AutoriusTema: Avarija  (Skaityti 4085 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs storas

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 75
  • Amžius: 51
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +12/-2
  • Lytis: Vyras
  • Vaikštantis vandeniu.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.gezai.lt
Avarija
« įjungtas: 2004 Rgs 06, 21:32:23 pm »
Mūsų adminas pasiūlė man pasidalinti kai kuriomis istorijomis iš savo dienoraščio. Šiai istorijai jau kokių pusantrų metų. Jei pasirodys neįdomu, galima bus išmesti :rolleyes:.

Apturėjau lengvą avariją. Važiuoju sau atsidaręs langus, nusimetęs striukę, klausausi muzikos, maikute trumpom rankovėm – visas pavasarinis. Džiaugiausi, kad gyvenu tokioje gražioje planetoje ir jaučiau, kaip nuo to šviesėja mano karma :angel:. Iš kart už maximos yra tokia didelė sankryža prie bazių ir Senukų. Žalia pradėjo mirksėt, užsižiebė geltona. Norėdamas gal būčiau prašokęs, bet ten labai ilga sankryža, o mentų visur pilna paskutiniu metu. Pamaniau, vis tiek kada nors visi mirsime, niekur nenulėksiu ir staiga sustojau. Tik bum - smūgis i galą :banging:. Smūgis pasirode gan stiprus, bet minkštas, kas bylojo apie detalių lūžimą. Pagalvojau, na štai, praeitą vasarą nemokamai susitvarkiau priekį, kai kažkoks žioplys įvažiavo man aikštelėje stovinčiam, o dabar atėjo galo eilė :-D. Seniai reikėjo tvarkyt, nes tekančios saulės šalies technika visai neatspari rūdims :V. Išlipau, aplink pilna plastmasiniu šukių, ant mano supuvusios mazdos kablio užsimovęs mondeo visiškai sueižėjusiu buferiu ir grotelėmis. Numeris padalintas per pusę kartu su jo lizdu. Mazda net nepaliesta. Puikus daiktas, tas kablys, bet ne šį kartą, nes tapo aišku, kad nemokamą galo remontą teks atidėt kitam kartui. Būtinai reikia nusiimt tą kablį. Iš mondeo išlipo rusas, geriausiu atveju kokio 170 cm ūgio ir ~75 kg svorio ir liūdnai pasižiūrėjo į nuolaužas :(. Nutariau pabandyt užmegsti pokalbį.
Aš: - Ei, bratanas, tos mergšės trumpais sijonais  :boobs: tikros stervos, ar ne?
Jis: - O prie ko čia mergšės?
Aš: - O tai į ką gi tu žiūrėjai važiuodamas? :joy:
Į tai jis neaiškiai sumurmėjo, kad galėjau dar važiuoti, per anksti sustojau.
Kadangi jis man pasirodė nepiktybinis, tariau:
- Na, man tai tu vyruti žalos neatnešei, naudos, berods irgi neatneši, tai jei nenori mentams mokėt poros šimtų litų už avariją, gal aš jau ir važiuosiu. Jis aišku su džiaugsmu sutiko. O aplink didžiausi kamščiai dėl mūsų susidarė, visi tik signalina, keikiasi :director:, todėl nesusilaikiau jam nepasakęs:
- Na ir keisti žmonės, ar ne? Pavasaris, dangus žydras, o jie atrodo viso to nepastebi ir tik gadina savo karmas :angel:.
Ir nelauktai iš audi 100, kuri stovėjo už mondeo, išlipo stambokas diedas su ganėtinai atsikišusiu pilvu. "Aikido meistras", šovė man mintis. Matyt jam atsibodo sėdėt, nes ilgą laiką jam niekas neleido persirikiuot į kitą eilę, kad aplenkt avarijos vieta. Metęs piktą žvilgsnį į nuolaužas, iškošė per dantis :A :
