AutoriusTema: Smugis  (Skaityti 63939 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Smugis
« Atsakyti #315 įjungtas: 2014 Grd 31, 08:35:30 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kaip smugis sustiprint su atsispaudimais?darau 6-8 pakartojimus su kuprine ant nugaros

,kojas ant lovos rankos ant kedziu(didesne amplitude)
turit kokiu patarimu?
Kiek pamenu, vienas iš pratimų yra lėčiau nusileidi, žymiai greičiau kyli. Kitas pratimas, kad remiesi į sieną (stovėdamas, kampu) ir viena ranka darai tokį kaip stūmimą, kuo greičiau. Arba ieškai jutiūbėje, pilna visko.

Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Smugis
« Atsakyti #316 įjungtas: 2014 Grd 31, 08:42:01 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Žinau visur yra technika nuo štangos spaudimo iki ura mawashi geri ,BET mano tikslas nėra išmokti muštis ,o tik pasimokyti savarankiškai technikos..Jai draugui į krutine trenkdamas jis pajaučia stumima arba išeini su rimtais vyrais persiimti draugiškai ar į presa ar  krutine užmeti ,o jiems lyg stumimas būtų tai nežinau..
Arimanas atsakė (plius dar 287 žinutė), galiu pasikartoti. Galimi trys variantai:
1. Esi genijus, apdovanotas gamtos, todėl treniruotis tau nereikia.
2. Mokiniesi pas patyrusius žmones.
3. Mokiniesi iš jutiūbo ir forumų ir vis tiek nieko nesigaus.
Tamstai rinktis. Kažkada ir aš maniau, kad pas mane smūgis gan geras. Nuėjau į boksą - teko galvoti iš naujo. Kol pastatė kažką panašaus į smūgį, keli  mėnesiai praėjo. O kai yra kažkoks pagrindas, tada jau ir gali savarankiškai mokintis. Priešingu atveju ir toliau stumdysi...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs NePrabas

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 19
  • Vieta: Narnija
  • Šalis: bh
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Smugis
« Atsakyti #317 įjungtas: 2014 Grd 31, 16:30:49 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Arimanas atsakė (plius dar 287 žinutė), galiu pasikartoti. Galimi trys variantai:
1. Esi genijus, apdovanotas gamtos, todėl treniruotis tau nereikia.
2. Mokiniesi pas patyrusius žmones.
3. Mokiniesi iš jutiūbo ir forumų ir vis tiek nieko nesigaus.
Tamstai rinktis. Kažkada ir aš maniau, kad pas mane smūgis gan geras. Nuėjau į boksą - teko galvoti iš naujo. Kol pastatė kažką panašaus į smūgį, keli  mėnesiai praėjo. O kai yra kažkoks pagrindas, tada jau ir gali savarankiškai mokintis. Priešingu atveju ir toliau stumdysi...
Nenoriu ginčytis ar panašiai ,bet tada gal patartumėt nuo kokiu tutorials pradėti treniruotis ,kad tam tikra supratima turėti ?  Ir tada ,kad kitur nereiktu rašyti ir jus nervoti ,noriu dar paklausti.  :senis:
1. Kaip lavinti smūgio greiti ?
2 . Ar užtenka vien paprastus tempimo pratimus daryti ,kad būtum lankstus ?
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 31, 16:37:34 pm nuo NePrabas »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Smugis
« Atsakyti #318 įjungtas: 2014 Grd 31, 18:09:05 pm »
Kaip lavinti greitį parašiau aš ir kiti iki to jau daug kartų. Bet kažkaip per sudėtingai, matyt. Tada belieka EIT PAS TRENERĮ, kursai šalia stovės, kol gausis. O tempimo pratimai ir reikalingi tam, kad būtum lankstus. Nebent tau kažkokio ypatingo lankstumo reikia. Tada jau ir pratimai bus advanced. Gerų naujų, tuoj pradės svečiai rinktis, reik eit tvarkytis, o ne rašinėt interniete  :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs NePrabas

