AutoriusTema: Vitaminai  (Skaityti 44646 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

sinoku

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #30 įjungtas: 2006 Vas 06, 16:07:08 pm »
Citata iš: Danny
Citata iš: Lonsas
Citata iš: yoshida
Animal Pak dabar :)
kad cia nevisai vitaminai. man ir idomu kaip sekas su jais?
čia vitaminai, tik dozės žiauriai užkeltos ir gal aminkių pėdsakai
nu jo, jei giliau tuose 'vitaminuose' pasikapstyt, tai
gal ir vitaminu nelabai rasi:)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Vitaminai
« Atsakyti #31 įjungtas: 2006 Vas 06, 16:23:27 pm »
Dėl Animal Pack... Sudėtyje yra vitaminai, mineralai ir dar krūvelė įvairių komponentų. Tai kiek daugiau nei vitaminai, tačiau tai tikrai nėra jokie anabolikai ar dar kokia "chemija", kenkianti organizmui. Nebent jie kažko nerašo... :-) Visko gali būt...

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Vitaminai
« Atsakyti #32 įjungtas: 2006 Vas 06, 19:10:39 pm »
nu va va :) man tokie preparatai nevisai patikimi atrodo, todel as isgeriu tabletyte Magnio, tabletyte kalcio, ir kalio dar nusipirkt reiktu. padeda nepadeda nzn, bet koju pirstu nebetraukia :) nors cia tikriausiai mano zajobke, gal reiks kada ir man kazka rimciau pamegint :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Makivara's

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #33 įjungtas: 2006 Vas 06, 19:40:51 pm »
Na as tai kalna vitaminu ryju, nors kokiu tiksliai gali tik Mokytojas pasakyt. ;). Ten Magneziumas, KalioMagnio preparatai, visu imanomu grupiu b, c ir kitokie vitaminai. Galiu tik pasakyt viena - tonusas nuolat pakyletas (nebent nu jau Ziauriai Nereali Darbo Diena). I pajudejima net po labai dideles pertraukos atejes galutinai "nusivyniojau" po pusantros valandos. O per sekancia jau pilnas jegu buvau, tobish organizmas net per dem nenusilpo.
Bet manau kaip ir su bet kokiu preparatu, taip ir su vitaminais - svarbiausia jausti saika ir visks bus normalee ;)

Pagarbiai,
Makivara's

barsa

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #34 įjungtas: 2006 Vas 06, 21:42:30 pm »
ka taip sportuoji kad vitaminus tenka "ryti"?

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Vitaminai
« Atsakyti #34 įjungtas: 2006 Vas 06, 21:42:30 pm »

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Vitaminai
« Atsakyti #35 įjungtas: 2006 Vas 06, 22:23:09 pm »
Citata iš: Vidma
ka taip sportuoji kad vitaminus tenka "ryti"?
nu siaip betka sportuojant reikia bent siek tiek vitaminu vartot, nes kitaip tai nekas bus :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Vitaminai
« Atsakyti #36 įjungtas: 2006 Vas 06, 22:39:03 pm »
Citata iš: Vidma
ka taip sportuoji kad vitaminus tenka "ryti"?
Tie patys mylimi kovos menai - isprakaituojame daug. Kartu su prakaitu iseina ir naudingos medziagos is organizmo. Tenka atstatineti... Kitaip - gili duobe. Tiek moraliskai, tiek ir fiziskai
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

barsa

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #37 įjungtas: 2006 Vas 07, 08:02:45 am »
Citata iš: Skeptikas
Citata iš: Vidma
ka taip sportuoji kad vitaminus tenka "ryti"?
Tie patys mylimi kovos menai - isprakaituojame daug. Kartu su prakaitu iseina ir naudingos medziagos is organizmo. Tenka atstatineti... Kitaip - gili duobe. Tiek moraliskai, tiek ir fiziskai
na neabejojau kad tai kazkas is kovos menu. gal sioje temoje tai nelabai siejasi, taciau gal galima pasiteirauti ka sportuojat, klausiu del to kad ir pats is Klaipedos esu, o tokiu siame forume nelabai daug esu pastebejes. (plius perskaites visas temas neradau ka pvz. mokytojas su skeptiku sportuoja, o va ir mokiniu turit...)

del vitaminu neabejoju kad jie reikalingi, tiesiog uzstrigo zodis "ryti" na ir kitas mazdaug "ka duoda ta geriu"... reiktu ir paciam mokiniui tuo dometis

Makivara's

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #38 įjungtas: 2006 Vas 07, 11:10:27 am »
2 Vidma >

