FightClub.lt - Kvietimas į knygos „Pasmerktas mirti. Kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija“ pristatymą

Kvietimas į knygos „Pasmerktas mirti. Kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija“ pristatymą (2)

Vasario 23 d. (ketvirtadienį) 18.30 val. maloniai kviečiame į Vidmantos Kazimieros Poškaitienės knygos „Pasmerktas mirti. Kovinga Jordano Poškaičio gyvenimo istorija“ pristatymą Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje (A. Mapu g. 18, Senamiestyje). 


Dalyvaus knygos autorė ir Rytų kovos menų meistras Jordanas Poškaitis.
J. Poškaitis – sporto klubo „Naglis“ vadovas ir treneris, daugkartinis Lietuvos, Europos ir Pasaulio Bušido, Shidokan karatė čempionatų nugalėtojas, turintis 15 metų patirtį ugdant aukščiausio lygio sportininkus ir čempionus psichologinio pasiruošimo ir kovos taktikos.
„Kaskart, kai manęs paklausia, kas paskatino parašyti sūnaus gyvenimo istoriją, kodėl ėmiausi šio darbo, kam visa tai bus įdomu ir reikalinga, nedvejodama atsakau, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas yra tarsi atskira, nepakartojama knyga. Nuo vaikystės siekiau ugdyti sūnaus emocinį intelektą, kuris lemia žmogaus santykį su savimi ir kitais, gebėjimą suprasti bei kontroliuoti savo bei kitų pojūčius, emocijas, susidoroti su rūpesčiais ir netikėtais iššūkiais. 
Manau, pasisekė užauginti motyvuotą, emociškai brandų žmogų, gebantį mąstyti, vertinti situaciją, siekti užsibrėžto tikslo. Sūnus, kuriam skiriu šį leidinį, gyvenime surado savo sritį. Jis drąsiai svajoja, nebijo suklysti, iššūkius sutinka mėgaudamasis, o kiekvieną pralaimėjimą priima kaip vertingą gyvenimo pamoką, suvokdamas, kad sėkmė – tai žingsniavimas nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant noro siekti vis daugiau. Visa tai jam ne tik atveria naujas galimybes, bet ir skatina tobulėti“ – teigia knygos autorė.

Atnaujinta 2017 vasario 17, Penktadienis. 11:32

Komentarai   

+3 #2 ko 2017-03-15 17:43
svaugsti,eksper te..jis buvo vienas is pionieriu,lietu viskame busido..ir siaip yra idomi asmenybe..apie pasiekimus patylek..nemais yk tu laiku ir dabartiniu
Cituoti
+1 #1 hm, 2017-03-14 08:02
siaip smalsu suzinoti: Europos ir Pasaulio Bušido; ugdant aukščiausio lygio sportininkus ir čempionus: kas tokie isugdyti cempionai? kokie jau tokie rimti turnyrai kur nugalejo? hm,suprasciau jei sitai sakytu Misiunas, tada galima atsirinkti apie kokius kovotojus sneka,bet db,kiek paciam teko susidurti,tai nepasakyciau,ka d (apart ten savo stiliaus),kad kietas buvo,na siaip eilinis siemens arenos sou atstovas,
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!