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lap 2014
  • Žinutės: 19
  • Vieta: Narnija
  • Šalis: bh
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Smugis
« Atsakyti #319 įjungtas: 2014 Grd 31, 20:00:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kaip lavinti greitį parašiau aš ir kiti iki to jau daug kartų. Bet kažkaip per sudėtingai, matyt. Tada belieka EIT PAS TRENERĮ, kursai šalia stovės, kol gausis. O tempimo pratimai ir reikalingi tam, kad būtum lankstus. Nebent tau kažkokio ypatingo lankstumo reikia. Tada jau ir pratimai bus advanced. Gerų naujų, tuoj pradės svečiai rinktis, reik eit tvarkytis, o ne rašinėt interniete  :kikena:
Bruce Lee sakė: Reikia smogti iš visu jėgu... Vyrai nežinau atrodo normaliai kalbu ir logiškus klausimus užduodu ,bet jūs tapati kartojat.Gerai dėl smugio lavinimo sutinku ,nes pas treneri gali tiksliai išmokti ne tik smogti ,bet ir "iškirsti"... Bet tada kaip yra lavinamas smūgio greitis? Ieškojau per temas ,bet nelabai radau." Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti "   Kas kalbant apie lankstumo norėčiau rimtesnio ,nei paprasto bet čia vėl diskusinis klausimas vienas vienaip supranta kitas kitaip lankstuma.. Nes man nėra lankstumas ,padaryti špagata ..
« Paskutinis taisymas: 2014 Grd 31, 21:18:56 pm nuo NePrabas »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Smugis
« Atsakyti #319 įjungtas: 2014 Grd 31, 20:00:24 pm »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Smugis
« Atsakyti #320 įjungtas: 2015 Sau 01, 02:25:29 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bruce Lee sakė: Reikia smogti iš visu jėgu... Vyrai nežinau atrodo normaliai kalbu ir logiškus klausimus užduodu ,bet jūs tapati kartojat.Gerai dėl smugio lavinimo sutinku ,nes pas treneri gali tiksliai išmokti ne tik smogti ,bet ir "iškirsti"... Bet tada kaip yra lavinamas smūgio greitis? Ieškojau per temas ,bet nelabai radau." Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti "   Kas kalbant apie lankstumo norėčiau rimtesnio ,nei paprasto bet čia vėl diskusinis klausimas vienas vienaip supranta kitas kitaip lankstuma.. Nes man nėra lankstumas ,padaryti špagata ..

Sakai logiškus klausimus užduodi... Nu nu... Kiek tau metų, šiaip?

O į tuos tavo klausimus jau daug kas buvo forume per 10 metų atsakyta, tereikia paieškot. Ir ne vienas galėtų atsakyti dabar, išsiplėsti, bet kas tuos dalykus išmano, tam laiko ir klaviatūros gaila kartotis n kartų. Ir aiškiai buvo pasakyta, kad be trenerio tik smaukyti gali. Kiekviename pratime yra tiek niuansų, kad joks tekstas ar video neatstos gyvo parodymo su paaiškinimu. Nu beprasmiška kalbėt... Kai nieko nesupranti, gal ir atrodo, kad tekstą paskaitai ir žinai. nepergyvenk, kažkur 1987-1993-iais ir mes tokie buki buvom, savamoksliai, galvojom viską teisingai darom, knygutes vartėm ir pagal jas smūgiuot mokėmės... Deja, ten buvo smaukymasis, nes tiek techninio broko priveliama, kad po to nebeįmanoma ištaisyti, mat smegenyse susidaro tam tikros sinapsės, kurios atsakingos už neteisingus judesius, po to jas pakeisti yra dešimtis kartų sunkiau, nei išmokti naują judesį...

Šiaip Youtube video pilna, tereikia paieška naudotis, jei jau be trenerio nusprendei kažką išmokti, ten ieškok informacijos, o čia ateik tik tuomet, kai norėsi kažką patikslinti, patobulinti, nes tekstiniame režime nuo nulio mokyt – beprasmis reikalas. Video lieka video.

P.S. Apie smūgio greičio lavinimą tikrai buvo rašyta, plius fightclub.lt portale buvo straipsniai. Beje, neseniai Sieras Maslobojevas pora video apie tai buvo sumezgęs (žr. Youtybe).

P.P.S. Kad nebūtų visai tuščia mano rašliava, galvoju ir tau dovanėlę pateiksiu, parašysiu minimaliai trumpą smūgio lavinimo programėlę :) Nauji metai, kaip ne kaip...

3 pratimai, kiekvienas pratimas atliekamas vienas po kito be sustojimo ir trunka po 10 sekundžių (serija 30 sek):
1 - tiesūs smūgiai su 0,5 kg hanteliukais į orą maksimaliu greičiu
2 - tiesūs smūgiai tuščiomis rankomis į orą maksimaliu greičiu
3 - tiesūs smūgiai maksimaliu greičiu į maišą

Po to 60-180 sek pertrauka (priklausomai, kaip atsistato raumuo, svarbu, kad kitą seriją pradėt nejaučiant nuovargio).
Ir padaryt bent 4--5 tokias serijas. 2-3 kartus per savaitę.


Vėliau kiekvieno pratimo trukmę reiktų ilginti, po 15, 20 sekundžių (nors vargu ar verta, nebent Mayweatherio lygį būsi pasiekęs). Arba įgijus patirties galima dirbt pasikliaujant nuojauta, kada raumuo pradeda nuvargt. Esminis dalykas, nedaryti greičio pratimų, kai raumuo yra pavargęs!!! Nes kai greitį lavini nuvargus raumeniui, lavinasi ne greitis, o labiau jo ištvermė ir pan.
 
Man kažkada tokia sistemėlė padėjo, rankos per pusmetį pradeda lakstyti kai vėjas :) Svarbu nesimuliuoti, jei muši, mušti maksimaliu greičiu, o ne 5 ar 80 procentų nuo maksimalaus.

Galima ir kažką gudresnio sugalvot, su gumomis, atsispaudimais, variantų dafiga šiaip... Sistemų šimtai. Čia vienas elementarus pavyzdys, kurį esu taikęs vienu periodu ir man tiko.
« Paskutinis taisymas: 2015 Sau 01, 02:33:40 am nuo Saxum »

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Smugis
« Atsakyti #320 įjungtas: 2015 Sau 01, 02:25:29 am »