Ka mes "sportuojam" tai gali ir pats paziuret jei Klaipedietis esi. Mokytojas, Skeptikas, as ir dar keli sio forumo nariai antradieniais ir ketvitadieniais susitinkam prie Akropolio esancioje salikeje ir pora valandu shamanaujam prie savo reikalu. Is esmes pasakot butu ... nekorektiska, nes tai tiesiog nera standartinis dalykas. Geriau ateik pats pamatysi :]. Jei nuspresi kad nori - pm man parasyk, as tau mob. numeri savo duosiu ir sutarsim kur susitinkam.
O kas liecia "ryjima" - tai vis gi metaforiskas issireiskimas. As matau kokius vitaminus vartoju ir ka geriu. Nesu toks bukas kad man ir betono gabala susert galima butu :D. Taciau yra zmoniu kurie daugiau uz mane ismano apie tai, kokiu vitaminu ir medziagu reikia mano organizmui atliekant vienokia ar kitokia programa. Tai tie zmones, kurie tas programas sustatineja ;-). Va jais (konkreciai juo) as ir pasitikiu.

Pagarbiai,
Makivara's

barsa

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #39 įjungtas: 2006 Vas 07, 12:07:06 pm »
dekui uz issamu atsakyma nors ir gal ne visai sios temos remuose klausimas buvo uzduotas.
del kokio susitikimo visai idomi mintis, manau bus galima ka nors sugalvot, bet cia jau susitarsim asmeniskai, nebeterskim temos.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Vitaminai
« Atsakyti #39 įjungtas: 2006 Vas 07, 12:07:06 pm »

Atsijungęs yoshida

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2004
  • Žinutės: 201
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Vitaminai
« Atsakyti #40 įjungtas: 2006 Vas 07, 12:41:49 pm »
Vitaminai yra butini kiekvienam zmogui! O sportuojanciam reikia dar daugiau! Viena multivitaminu  is vaistines tablete per diena tai bobutei gert, o ne sportininkui. Animal pak sportuojanciam labai tinka nes ten jau viskas subalansuota, tiktai gaila kad brangu :( Kada kai laiko turesiu perspausdinsiu tokia brosiurele apie vitaminus ir mineralus, ten berods kazkokio daktaro Voloko, kuris didelis vitaminu ir mineralu vartojimo salinikas...
Mike Tyson:
"He was screaming like my wife."

sinoku

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #41 įjungtas: 2006 Vas 07, 16:45:24 pm »
Citata iš: Makivara's
Na as tai kalna vitaminu ryju, nors kokiu tiksliai gali tik Mokytojas pasakyt. ;). Ten Magneziumas, KalioMagnio preparatai, visu imanomu grupiu b, c ir kitokie vitaminai. Galiu tik pasakyt viena - tonusas nuolat pakyletas (nebent nu jau Ziauriai Nereali Darbo Diena). I pajudejima net po labai dideles pertraukos atejes galutinai "nusivyniojau" po pusantros valandos. O per sekancia jau pilnas jegu buvau, tobish organizmas net per dem nenusilpo.
Bet manau kaip ir su bet kokiu preparatu, taip ir su vitaminais - svarbiausia jausti saika ir visks bus normalee ;)

Pagarbiai,
Makivara's
jaunas turbut dar, del to ir jegu pilna kita diena...:] nors vitaminai reikalingi, reikalingi..

Makivara's

  • Svečias
Vitaminai
« Atsakyti #42 įjungtas: 2006 Vas 07, 17:02:11 pm »
Na dar ne dinozauras :] 26 viso labo. Bet tai per savo gyvenimeli organizma numucines esu konkreciai ir tikrai nepasakyciau kad jegu kupinas. Viena prisiminus kiek ilgalaikiu traumu (bent puse metu) esu turejes bei visokiu gydymo kursu praejes xeminio pagrindo, tai tikrai manyciau organizmas mano zemiau vidurkio tokiam amziui laikos. Na bet zmogus yra toks koks nori buti. O as (kaip ir dauguma cia) nenoreciau but invalidu ar zmogum, kuris vos slegimui ir santykines dregmes pokyciam atsiradus alpsta nuo ligu sukeltu organizmo issekimo.

Pagarbiai,
Makivara's

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Vitaminai
« Atsakyti #43 įjungtas: 2006 Vas 25, 00:33:55 am »
pats geriausias vitaminas yra lašinys  plius svogūno galvutė.kap sakant užkast geriau nesugalvosi :alus:
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Vitaminai
« Atsakyti #44 įjungtas: 2006 Vas 25, 16:05:29 pm »
Tai čia ne vitaminas, zakūskė ;-) :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Vitaminai
« Atsakyti #44 įjungtas: 2006 Vas 25, 16:05:29 pm »