- Per tokius svolačius, kurie staigiai stabdo ir įvyksta avarijos.
Nutariau atidėti karmos šviesinimą kitam kartui. Stipriai panorau įsitraukti į pokalbį :lalala:.
Aš: - Jei tu vairuoji, kaip boba ir esi be reakcijos, tai važiuok troleibusu :D.
Jis: - Prikąsk liežuvį pyzduk, nes išgrąžinsiu tau mordą :E.
Aš: - Jei tokie kretantys, kaip žele pyderai, kurių pilvas neleidžia atsistoti byrkai, galėtu man išgrąžint mordą, turėčiau būti vienas gražiausių mieste :P.
Nemaniau, kad bus toks durnas :butt: ir bandys smūgiuoti viduryje gatves, matant daugybei žmonių. Smūgiavo, kaip sulėtintam kine. Teko pasitraukt kiek atgal, kad ranka nepasiektų. Kad jo žodis nebūtų paskutinis, įgrūdau elementarų yoko geri į aukščiau aprašytą pilvą. Smūgis išėjo ne pramušantis, o daugiau stumiantis. Būtų nugriuvęs, bet jo trajektorijoje pasipainiojo mondeo, į kurį ir atsitrenkė atbulas :banging:.
- Silpnai laikaisi ant kojų, tešlaini, - tariau kaip mokėdamas bjauresniu tonu ir žengiau artyn. Norėjau dar kokį kartą stuktelėt, nes mokytojas :book: ne kartą sakė, kad už įžeidimus reikia bausti :punch1:. Bet tešlainis atsistūmė nuo mondeo ir ėmė trauktis. Ėjau iš paskos vis greičiau, tai tas apsisuko ir bėgti pradėjo. Iš pradžių vaikiausi jį tarp mašinų eilių per punktyrinę liniją ir laikas nuo laiko spardžiau į jo storą subinę :poke:. Nubėges gal 60 metru prisiminiau, kad rusui turėjo būti nuobodu vienam laukti todėl grįžau atgal. Juk bet kada galėjo pasirodyt mentai ir nubausti jį už avariją, o kam to reikia. Juk normalus bachuras, neišsipisinėjo. Atėjau ir pasiūliau:
- Pasirodymas :boogy: baigtas, gal jau skirstomės :wave:?
Jis ir vėl mielai sutiko. Tikrai labai malonus bičas :cute:.
O tešlagalvis laikėsi gan pagarbiu atstumu. Nusispjoviau ant jo mašinos priekinio stiklo, parodžiau jam abiem rankom fuck'ą :P, ir sėsdamas į mašiną daviau rusui paskutini patarimą:
- Matai, kiek visko atsitiko per tas stervas trumpais sijonais :boobs:? Laikykis kuo toliau nuo jų.
Jis linktelejo galva, parodydamas, kad ir vėl sutinka.
Važiuodamas galvojau, kokių atsiranda kvailių :headache:, kurie kišasi i ne savo reikalus. Bet vienas dalykas mane dar labiau nustebino - nors komediją matė daug žmonių, nes ji vyko plačiame sausakimšame prospekte, niekas nebandė daryt tvarkos. Turbūt net jei pasigavęs suvaryčiau tą tešlą ant plento ir įmesčiau į jo paties šimtinę per priekinį stiklą, vargu, ar kas nors susidomėtų. Saugumu tenka rūpintis patiems.
Kaip ir naikinti blogį :cute:.
Blogis prieš blogį.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Avarija
« Atsakyti #1 įjungtas: 2004 Rgs 06, 22:00:57 pm »
cia panasaiu ne i blogio, o i zmoniu populiacijos naikinima :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Avarija
« Atsakyti #2 įjungtas: 2004 Rgs 06, 22:02:55 pm »
Citata
Mūsų adminas pasiūlė man pasidalinti kai kuriomis istorijomis iš savo dienoraščio. Šiai istorijai jau kokių pusantrų metų. Jei pasirodys neįdomu, galima bus išmesti :rolleyes:.


