaudojamas kuras (maistas) ir išskiriama energija. Ši energija yra naudojama palaikyti organizmo gyvybinėms funkcijoms, tiek vidinėms, tiek išorinėms. Energija naudojama tiek širdies darbui, tiek raumenų (nors širdis irgi raumuo

), tiek skrandžio, tiek kepenų. Energja lygiai taip pat reikalinga protiniam darbui, smegenims, nervinėms ląstelėms. Būtent ši energija, mano galva, ir yra VIDINĖ. Mes jos kaip ir nejaučiame, bet kartais protinis darbas išvargina labiau, nei fizinis, o tai yra vidinės energijos stygius. Tai čia ir visas stebūklas. Kažkada rytiečiai buvo nepakankamai išsilavinę, kaip ir visas pasaulis apskritai, tai ir buvo ta vidinė energija apgaubta kažkokiu paslapties skydu, tačiau dabar tai galima paaiškinti moksliškai, bet kam? Juk kas paslaptinga, tas labiau traukia.
O dėl vidinės energijos valdymo, tai kodėl gi ne? Sujungus išorinę ir vidinę energijas, natūralu, kad rezultatas yra efektyvesnis. O kas teigia,k ad vidinė energija tėra prasimanymas, tai jei paprasčiausi robotai?????