FightClub.lt - Kiokušin karatė meistrai sužinojo, kas pirmieji jiems mes iššūkius

Kiokušin karatė meistrai sužinojo, kas pirmieji jiems mes iššūkius (2)

Danijos sostinėje Kopenhagoje šiandien jaunių varžybomis prasidėjusiame 2017 metų Europos kiokušin karatė čempionate Lietuvos suaugusiųjų rinktinės nariai, ištraukus burtus, sužinojo pirmuosius savo varžovus.


Vyrų svorio kategorijos iki 65 kg  pirmojoje kovoje Jonas Eimontas susitiks su azerbaidžaniečiu Erminu Ismaili, o Romualdas Auga - su švedu Christoferiu Sjolundu.

65-75 kg svorio kategorijoje Andrius Miseckas čempionatą pradės dvikova su kroatu Davidu Fabeku, bet jau pusfinalyje gali susitikti su azerbaidžaniečiu Salahatu Hasanovu, kuriam pralaimėjo pernykščio čempionato finale. Tuo metu Domas Sutkus pirmojoje kovoje susitiks su patyrusiu švedu Jimmie Collinu.

75-85 kg svorio kategorijoje Europos čempiono titulą ginantis Valdemaras Gudauskas antrajame ture susitiks su rumuno Sorino Buciumano ir latvio Andrio Bugos dvikovos laimėtoju, o Vytautas Cėpla turnyrą pradės kova su graiku Damianu Karpouziu. Patyręs lietuvis sėkmingo žygio atveju pusfinalyje galėtų susitikti su pernai V. Gudauskui finale pralaimėjusiu garsiuoju rumunu Mariumi Ilasu.

Per 85 kg sveriančių sportininkų kategorijoje Edgardas Sečinskis šiemet susitikti su bulgaru Valerijumi Dimitrovu, kuriam po atkaklios ir lygios kovos vis dėlto pralaimėjo prieš metus pusfinalyje, galės nebent finale, o turnyrą pradės dvikova su gruzino Lašos Kamaraulio ir prancūzo Jeano-Paulio Jacquot kovos laimėtoju. Į kitą tinklelio pusę patekęs Eventas Gužauskas čempionato pradžioje susikaus su dano Briano Jakobseno ir Andoros atstovo Pau Bravo Mitchello dvikovos nugalėtoju.

Moterų svorio kategorijos iki 50 kg pirmajame etape Daina Kriščiūnienė susitiks su gruzine Žansaja Zinčenko, o Erikos Žeburtunovič antrajame etape laukia akistata su bulgare Violeta Litovska, kuriai prieš metus finale nusileido Justina Šišaitė, arba vengre Karczub Miriam.

50-55 kg sveriančių sportininkių kategorijoje Rita Pivoriūnaitė susitiks su ukrainiete Anastasija Melnyčiuk, o antrajame etape jos lauktų patyrusi ispanė Isis Pinilla. Tuo metu Diana Mačiūtė turnyrą pradės kova su norvege Jeanete Johannessen. Beje, D. Mačiūtę tinklelis pusfinalyje gali suvesti su Švedijai atstovaujančia Gerda Pekarskaite, jei abiems sportininkėms pavyktų įveikti po 2 varžoves.

55-60 kg svorio kategorijoje pernykščio Europos čempionate prizininkei Gabijai Gudeliauskaitei jau pirmajame etape teks susidurti su prie rungties favoričių taip pat prisikiriama švede Cecilia Wallin. Tuo metu Rūta Brazdžionytė pirmąjį etapą praleis, o antrajame susitiks su vengrės Anikos Szondi ir danės Aleksandros Vulevič kovos laimėtoja.

Tarp per 60 kg sveriančių Europos čempionato dalyvių debiutantė Monika Ryžkovaitė ketvirtfinalyje susikaus su lenke Agata Winiarska, o Dianos Balstytės lauks kova su lenkės Annos Bajdos ir norvegės Marleen Gregusson kovos laimėtoja.

Atnaujinta 2017 balandžio 08, Šeštadienis. 13:54

Komentarai   

0 #2 Remigijus 2017-04-09 12:43
Transliuoja tiesiogiai.
https://www.youtube.com/watch?v=NbfM8I39pyY
Cituoti
0 #1 Visi burtai 2017-04-08 16:21
kumitetechnolog y.eu
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Naujausi komentarai

 • UFC 211 turnyre paaiškėjo dviejų čempionų diržų likimai
  • Rimtas Kentas
   Kokiose rankose, ką čia kliedi? Apskritai rimtesnio ...
    
  • qquruznikas
   ehhhh uztempe Junior dos Santos truputi,taip gerai ...
    
  • ilari
   Velnias zino kaip cia bus su shitais dviem. Kad ...
    
  • stebetojaslt
   KAžin ar Cainui būtų lengva. Pas Miocic arklio jėga ...
    
  • Specūra
   Pajėgiausias Cain vienareikšmiška i, tik per fuksą ...

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!