Ne, nu kurgi trinsi tokias istorijas 8)

Citata

Ir nelauktai iš audi 100, kuri stovėjo už mondeo, išlipo stambokas diedas su ganėtinai atsikišusiu pilvu. "Aikido meistras", šovė man mintis. Matyt jam atsibodo sėdėt, nes ilgą laiką jam niekas neleido persirikiuot į kitą eilę, kad aplenkt avarijos vieta. Metęs piktą žvilgsnį į nuolaužas, iškošė per dantis :A :...


Aš tai galvoju, kad diedas turėjo pakankamai pasitikėti savo jėgomis, kad taip drąsiai pulti. Visgi raumenų apimtimis skųstis negali :D Gal diedas koks štangistas praeityje buvęs, labai keitu jaučiasi?

Citata

Būtų nugriuvęs, bet jo trajektorijoje pasipainiojo mondeo, į kurį ir atsitrenkė atbulas :banging:.


O kaip Mondeo, nesulankstė jos daugiau?

Citata

Iš pradžių vaikiausi jį tarp mašinų eilių per punktyrinę liniją ir laikas nuo laiko spardžiau į jo storą subinę :poke:.


Diedas nesišaukė pagalbos?

Citata

Bet vienas dalykas mane dar labiau nustebino - nors komediją matė daug žmonių, nes ji vyko plačiame sausakimšame prospekte, niekas nebandė daryt tvarkos. Turbūt net jei pasigavęs suvaryčiau tą tešlą ant plento ir įmesčiau į jo paties šimtinę per priekinį stiklą, vargu, ar kas nors susidomėtų. Saugumu tenka rūpintis patiems.
Kaip ir naikinti blogį :cute:.


Nu žmonės paprasčiausiai išsigandę tūnojo savo automobiliuose ir tik galvojo, kad tas blogio naikintojas jų už blogietį nepalaikytų ir nesuvoliotų :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Avarija
« Atsakyti #3 įjungtas: 2004 Rgs 06, 22:07:00 pm »
Citata
cia panasaiu ne i blogio, o i zmoniu populiacijos naikinima :D


Net maži vaikai žino, kad yra "geriečiai", ir yra "blogiečiai". Storas naikina tik pastaruosius :D

Atsijungęs Vaivada

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2004
  • Žinutės: 25
  • Vieta: Trakai
  • Karma: +2/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Avarija
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Rgs 06, 23:11:55 pm »
Gaila man to ruselio, kad taip zioplai masina vairavo. Taciau dar labiau gaila tesliaus, kuris lenda kur niekas nepraso. Apgailestauju del tautieciu abejingumo, juk galejo leisti audinei persirikiuoti i kita eismo juosta, ar veliau pabandyti pilvuza apginti.  :| Niekam niekas nerupi,- eikite ir darykit ka norit. Niekas apie savo karma negalvoja.
   O blogi vistiek reikia naikinti visom zinomo priemonem bei budais.
Fortuna non penis in manus non recipe... :-(

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Avarija
« Atsakyti #4 įjungtas: 2004 Rgs 06, 23:11:55 pm »

Pūgžlys

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #5 įjungtas: 2004 Rgs 07, 02:15:19 am »
Storui labai tiktų būti samurajumi feodalinėje Japonijoje :karate: Tada galėtų praktiškai be jokio preteksto ne tik į dvikovą kviesti kolegas samurajus :argue: , bet ir žemesnių luomų atstovus skersti :punch1:

Sei-i

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #6 įjungtas: 2004 Rgs 07, 09:52:07 am »
Storui kortomis viena archeologė.. Ne, kažkaip kitaip... A, astrologė! Pribūrė, vienžodž, kad jo šalis - Japonija!...  :D

Taip ir matosi!

Yakuza ten būtų, ir visiems ramu!  :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Avarija
« Atsakyti #7 įjungtas: 2004 Rgs 10, 13:16:52 pm »
Citata
Storui kortomis viena archeologė.. Ne, kažkaip kitaip... A, astrologė! Pribūrė, vienžodž, kad jo šalis - Japonija!...  :D

Taip ir matosi!

Yakuza ten būtų, ir visiems ramu!  :D


Ne, ten būtų tikras ninja... Klano vadas :D

Sei-i

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #8 įjungtas: 2004 Rgs 10, 13:32:48 pm »
Kaput Hatsumi-sensei?... ;)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Avarija
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Rgs 10, 13:54:20 pm »
Citata
Kaput Hatsumi-sensei?... ;)


Nu senas gi jau jis, pamainos tai reikia ;)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Avarija
« Atsakyti #9 įjungtas: 2004 Rgs 10, 13:54:20 pm »

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Avarija
« Atsakyti #10 įjungtas: 2004 Lap 29, 11:26:22 am »
Jam Hatsumi-sensey suteiks sertifikata, kad jis savo Sail-ryu galetu ryziaedzius mokyt ir bus OK...;)))
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Sei-i

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #11 įjungtas: 2004 Lap 29, 13:30:33 pm »
Manau, kad nesuteiks - neatitinka Storo filosofija Shugendo principų...  :-]

O Ninja-Sail-ryu sertifikatus Storas pats visiems dalina! Galės ir Hatsumiui duoti, jei ką...  :D  Manais, į garbingą Bujinkan 13-tą daną...  :D

Maat

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #12 įjungtas: 2005 Vas 03, 14:21:11 pm »
Nu, Storo pasakojimai labai tinka popietiniams skaitiniams - gerai sukrato prikimšto pilvo turinį  :D
Tik kodėl toks trumpas dienoraštis? Kur daugiau istorijų? :-(

sinoku

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #13 įjungtas: 2005 Spa 28, 11:03:19 am »
Citata iš: storas
Mūsų adminas pasiūlė man pasidalinti kai kuriomis istorijomis iš savo dienoraščio. Šiai istorijai jau kokių pusantrų metų. Jei pasirodys neįdomu, galima bus išmesti :rolleyes:.

- Silpnai laikaisi ant kojų, tešlaini, - tariau kaip mokėdamas bjauresniu tonu ir žengiau artyn. Norėjau dar kokį kartą stuktelėt, nes mokytojas :book: ne kartą sakė, kad už įžeidimus reikia bausti :punch1:. Bet tešlainis atsistūmė nuo mondeo ir ėmė trauktis. Ėjau iš paskos vis greičiau, tai tas apsisuko ir bėgti pradėjo. Iš pradžių vaikiausi jį tarp mašinų eilių per punktyrinę liniją ir laikas nuo laiko spardžiau į jo storą subinę :poke:. Nubėges gal 60 metru prisiminiau, kad rusui turėjo būti nuobodu vienam laukti todėl grįžau atgal. Juk bet kada galėjo pasirodyt mentai ir nubausti jį už avariją, o kam to reikia. Juk normalus bachuras, neišsipisinėjo.


ar tikrai nepakako to vieno spyrio baudai uz izeidima? ar nedaro mums blogos itakos tas musu vakarietiskas 'ego' - bet kurioj situacijoj kazka irodinet?


'reikalus. Bet vienas dalykas mane dar labiau nustebino - nors komediją matė daug žmonių, nes ji vyko plačiame sausakimšame prospekte, niekas nebandė daryt tvarkos. Turbūt net jei pasigavęs suvaryčiau tą tešlą ant plento ir įmesčiau į jo paties šimtinę per priekinį stiklą, vargu, ar kas nors susidomėtų. Saugumu tenka rūpintis patiems.'


Kaip ir naikinti blogį :cute:.
tas abejingumas ir yra didziausias blogis, kitas dalykas, kad is sono daznai visai neaisku, kuria puse reikia ginti ir kuri puse yra blogoji:]

sinoku

  • Svečias
Avarija
« Atsakyti #14 įjungtas: 2005 Spa 28, 11:04:24 am »
ar tikrai nepakako to vieno spyrio baudai uz izeidima? ar nedaro mums blogos itakos tas musu vakarietiskas 'ego' - bet kurioj situacijoj kazka irodinet?


ten dar viena mano mintis truputi ne ten pakliuvo:)

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Avarija
« Atsakyti #14 įjungtas: 2005 Spa 28, 11:04:24 am »